Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 111 sonuç

Konu: Sivasspor

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ben mehmet yıldızın profiliyle ilgili 1-2 şey yazmak istiyorum. Başarılı bir çalışma olmuş onur tebrikler. Acceleration özelliğinin 1 puan daha artarak 12 olabileceğini düşünoyrum.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sezer Badur iyice sivrilmeye başladı Sivas takımında. İlk olarak Fenerbahçe'ye 90.dk da gol atmıştı bugünde Galatasaray'a 1 gol attı.

Sene sonunda alttan ısıtma sisteminin devreye sokulacağını söyledi Mecnun başkan araştırmacı arkadaşlar bunu gözönünde bulundurursa iyi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Sezer Badur iyice sivrilmeye başladı Sivas takımında. İlk olarak Fenerbahçe'ye 90.dk da gol atmıştı bugünde Galatasaray'a 1 gol attı.

Sene sonunda alttan ısıtma sisteminin devreye sokulacağını söyledi Mecnun başkan araştırmacı arkadaşlar bunu gözönünde bulundurursa iyi olur.
    Zaten Sezer'in bu sezon atmis oldugu toplam 2 gol. Sezer goz onunde oynanan bu maclarda golunu atmis olsada asil onemli olan bence sezonun genelinde goz onunde olmayan maclardaki performansi.

Mehmet Yildiz'in accleration en son yamada zaten 12 idi.

Quote Originally Posted by crespo009 View Post

Sezon başlamadan 4 Eylül'de zemin çalışmaları yapılırken stadın alttan kablolar döşenerek elektrik yoluyla ısıtılması gündemdeydi. Proje hazırlandıktan sonra yerinde yapılan gözlemde ayrıntılı ve zahmetli bir çalışma gerektiği fark edilince bu çalışmanın sezonun başına yetişmeyeceği anlaşıldı ve sezon sonuna ertelendi plan. Yönetimin uzun süredir gündeminde olan bir konu bu, takibini de yapıyorum. Yine de hatırlattığın için teşekkür ederim.

Sezer esasen ön libero olan bir oyuncu ama ofansif özellikleri de gayet iyi. İki yönlü bir oyuncu profili çiziyor. Bu sezon da ortasahanın solunda daha çok görev yapmaya başladı ve ben de artık ML özelliğine 15 verdim, 9.3'te DM,ML/C olarak gözükecek. Tekniğini ve oyun zekasını çok beğendiğim bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by onurphaned View Post
    Sezon başlamadan 4 Eylül'de zemin çalışmaları yapılırken stadın alttan kablolar döşenerek elektrik yoluyla ısıtılması gündemdeydi. Proje hazırlandıktan sonra yerinde yapılan gözlemde ayrıntılı ve zahmetli bir çalışma gerektiği fark edilince bu çalışmanın sezonun başına yetişmeyeceği anlaşıldı ve sezon sonuna ertelendi plan. Yönetimin uzun süredir gündeminde olan bir konu bu, takibini de yapıyorum. Yine de hatırlattığın için teşekkür ederim.

Sezer esasen ön libero olan bir oyuncu ama ofansif özellikleri de gayet iyi. İki yönlü bir oyuncu profili çiziyor. Bu sezon da ortasahanın solunda daha çok görev yapmaya başladı ve ben de artık ML özelliğine 15 verdim, 9.3'te DM,ML/C olarak gözükecek. Tekniğini ve oyun zekasını çok beğendiğim bir oyuncu.
    sezer ligimizde pek görmediğimiz oyuncu tiplerinden bir (moda tabirle gerard, lampard tarzında bir adam)i, bizde oynadığı bir sezonda takımın en iyi 2 oyuncusundan biriydi, ortasahanın her yerinde çok rahat oynar, oyunun iki yönünde yeterli ve geçerli bir oyuncu... ama sezer' in en öne çıkan özellikleri decisions, long shot, passing, stamina ve team work diye düşünüyorum. ancak yaratıcılığının ve teknik özelliklerinin vasatın üstünde olsada, çok üst düzeyde olmadığını düşünüyorum...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bilica'nın profesyonelligi düşürülmedilir bu maçtan sonra , hakikaten çirkef oldugunu düşünüyorum ,
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Bilica'nın profesyonelligi düşürülmedilir bu maçtan sonra , hakikaten çirkef oldugunu düşünüyorum ,
    Dirtiness 16 zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Kast ettigin profesyonellik degil dirtiness olur ki zaten kendisi su anda 16 almis gorunuyor...

Bir maca gore de dusme veya artma soz konusu olamaz bence cunku dirtiness bi oyuncunun sezon icersinde alicagi kart sayisini direkt etkiliyen bir ozellik yani Bilica gercekte ortalama olarak bir sezonda kac kart goruyor ise oyunda yapilan testlerde asagi yukari o kadar kart gormelidir. Tabi su da var bugun kart gormemesi beni sasirtmadi degil orasi da ayri bi konu...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

O zaman biraz daha arttırılmalı...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

O zaman biraz daha arttırılmalı...
    mesajimi okumadin sanirim... Ne dedim?

Bir maca gore de dusme veya artma soz konusu olamaz bence cunku dirtiness bi oyuncunun sezon icersinde alicagi kart sayisini direkt etkiliyen bir ozellik yani Bilica gercekte ortalama olarak bir sezonda kac kart goruyor ise oyunda yapilan testlerde asagi yukari o kadar kart gormelidir. Tabi su da var bugun kart gormemesi beni sasirtmadi degil orasi da ayri bi konu...

Yani neye gore artirilsin diyorsun caba merak ediyorum? Bilica'nin sezonluk ortalama kart sayisini acmis oldugunu bi kac oyunda sezonluk almis oldugu kart sayisina kiyaslayip mi yapiyorsun bu yorumu?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ümit'e attıgı tekme'ye hakem kart göstermiyorsa , o kartl hareket oldugu için düşünülmelidir, Ayrıca Arda ve Yaser'ide neler yaptı bugün

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mehmet Yıldız'ın penaltı kullanma özelliği arttılacakmı şu an 13 oyunda fakat gerçek hayatta takımın penaltılarını o kullanıyor ve yüksek isabet yüzdesi var.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

bence 16 yi kesinlikle hakediyor

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Ümit'e attıgı tekme'ye hakem kart göstermiyorsa , o kartl hareket oldugu için düşünülmelidir, Ayrıca Arda ve Yaser'ide neler yaptı bugün
    O zaman Zidane oynasaydı 20 vermeliydik.
    Tek maç ile hiçbirşeyi değerlendirmemek gerekiyor, o zaman objektif değerlendirme olmaz.Tüm maç performanslarını biliyorsanız o zaman tamam.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mehmet Yıldız gol krallığında iddiasını sürdürmeye devam etmek için takımın penaltılarını kullanıyor. Normalde penaltıları Mohamed Ali kullanır çünkü hem duran toplardaki yeteneği, hem tekniği, hem de soğukkanlılığı birincil tercih sebebidir. Ancak bahsettiğim gibi fırsatı doğmuşken Mehmet Yıldız artık penaltıları kullanıyor. Şu ana dek kaçırdığı bir penaltı da olmadı. 13 makul bir seviyeydi; bu yamaya yetişebilir mi bilemiyorum ama 1-2 puanlık artış düşünülebilir. Pek elzem bir değişiklik değil yalnız.

Nesil
    2003

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Abi İbrahim Dağaşan İle İlgili Bir Yenilik Varmı Geçen Sezon Bursasporda 11e Giremeyen Bir Oyuncuydu Bu Sene 11in Vazgeçilmez İsmi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by onurphaned View Post
    Mehmet Yıldız gol krallığında iddiasını sürdürmeye devam etmek için takımın penaltılarını kullanıyor. Normalde penaltıları Mohamed Ali kullanır çünkü hem duran toplardaki yeteneği, hem tekniği, hem de soğukkanlılığı birincil tercih sebebidir. Ancak bahsettiğim gibi fırsatı doğmuşken Mehmet Yıldız artık penaltıları kullanıyor. Şu ana dek kaçırdığı bir penaltı da olmadı. 13 makul bir seviyeydi; bu yamaya yetişebilir mi bilemiyorum ama 1-2 puanlık artış düşünülebilir. Pek elzem bir değişiklik değil yalnız.
    İntertoto maçında daha ilk maçta deplasmanda bir penaltı kaçırmıstı sonra onu tamamlamıstı, yani penaltı kaçırdı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Petkovic oyunda gerçekten muazzam bir kaleci. Gol bile atıyor ki bende attı. Asist'de yapıyor bende 3-4 asisti mevcut. Kicking özelliğinde düşüş olacakmı yoksa bu maç motorunun bir hatasımı.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Petkovic oyunda gerçekten muazzam bir kaleci. Gol bile atıyor ki bende attı. Asist'de yapıyor bende 3-4 asisti mevcut. Kicking özelliğinde düşüş olacakmı yoksa bu maç motorunun bir hatasımı.
    Bugün bütün autları , Galatasaray atagına dönüştü bir ikiside taca gitti.

Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Abi İbrahim Dağaşan İle İlgili Bir Yenilik Varmı Geçen Sezon Bursasporda 11e Giremeyen Bir Oyuncuydu Bu Sene 11in Vazgeçilmez İsmi
    11'in vazgeçilmez ismi demeyelim de gerektiğinde ilk 11'de çıkıp oynayabilecek ve ortasahanın her yerinde rahatlıkla rol verebileceğiniz sağlam bir rotasyon oyuncusu. Şu anki profili üzerinde oynamaya yapmayacağım ama bu profilinin de çok iyi olduğu anlamına gelmiyor. Biraz daha izlemeye ihtiyacım var.

@Alican: O penaltıyı unutmuşum, haklısın.

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Petkovic ligin nadir devamlılığı olan ve en iyi kalecilerinden birisi. Asist yapmasını da yadırgamıyorum çünkü Sivas'ın oyun sistemi zaten direkt-uzun paslara dayanıyor. Balili gibi hızlı bir oyuncunun önüne boştayken topu gönderip Balili'yi gole sevketmesi çok olağanüstü bir durum değil bana kalırsa. Cordoba'da görmeye alıştığımız ayağa atılan teknik degajları sık tekrar eden bir kaleci değil ama topu oyuna sokması da hiç fena değil.

Bugün taca giden topları dışında G.Saray'da kalan degajlar ise tamamen B.Uygun'un taktiği doğrultusunda Sivas'ın sahaya yayılışı ile alakalı. Ortasaha ile forvet hattı arasında muazzam bir boşluk var ve topları ekseriyetle M.Yıldız, Tum, Balili ve (bugünden sonra da) Kamanan'a atmasını istiyor. Forvetler ise topu kontrol edemeyince doğal olarak ortasahası kalabalık ve kuvvetli olan G.Saray bu topları hep kontrol edip dikine oynayarak atak yaratmaya çalıştı, yarattı.

Son olarak, bilgi mahiyetinde, yeni transfer Kamanan'ın forma numarası 14. Goldeki top kontrolü, sürati ve dengesi izlemeye değerdi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Balili'nin Composure sanırım oyunda 7 veya 8 arttırılması gerektiğini düşünüyorum oyunda bitiriciliğide çok yüksek olmadıgından aşırı derecede gol kaçırıyor bende sadece 1 gol atabildi 13 maçta.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

balılın hızı artırılabılır turkıye lıgının en hızlısı 16-17 yerıne 17-18 veya 16-18 ınanılmaz hızlı yanı bı gokhandan yattaradan youladan hatta agahowadan hızlıdır balılı....

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Fabio Bilica Bu Sene Olağanüstü Performans Gösteriyor Onun Profili Hakkında Bir Değişim Varmı

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

evet benimde dikkatimi çekti Bilica gerçekten sağlam bir defans oyuncusu. fizik gücü de iyi. yanlız biraz hava hakimiyeti iyi değil gibi geldi bana.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bende daha önce sormştum Bilicayı. Bir kaç haber okudum geçen sezon Romanyada yılın oyuncusu seçilmiş kendisi. Çok kuvvetli kolay kolay yıkılmıyo. Geçen sezon Saidi biraz yumuşak kalıyodu ama Bilica sertte oynuyo. buda rakipleri biraz yıldırıyo ve gözünü korkutuyo. 1-2 defa uzaktan serbest vuruş kullandığını gördm Bilica'nın

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bilica Brezilya Ümit milli takımında oynamış ve 2000 Sydney Olimpiyatlarında Ronaldinho,Lucio ve Fabio Aurelio'lu Olimpik takımının kadrosunda bulunmuş bir futbolcu...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mehmet Yıldız'ın tekniği 14 başlıyor 15 oluyor düşmesi gerek bence tekniği 12 seviyelerine çünkü daha çok fiziği ile adam geçen biri Mehmet.

Bilica'nın profilini 9.2'de bayağı düzeltmiştik bu yamada da birkaç değişiklik yaptık, ufak geliştirmeler yaptık. Ama en önemlisi professionalism'i ciddi anlamda yükselttik çünkü 12 uygun bir değer değildi. Sivasspor gibi yoğun antrenman programı uygulayan bir takımın sistemine çok çabuk adapte oldu ve üstüne daha da ekleyerek devam ediyor. Takımın antrenmanlarına en çok özeni gösteren, en çok ter akıtan oyuncusu diyebilirim. Mental bazı özellikleri düzelttik. Mehmet Topçu, işaret ettiği hususta haklı, heading'i iki puan düşürdük.

Mehmet Yıldız'ın tekniği konusunda geçen sezon çok ciddi tartışmalar yapmıştık. O zamanlar 13'tü, topu oyunda gerçekteki gibi ayağında saklayabilmesi için 14 olmasında karar kılmıştık. Buna göre de birçok oyuncunun tekniği yeniden gözden geçirilip yükseltilmişti.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Abdurrahman Dereli Hakkında Neler Düşünüyorsunuz Gerçekten Her Maç İnanılmaz Oynuyor Profil İle İlgili Artış Varmı

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri