Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 111 arası toplam 111 sonuç

Konu: Sivasspor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam özür dilerim bilmiyordum hakkınız olmadığını
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Bilmediğin herşeye burnunu sokmayıp, illede eleştireceğim diye kendini kasmadan önce nedenlerini sorarsan ne sen nede biz yoruluruz..
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Peki neden hakkınız yok onu merak ediyorum Ayrıca burnunu sokmak diyorsunuz kırılıyorum Ben sadece yardımcı olmak istiyorum gerek eleştirerek gerekse inceleyerek
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Peki neden hakkınız yok onu merak ediyorum Ayrıca burnunu sokmak diyorsunuz kırılıyorum Ben sadece yardımcı olmak istiyorum gerek eleştirerek gerekse inceleyerek
    Veritabaninin sadece ve sadece Turkiye'yi iceren kismi elimizden geciyor. Transfer olan oyuncular, butun arastirmacilar kendi veritabanlarini SI'a yolladiktan sonra farkli ulkelerin veritabanlarina geciyor.

Mesela biz gidip Robben'in profilinde degisiklik yapamayiz.

Disaridan birisi de gelip Servet'in profilinde degisiklik yapamaz.

Mehmet Yıldız,tam olarak yansıtılmış,bilmiyorum oynama yapıldımı ama çok gerçekçi bir profil oluşturulmuş,belki agility daha düşük olabilirdi,tekniği 13 olduğundan bazı pozisyonlarda reelde yapamayacağı şeyleri yaptı adam geçmek anlamında oynadığım 2-3 maçta.

Çok kontrol etmedim dataları karşılaştırmadan ama 9.3.0'daki Balili mükemmel yapılmış.

İdeal bir Sivas araştırması olmuş.Tebrikler.
    Last edited by makalele81 : 27.Şubat.2009 at 15:33

Nesil
    2003

Kamanan'in durumu bence de ciddi bir sekilde gozden gecirilme ihtiyaci duyuyor.

CA olarak belki mantikli seviyede gorunuyor ama iki ayagini da kullanabilen bir oyuncu oldugu icin CA yeterli olmuyor ihtiyaci olan bazi ozellikleri almasi icin.

Sivas'da bir kac oyuncunun kontrat uzatmis oldugunu eklemedigimiz (ben ve Mustafa'nin hatasi) icin ilk sezon bazi onemli oyuncular takimdan ayriliyor. Hem bu kontrat bitis tarihlerini yenileme gerekli (hangileri vs. duzeltmeleri icerecek sabit konu altinda yazariz) ayrica bence takimin onemli bir kisminin Bulent Uygun ile iliskilerini kuvvetli bir seviyeye getirmek gerekli.

Onur: dizilis konusunda bazi degisikliklerin de yararli olabilecegi ihtimalini daha once de konusmustuk. Zamanin olursa bunun icin 1-2 deneme yapabilirsen harika olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet mesela Sedat serbest kalıyor görmüştüm
    Futbolcu Bilgileri

Son zamanlarda Türkiye'de gördüğüm nadir frikik gollerinden birini atan Bilica'da bir artırım olabileceğini düşünüyorum bu çizgiyi korursa.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Bilica müthiş bir oyuncu gerçekten...

Nesil
    2006

bence o golun ustune ilerisini izlemeden bile artirim yapilabilir

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Sivas' tan Göztepe de kiralık tayfur emre adında bir genç var... kesinlikle takip edilmesi gereken bir arkadaş... 1.90 civarındaki boyuna rağmen oldukça hareketli, ayağına hakim ve oldukça potansiyelli bir genç... her iki ayağına kullanıyo olmasıda önemli bir artı, oyun bilgisi ve oyun görüşüde yaşına göre oldukça iyi, önümüzdeki sezon sivasta olmasada bank asya da kendini göstericektir diye düşünüyorum...

jumping: 15
    heading: 13
    passing: 11
    crossing: 12
    decision: 12
    work rate: 11
    strength: 13
    team work: 12
    finishing: 10
    composure: 9
    agility: 11
    pace: 9

left: 20
    right: 15 olarak düzenlenebilir...
    puerta kalbimizde...

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    Sivas' tan Göztepe de kiralık tayfur emre adında bir genç var... kesinlikle takip edilmesi gereken bir arkadaş... 1.90 civarındaki boyuna rağmen oldukça hareketli, ayağına hakim ve oldukça potansiyelli bir genç... her iki ayağına kullanıyo olmasıda önemli bir artı, oyun bilgisi ve oyun görüşüde yaşına göre oldukça iyi, önümüzdeki sezon sivasta olmasada bank asya da kendini göstericektir diye düşünüyorum...

jumping: 15
    heading: 13
    passing: 11
    crossing: 12
    decision: 12
    work rate: 11
    strength: 13
    team work: 12
    finishing: 10
    composure: 9
    agility: 11
    pace: 9

left: 20
    right: 15 olarak düzenlenebilir...
    Müthiş tespit falan yazacağım buda yanlış anlaşılır şimdi Canlı izlediğim 5 maçta gerçekten bu değerleri hakettiğini gösterdi.Pace belki 8 de olabilir sağ ayak puanı 13-14 civarıda verilebilir,iki ayağınıda kullanma gayretinde olan bir forvet ama 15 yüksek olabilir,diğerlerine sonuna kadar katılıyorum.

Doğum Yeri : BABAESKİ-KIRKLARELİ
    Doğum Tarihi : 26 ŞUBAT 1989
    Geldiği Kulüp : SİVASSPOR

Oynadığı Takımlar
    BABAESKİSPOR-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRSPOR-MALATYASPOR-SİVASSPOR

Bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Onur Abi Kanfory Oynadığı Maçlarda Topla Beraber Çok İyi Hızlanıyor Bununla İlgili Neler Düşünüyorsun

Fena değil ancak bir Abdurrahman kadar hızlandığını söyleyemeyiz. Antalya maçı bizi yanıltmasın.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by makalele81 View Post
    Müthiş tespit falan yazacağım buda yanlış anlaşılır şimdi Canlı izlediğim 5 maçta gerçekten bu değerleri hakettiğini gösterdi.Pace belki 8 de olabilir sağ ayak puanı 13-14 civarıda verilebilir,iki ayağınıda kullanma gayretinde olan bir forvet ama 15 yüksek olabilir,diğerlerine sonuna kadar katılıyorum.

Doğum Yeri : BABAESKİ-KIRKLARELİ
    Doğum Tarihi : 26 ŞUBAT 1989
    Geldiği Kulüp : SİVASSPOR

Oynadığı Takımlar
    BABAESKİSPOR-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRSPOR-MALATYASPOR-SİVASSPOR

Doğru birde genelde tek forvet çıkıyor.Recep ile beraber daha etkili olabilir yetenekli bir oyuncu

evet kanfory bazen hızını iyi aldığı zaman inanılmaz çalımlarla gidiyor karşı kaleye, 9.0.1de adamın paceini 18 yapmıştım hızlanmayı 11de tutarak, hızlanma düşük kalmalı ama pace'i ve dribblingi arttırılıp determinationu düşürülebilir aslında...

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Merhaba Onur Abi Bir Kaç Sorum Olacak Benim
    Bilindiği Gibi Sivassporumuz Ligi 2.Bitirdi Ve Şampiyonlar Ligine Gitmeye Hak Kazandı
    Stadın Kapasitesinin 4.000 KİŞİ Artırılacağı Ve Sahaya Alttan Isıtma Sistemi Döşeneceği Söyleniyor
    Bunu Yeni Oyunda Görebilecekmiyiz
    Bülent Uygunun Menejerlik Verilerinde Herhangi Bir Artış Yada Azalma Olacakmı
    Birde Mecnun Başkanın Kulübe Sevgisi Hakkında Bir Değişiklik Olacakmı
    Saygılarımla

4.000 kişi arttırılması nasıl olacak bilemiyorum bu konuda bir kesinlik yok ancak alltan ısıtma sistemi bir senedir konuşuluyor, sanırım bu sene halledilecek. Bunu oyuna yansıtmayı düşünüyorum. Bülent Uygun ve Mecnun Odyakmaz ile ilgili ayarlamalar gerekli oldukça yapılacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yasin konusunda bir görüş oluştumu ? Sanırım Cengiz yapacak onun profilini ama dünde dikkat ettim. Çizgiden yine top çıkardı. Fenerbahçe'de oynarkende çizgiden çıkardığı toplar vardı. Konsantrasyon ve Önceden Sezme özellikleri girilirken yüksek yapılmalı biraz. Birde Top kapma çok düşük Yasin'in. Markaj 15-16 seviyelerinde olursa Tackling 13 olur dahada çıkmaz.

Önceden Sezme (Anticipation)
    Topun az sonra nereye gideceğini önceden sezebilme becerisi. (Golcüler için fırsatçılık, defansif oyuncuları için toplara önce müdahale edebilme becerisi olarak değerlendirilebilir.
    Konsantrasyon (Concentration)
    Oyuncunun her anda ne kadar konsantre olduğu – konsantrasyonu yüksek (düşük) oyuncu mac icinde sürekliliği olan (olmayan) oyuncudur.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Onur Abi Sana Bişey Soracağım
    Fabio Bilica Sivasta 1 Sene Oynamasına Rağmen Çok Sevilen Bir Oyuncu Taraftarın Gönlünde Önemli Yeri Var
    Bu Sene Fenerbahçede 58 Numaraya Giyecekmiş
    FM 2010da Fabio Bilicayı Kulübün Favori Personelleri Arasına Almayı Düşünüyormusun

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri