Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: MKE Ankaragücü

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by pegahmet10 View Post
    abdulkadirin pas ve teknik özelliği yükseltilmeli ayrıca favori kulup olarak ankaragücü eklenmelidir.

gökhan'da ise hızlanma,uzuktan şut özelliği yükseltimeli

oyun şekil tercihinde ise
    1-Topu almak icin geriye gelir
    2-Her buldugu sansta ileriye dogru gider
    3-Dripling yapmadan topu once sag ayagina alir
    4-Uzun sutlar dener

diye düşünüyorum gökhan için...
    Dediğin ppm' lerden sadece uzun sutlar dener uygun olacaktır Gökhan için. Diğerleri uygun değil. Topu almak için geriye gelir eklenmesine gerek yok. Her bulduğu şansta ileriye doğru gider daha çok defans oyuncuları için kullanılır. 3. yazıdğın da pek gerekli değil.

Ek olarak bu hafta Ankaragücü - İBB maçının 2. yarısını statta izledim. Ankaragücü daha derli toplu olan taraftı. Semavi Özgür serbest oynadı ama sol kanada yakın olarak serbest oynadı. Driblingleri ve hızıyla rakip takıma zor anlar yaşattı. İlk golü de zaten kendi kaydetti.

Bunun yanı sıra Jaba st olsun demiş arkadaşın biri kesinlikle olamaz. FC hatta amr ' ye de 14 verebiliriz.

Ankaragücü' nde kiralık oynayan kerem seras acc: 13 afgility: 13 verilmiş. Şimdi baktım son maçta not almış tanktan biraz hızlı diye. Hız hızlanması ve çevikliğinde ciddi indirime gitmemiz lazım. Gücü 10 verilmiş. En az 14 olur. Dalyan gibi mübarek.
    Last edited by EL-Hadji : 27.Şubat.2009 at 19:56
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Değerli arkadaşlar FM 2010 çalışmaları başlamak üzere. Ankaragücü ile ilgili düşündüğünüz şeyleri lütfen burada belirtiniz. Böylece daha gerçekçi bir takıma kavuşabiliriz.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Şu anda Ankaragücü takımında Serkan - Bouzid - El Yasa Ankaragücü araştırmasında en beğendiğim oyuncular. Bouzid, Almanyadan geldi herhalde size ama umarım profilinde düşmeye gidilmez yabancı futbolcular içinde anadoluda Bilica'dan sonra en iyi stoper olduğunu düşünüyorum. Garanti oynuyo ve kolay kolay düşmüyo adamını tutarken.

Birde bu Murat Duruer 08'de sanırım -8 veya -9 PA verilmişti ama 09'da Murat sıradan bir takım oyuncusu bile değil. Hakan Kutlu varken Murat'ı oynatıyodu Murat fenada oynamamıştı gittikçe düşme devam edermi Murat'ta yoksa hani biraz kıpırdanma yaptı bu adamın özelliklerindede oynama yapalım daha genç gibi bir düşüncemi var. 2010 FM'de inş. yapılan transferler ve şu anki takımla iyi bir Ankaragücü yönetme şansımız olur ayrıca

Bouzid de çok bir değişim yapacağımızı zannetmiyorum.
    Murat'a gelince evet 2 sene önce çok şeyler beklenen bir oyuncuydu hala da öyle sayılabilir. Ancak bir türlü o sıçrama gelmedi. Yine de Murat'ı A.Gücü'lü diğer gençlerden ayrı tutacak bir CA-PA dengesi kurabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Şu anda Ankaragücü takımında Serkan - Bouzid - El Yasa Ankaragücü araştırmasında en beğendiğim oyuncular. Bouzid, Almanyadan geldi herhalde size ama umarım profilinde düşmeye gidilmez yabancı futbolcular içinde anadoluda Bilica'dan sonra en iyi stoper olduğunu düşünüyorum. Garanti oynuyo ve kolay kolay düşmüyo adamını tutarken.

Birde bu Murat Duruer 08'de sanırım -8 veya -9 PA verilmişti ama 09'da Murat sıradan bir takım oyuncusu bile değil. Hakan Kutlu varken Murat'ı oynatıyodu Murat fenada oynamamıştı gittikçe düşme devam edermi Murat'ta yoksa hani biraz kıpırdanma yaptı bu adamın özelliklerindede oynama yapalım daha genç gibi bir düşüncemi var. 2010 FM'de inş. yapılan transferler ve şu anki takımla iyi bir Ankaragücü yönetme şansımız olur ayrıca
    Elyasa 2-3 sezondur takip ettiğim bir oyuncu. Diyarbakır' da stoper oynuyordu. Burada sağ bek oynuyor. Fizik olarak çok iyi diyebilirim. Çok hırslı istekli bir oyuncu kafa toplarında da etkili. Ligin ortalamasının üstünde bir defans oyuncusu diyebilirim. Ama son halini çok daha detaylı yazamayacağım. O kadar detaylı bilemiyorum.

Ayrıca Murat' ı biraz düzeltmiştim geçen sene. En son ibb ye karşı izledim canlı. Takımın en yetenekli oyuncularından. Yalnız pek hareketli değil sanki. Hani koşan eden biri değil gibi...

Ek olarak Ankaragücü' nde İlkem çok çok ağır bir oyuncu. Acc: 8, pace 10, Agi: 9 falan ancak olur diyorum... Ama güç, denge, cesaret, dayanıklılık, t.oyunu, ç.oranı tavan yapabilir. Bu oyuncu için ne dersin Hakan?

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Abi İlkem bence o kadar ağır değil. Çeviklik hakkındaki görüşüne katılıyorum düşük bir değer verilmeli ama bu değer 10-11 olmalı. İlkem, İbrahim Toraman'ın benzeri. Yani o bölgeye göre savunma ağırlıklı oyuncu. Takımı yönlendiren bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Topu ayağında fazla tutmuyor, bu topu iyi kullandığını göstermez. Ancak 13-14 iyi bir değer olur.
    Erciyesspor'da savunmanın ortasında da oynadı.

Benim oyunda kullandığım değerler;

Sheriff Misafir

Ben Murat Duruer'i mümkün olduğunca iyi düzenlemeye çalıştım. Sürekli çok şey beklendi ancak çok şey veremedi. Dolayısıylada böyle bir profil şu an için bence uygun. Şu an için sıradan bir oyuncu. Murat pek özelliği olmayan ama çalışan, birazda teknik bir oyuncu, çevikliği kesinlikle düşer.
    Tıpkı hhkahraman'ın imzasında yazdığı gibi Henüz parlamadı, parlarsa yükseltiriz CA sını

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by bjk_melo_151 View Post
    Abi İlkem bence o kadar ağır değil. Çeviklik hakkındaki görüşüne katılıyorum düşük bir değer verilmeli ama bu değer 10-11 olmalı. İlkem, İbrahim Toraman'ın benzeri. Yani o bölgeye göre savunma ağırlıklı oyuncu. Takımı yönlendiren bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Topu ayağında fazla tutmuyor, bu topu iyi kullandığını göstermez. Ancak 13-14 iyi bir değer olur.
    Erciyesspor'da savunmanın ortasında da oynadı.

Benim oyunda kullandığım değerler;
    Verdiğin değerler İlkem içinse eğer. Fiziki değerlerin Taner Gülleri' den bile üstün. Fikiz derken acc, agi ve pace olarak.

İlkem' in acc dediğim baya düşük, aynı şekilde agi de öyle, aralarında en yükse pace olur. Dediğim gibi ben çok ağır gördüm.

İlkem'in hızlanması fazla yüksek olmaz ...
    Ama güç özelliklerinin iyi yapılacağını söyleyebilirim...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ömer abi Ankaragücü Rep artması düşünüyomusun. Vassel transferi biraz etkili olmazmı ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Ömer abi Ankaragücü Rep artması düşünüyomusun. Vassel transferi biraz etkili olmazmı ?

Dusunmuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eski vassell olsa artardı ama di mi?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Evet.

(kusura bakmayın dayanamadım )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İglesias'ın sıçraması daha da arttırılmalı her hava topu onda ama son vuruşları etkisiz bi oyuncu..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri