Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: MKE Ankaragücü

Nesil
    2003

Default MKE Ankaragücü

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

luis dos santos sadece stoper mevkisi olması lazım,jaba bir atak oyuncu değil santafordur bu her sene böyleydi ama bu sene FC olarak eklenmiş.sherih ekreem kaleci feenordan kiralanan futbolcu ülkesine geri döndü ve taraftar sayısı daha fazla olması lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

FC demek santrafor degil demek degil ki... editor'de SC 20 ve free role ozelligi 15+ olan oyuncu oyunda FC olarak cikar... Jaba oyunda hala bi striker yani santrafor olarak gecmektedir sadece serbest rol oynama ozelligi de ek olarak vardir bunda ne gibi bi sorun var anlayamadim... Yani burada sandigin gibi bi hata yok ha dersen Jaba hic bi zaman serbest rol oynatilmiyor onu bilemem.. Cok memnum olcaksan mesela Jaba icin younda search yaptiginda 27 year-old Ankaragucu striker olarak geciyo... Profilinde "forward" olarak cikmasi serbest rol alma ozelligi ile ilgili baska bisey degil....

jaba hiç bir zaman serbest oynayan biri değil

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by pegahmet10 View Post
    jaba hiç bir zaman serbest oynayan biri değil
    SC özelliği sabit ve durarak oynayan oyuncular için iyi bir seçenektir, Jaba hareketli bir oyuncudur ve bu nedenle oyunda FC olarak gözükmesi normaldir..

Murat Duruer ne halde suan ca ve pa kac?

Sheriff Misafir

Murat Duruer 115 CA ve -8 PA ya sahip mevcut versiyonda.. Ama bence verilen bu değer biraz fazla..
    Gökhan Emreciksin her maçta takımının en iyisi oluyor, kafamda onunda yükseltilmesi gereken özellikleri belirdi..

Nesil
    2007
    Yer
    .

Ca=115
    Pa= -8 olarak gözüküyor oyunda.

2009'a kadar başkent ekibiyle sözleşmesi bulunan ancak bunu tazelemeyen Abdulkadir önümüzdeki sezon Londra'da futbol yaşamını sürdürecek.

Ankaragücü'nün altyapısında yetişen ve halen bazen paf takımında ve bazen de A takımda orta saha ve ön libero pozisyonlarında oynayabilen Abdulkadir 1991 doğumlu. Antalya'da yapılan U 17 Avrupa Şampiyonası'nda sergilediği başarılı oyunu ile dikkatleri üzerine çeken ''Ankaragücü'nün'' 1991 doğumlu Abdülkadir Kayalı otoriler tarafından turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi.

Son 3 karşılaşmada sergilediği başarılı oyunla turnuvanın yıldızı olan Abdülkadir Kayalı'ya dünyaca ünlü İngiliz kulübü Chelsea talip oldu. Geçen yılda uluslararası arenada sergilediği oynla dikkatleri üzerine çeken Abdülkadir Kayalı, İnigiltere'den Manchester City'nin de transfer listesine girmişti ama o Chelsea'yi tercih etti. Londra ekibine toplam 2 milyon YTL'ye malolan Abdulkadir 5 yıllık anlaşmaya vardı.

Ankaragücü'ne 5 yıllık ımza atmadığı için istenmeyen adam ilan edilmesinin doğru olmadığını belirten genç yetenek, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Ben 2 trilyon karşılığında Chelsea kulübü ile anlaşmaya vardım. Ankaragücü'nden bana herhangi bir baskı yapılmadı. Bu duruma anlayış gösterdiler ve ben de kararımı Chelsea'den yana kullanarak, Ankaragücü'ne imza atmadım" diye konuştu.

Genç yetenek 4 kez U-15, 20 kez U-16 ve 6 kez U-17 olmak üzere 31 kez milli oldu.

Milliyet

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uAcuneytsimsek View Post
    2009'a kadar başkent ekibiyle sözleşmesi bulunan ancak bunu tazelemeyen Abdulkadir önümüzdeki sezon Londra'da futbol yaşamını sürdürecek.

Ankaragücü'nün altyapısında yetişen ve halen bazen paf takımında ve bazen de A takımda orta saha ve ön libero pozisyonlarında oynayabilen Abdulkadir 1991 doğumlu. Antalya'da yapılan U 17 Avrupa Şampiyonası'nda sergilediği başarılı oyunu ile dikkatleri üzerine çeken ''Ankaragücü'nün'' 1991 doğumlu Abdülkadir Kayalı otoriler tarafından turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi.

Son 3 karşılaşmada sergilediği başarılı oyunla turnuvanın yıldızı olan Abdülkadir Kayalı'ya dünyaca ünlü İngiliz kulübü Chelsea talip oldu. Geçen yılda uluslararası arenada sergilediği oynla dikkatleri üzerine çeken Abdülkadir Kayalı, İnigiltere'den Manchester City'nin de transfer listesine girmişti ama o Chelsea'yi tercih etti. Londra ekibine toplam 2 milyon YTL'ye malolan Abdulkadir 5 yıllık anlaşmaya vardı.

Ankaragücü'ne 5 yıllık ımza atmadığı için istenmeyen adam ilan edilmesinin doğru olmadığını belirten genç yetenek, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Ben 2 trilyon karşılığında Chelsea kulübü ile anlaşmaya vardım. Ankaragücü'nden bana herhangi bir baskı yapılmadı. Bu duruma anlayış gösterdiler ve ben de kararımı Chelsea'den yana kullanarak, Ankaragücü'ne imza atmadım" diye konuştu.

Genç yetenek 4 kez U-15, 20 kez U-16 ve 6 kez U-17 olmak üzere 31 kez milli oldu.

Milliyet
    Valla harika, ne söylenebilir ki..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Büyük bir gelişme bence de Türk futbolu için

Ayrıcada bizim ülkemizdeki futbolcuların Büyük takımlar tarafından izlenmeside Güzel birşey

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Gökhan Emreciksin' in performansı takip ettiğim kadarıyla iyi Ca' sını biraz daha artırabiliriz. Bunun yanı sıra Elyasa Süme oyunda Süme Elyasa ismiyle geçiyor. El Yasa' nın dr' si biraz daha artırılıp teknik, dirpling ve hız özelliklerinde çok küçük yükseltmeler yapılabilir.

Sheriff Misafir

Elyasa dr olurda o özelliklerde gözle görülür değişiklik olmaz bence Burakcığım, çünkü biraz Fatih Akyel stili oynuyor, yani pek teknik yok önüne gelen topu ayağından çıkarmayı tercih ediyor daha çok.. Biraz daha takip edildikten sonra buna göre bir karar alınır..

Bu arada anladığım kadarıyla Abdulkadir'in PA -9 seviyesine çekilebilir.. Çünkü aldığım bilgilere göre çok büyük gelecek vaadediyor..

Bizim ülkemizdeki oyuncular genelde uluslararası platformlardaki turnuvalarda takip ediliyor.. Yani milli takımlarda iyi performans gösteren veya takımının avrupa kupalarında oynadığı maçlarda iyi performans gösteren oyuncular diğer menajerlerin ilgisini çekiyor.. Yani Türk futbolunun pek fazla takip edildiği söylenemez..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Elyasa dr olurda o özelliklerde gözle görülür değişiklik olmaz bence Burakcığım, çünkü biraz Fatih Akyel stili oynuyor, yani pek teknik yok önüne gelen topu ayağından çıkarmayı tercih ediyor daha çok.. Biraz daha takip edildikten sonra buna göre bir karar alınır..

Bu arada anladığım kadarıyla Abdulkadir'in PA -9 seviyesine çekilebilir.. Çünkü aldığım bilgilere göre çok büyük gelecek vaadediyor..

Bizim ülkemizdeki oyuncular genelde uluslararası platformlardaki turnuvalarda takip ediliyor.. Yani milli takımlarda iyi performans gösteren veya takımının avrupa kupalarında oynadığı maçlarda iyi performans gösteren oyuncular diğer menajerlerin ilgisini çekiyor.. Yani Türk futbolunun pek fazla takip edildiği söylenemez..
    Editörden baktım tekniği 9 yeterli belki 1 puan daha yükseltiriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Abdülkadir Kayali'nin özelliklerine baktimda hemen hemen hepsi 0 olarak girilmis. Bir düzeltilme yapilacakmi yoksa ayni sekilde Fenerbahce arastirmacisina mi gönderilecek ?

Sheriff Misafir

Abdülkadir Kayalı ve Gökhan Emreciksin için düzenlemeler yapılacak.. Bu oyuncularla ilgili düşünceleriniz varsa paylaşabilirsiniz.
    Hayır düzenleme Ankaragücü araştırmacısı(bendeniz) tarafından yapılacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Abdülkadir'in özelliklerinin girilmemesi dikkatimi cekti bu cocuk hic mi izlenmedi o kadar turnuvada oynadi milli takimda kaptanlik yapti.. cok garipsedim bu durumu insAllah yeteri kadar izlenmistir.

Sheriff Misafir

İzlediğim kadarını yansıtacağım.
    Last edited by Sheriff : 06.Ocak.2009 at 23:42

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

İzlediğim kadarını yansıtacağım.
    Bundan süphem yok zaten arastirma ekibine güvenimiz sonsuz.

abdulkadirin pas ve teknik özelliği yükseltilmeli ayrıca favori kulup olarak ankaragücü eklenmelidir.

gökhan'da ise hızlanma,uzuktan şut özelliği yükseltimeli

oyun şekil tercihinde ise
    1-Topu almak icin geriye gelir
    2-Her buldugu sansta ileriye dogru gider
    3-Dripling yapmadan topu once sag ayagina alir
    4-Uzun sutlar dener

diye düşünüyorum gökhan için...

Abdülkadir'in favori kulübü Ankaragücü olsaydı neden sözleşme teklifini redderip F.Bahçe'ye giderdi. Yoksa atladığım birşey mi var ?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Abdülkadir'in favori kulübü Ankaragücü olsaydı neden sözleşme teklifini redderip F.Bahçe'ye giderdi. Yoksa atladığım birşey mi var ?
    Senin Favorin Bursaspor , ama Fenerbahçe teklif yaptı aldıgın para güzel , popüreterligin artıcak , seneye belkide Avrupada oynuyacaksın , Favori kulubün alt yapısı oldugu için Ankaragücüdür.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

abdülkadiri tanıyan birisi olarak bunu söylüyorum, ayrıca futbolculuk profesyonel bir meslek ozaman emre güngör,umut bulut neden başka takımlarda oynamaları halde favori kulupleri ankaragücü...

Sheriff Misafir

Gökhan'ın sezon boyunca uzaktan golü yok, neden uzun şutu artsınki?
    Eğer basında çıkan şeyler doğru ise(Ankaragücü Abdülkadir'i sözleşme imzalamadığı için paf takıma gönderdi söylentileri) Favori kulübüne Ankaragücü eklenmesi abes kaçar.

Benimde söylemek istediğim oydu madem çok seviyor 5 yıllık sözleşmeyi neden reddediyor ? Çok sevse sözleşmeyi kabul eder klübüne para kazandırıp gider.

Gökhan'ın sezon boyunca uzaktan golü yok, neden uzun şutu artsınki?
    Eğer basında çıkan şeyler doğru ise(Ankaragücü Abdülkadir'i sözleşme imzalamadığı için paf takıma gönderdi söylentileri) Favori kulübüne Ankaragücü eklenmesi abes kaçar.
    ben uzun şut dener dedim uzaktan gol atar demedim...

Benimde söylemek istediğim oydu madem çok seviyor 5 yıllık sözleşmeyi neden reddediyor ? Çok sevse sözleşmeyi kabul eder klübüne para kazandırıp gider.
    1.si Basında çıkan her habere inanmayalım hakan kutlu ile bizzat görüştüm.
    2.ise 5 yıllık kabul etmese bile; tuncay şanlıda fenerbahçenin teklifini kabul etmeden gitti neden favori kulubü fenerbahçe?

Anadolu takımlarındayken istanbul takımlarına gitmek istersen istanbul takımlarındayken avrupaya...

Sheriff Misafir

ben uzun şut dener dedim uzaktan gol atar demedim...

1.si Basında çıkan her habere inanmayalım hakan kutlu ile bizzat görüştüm.
    2.ise 5 yıllık kabul etmese bile; tuncay şanlıda fenerbahçenin teklifini kabul etmeden gitti neden favori kulubü fenerbahçe?

Anadolu takımlarındayken istanbul takımlarına gitmek istersen istanbul takımlarındayken avrupaya...
    uzuktan şut özelliği yükseltimeli
    Demişsinde o yüzden dedim Uzun şut dener ppm si zaten eklenecek. Onun farkındayım ancak uzun şut özelliği pek yükselmez
    Abdülkadir'in Ankaragücünden pek hoş ayrıldığını düşünmüyorum yalnız. Sanki sorunlu ayrıldı görüntüsü var, yada bana öyle geldi.

Demişsinde o yüzden dedim Uzun şut dener ppm si zaten eklenecek. Onun farkındayım ancak uzun şut özelliği pek yükselmez
    Abdülkadir'in Ankaragücünden pek hoş ayrıldığını düşünmüyorum yalnız. Sanki sorunlu ayrıldı görüntüsü var, yada bana öyle geldi.
    Abi hakan kutlu ile görüştüm ama medyayada çok farklı haberler yansıdı ama ben çok yakın olmasada tanıyorum babasınında kendisininde ankaragüçlü oldğunu biliyorum bana kariyerini devam ettirmek isteği için ayrıldı gibi geldi malum ankaragücü çok karışık bu ara.

Sheriff Misafir

Abi hakan kutlu ile görüştüm ama medyayada çok farklı haberler yansıdı ama ben çok yakın olmasada tanıyorum babasınında kendisininde ankaragüçlü oldğunu biliyorum bana kariyerini devam ettirmek isteği için ayrıldı gibi geldi malum ankaragücü çok karışık bu ara.
    Ben sadece medyadan takip ettiğim kadarını biliyorum tabi. Ama sen babasını tanıdığını ve Hakan Kutlu ile görüştüğünü söylüyorsun, senin bilgin daha sağlıklı tabi..

Ankaragücü'nün yaptığı transferler arasında Hasan Üçüncü,De Nigris, Kerem Şeras ve Semavi Özgür takıma direk katkı yapabilecek oyuncular.Özellikle Semavi'nin son Trabzon maçındaki performansını gayet olumlu buldum.Takımını atağa kaldırıyor, yönetiyor, savunmasına yardımcı oluyor. Böyle devam ederse profili de kesinlikle daha iyi olacaktır.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri