Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 144 sonuç

Konu: Kayserispor

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Sezon başında Avusturya'nın Ried takımından transfer edilen defans oyuncusu Harun Erbek'in sözleşmesi feshedilmiştir.
    Kayserispor Kulübü

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Aghahowa'nin hizi artirilmali.. pace 16 acc. 18-19 civari olmali.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arttırılmalı ama o kadar değil. Youla kadar değil mesela. Balili kadar da değil. Kıyaslama yapılacak kadar izlenmeli.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bne Aghahowanın hızının Youlandan daha iyi olduğunu düşünüyorum balili ilede eş değer diye düşnüüyorum bunu birçok maçta gördük defansın arkasına kaçışlarında

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

________Aghahowa>Youla=Balili>Holosko
    Hızlanma:____18_____17___17____16

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

İngilteredeki araştırmacı aghahowayı nasıl yapmış anlamadım zaten sahorştu heralde

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by bjk_melo_151 View Post
    ________Aghahowa>Youla=Balili
    Hızlanma:____18_____17___17
    Ben bu 3 değere katılmıyorum.

Benim görüşüm bu.

Youla ve Balili hele hele 17'lik hızlanmaları kesinlikle yok.Bence 15 seviyesinde bu iki oyuncu da Aghahowa ise bunlardan bir sınıf daha yukarda.16-17 değerlerinde olmalı diye düşünüyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Ayrıca Aghahowanın fziksel özelliklerindede yükseltmeye gidilmeli çok dayanıklı bir oyuncu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Ben bu 3 değere katılmıyorum.

Benim görüşüm bu.

Youla ve Balili hele hele 17'lik hızlanmaları kesinlikle yok.Bence 15 seviyesinde bu iki oyuncu da Aghahowa ise bunlardan bir sınıf daha yukarda.16-17 değerlerinde olmalı diye düşünüyorum.
    Bence Balili 18 hızlanma Youla ve Agahowa 16 hızlanma daha uygun Balili geçen sene Gökdeniz'le birlikte ligin en iyi hızlanan adamıydı...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bugün Cangelenin profil ss si elime geçti biraz inceleme fırsatım oldu ancak özellikle mental açıdan cangelenin birçok bakımdan eksik analiz edildiğini gördüm

Bence Önceden sezme 12 bravery 10 teamwork 8 crevity 15 teamwork 10 work rate 12 falan olmalı kesinlike bu özellikleri çok düşük olmuş off the ball 10 determination 10 a çekilmeli

Teknik açıdan ise Marking 5 Freekick 15 Dribling 16 olmalı olmalı diye düşünüyorum neden kafanıza takılan birşey olursa bir kaç açıklama yapabilirim ama bu özellikleri gerçekten düşük olmuş

Ayrıca oyuna 2 ay sakat başlıyor cangele ama oyunda sakatlığı girilmemiş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kemal Okyay ve Kamber oyunda Erciyese kiralanmış olarak görülüyor ancak bu oyuncular boraya bonservisiyle birlikte gitti.

Mevkilerde ise Turgaya ST özelliğide verilmeli ST 15 olabilir.

Bilal aziz ise AMLC deiği dl: 15 wb l: 15 ml:20 a ml:20 olmalı
    Last edited by deniz.91 : 15.Kasım.2008 at 22:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Fatih Ceylan oyuna 1 ay sakat başlamalı

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Kemal Okyay ve Kamber oyunda Erciyese kiralanmış olarak görülüyor ancak bu oyuncular boraya bonservisiyle birlikte gitti.
    TFF'ye gore ikisi de kiralik gitmis.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Ben eminim bundan TFF sitesinde bir hata olma ihtimali varmı

Nesil
    2003

Ben eminim bundan TFF sitesinde bir hata olma ihtimali varmı
    Sonucta TFF'ye sozlesme yolluyorlar. Satin alma opsiyonlu kiralik olmasin? Cunku ikisi de sozlesme uzatip sonra Erciyes'e gitmisler.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Yok bedavaya verildi iki oyuncu diye biliyorum opsiyon falanda yok yinede araştırayım bir daha ben

Abdullah Duraka DM:15 - 18 arası mevkiside eklenmeli

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Tolunay Hocanın özelliklerinden Hucum özelliğini çok az gördüm 6 olarak girilmiş sanırım bence 10 -12 arasında bir değer evrilmeli tamam defansif oyunu seviyor ama hucum oyununuda yeri geldiğinde oynatıyor ve ligde çift forvet çıkan az tdlerden birsi

Eren'in dünkü maçta zamanlamasını ve müdahelelerini çok beğendim. Uzun zamandır milli takım'da deyim yerindeyse saçmalamayan bir dc oyuncusu izledim diyebilirim.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Eren'in performansının savunma anlamında Kayserispor'a büyük katkısı olduğu verilere bakılarakta anlaşılabilir..Öyle ki Kayserispor 6 golle Ligin en az gol yiyen takımı geçen sezona bakacak olursak 11 maç sonunda 12 gol yemiş yani 50% bir düşüş söz konusu ve bu konudaki aslan payı'da Eren'indir..

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Aghahowa'nın gerçekci profili FM05 deki o zaman Shaktar'daydı galiba o profilin aynısını yapsan Aghahowa son derece gerçekci olur bence

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Buna bende katılıyorum ayrıca Ali Turanında büyük katkısı var

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ancak Ali Turan istikrar sağlayamıyor ve basit hatalar yapabiliyor Eren Güngör genç yaşına rağmen oldukça soğukkanlı ve maça iyi konsantre oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Evet geçen sene sonlarına doğru hatalrı vardı baya bir ama bu yıl benim en beğendiğim isimlerden takımdaki canını dişine takıp oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

ukalalık etmek istemem ama bu sezon hariç, eren i son 2 senede 5-6 kere tv den en az 10 kez de canlı izledim... -7 PA yı da ben girdim, inanın Eren bile bu sene bu çıkışı yapacağını beklemiyordu, şöyle ki sene başında Eren için Altay a teklif geldiğinde Eren kulübe gitmek istemediğini söyledi, çünkü gidince yedek kalacağını düşünüyordu açıkçası ama maddi sıkıntılar nedeniyle Altay Eren'i de ikna edip (ki eren e devre arasında biz seni kiralık alırız merak etme dediklerini biliyorum) Kayseri ye yolladı... Eren in en önemli ve ayırt edici özelliği soğukkanlı olmasıdır ve kafası yukarıda oynamaya çalışmasıdır, bunların dışında da liglerdeki diğer stoperlerden pek farkı yoktur açıkçası, Eren in her zaman yanında (savunma göbeğinde bir abiye ihtiyacı vardır) ümit milli orhan sam, altay da hakan turan ve bursaya giden ibrahim turan bu görevi 2 sezon boyunca yapmışlardır, tabi ki Eren in zamana ihtiyacı vardır ama daha yeni parlamış bir adama türk stoperlerinde yeni bir nesil olarak bakmak ve ilerde kesin A milli takımın değişmezi olur demek için henüz erken (bakınız toraman)...

ayrıca yanındaki stoper in kötü oynadığı maçlarda eren in performansıda belirgin şekilde düşmektedir, bakınız gruptan çıkamadığımız Toulon turnuvası...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi ancak Eren'e PA 147 değeri verildi sanırım..Savunmanın yanında her zaman bir abiye ihtiyacı vardır demişsin ancak bu sezon o abilik görevinin Aydın'ın üstlenmesine rağmen Aydın'ın sakatlıktan dolayı oynayamadığı maçlarda bile gerçekten iyi bir performans gösterdi.Yani genelleme yapmanın biraz yanlış olacağını düşünüyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bakın beyler...
    Durmuş yada bazen Ali Turan hatta mehmet eren boyraz sağ bek oynadı. Dayanıklı güçlü savunması iyi adamlardandır
    Sol bek toledo. Müthiş savunma bilgisi vardır. Tecrübesi vs vs
    Aydın ali turan diğer stoper ve beklerde çok iyi fiziklere sahipler çok mücadeleci adamlar bunlar. 4 ünün savunmadaki yeterliliği yetmiyor.

Tecrübeli ve kaliteli saidoo çakılı önlibero oynuyor. Abdullah halman bile geliyor yazdım ediyor. Mehmet topuz geliyor yardım ediyor.
    Orta sahada bir tane bile savunmasına yardım etmeyen oyuncu varmı kayseride?
    Bakınız Alex Deivid Kazım
    Lincoln Kewell Arda Aydın ne kadar ararsan
    Delgado Tello Serdar Özkan

bir tane bunlara yakın derece serbest oynayan adam dahi varmı.

11 oyuncu var bir santrafor dışında herkes savunmasını fazlasıyla yapıyor

Hal böyle olunca belki Kayseri pek gol atamıyor ancak yemiyorda.

düşünün savunması iyi fiziği harika dayanıklılığı mükemmel 10 oyuncu oynuyor Kayseri'de

eee bırakında gol yemesin bu takım.

Bunu da sadece Eren'e bağlamayın. Öyle sanıyorum şuan süper ligte 18 takımdan her birinin ilk onbir de oynayan stoperi gelse
    20-30 tane
    30 uzunu da koysan müthiş performans gösterirdi
    sen kaçırsan başkası kaçırmıyor ki zaten...
    Fikirlerim burada

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Kayserispor'un geçen sene 2. dönemdeki oyun anlayışla şimdiki oyun anlayışı arasında fazla bir fark yok nitekim kadro yapısıda pek değişmedi..İvankov - Hamidou değişikliği ve Eren'in stoper mevki'ne gelmesi..Benim anlatmaya çalıştığım, tüm takım savunma yapabilir ancak gollük pozisyonlardaki kritik müdaheleleri Eren Güngör hakkıyla yapıyor ve bu nedenle aslan payı Eren'indir dedim..Eren soğukkanlı ve baskı yediği zaman ileri top doldurabiliyor bu soğukkanlılığı sayesinde..Yani Türk stoper hatalarında olan biten atağın yeniden başlaması Eren Güngör'de pek fazla olmuyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Oghuseye katılıyorum az gol yememiz tabiki sadece erenin eseri değil ama ikili mücadelerde topu alışı soğuk kanlığlığı ve hava hakimiyeti gerçekten çok iyi olan bir oyuncu bunu psg maçındada gördüm lig maçlarındada -8 pa olmalı kanımca

Ayrıca yukarıda cangele ile bazı özellikleri sıraladım onun durumu ne olacak ksyi scoutundan cevap alabilirmiyim

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ocak ayı için Kayserispor'la ben ilgileneceğim..Cangele için o yaratıcılık değeri sence biraz fazla değil mi?Diğer özellikleri incelemek gerekir..

Turgay konusunda bende sana katılıyorum forvet özelliği eklenebilir..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Cangele bu ligdeki en yaratıcı oyuncular arasında ilk 10 girecek bir oyuncu bence

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cangele bu ligdeki en yaratıcı oyuncular arasında ilk 10 girecek bir oyuncu bence
    yaratıcı derken?
    Oyunun geniş alanını görebilmek ise.. Yani oyunda ki creativy... Aksine düşüktür. Burnunun dikine gider bazen yanında ki adamı bile görmez çalım atayım derken
    Fikirlerim burada

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri