Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 144 sonuç

Konu: Kayserispor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Bu sözler doğru ama bazı istisnalarda var değilmi örn mehmet topuz
    Mehmet Topuz çok fazla kazandığı için... Takımda yeri garanti olduğu için, kaptan olduğu için... Yedek kalabilme riskine atılmayı sevmediği için, Kayserili olduğu, Kayseri'yi sevdiği ve Kayserililerin onu bırakmaya yanaşmadığı için... Kayseri'de... Yoksa gitmek istese G. Ünal gibi yapar. 6 ay sonra gider.

Kendi tercihidir. Büyük oyuncudur. Ancak bariz bir yeterlilik hususunda. Milli takıma girmesi, Milli takımın vazgeçilmesi olması gerekir. Bu yeterlilikte midir? Sadece futbolculuk düzeyinde değil. Kültür ve zeka olarak bu yeterliliktemidir?

Çok yeterli olsa... 3 büyüklerin alım gücü olmasa bile, onu alacak bir avrupa takımı çıkacaktır. Örneğin; Hami Mandıralı.

Dediğim gibi 3 büyüklerde olsa, bu kadar alırdı sözü saçma...
    O zaman şöylede diyebiliriz.
    Ulan benim 3. ligte kankam var adı x. Çocuk yeni yeni kadroya giriyor. Rotasyon adamı gibi bişey. 30 ca verdik kendisine... Ama varya üç büyüklerde olsaydı garanti 130 ca sı olurdu. (yapma yaw )
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bu sezon suleymanou hamidou çok iyi bir performansla herkesi şaşırttı dğrusu gerçi bunda defansımızın çok büyük payı var cası 3 - 5 artırılmalı kanımca

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kayseri'yi 147 bin taraftar izledi!

Turkcell Süper Lig takımlarından Kayserispor'u 2008 yılında tam 147 bin taraftar izledi. Sarı-kırmızılıların evinde oynadığı 8 Süper lig, 1 UEFA Kupası ve 1 Türkiye Kupası maçı olmak üzere 10 resmi maçta 147 bin taraftar gişelerden bilet aldı.PSG ve BJK maçlarına büyük ilgi
    Kayserispor'un 2008 yılında en ilgi gören maçları arısında PSG ve BJK maçları bulunuyor. Toplam 49 bin seyirci PSG ve BJK maçını izledi. En az ilgi gören maç ise Kayserispor'un Türkiye Kupasında oynadığı Altay maçı oldu. Bu maçta 6 bin taraftar tribündeki yerini aldı.
    Taraftar yalnız bırakmıyor
    Sarı-kırmızılı ekibin Süper Ligdeki maçlarına taraftar büyük ilgi gösteriyor. Kayseri'de oynanan 8 lig maçında 116 bin 500 taraftar takımını yalnız bırakmadı. Sahasında oynadığı her karşılaşmada taraftarın desteğini arkasına alan Kayserispor, taraftar sayısını her yıl kat kat artırıyor.
    İşte Kayserispor'un sahasında karşılaştığı maçlar ve taraftar sayıları:

MAÇ TARAFTAR
    1 KUPA ALTAY 6.000
    2 UEFA PSG 24.500
    3 LİG GALATASARAY 13.000
    4 LİG KOCAELİSPOR 11.000
    5 LİG ESKİŞEHİRSPOR 9.000
    6 LİG ANKARASPOR 18.000
    7 LİG BEŞİKTAŞ 24.500
    8 LİG ANTALYASPOR 13.000
    9 LİG TRABZONSPOR 15.000
    10 LİG İSTANBUL BB 13.000
    TOPLAM 147.000
    Faruk AYDEMİR / KAYSERİ

Kayserisporun seyrici sayısının ayarlnaması için güzel bir istatistik diye düşündüm

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Fatih Ceylan Antalyaspora gitti.

Matias escobarile yollar ayrıldı

Kaynak Resmi Site
    Last edited by deniz.91 : 08.Ocak.2009 at 14:50

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Mehmet Topuz çok fazla kazandığı için... Takımda yeri garanti olduğu için, kaptan olduğu için... Yedek kalabilme riskine atılmayı sevmediği için, Kayserili olduğu, Kayseri'yi sevdiği ve Kayserililerin onu bırakmaya yanaşmadığı için... Kayseri'de... Yoksa gitmek istese G. Ünal gibi yapar. 6 ay sonra gider.

Kendi tercihidir. Büyük oyuncudur. Ancak bariz bir yeterlilik hususunda. Milli takıma girmesi, Milli takımın vazgeçilmesi olması gerekir. Bu yeterlilikte midir? Sadece futbolculuk düzeyinde değil. Kültür ve zeka olarak bu yeterliliktemidir?

Çok yeterli olsa... 3 büyüklerin alım gücü olmasa bile, onu alacak bir avrupa takımı çıkacaktır. Örneğin; Hami Mandıralı.

Dediğim gibi 3 büyüklerde olsa, bu kadar alırdı sözü saçma...
    O zaman şöylede diyebiliriz.
    Ulan benim 3. ligte kankam var adı x. Çocuk yeni yeni kadroya giriyor. Rotasyon adamı gibi bişey. 30 ca verdik kendisine... Ama varya üç büyüklerde olsaydı garanti 130 ca sı olurdu. (yapma yaw )
    dostum topuz işi oldu adeta bir efsane sanki onu alan avrupa şampiyonu olacak..

bir araştırın bakın topuzu fatih terim niye tutmuyor...

her ne hikmetse arkadaşı milli takımın hazırlık maçların için kadroya aldığında sakattı

rakip takım arkadaşının kendi gözünün önünde göğsüne çarpan topu için elle oynadı diye hakeme kırk takla atıp yalan söyleyen biri hiçbir zaman büyük oyuncu değildir benim için...

bu arada Sabri gibi collin kazım gibi adamları kesemeyip milli takıma giremeyen oyuncuya bu kadar köle olunmasıda üç büyüklerin ayıbı...
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by OMANA View Post
    dostum topuz işi oldu adeta bir efsane sanki onu alan avrupa şampiyonu olacak..

bir araştırın bakın topuzu fatih terim niye tutmuyor...

her ne hikmetse arkadaşı milli takımın hazırlık maçların için kadroya aldığında sakattı

rakip takım arkadaşının kendi gözünün önünde göğsüne çarpan topu için elle oynadı diye hakeme kırk takla atıp yalan söyleyen biri hiçbir zaman büyük oyuncu değildir benim için...

bu arada Sabri gibi collin kazım gibi adamları kesemeyip milli takıma giremeyen oyuncuya bu kadar köle olunmasıda üç büyüklerin ayıbı...

Adam hiç sakatlanmayakmı yahu adamın skaatlığına denk geldi milli takım zamanı olamaz mı?

Ayrıca topuzun milli takımda ilk11de sürekli olammasının tek nedeni anadolu takımında forma giymesidir.Bana anadoludan sürekli çağırılıp 11de oynayan bir oyuncu söyle terim zamanında bulabilecek misin?Anadoluda hiç mi iyi oyuncu yok var hatta süper isimler var ama 4 büyüklerde oynamadıkları için oynamıyorlar.Ama anadoluda milli formayı göremeyip 4 büyüklere gittikten sonraki ilk milli maçta kadroya çağrılan çok oyuncu söyleyebilirz.

----------

Abdullah Durakın Mevkisinde DM:15 MC:20 AMC:10 düzenlemesi yapılmalı.

Ali Turan ise Koaryın yokluğunda sağbek oynayan bir oyuncu haline geldi onada DR:10 özelliği eklenebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Mehmet Topuz takımın ikinci çalıştırıcısı (menajer yada teknik direktör lafını sevmiyorum.). Kedi uzanamadığına mundar der misali fanatik yorumlar bunlar.

umut koçin ve bilal azizin profillerinde genel bir düzeltilme yapılmalı oyunda vasat oyuncular olarak gözükmelerine rağmen son zamanlarda bilal aziz sürekli ilk 11 oynuyor yada ikinci yarı sürekli sahada ve perfonması özellikle hız,pas,top sürme bağlamında oldukça iyi umut koçin ise sürekli ilk 11 de yer bulamasa da sonradan oyuna girerek kayserispor katkısı çok oldu onun ise orta,pas,top sürme,hız özelliklerinde hafif düzeltmeler yapılabilir ayrıca oyunda muslu nalbantoğlunun profilini biraz abartılı buluyorum kendisi kayserisporda oynama şansı bile bulamıyor hatta sözleşmesi fesh edildi. Abdullah Durak için ise 9.2 deki düzeltmeler yeterli değil gibi gözüküyor biraz daha düzeltmeler yapılmalı.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

KAYSERİSPOR KAMBER'İ ANTALYA'YA VERDİAra transferde forvet oyuncusu almaktan vazgeçen Kayserispor kulübü, Erciyesspor'a kiraladığı Kamber'i, Süper lig takımlarından Antalyaspor'a verdi. Kemal Okyay ve Ali Çamdalı'dan sonra Kayseri'nin bir diğer takımı Erciyesspor'a kiralık olarak verilen Kamber Aslan, Fatih Ceylan'dan sonra Antalyaspor'a giden ikinci Kayserisporlu futbolcu oldu.

15.01.2009
    Kaynak : DHA

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Aghahowanın pacesi 920de çok fazla olmuş snaırım eskiden baya düşüktü bu kezde yüksek olmuş şuan 18 olarakk gözüküyo oyunda bence 16ye çekilmeli

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ufak kozmetik bi detay belki ama daha once belirtmistim Turgay Bahadir Avusturya Umit Millisi icin tam 2 kez oynamis ama oyunda su anda o sayi bir olarak gorunuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abdullah Durak -7 pa ya sabit sanırım.
    Ben şöyle düşünüyorum; 20 küsür maça yakın izlediğimiz oyunculara 20 yaşından küçükte olsa set pa verebiliriz.
    Kaldıki benim oyunda 110 ca 112 pa çıktı...

150 ve fazlasını henüz haketmiyor ama 110 - 140 küsür idealdir.
    az buçuk bildiğimiz tanıdığımız adamlara set pa vermek daha mantıklı
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abdullah Durak şuanda formuyla ragıp başdağı kesmiş durumda kayserispor için çok yibi yetenek olduğunu düşünoyurm 150 pa verilebilir şuan kanımca ona

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Abdullah Durak 1987'den kalma 1 Nisan sakasidir.

Yani su anda 21 yasinda bi kac aya kadar 22... CA ve PA arasinda 25 puan fark olmasi idealdir sanki.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Abdullah Durak 1987'den kalma 1 Nisan sakasidir.

Yani su anda 21 yasinda bi kac aya kadar 22... CA ve PA arasinda 25 puan fark olmasi idealdir sanki.
    115 - 138 gibi bişey düşünüyorum ben. Bugün Oghuse (Oğuz) ile konuştuk.
    Agüero dediğin gibi Ragıp'ı kesti. Kaldı ki Ragıp'ta 128 lik bir adam değil zaten. Biz biraz fazla abartıyoruz kendisini.
    Ragıp'ı 120-124 arası değerlere tabi tutup.
    Abdullah'ı da 115 e çıkarmak gerek sanki.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

115 - 138 gibi bişey düşünüyorum ben. Bugün Oghuse (Oğuz) ile konuştuk.
    Agüero dediğin gibi Ragıp'ı kesti. Kaldı ki Ragıp'ta 128 lik bir adam değil zaten. Biz biraz fazla abartıyoruz kendisini.
    Ragıp'ı 120-124 arası değerlere tabi tutup.
    Abdullah'ı da 115 e çıkarmak gerek sanki.
    Agüero'mu Abdullah mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jay CutLer View Post
    Agüero'mu Abdullah mi
    Ben doğru yazdım da sen yanlış anladın
    Sergio_Aguero üye ismi. Demiş ki 110 ca verdiğimiz Abdullah 128 ca lık Ragıp'ı kesti.
    Bende diyorum ki doğru demiş...

İkisinin ca sını birbine yaklaştırmak gerek.
    Ne Ragıp o kadar iyi futbolcu, ne Abdullah o kadar yetersiz futbolcu.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Ragıp Başdağın CAsını 125e falan düşürüp abdullahın CAsını ise 120ye falan çıkarmak gerek diye düşünüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Faiş bir hatayı yeni farkettim. Bu Olembe sene başından beri gerek üçlü ortasahanın mlc sinde. Gerek 4'lü ortasahanın sol rafında yanı mc sinde görev yaptı.
    Daha önceki yıllarda oynamışlığı var zaten.
    Ama bizde turuncu bir değeri bile yok bu mevkiilerinin.

Bunu 9.3 e yetiştirirsek çok iyi olur şef...
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Faiş bir hatayı yeni farkettim. Bu Olembe sene başından beri gerek üçlü ortasahanın mlc sinde. Gerek 4'lü ortasahanın sol rafında yanı mc sinde görev yaptı.
    Daha önceki yıllarda oynamışlığı var zaten.
    Ama bizde turuncu bir değeri bile yok bu mevkiilerinin.

Bunu 9.3 e yetiştirirsek çok iyi olur şef...
    Bende hiç farketmedim hep sol kanatta kullandığımda mc özelliği eklenmeli kesinlikle

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

ML:20
    WBL:18
    LB:15
    AML:14-15
    MC:12
    AM:10

olabilir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bjk_melo_151 View Post
    ML:20
    WBL:18
    LB:15
    AML:14-15
    MC:12
    AM:10

olabilir.
    Bunu yaparsan CA diplere iner ama çok izlemedim, bilemiyorum, araştırmacısı okuyup çözüm bulacaktır.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Souleymanou Hamidou nun CA sı kesinlikle arttırılmalı bunu fazlasıyla hakediyor bu sezonki performansıyla...Aghahowa finishing i çok doğru bir tespit olmuş.Mehmet Topuz oyuna mükemmel yansıtılmış yalnız Agression biraz daha artmalı...

A.Durak, Kastamonusporda adam olmus

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Mehmet Topuz son Kocaelispor maçında ne kadar büyük topçu olduğunu kanıtladı FM de verilen tüm değerleri fazlasıyla hakediyor...Helal sana Topuz

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Mehmet Topuzu ben önceden 9-10 milyon dolar gibi bir rakama zor alıyordum şimdi 4 milyon dolar + yüzde 10 satış vaadiyle aldım..kayserispor bildiğim kadarı ile beşiktaşa onu 6-7 milyon euro gibi (yaklaşık 8-9 milyon dolar eder) bir rakama satmamıştı..

Şimidi daha ucuzlaması için küresel krizden başka bir neden göremiyoum...

bana biraz ucuzlamış geldi..gerçi ucuzluktan şikayet eden vatandaş olmak ta bu devirde biraz garip oldu
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kayserisporda Ragıp Başdağ ile yollar ayrıldı.

Furkan Özçal son maçlarda Tolunay hocanın sürekli oynatmaya başladı ve gelecekte ismini çok duyacağız dediği bir oyuncu pası hakkında bilgi alabilirmiyim acaba

Kayserispor'un evinde oynadığı Ankaragücü ve Denizlispor maçlarındaki seyircisi sayısı ne kadar ?

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

İki maçta ortalama 15000 falandır bir açıklamaya yok ama göz kararı

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Bu haftanın en dikkat çeken oyuncusu Kayserisporlu Furkan Özçal oldu, attığı iki golle. Kendisini daha önce izlemişliğim yoktu, sadece Fenerbahçe'yle bir ara adı anılan genç oyunculardan biri olduğunu biliyordum ama Kayserispor 1860 Münih'in elinden kapmış onu. Kayserispor görünürde daha sansasyonel transferler yapsa da bu tip işleri iyi götürüyor arkaplanda, gerçekten iyi bir transfer yapmışlar. Oynadığı maçların özet görüntülerini birkaç kez izledim. Anladığım kadarıyla orta sahanın ortasında Ayhan Akman, Emre Belözoğlu stiline yakın, defansif orta sahaya yardımcı olan teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu Furkan. Sol ayağını etkili bir biçimde kullanabiliyor, attığı golleri izleyen herkes bunun farkına varmıştır zaten
    puerta kalbimizde...

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri