Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 144 arası toplam 144 sonuç

Konu: Kayserispor

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Furkan Özçal ligin ikinci yarısında büyük bir çıkış yakaladı ve birçok maçta başarıyla görev yaptı son maçtada çok iyi bir oyuncu takımı galibiyete taşıdı çok iyi pres yapan sol ayağını çok etkili kullanan ve çok iyi top dağıtma potansiyeli var ilerde çok daha fazla söz edeceğiz gibi toluany hoca yabancı transferde çok başarısız olsada yerli konusunda çok başarılı bu işi yapıyor

Furkan'ı özet görüntülerden izlediğim kadarıyla çok iyi bir oyuncu kesin. Bugün iki asist yaptı galiba. Topa hakim devamlılığı olan bir oyuncu.

Kayserispor'un, Kadir Has'ta oynadığı maçların tamamını takip etmeye çalıştım. FM09 verilen 19.000 seyirci ortalamasının çok uzağında olduğunu söylemek istiyorum. Seyirci ortalaması belirlenirken 3 maçın takip edilmesi yeterli olacaktır ki bu maç sayısı maksimum 5'tir. Ancak Kayseri'nin evinde oynadığı son 5 maçında ortalama 10-12 bin seviyelerindedir. . .

Evet Furkan Ocal'i izledim bugun.2 asist yapti ve onemli bir oyuncu gercekten,gelecegi parlak bnce..

Kadir Has ile ilgilide arkadasimizin yazdigi dogru son maclarda cok dolmuyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Furkan' dan konu açılmış. Ben dün izlemedim ama ilk olarak fb maçında izlemiştim. Fena oyuncu değil. Emre Belözoğlu' nun gençliği gibi...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Furkan özçalın dün maçta iki asisti vardı çok iyi arapaslar falan attı maç içerisinde maçın en iyisiydi diyebilirim bence bu çocuk -8 pa gibi bir değer hakediyor.
    Milan Puroviçtende söz etmek gerekrise dün sahanın en kötülerindendi taraftar tarafından sürekli yhalandı hatta geldiğinde ne kadar heycanlanmıştı taraftar oysaki ama tam bir hayal kırklığı bu oyuncununda cası düşürülmeli kesinlike ayrıca olembede çok vasattı olembenincasındada düşüş yapılabilir zaten sezon sonu ikiside gidecek büyük ihtimal
    Last edited by deniz.91 : 13.Mayıs.2009 at 01:32

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Aydın Tocalının CAsında 2-3 puan düşme yapılabilir diye düşnüyorum geçen senki istikrarı falan bu sene pek yoktu

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Furkan Özçal bugün Tamsahaya verdiği röportajında türkiyede en beğendiği oyuncunun Emre Belözoğlu olduğunu söyledi.Sene başında Bayern Munihtende teklif geldiğini ama almanyadakı yaş sınırlamasından dolayı 2 sene daha beklemek zorunda kaldığından Kayserispor tercih ettiğini söylemiş.Aslen sol ayaklı olduğunu ancak sağ ayağınıda etkili kullandığını söyledi.Kayserispora gelmesindeki en büyük nedenin ise Tolunay Hoca olduğu söyledi.Gelen tüm genç oyuncular Tolunay Hoca burda olduğu için geliyoruz diyor Tolunay Hocanın gençlerle çalışma özelliği 18 falan olmalı kanımca

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Gelen tüm genç oyuncular Tolunay Hoca burda olduğu için geliyoruz diyor Tolunay Hocanın gençlerle çalışma özelliği 18 falan olmalı kanımca
    20'den 18'e mi dusmesi gerekli yani..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Kayserispor'un, Kadir Has'ta oynadığı maçların tamamını takip etmeye çalıştım. FM09 verilen 19.000 seyirci ortalamasının çok uzağında olduğunu söylemek istiyorum. Seyirci ortalaması belirlenirken 3 maçın takip edilmesi yeterli olacaktır ki bu maç sayısı maksimum 5'tir. Ancak Kayseri'nin evinde oynadığı son 5 maçında ortalama 10-12 bin seviyelerindedir. . .
    FM 2009'da Kayserispor icin ortalama seyirci 11.500 olarak girilmisti. Kadir Has'a gectikten sonra seyirci patlamasi olmasi oyuna ait bir ozellik.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Furkan'ı özet görüntülerden izlediğim kadarıyla çok iyi bir oyuncu kesin. Bugün iki asist yaptı galiba. Topa hakim devamlılığı olan bir oyuncu.

Ligin son maçlarına bakmak aladıtıcı olabilir Kayserispor için çünkü uzun süre önce Kayserispor'un ligi aşağı yukarı nerde bitireceği belliydi.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    20'den 18'e mi dusmesi gerekli yani..
    O zaman tamadır abi sorun yok ben bu sene fmyi oynayamıyorum öss sınavı yüzünden o nedenle bakmadan yazdık

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    FM 2009'da Kayserispor icin ortalama seyirci 11.500 olarak girilmisti. Kadir Has'a gectikten sonra seyirci patlamasi olmasi oyuna ait bir ozellik.
    Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Ligin son maçlarına bakmak aladıtıcı olabilir Kayserispor için çünkü uzun süre önce Kayserispor'un ligi aşağı yukarı nerde bitireceği belliydi.
    Kayserisporun taraftarı yine bu tribünleri doldururdu ama kadir has stdaına geçtiğimizden beri bu takım ligde hedefsiz kalmıştı ya 7. yada 8. olacağı belliydi kupadanda elenince o haftalardan itibaren takım formalite maçlarına çıktı nerdeyse taraftardada bu nedenle düşüklük oldu.Seneye inanıyorum en az 15000 kişiye oynar en kötü maçını bile

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kayserispor'a yeni tesis!

Kayserispor Kulübü'ne yapılması planlanan yeni tesislerin proje çalışmalarının bitirildiği bildirildi. Kayserispor Kulübü Genel Menajeri Süleyman Hurma, yaptığı açıklamada, yeni tesislerin proje ve maket çalışmalarının tamamlandığını belirterek, şunları söyledi:
    ''Kayserispor'a yeni bir tesis kazandırmak için çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. Başkan Recep Mamur'un birinci önceliği bu tesislerin bitirilmesi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin de rızasıyla şimdiki tesislerimizin yanına, yeni bir yer tesbiti yapıldı. Yeni yerimizin temeli çok kısa bir sürede atılacak ve rekor bir sürede de bitirilecek.''
    Mevcut tesislerin paf takımına devredileceğini belirten Hurma, ''Bu mevcut tesislerimizi de paf takımına bırakmayı düşünüyoruz. Bütün bunları becerebildiğimizde şu demek olacak, Kayserispor artık yıkılmız bir kale olacaktır. Çünkü biz 14, 15 ve 16 yaşlardaki gençleri transfer etmekte çok ciddi sıkıntı yaşıyorduk. Bundan sonra Kayseri ve civar illerden de yetenekli gençleri kulübümüze kazandıracağız. Kayserideki okullardan birisiyle anlaşma yapıp bu arkadaşları topluca o okulda eğitime devam ettireceğiz'' dedi.
    Başkan Recep Mamur'da yeni tesisler için en az 4 milyon TL harcama yapılmasının planlandığını söyledi.

10.06.2009
    Kaynak : AA

Belki bir konuda yardımcı olur diye ekledim

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kayserisporun finansında dünleme yapılmalı diye düşünüyorum böylesine bir tesisin temeli falan atıldı 5 mnye maal olacağı söyleinyor ama oyunda ypamka imkansız nerdeyse daha dorpu düzgün maaş veremiyıorum ama anadoluda en büyük ücretli maaş ödeyen kulüplerin başında geliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Dün ümit milli maçta gözüme en çarpan isimlerden biri yeni transferimiz sredar kesimaldı.Baya soğukkanlı bir oyuncuya benziyor iyi oyu kurabilir ve yer tutma sezme gibi özellikleri iyi olan bir oyuncu sanırım yine iyi bir genç aldık

Gökhan DEĞİRMENCİ:
    Kaleci Gökhan’a goller dışında pozisyon gelmedi. Kendisini gösterebilecek bir maç değildi Gökhan için. Gollerde hatası yoktu. İlk golde top kaleciler için çok pis tabir edilen yere gitti. İkinci golde ise 2 hücum oyuncusuyla karşı karşıyaydı.

Rıdvan ŞİMŞEK:
    Beşiktaş’ın transferini bitirdiği Rıdvan’ın görüntüsü klasik sağbekler gibi. Tıknaz, hızlı ve güçlü. Beşiktaş Recep ÇETİN’den sonra iyi bir sağbek buldu diyebiliriz. Rıdvan’ın artıları çok fazla. Topla çok hızlı ve seri hareketleri ard arda yapabiliyor. Ortaları da çok etkili. Dün onun savunduğu kanattan akın yemedi takımımız. Ayrıca hücumda da etkiliydi Rıdvan. Beşiktaş iyi bir oyuncu kazandı. Başarılar dilerim.

Serdar KESİMAL:
    Takımımızda beni en heyecanlandıran adamlardan biriydi. Serdar, Köln altyapısında görev yapıyor ve eski klasik Liberoların özelliğini taşıyor. Top ayağındayken soğukkanlı. Yer tutmada ve topsuz oyunda iyi, tekniği üst düzeyde olduğu için, atakları geriden başlatabilmesi artı özellikleri.
    (Kayserispor transfer etmiş Serdar’ı, bence büyük bir iş başarmış. 3 Yıl sonra, Milli takımımızın tandemini Kayserililer oluşturabilir. Eren ve Serdar)

Serdar AZİZ:
    Ben, Serdar AZİZ’de, yıllar öncesinin Van Gobel’ini gördüm. İnanılmaz güçlü ve atletik bir futbolcu. 18 yaşında olmasına rağmen fiziği mükemmel. Ayrıca gelişime açık biri olduğunu belli ediyor. İyi bir savunmacı için her özellik var Serdar’da. Yolu açık olsun.

Yiğit GÖKOĞLAN:
    Sağ açık oynadı dün akşam. Güç, hız ve tekniği bünyesinde barındıran nadir futbolculardan. Birkaç pozisyonda kendini gösterdi. Üzerinde durulursa çok iyi yerlere gelebilecek bir futbolcu. Galatasaray’ın göz hapsinde olduğu söyleniyor. Bir yıl daha oynamalı Manisa’da.

Necip UYSAL:
    Milli takımımızda topun en çok yakıştığı ayaklara sahip futbolcusu. Akıllı, sürekli dikine oynayan, tekniği üst seviyede olan Necip takımda işi en zor olan futbolculardan biri. Çünkü bu özellikler Beşiktaş’ta oynamasına yetmez. Çok ama çok çalışmalı.

Özgür ÇEK:
    Fenerbahçe’de alt yapı konusunda devrim yapmasını beklediğim, ama bence çok yanlış bir kararla Ankaraspor’a gönderdiği eski futbolcusu. Benim en ümitli olduğum gençlerden birisi. Futbol için yaratılmış bir adam. Dün yedekti. 60 tan sonra girdi oyuna. Kendisini gösteremedi dün. Özgür’ün esas kendisini göstereceği şampiyona önümüzdeki aylarda yapılacak. Bekliyoruz Özgür’ü.

Sedat Tahir'in Fransa maçındaki tespitleri . . .

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kayserisporun maaş düzenlemesi konusunda bir değişiklik bekliyorum 2010da çok az bir bitçe ayırıyor takım maaşa ama anadoluda en çok maaş bütçesine sahip olan bir takım

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Zaten oyuna anadolu takimlarinin maas bütceleri girilmemis. Oyun kendisi belirliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Oyunda kayserispora hep aynı bütçeyi verdiğindne söyledim ama buna birşey yapmak gerek param oluyor ama maaştan dolayı adam sözleşme imzalamıyor 20 yaşındkai adam bile istediği maaşı verebilmek için falan kilit rolde sözleşme önermek zorunda kalıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Erenin çapraz bağlaır kopmuş 3-4 ay sahalardna uzak kalacak

Çok kötü oldu gerçekten çok önemli bir genç yetenek Eren.İnş. en kısa sürede iyileşir..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Ümit milli takımı izleyen ve kayserisprun hazırlık maçını izleyen herkes Serdar Kesimalı övüyor daa öne bu oyunc daha yoktu sanırım nasıl bir ca ve pa alack acaba?

dünki kayseri heracles maçını izleyen br arkadaşın yorumu

Serdar Kesimal - Mükemmel bir maç çikardi. Hem çok iyi top kapiyor, hem çok iyi kullaniyor. Kafa topu kazanirken bile atacagi yeri biliyor. Ilk 11'i kesinlikle zorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Serdar gerçekten topla çok iyi.Ancak izlediğim Ümit maçlarında biraz ağır gibi geldi,sanki tek hamleli.Top kapması fena sayılmaz.Ama tabi 2 maçla değerlendirilmez.Biraz daha izlemek lazım...

Bence Eren Güngör için:
    Favori Takımı:Altay
    Kafa:13-----15
    Markaj:15----16
    Top Kapma:13----15
    Kararlılık:13----15
    Konsantrasyon:11-----16
    Soğukkanlılık:14------20(Buz gibi adam)
    Hız:13---------------15

puanları böyle olmalı ve pa sı artırılmalı

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Eren yaşına göre çok soğukkanlı kesinlikle en azından 16-18 falan olmalı diğer artırımlara bende katılıyorum üstelik son zamanlarda istikrarlı bir şekilde milli takıma çağrılan bir oyuncuydu sakatlanana kadar.

Ayrıca Cangeleninde sut - kara verme gibi özellikleride artırılmalı cangele bu konuda kendini çok geliştirdi

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri