1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Hacettepe

Nesil
    2003

Default Hacettepe

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Yardımcı antrenörlüklere Fenerbahçe ve Galatasaray'ın efsane futbolcuları (Legens olabilirler artık oyunda da) Kemallettin Şentürk ve Ergün Penbe getirildi.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Serkan Atak acaba nasil oldu?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

Hacettepe'nin ilk kuruluş yılı

Hacettepe'nin şu anki resmi kuruluş tarihi

Fakat oyunda 1948 yazıyor.Hacettepespor'un resmi kuruluş yılı 2001 olarak geçmektedir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İbrahim Şahin'in karakteristik özelliklerinin oyuna tam olarak yansıtılmadığını düşünüyorum.

İbrahim ikili mücadelelerde fiziğini oldukça iyi kullanan, kolay kolay yıkılmayan inatçı ve hırslı bir oyuncu.

Mehmet Yıldız ve Mehmet Yılmaz'ın güçlerinin 17 olduğu oyunda(Mehmet Yıldız'a 18-19 da verilmesi düşünülebilir) pekala 15'i hak ediyor. Denge 16 olabilir.

Agression ve Bravery oyunda 15 bence oldukça makul.

Bence hız hızlanma birer puan azaltılıp (15'ten 14'e), güç ve denge 2'şer puan artırılmalı.

Yeri değil ama lafı gelmişken söyleyeyim, Mehmet Yıldız'ın strength'i bir dahaki yama da 18'e yükselecek. Oyun çıkarken 18'i vermekte biraz tereddütlüydüm ama artık tereddütüm kalmadı.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by onurphaned View Post
    Yeri değil ama lafı gelmişken söyleyeyim, Mehmet Yıldız'ın strength'i bir dahaki yama da 18'e yükselecek. Oyun çıkarken 18'i vermekte biraz tereddütlüydüm ama artık tereddütüm kalmadı.
    Mehmet Yıldız'a 19 bile verilebilir. Drogba'nın 20 güreş tutsalar Mehmet Yıldız'ı yerinden kıpırdatabileceğini bile sanmıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kesinlikle... Drogba'nın denge özelliğinin çok üst düzey olması gerektiğini düşünüyorum ben.

Tabi bu işte biraz reputasyonun getirilerinden de faydalanmış bay drogba
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by onurphaned View Post
    Zaten anadolu takımı oyuncularını mahvediyor bu tereddutler.Kötü yanları yansıtılırken de gerekirse acımasız olunmalı ama güçlü yönleri de hakkıyla verilmeli.Sizinle alakalı değil genel bir eleştiri ama bir gerçek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler Kemal Yıldırım'dan haberi olan arkadaş var mı acaba? Kendisi TFF resmi sitesine göre; geçen yılki Fenerbahçe maçının 63. dakikasından beri maça çıkmamış. Yaklaşık 13-14 ay yapıyor bu süre.

Kemal hakkında bilgisi olanlar bizimle paylaşırsa sevinirim
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Kafkafxer View Post
    İbrahim Şahin'in karakteristik özelliklerinin oyuna tam olarak yansıtılmadığını düşünüyorum.

İbrahim ikili mücadelelerde fiziğini oldukça iyi kullanan, kolay kolay yıkılmayan inatçı ve hırslı bir oyuncu.

Mehmet Yıldız ve Mehmet Yılmaz'ın güçlerinin 17 olduğu oyunda(Mehmet Yıldız'a 18-19 da verilmesi düşünülebilir) pekala 15'i hak ediyor. Denge 16 olabilir.

Agression ve Bravery oyunda 15 bence oldukça makul.

Bence hız hızlanma birer puan azaltılıp (15'ten 14'e), güç ve denge 2'şer puan artırılmalı.
    Kesinlikle haklısın İbrahim' in özelliklerinde biraz çekingen davrandık sanırım. Halledeceğiz

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

İbrahim Şahin, Mehmet Yıldız'ın ufak versiyonu.İnanılmaz fizik var, yıkılmıyor, duvara çarpıyorsun sanki ona çarparken.

Çok sert şutlar atıyor ayrıca.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    İbrahim Şahin, Mehmet Yıldız'ın ufak versiyonu.İnanılmaz fizik var, yıkılmıyor, duvara çarpıyorsun sanki ona çarparken.

Çok sert şutlar atıyor ayrıca.
    Çok doğru Ümit Bozkurttan aldığım bilgiye göre yıllarca güreşçilerle idman yapmış İbrahim bu yüzden çok güçlüymüş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hahahah bir Ümit Bozkurt'la kanka olmadığın kalmıştı

Hadi baba bekliyoruz seni nerde kaldın.

Bu arada Kemal Yıldırım kadro dışı bırakılmış devre arası gönderilecekmiş. O kısa boylu pırpır zenci forvetle birlikte... Neydi onun adı... Geçen yılın son 10 maçında harika maçlar oynamıştı.
    Fikirlerim burada

Orhan Şam ve İbrahim Şahim Hacettepe'nin en iyi gözlemlenmiş oyuncuları,ben çok beğendim 9.3.0 daki Hacettepe araştırmasını,özellikle Orhan Şam'ın defansif anlamdaki iyi özellikleri ortaya çıkarılmış,markaj ve top kapması düzenli oynatıldığı zaman çokiyi değerlere çıkabiliyor ilerleyen zamanlarda,kısacası tam TSL oyuncusu.

Dahada iyi oalbilir Hacettepe,gerçi düşme korkusu yyaşıyorlar iyiden iyide ama olsun,güzel gözlemlenmiş,iyi yansıtılmış bir araştırma olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Zafer Önder Özen Hacettepe'nin yeni teknik direktörü.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by extensor View Post
    hahahah bir Ümit Bozkurt'la kanka olmadığın kalmıştı

Hadi baba bekliyoruz seni nerde kaldın.

Bu arada Kemal Yıldırım kadro dışı bırakılmış devre arası gönderilecekmiş. O kısa boylu pırpır zenci forvetle birlikte... Neydi onun adı... Geçen yılın son 10 maçında harika maçlar oynamıştı.
    Kemal geçen senenin başında çok kötü bir skatlık geçirdi. Bu sezon başında iyileşmişti tekrar nüksetti herhalde. son maçlarda kadroya girdi yanılmıyorsam. Çok yetenkli teknik ve çabuk bir adamdı. Harcanırsa yazık olur...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Orhan Şam Minimum ücret serbest kalma maddesi 2 milyon € olarak girilmeli. Dün akşam İlhan Cavcav kendisi söyledi sözleşmesindeki maddede 2 milyon € veren Orhan'ı alır yazıyo diye.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Engin Baytar'dı o söylediği isim...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yok Hayır Engin için 2 milyon gibi bir para istiyoruz Şam Orhan'ın maddesinde 2 milyon € veren alır gibi bir madde var dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Engin Baytar için 2 milyon € veren alır maddesi var sözleşmesinde dedi...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Cavcav, futbolculardan Orhan Şam'ın adının Galatasaray ile anıldığının hatırlatılarak yöneltilen bir soru üzerine, ''Evet Galatasaray'dan bir teklif var. Orhan için Trabzonspor'dan da var. Şunu söyleyebilirim ki Orhan Şam'ı kesinlikle satmıyoruz'' yanıtını verdi.

Başkent ekibinin tecrübeli başkanı, Engin Baytar'a da Trabzonspor ile Eskişehirspor'un talip olduğunu belirterek, ''Engin'in mukavelesinde bir madde var. Engin, 2 milyon Avro getirmesi durumunda serbest kalabiliyor. Eskişehirspor da Trabzonspor da Engin'i istiyor'' diye konuştu.

Mesaj Yetkileri