Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 62 sonuç

Konu: Gençlerbirliği

Nesil
    2003

Default Gençlerbirliği

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Soner Aydogu, Fenerbahce'yi tutuyor. Favoured teams'e eklenmeli.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ya peki neye gore bu kaniya vardin? Keske nerden ogrendigini de belirtseydin...

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Ya peki neye gore bu kaniya vardin? Keske nerden ogrendigini de belirtseydin...
    Türkiye bayanlar basketbol milli takimi buraya finlandiya'ya maca geldiklerinde,ayni zamanda u19 milli takiminin maclarida vardi. Espoo'nun Tapiola'daki Urheilu puistosuna maci seyretmeye gelmislerdi,orda konusmustuk Soner'le.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

kahenın sıcraması artırılabılır kollerden sonra servetı bu kadar zorlayan bı forvet gormedım havadan ozellıkle ılk yarıda bı cok topu aldı servetten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kahenin zıplama zaten gayet fazla.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lamine Traore ve Addo;
    Pozisyon almada kötü, markajda vasat, teknikte berbat, yaratıcılıkta berbat, soğukkanlılıkta berbat, fiziksel özelliklerde ise iyi stoperler.

Birbirlerine çok benziyorlar.
    Fikirlerim burada

genclerbirliginin taraftar sayısı cok abartılmış...

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Kahenin zıplama zaten gayet fazla.
    Fazla dediğin 13 mü? Bence en az 15 olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Fazla dediğin 13 mü? Bence en az 15 olmalı
    Ben arttırmıştım. Şef (perpetua) biraz kısmış olacak. Şuan 14. 15-16 olması daha sağlıklı gibi geliyor. Burak Ömer hocamı ikna edersen bence mantıklı. Ama Ömer hocamı ikna etmek zor iş. (Not: 9.2 için ben 16'ya çıkarmışım şef 14'e düşürmüş)
    Last edited by extensor : 24.Aralık.2008 at 23:52
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Soner Aydoğdu hakkında bir kaç şey yazmak istiyorum.Son iki haftadır Antep ve Sivas maçlarında 11 çıkıyor.Defalarca milli takımın alt kademelerinde oynadı ve halada oynamaya devam ediyor.Kendisini Karadeniz Oyunlarında ve Antalya'da düzenlenen U-17 Avrupa Futbol Şampiyonasında takip etmiştim.Abdülkadir ile birilkte göbekte oynuyordu.Ben şahsen çok övülen Abdülkadir'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum...

İnanılmaz hakim sol ayağına(bu arada oyunda sağ girilmiş).Çok soğukkanlı ve oyunu iyi görüyor.Çıktığı son iki A takım maçlarında da sol içte oynadı ve gayet başarılıydı.Rahat ve soğukkanlı hareketleri sayesinde bu maçları başarı ile tamamladığını düşünyorum.İki maçtada oyundan alındı,çünkü A takım seviyesinde 90 dakika çıkarabilmek zordur.Bundan dolayı biraz zamana ihtiyacı var.Ama fizik olarak fena değil,ikili mücadelelerde gayet iyi sayılır...

Kısaca çift yönlü bir oyuncu doğuyor.Ben Abdülkadir'e oranla daha ümitliyim Soner'den...

Soner'e -8 iyi bir eger olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

James Troisi çok yetenekli bir oyuncu bugünkü kayseri maçında hat-trick yaparakda gösterdi bunu adamda Ingiliz tekniği var. Ayrıca yeni transfer Jidenak nasıl olucak ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

91'li Soner bugünde 11'de başladı maça.Troisi'nin ilk golüne çok iyi bir asist yaptı...

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

troisi türkiye lıgınde yıldız olurr 3-4 macla zaten oyuncunun potansıyelı hakkında bı fıkır elde edılebılır....bıraz daha ızlenmesıde gerekebılır fakat son yama 9.03 olucak sanırım onun ıcın -8 verılebılırr yasının 20 oldugu goz onune alınarak 150 sabıt pa da verılebılır....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sadece bir maçın özetinde bile; Çok teknik, çok çabuk, çok iyi hızlanan, çok iyi dribling yapan, çok soğukkanlı bir oyuncu olduğunu gösterdi bizlere.
    Golden sonra forma çıkarması, sarı kartı varken M. Topuz'la girdiği mücadelede dirtiness olarak aklımızda bulunsun.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Troisi'nin profilinde ciddi oynamalar yapilmali 10 teknik vermisler gercekten rezalet... topa gercekten muthis yumusak dokunuyor buyulegici... Ayrica 92 CA idi en son yani anca bank asya da oynucak oyuncu halbuki TSL icin oldukca iyi... Bugun Bank Asya da olsa acaba ne tur goller atardi (bakiniz Bruno)... Yasi da ayni. Bunlan berabar 20 yasinda oldugunu dusunursek -8 PA olmamasi icin bi neden goremiyorum acikcasi. Bi de positions icin SC 15 olabilir sanki bi de free role 15-20 arasi dusunelebilinir gibime geldi ama takip edenler daha iyi bilir tabi...

Extensor'un belirtigi ozellikler yeniden gozden gecirilmeli bence...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bugün kocaeli - gb maçındaydım. Troisi pek iyi oynamadı. 91 numaralı oyuncu fena değil geelcek vaadediyor. Sol beki 18 numarayı beğendim gençlerde. Zıpkın gibi adam. Sol bek kısırlığı çekilen günümüzde ilaç gibi. Ve troisi son derece klas bir adam. 87 doğumlu olduğunu da düşünürsek bu adam bu fizikle Avrupa' da iş yapar ileride. Neden ilk 11 oynamadı onu anlamadım ama girer girmez şeklini yaptı.

Troisi' nin ca' sını artırabiliriz kesinlikle...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Burak abi 91 numaralı oyuncu yukarıda bahsettiğim Soner.Mükemmel bir potansiyel...

Sol bek Momha V.Guimaraes'den geldi...

Senin dediğin adam 87'li Djite olması lazım abi,gol atan.Troisi 88 doğumlu ve dün 11'dey di 8 numara.Senin bahsettiğin siyahi Djite olmalı...

Soner gercekten müthis

Cok iyi oyuncular var 88-92 dogumlular arasinda.

Sezon sonuna kadar böyle oynarsa Soner, -9 ideal rakam olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by anilton View Post
    Burak abi 91 numaralı oyuncu yukarıda bahsettiğim Soner.Mükemmel bir potansiyel...

Sol bek Momha V.Guimaraes'den geldi...

Senin dediğin adam 87'li Djite olması lazım abi,gol atan.Troisi 88 doğumlu ve dün 11'dey di 8 numara.Senin bahsettiğin siyahi Djite olmalı...
    Evet kardeşim yukarı yanlış yazmışım. Yaşlandık mı ne ? Djite' nin ca sı artırılmalı diyecektim. Troisi kocaeli maçında pek etkili değildi. Yanlış yazmışız. Sol beke baktım 107 ca ile gelmiş. Portekizlilerin bu konuda özürlü olduğuna bir daha kanaat getirdim. O adam en az 120 yi alır.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Sanirim Portekizliler sol kanat/bek oynayan oyunculari iyi gozlemleyemiyorlar

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Evet kardeşim yukarı yanlış yazmışım. Yaşlandık mı ne ? Djite' nin ca sı artırılmalı diyecektim. Troisi kocaeli maçında pek etkili değildi. Yanlış yazmışız. Sol beke baktım 107 ca ile gelmiş. Portekizlilerin bu konuda özürlü olduğuna bir daha kanaat getirdim. O adam en az 120 yi alır.
    baba tarafım portekizlidir, ayıp oluo ama:-)
    puerta kalbimizde...

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    baba tarafım portekizlidir, ayıp oluo ama:-)
    ilginc

Djite yakinda Avrupaya acilir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Soner Aydoğdu ilk kez çıktığı Ümit Milli maçında gol attı...

James Trosi attığı 3 golden değil. adam top oynamayı biliyor cok akıllı paslar güzel çalımlar top kontrol vuruş(kayseri maçında). avrupaya 8-9 milyon euro ya gider.

Soner için iyi işaretler var.Tabii ki sezon sonuna kadar takip edeceğiz gelişimini.Samet hoca onu yeni Sergen olarak gösteriyor. İnşallah Sergen kadar kaliteli bir futbolcu ve Sergen'den daha kaliteli bir insan olabilir.
    Troisi zaten buraya keşfedilmiş bir oyuncu olarak geldi. İngiltere'ye gitmek genç bir oyuncu için kolay değil ve buraya da alışmaya başladı.Kendini göstermeye devam ederse bu ilerleyen zamanlarda profiline kesinlikle yansıyacak.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Murderer26 View Post
    James Trosi attığı 3 golden değil. adam top oynamayı biliyor cok akıllı paslar güzel çalımlar top kontrol vuruş(kayseri maçında). avrupaya 8-9 milyon euro ya gider.
    avrupadan geldi zaten
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Genclerbirligi avrupa degil mi ya Son baktigimda Turkiye UEFA ulkesi idi...

arkadaşlar ben mi bu gençlerdeki potansiyeli görmüyorum. gerçekte maçlarını izlediğimde olağanüstü sıkıcı bir takım izliyorum. ama oyunda olağanüstü şekilde yapılmış. her sene ilk 4 te ve 2-3 yıl sonra eğer siz o tsl'de değilseniz kesinlikle şampiyon oluyorlar. ben anlamıyorum bunu. fm 2005'i hatırlıyorum orda da aynı şekildeydi ve sonra fmlerde de genel olarak böyle. neden bu takım bu kadar iyi yapılıyor çok merak ediyorum. ligi nerede bitirdikleri ortada, oynadıkları oyun ortada. anlam veremiyorum.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri