Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Gaziantepspor

Nesil
    2003

Default Gaziantepspor

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

murta ceylan profili iuyi olmuş hoşuma gitti ps sı kaç acaba

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Murat Ceylan'ın profili ve mevkiisinde gayet başarılı olduğumuzu düşünüyorum ben de...

Galiba bu saatten sonra açıklamamda bir mahzur olmaz, PA'sı -8 yapıldı, oyun içinde 150 civarı bir PA alacaktır tahminim...
    Last edited by krapinovic : 03.Kasım.2008 at 23:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Tabata'yı merak ediyorum mesela bi kac sene Avrupanın orta takımlarından birinde oynayacak potansiyel var mı onda?

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Bi kac sene dedigin? 27 yasinda (bu ayin 19'unda 28 yasina basicak) kendisi zaten 2 sene sonra 30 olucak... Tabata'nin profilini Brezilya hizlibaslangicindan gorebilirsin. Sanirim direkt Santos'dan geldigi gibi oynama yapilmamis ama devre arasinda degisiklikler olur bence.

Murat Ceylan'nin PA'si FM 08'de de -8 idi burda kalmasi dogru bi karar olmus kendisine iyi bakarsa en gec 1-2 seneye kadar 4 buyuklerden birinde bulur kendisini.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Biliyorum ya 28 yasında olduğunu olur olur seneye bi Avrupa takımında izleyebiliriz onu
    Gecen sene Bochum Shinji Ono'yu almıstı imkansız değil Tabata'nın Avrupa'da oynaması bence...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ha senin icin "avrupa" da oynamak Bochum kume dusmemek icin oynayan siradan bi takima oynamak ise onu bilemem. O takimda Sinan Kaloglu da oynuyor. Bundesliga TSL'den iyi bi lig olsa da Bochum da oynamak ile Turkiye'de bi anadolu kulubunde oynamak ile arasinda pek bi fark yok bence. Ayrica Ono'nun Feyenoord ile bi "avrupa" macerasi var Tabata ile kiyaslamamak lazim zira Avrupa'ya yeni ayak basan bi cok Brezilyali'nin (genel olarak Guney Amerikalilarin) zorluk cektigini goruyoruz. Ozelikle bu ana kadar Brezilya da oynayan Tabata nerede idi su "avrupa" dan onlarca scout yollayan kulupler bu ana kadar neden kendisini fark edemedi, neden bu kadar gec kaldi ve neden kariyeri boyunca 14 kez kulup degistirdi bi kulupte neredeyse sadce bi sezon gecirdi. Istisnayi durumlar olmicak diye bisey yok ama takdir edersiniz ki bu kadar ender olucak bi durumu dusup ona gore bi Tabata yapmak dogru olmaz. Tabata iyi bi oyuncudur Gaziantepspor gibi kulupler icin yildizdir buyuk bi kazanctir ama ondan ote ne yapicagi belirsizdir Fenerbahce veya Galatasaray gibi takimlarin agirligini kaldirabilir mi orasi oldukca supheli zaten yasi da ilerlemis. Teknik olarak en azindan cografi acidan Gaziantep asya'da olabilir ama TSL bir "avrupa" ligidir ve Tabata avrupa futboluna zaten ayagini basmistir bu arada.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Tabata konusunda "licentia"nın görüşlerine katılmakla beraber şunu da hatırlatayım;

Yurtdışından gelen her yeni transferde olduğu gibi, Tabata'nın da özelliklerine -şu an için- hiçbir değişiklik yapmadan oyunda göreceğiz... Açıkcası ben profiline baktım ve gayet özenli bir puanlama yapılmış diyebilirim...

Asıl sorun, Şefle de bu konuyu konuştuk ama maalesef bir sonuca ulaşamadık... Brezilya araştırmacısı Tabata'yı çok büyük bir ihtimalle "kiralık" olarak Gaziantepspor'a yollamış... Bu sonucun bizden kaynaklanmadığının bilinmesini isterim...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ben simdi Brezilya hizlibaslangicina baktim Tabata Gaziantespor'un sozlesmeli oyuncusu olarak gorunuyor kontrati 2011'e kadar yalniz acaba cift ayakli oldugu icin bazi ozellikleri dusuyor mu diye dusunmedim degil.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by krapinovic View Post
    Tabata konusunda "licentia"nın görüşlerine katılmakla beraber şunu da hatırlatayım;

Yurtdışından gelen her yeni transferde olduğu gibi, Tabata'nın da özelliklerine -şu an için- hiçbir değişiklik yapmadan oyunda göreceğiz... Açıkcası ben profiline baktım ve gayet özenli bir puanlama yapılmış diyebilirim...

Asıl sorun, Şefle de bu konuyu konuştuk ama maalesef bir sonuca ulaşamadık... Brezilya araştırmacısı Tabata'yı çok büyük bir ihtimalle "kiralık" olarak Gaziantepspor'a yollamış... Bu sonucun bizden kaynaklanmadığının bilinmesini isterim...
    Hakikatten bu çok önemli. Aksi halde büyük bir rezillik olur. Üzerinde durulması gerekiyor diye düşünüyorum. Gerçi şefimiz altından girer üstünden çıkar yapar bişeyler canım. Bizim şeften kültürlü adam varmıdır orda
    Fikirlerim burada

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Tabata'yı Brezilya'dan ilk başta kiralık olarak ardından sözleşmeli olarak Türk Datasına aldık ve 3 yıl G.Antep'in oyuncusu olarak gözüküyor fakat sözleşmesi satışı halinde biraz karışık. Herhangi bir satış halinde menajerlik şirketi %33, santos %33 ve antep %33 olarak transferden pay alacaklar. O yüzden Antep'i alanlar Tabata'yı yeni bir kontrata ikna etmeye çalışabilirler.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Resmi site ile karşılaştırırsak birçok futbolcunun boy ve kilo bilgileri güncel değil özellikle de kilo bilgileri.Ayrıca bazı A-takım oyuncuların boy ve kilo bilgileri girilmemiş.Farkettiklerimin resmi site bilgilerini yazıyorum:

Ahmet Arı - Boy: 1.75
    I.Ferdi Coşkun - Boy:1.74 , Kilo: 67
    Mehmet Coşkun - Boy: 1.78 , Kilo: 73
    Soner Örnek - Boy: 1.92 , Kilo:82

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by Prowler84 View Post
    Resmi site ile karşılaştırırsak birçok futbolcunun boy ve kilo bilgileri güncel değil özellikle de kilo bilgileri.Ayrıca bazı A-takım oyuncuların boy ve kilo bilgileri girilmemiş.Farkettiklerimin resmi site bilgilerini yazıyorum:

Ahmet Arı - Boy: 1.75
    I.Ferdi Coşkun - Boy:1.74 , Kilo: 67
    Mehmet Coşkun - Boy: 1.78 , Kilo: 73
    Soner Örnek - Boy: 1.92 , Kilo:82
    Açık konuşmak gerekirse, oyuncuların boy ve kilo bilgilerini ne kadar fazla kaynaktan araştırırsak karşımıza o kadar farklı bilgiler çıkıyor...

Geçen sezon Gaziantepspor'un resmi internet sitesinde bu bilgiler bulunmuyordu ve ben bizzat kulüp yetkililerine ulaşıp bu bilgileri istedim. Sezon öncesi çıkartılan kulüp broşürüne ulaştım ve tüm oyuncuların boy ve kilo bilgilerini bu kaynaktan düzelttim...

Fakat geçen aylarda kulübün resmi internet sitesine bu bilgiler eklendi ve evet bazıları geçen sene kulüp broşüründe bulunanlardan farklı... Hangisi doğru, bu da tartışılır... Biraz araştırırsanız mesela "turkcellsuperlig" ve "futbolig" sitesinde daha da farklı rakamlar mevcut... Ayrıca bu bilgilerin oyuna hiçbir tesiri de sözkonusu da değil...

İsimlerini yazdığınız futbolcuların bir kısmı da geçen sezon Gaziantep Belediye ve Gaski'de kiralık olarak bulunduklarından datada Gaziantepspor kadrosunda gözükmüyordu ve muhtemelen benim değil Lig A araştırmacısı arkadaşımın elindeydiler...

Şu anda Gaziantepspor datası elimde ve belirttiğiniz düzeltmeleri yapabilirim...

İlginiz için teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Gaziantepspor'da ilk revizyon: Metin ve Cevahir gönderildi...

Gaziantepspor yönetimi, devre arasını beklemeden ilk revizyon gerçekleştirdi. Bir türlü şans bulamayan iki futbolcunun şehrimizden ayrıldığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezondan beri kadroda olan Metin Tuğlu bu sezon hiç şans bulamadı. Mustafa Cevahir ise olaylı transferden sonra tekrar geldiği Gaziantepspor'da Nurullah Sağlam bu futbolcuya şans tanımadı. Devre arasında kadroda revizyona giden kırmızı siyahlılar, teknik direktör Nurullah Sağlam'ın raporu doğrultusunda öncelikli olarak Metin ve Mustafa Cevahir'i göndermesi, gözleri diğer futbolculara çevirdi.
    Kulüp bulmaları istenen Mustafa Cevahir ve Metin Tuğlu dün birçok takım arkadaşıyla vedalaştı. Akşam antrenmanından önce takım arkadaşlarıyla vedalaşan iki futbolcunun morali oldukça bozuktu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

@krapinoviç

Ağabey takımda başka yedek sol bek varmıydı ki?
    Eee adam akıllı ön liberoda yok bildiğim kadarıyla...

Hocam şu an Fm de kadroda olan Tomas Sedlak'ta piyasada görünmüyor...

Yakında maçlara 15 kişi(ilk 18 yerine) çıkacaksınız yahu.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sinanın sorusuna ek olarak bu İVAN geçen sene geldiğinde özellikleri çok iyiydi bu sezon ciddi anlamda bir düşüşmü var yoksa benmi özelliklerini yanlış hatırlıyorum ve hiç değişiklik yapmayı düşünüyomsn bu oyuncuyla ilgili ?

Birde BETO Cacheiro hakkında görüşün nedir ? ben biraz daha iyi yapılabilir diye düşünüyorum Betoyu

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Quote Originally Posted by extensor View Post
    @krapinoviç

Ağabey takımda başka yedek sol bek varmıydı ki?
    Eee adam akıllı ön liberoda yok bildiğim kadarıyla...

Hocam şu an Fm de kadroda olan Tomas Sedlak'ta piyasada görünmüyor...

Yakında maçlara 15 kişi(ilk 18 yerine) çıkacaksınız yahu.
    Sinancığım, takımda gerçekten çok eksikler var, maalesef geniş bir kadro yok... Ortasahadaki eksiklerden dolayı Ivan orta sahada oynuyor... Sol bekte ise altyapıdan yetişen ve bu sezon başında prof. sözleşme imzalayan İsmail Köybaşı forma giyiyor... Ben bu çocukta harika bir gelecek görüyorum...

Başka sol bek oyuncusu yok, hatta Ivan'ın ve İsmail'in yokluğunda bile Nurullah hoca bir maçta Bekir'i sol bek oynattı, Metin'e yine şans vermedi... Bu adam böyle işte, kafasına yatmayan oyuncuyu hiçbir şartta oynatmıyor, sevdiği adamları ise oynatmayacaksa bile alıyor (bkz. Hasan Yurt...)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Sinanın sorusuna ek olarak bu İVAN geçen sene geldiğinde özellikleri çok iyiydi bu sezon ciddi anlamda bir düşüşmü var yoksa benmi özelliklerini yanlış hatırlıyorum ve hiç değişiklik yapmayı düşünüyomsn bu oyuncuyla ilgili ?

Birde BETO Cacheiro hakkında görüşün nedir ? ben biraz daha iyi yapılabilir diye düşünüyorum Betoyu
    Ivan'ın profilinde ciddi bir değişiklik yapmadım, hatta Ca-Pa değişikliği hiç yapmadım... Sadece 10 değerinde bir MC eklediğimi hatırlıyorum... Son haftalarda orta sahada gayet iyi oynuyor ve anlaşılan MC değerini daha da artırabiliriz... Ek olarak, yöneticiler Ivan'ı sezon sonunda bonservisiyle almak için uğraşıyorlar ve kulübüyle görüşme halindeler...

Beto geçen sezon devre arası geldi ve zaten ellememiştik... İlaveten özellikleri de yeterli duruyor, ama şimdiki performansının üzerine çıkabilirse ancak seneye CA'da artış düşünebiliriz...
    Last edited by krapinovic : 20.Aralık.2008 at 00:13 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Bünyamin Süral'in Gaziantep Belediye'ye Teknik Direktör olmasıyla boşalan altyapı sorumluluğuna Seçkin Göksel getirildi...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Mehmet Yozgatlı bu takıma da fazla iyi bir sağ açık gerekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bjk_melo_151 View Post
    Gece saat 02:31'de bu mesajı tam 8. kez okuduktan sonra söylüyorum ki... Söylediğinden hiç bir şey anlaşılmıyor dostum
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by bjk_melo_151 View Post
    bende pek bisey anlamadim . ama sanirim mehmet yozgatli cok iyi fazla geliyor daha buyuk bir takima gitsin onun yerine sag acik alalim demek istemis olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Mehmet Yozgatlı burada da birşey yapamıyor. daha açıklayıcı olmuştur umarım

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

alpaslancım Ahmet Arı' nın biraz ca ' sını artırabilrsin sanırım iyice prof idman yedikten sonra kendini geliştirmiştir. O yaşa rağmen iyi de zaman aldı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Júlio César Santos Correa Gaziantepspor’da

19.01.2009 15:54:13
    Transfer Duyurusu Kulübümüz, Romanya’nın Dinamo Bükreş kulübünde forma giyen 30 yaşındaki Brezilya’lı defans oyuncusu Júlio César ile 3 yıllık anlaşma sağlamıştır.

Transfer Komitemizin yaptığı açıklamada, "3 ay gibi uzun süren emekler ve çalışmalar sonucunda önemli bir ismi Gaziantepspor´a kazandırdığımız için mutluyuz. Kendisi ile her konuda anlaştık. Bize büyük güç katacağına inandığımız Júlio César, Real Madrid, Milan, Benfica, Real Sociedad, FK Austria Wien, Olympiacos gibi takımlarda forma giyerek kariyerini ıspatlamış bir oyuncudur. Gaziantepspor´a ve Türk futboluna hayırlı olmasını temenni ediyoruz”.

Yeni transferimiz 2O Ocak Salı günü Basına ve Sevgili taraftarımıza tanıtılacaktır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Adı-Soyadı : Júlio César Santos Correia
    Doğum Tarihi : November 18, 1978
    Doğum Yeri : São Luís do Maranhão, Brazil
    Boy: 1.85 m
    Mevkii : Defans

Kaynak : http://www.gaziantepspor.org.tr

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Galatasaray paf takminin kalecisi Ersel Cetinkaya'nin sezon sonuna kadar kiralik olarak Gaziantepspor'a transferi umarim oyuna aktarilirken sorun yasanmamistir.

TFF'nin sitesinde Gaziantespor ile olan kontrati 2012 olarak gosterilsede bu bir hatadir. Oyuncu haraketleri incelendiginde Gaziantespor ile kontarti sezon sonuna kadar ve gecicidir. 2012'ye kadar olan Galatasaray ile olan uzun vadeli kontratidir. Belki bunu fark etmis ve dogru sekilde girmissinizdir ama ben gene de gozden kacma ihtimalini dusunerek belirtmek istedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bekir irtegün'ün dribbling'e 9 verimiş çok az gibi duruyor bugünkü maçta su ana kadar bana, en az 11-12 drib. 13 tek gösterdi

ayrıca julio cesar'In tackling izlenmeli..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Murat Ceylan gerçekten büyük bir yetenek olacak kendini bu ivmede yetiştirmeye devam edebilirse.Oyun tarzı bana Gattuso'yu anımsatıyor sezon başından beri.Trabzonspor maçında Antep'in yediği 2. gol ahrici yaptığı bütün işler olumluydu,gerçekten özenle izlenmesi gereken bir yetenek,oyunu azda olsa çift taraflı oynayabiliyor ama bana daha çok defansif özellikleri yüksek gibi geldi.

Agression,work rate,teamwork,bravery,concentration,stamina gibi özellikleri şuan için öne çıkan özellikler bana göre.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by makalele81 View Post
    Murat Ceylan gerçekten büyük bir yetenek olacak kendini bu ivmede yetiştirmeye devam edebilirse.Oyun tarzı bana Gattuso'yu anımsatıyor sezon başından beri.Trabzonspor maçında Antep'in yediği 2. gol ahrici yaptığı bütün işler olumluydu,gerçekten özenle izlenmesi gereken bir yetenek,oyunu azda olsa çift taraflı oynayabiliyor ama bana daha çok defansif özellikleri yüksek gibi geldi.

Agression,work rate,teamwork,bravery,concentration,stamina gibi özellikleri şuan için öne çıkan özellikler bana göre.

katiliyorum murat ceylan icin soylediklerine. bunun ustunede sol bekte oynayan ismailide cok begenerek izliyorum. daha 18 yasinda bildigim kadariyla. eger boyle devam ederse eminim 1-2 sene icinde 4 buyuk takimdan birine gider.sahsen besiktasa gelmesini cok cok istedigim iki oyuncu var gaziantepde:murat ceylan ve ismail.

bunlarin disinda betonunda son haftalardaki performansi goze batiyor. bitiriciligi soguk kanliligi gayet iyi. ayrica top teknigide fena degil,topu ayaginda tutabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

İsmail 1989 doğumlu tekniği iyi ortaları iyi topsuz alanda iyi. Fiziksel oyunlarda ayakta kalamıyor. Ama yerli olarak sol bekte ileride sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum. Kendini geliştirebilirse milli takımın değişmezi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İşte Gaziantepspor'un yeni hocası

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, yaptığı açıklamada, Litvanya Milli Takımı'nı çalıştıran Jose Couceiro ile anlaştıklarını belirtti...

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, yaptığı açıklamada, Litvanya Milli Takımı'nı çalıştıran Jose Couceiro ile anlaştıklarını ve tecrübeli teknik adamın Galatasaray maçını izlemek için kente geldiğini belirtti. Yeni teknik direktörün genç ve bir hoca olduğunu kaydeden Kızıl, "Gelecekle ilgili olarak şimdiden hazırlanıyoruz. Bu sezon ligi en az zayiatla kapatmak istiyoruz" dedi.

Gaziantepspor'un anlaşmaya vardığı Jose Couceiro da yaptığı açıklamada, Galatasaray maçının kolay olmadığını ve ilk 15 dakikada çok baskılı bir oyuna maruz kalındığını kaydetti.

Jose Couceiro'nun, Vitoria Setubal ve Porto takımlarında görev yaptığı ve son olarak Litvanya Milli Takımı'nı çalıştırdığı öğrenildi.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri