Sayfa 1 / 50 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1479 sonuç

Konu: Galatasaray SK

Nesil
    2003

Default Galatasaray SK

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Demoya göre; Arda'nın biraz daha iyi olmasını beklerdim. PA'sı 170 civarı ise lafım yok Baros'un da dribbling, hız ve bitiricilik özelliklerini çekler keşke 2 puan daha yüksek yapsalarmış. Kewell'ın profili çok güzel olmuş tam gerçek gibi. Lincoln'de gerçeğin aynısı olmuş. Demo inince kendi bilgisayarımdan da bakıp yorum yazacağım...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Ardanın teknik özellikleri daha iyi olabilirdi.Ama fiziksel olarak iyi yapılmış.Belki yaratıcılığı artırılabilirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Katılıyorum fiziksel olarak gerçek gibi ancak teknikte 1-2 özelliği düşük yapılmış...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk olarak hayırlı olsun diyorum.

Bu özellikler kesinlikle yeni bir data yaması çıkana kadar değişmeyecek özellikler değil mi? İlk olarak merak ettiğim tam olarak emin olamamakla beraber Ardanın dribbling özelliği neden 19-20 olmasın diyenlere, 2009 çıkınca görürsünüz diyordun ve 8.02 deki hali ilk yarıdaki performansına bağlıydı, 2. yarıdaki çıkıçı yeni oyunda yansıtacaktınız. Merak ettiğim ardanın 8.02 de 136 olan CAsı kaç puan arttı sakıncası yoksa ve dribblingi gerçekten 17mi gerçeken 19 gibi bi değer bekliyor olmuştum. Eğer 17 ise 19 olmamasının nedeni nedir merak ediyorum? Belki 2 puan çok önemli değildir tek bir özellikte ama adamın yaptığı en iyi iş bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

peki dostum Bir Arda 19 dribling yaparsa Messi kaç yapacak Ronaldo kaç yapacak? Ronaldinho, Kaka...
    Messi Ronaldo 20 olsun diyelim
    Ronaldinho da 19 -20
    Kaka 18-19
    Sence arda bunlar gibi mi dribling yapıyor. 17 çok mantıklı helal olsun abim ellerin dert görmesin
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Katılıyorum fiziksel olarak gerçek gibi ancak teknikte 1-2 özelliği düşük yapılmış...
    Quote Originally Posted by JunkChorn View Post
    Ardanın teknik özellikleri daha iyi olabilirdi.Ama fiziksel olarak iyi yapılmış.Belki yaratıcılığı artırılabilirdi.
    Mesela hangileri?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu resme göre; Crossing 15, first touch 14, passing 15, konsantransyon 14, yaratıcılık 15, decisions 15 olabilirdi diye düşünüyorum ayrıca CA'sı 130 PA'sı 170 civarında ise bu profilde bence iyi... Abi CA'sını ve PA'sını söyleyebilirmisin?
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2003

Bu resme göre; Crossing 15, first touch 14, passing 15, konsantransyon 14, yaratıcılık 15, decisions 15 olabilirdi diye düşünüyorum ayrıca CA'sı 130 PA'sı 170 civarında ise bu profilde bence iyi... Abi CA'sını ve PA'sını söyleyebilirmisin?

Orta - 15 imkani yok.. Arda gecen sezon ortalarinin %18'ini isabetli kullandi. Sabri'nin bile %25 isabet tutturdugu durumda 15 sadece Arda'nin hayallerinizdeki degeri olur.

Ilk temas - 1 puanlik fark icin tartismaya gerek yok.. Bence mevcut hali yeterli...

Pas - Neden 15?

Konsantrasyon - Neden 14?

Yaraticilik - Neden 15?

Kararlar - Neden 14?

CA 148. PA 172 olmasi lazim yanilmiyorsam..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Pas neden 15 güzel bir soru çünkü güzel paslar atıyor Yaratıcı yani, takım arkadaşlarının beklemediği pasları atabiliyor.
    Konsantrasyon ise maçlara EURO 2008 den beri konsantre olmaya başladı. Yani oyundan kopmuyor koparsada fiziksel eksiklikten kopuyor. Ve maça bağlı... Yaratıcılık ise yaratıcı olduğu için öyle düşündüm pas'ı da bu yüzden düşünmüştüm Kararlar ise artık eskisinden çok daha çabuk bir şekilde karar verebiliyor bence.

Eğer PA'sı öyleyse bu profile laf söylemem çünkü ilerde avrupa'da rahat oynayabilecek bir yıldız olacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2003

Pas neden 15 güzel bir soru çünkü güzel paslar atıyor Yaratıcı yani, takım arkadaşlarının beklemediği pasları atabiliyor.
    Takim arkadaslarinin beklemedigi pas atiyorsa, olsa olsa oyuna konsantre degildir, kararlari zayiftir veya takim oyunu konusunda cok iyi degildir...

Konsantrasyon ise maçlara EURO 2008 den beri konsantre olmaya başladı.
    Bazi mac var konsantre oldugu, bazi mac var olmadigi. Arda bence bir gecen sezon Sivas macinda macin basindan sonuna kadar hem iyi, hem de etkili oynadi. Genelde macin 50-60% civarinda maca agirligini koyuyor, koyabiliyor.. Bu nedenle de 12 hic de fena degil.

Yani oyundan kopmuyor koparsada fiziksel eksiklikten kopuyor. Ve maça bağlı... Yaratıcılık ise yaratıcı olduğu için öyle düşündüm pas'ı da bu yüzden düşünmüştüm Kararlar ise artık eskisinden çok daha çabuk bir şekilde karar verebiliyor bence.
    Arda Hirvatistan'a karsi 14km kostu. Belki de bir macta en fazla o kadar kosmustur simdiye kadar. Ama yine de performansi boluk porcuktu. Yeteneklerini macin buyuk oraninda kullanmadi.

Eğer PA'sı öyleyse bu profile laf söylemem çünkü ilerde avrupa'da rahat oynayabilecek bir yıldız olacaktır.
    PA boyle. Oyunun yeni gelisim seklinde ozellikle zihinsel ozellikler buyuk artis gosterecektir. Bunlar disinda dayaniklilik ve bazi teknik ozellikler ufak artis gosterebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Şimdi abi bende cevap vermek istiyorum;

Arda fiziksel olarak çok güçlü değil , hatta üç dört maç iyi oynadıktan sonra (şu aralar bu diyeceğime en güzel örnek) 1-2 maç savsaklıyor.Maçlarda ağır kalıyor , hakem ile fazla oynuyor.

Kondisyon olarak maçları genelde iyi bitiriyor o değer 10'un üstünde olabilirdi bence , ama dayanıklılık olarak sanırım ikili mücadele baz alınıyor o zaman 13 normal değer ama maç temposuna dayaklılıkta varsa bence 13 fazla gelir.

Arda'nın hızlı olmadığını ancak topu iyi sürdüğünü hepimiz biliyoruz.Bence hız değeri gayet yerinde ama hızlanma yani mevcut hızını bulma biraz artırılabilir.

Son zamanlarda kısa boylu olmasına rağmen kornerlerde etkili kafa vuruşları görüyoruz belki zıplama artırılabilirdi.Ayrıca Arda'nın duran top vuracak kadar zeki bir futbol anlayışı olduğuna katılmıyorum.Korner için verilen 13 değeri fazla.Zira kornerleri hep aynı noktaya aynı stil ile kullanıyor.

Servet'e değinmek istiyorum neden zıplama 19 iken kafa vuruşu 12 olmuş merak ettim açıkcası.

Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Servet'in kafa vuruşuna 12 verildiyse 14 olsa bence daha iyi olurdu diye düşünüyorum. çÜnkü hava toplarında gücünün de etkisiyle kule gibi...
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Servet'in kafa vuruşuna 12 verildiyse 14 olsa bence daha iyi olurdu diye düşünüyorum. çÜnkü hava toplarında gücünün de etkisiyle kule gibi...
    Boy, pos itibarı ile kule gibi ama kafa vuruşları kontrolsüz bana göre
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Karşılaştırma yaparak daha doğruyu bulacağımızı düşünüyorum ben.Can'a da 12 değeri verilmiş , kesinlikle Servet Can'dan daha iyi kafa vuruyor.Bu 18 olur 10 olur 5 olur fark etmez.

Daha önceki konularda da belirttiğimiz gibi bir orta yol olmalı yani birbiri ile çelişmemeli.Servet 12 vurabilir eyvallah siz öyle görürsünüz hiç sesim çıkmaz.Ama Can'da 12 olmamalı o zaman.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Rossoneri View Post
    Boy, pos itibarı ile kule gibi ama kafa vuruşları kontrolsüz bana göre
    Evet kontrolsüz , ama yükselişi o kadar iyi iken illa ki Can'dan daha fazla isabetli atar.
    Last edited by JunkChorn : 02.Kasım.2008 at 05:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by JunkChorn View Post
    Şimdi abi bende cevap vermek istiyorum;

Arda fiziksel olarak çok güçlü değil , hatta üç dört maç iyi oynadıktan sonra (şu aralar bu diyeceğime en güzel örnek) 1-2 maç savsaklıyor.Maçlarda ağır kalıyor , hakem ile fazla oynuyor.

Kondisyon olarak maçları genelde iyi bitiriyor o değer 10'un üstünde olabilirdi bence , ama dayanıklılık olarak sanırım ikili mücadele baz alınıyor o zaman 13 normal değer ama maç temposuna dayaklılıkta varsa bence 13 fazla gelir.
    Hmm biraz karisiklik var saniyorum.

Guc: 9
    Dayaniklilik: 13
    Tam olarak anlamlari sabit konular arasinda mevcut. Dayaniklilik konusunda 13'e cikmak cok sorun degil bence (gecen sene 12 idi). Ozellikle Galatasaray'in oynamaya calistigi mac temposu goz onunde tutulursa. Acikcasi beta test surecinde cok pres yaptirdigim zamanlarda Arda'nin %65-70'lere dustugunu gozlemledim ve bence bu da Arda'nin normal durumunu oldukca iyi yansitiyor.

Ikili mucadelelerin baz alindigi guc ve denge. Guc rakibi bozma siddeti, denge rakibin mudahalesinin ardindan dagilma ihtimali (denge ne kadar dusukse o kadar kolay dagilir) olarak dusunulebilir.

Cok basit bir mantalite ile dusunursek:
    Oyuncu A Denge > Oyuncu B Guc - Oyuncu B mudahale yapar, oyuncu A etkilenmez
    Oyuncu A Denge < Oyuncu B Guc - Oyuncu B mudahale yapar ve oyuncu A'yi dagitir

Tabii oyunda islenisi bu sekilde degil ancak en azindan mantiken karsilastirmayi boyle dusunebiliriz.

Arda'nın hızlı olmadığını ancak topu iyi sürdüğünü hepimiz biliyoruz.Bence hız değeri gayet yerinde ama hızlanma yani mevcut hızını bulma biraz artırılabilir.
    Acikcasi burada kistas Lincoln ve Kewell bana gore. Arda Kewell kadar patlama yapabilnen bir oyuncu degil bence. Her ne kadar Kewell bize hiz 12, hizlanma 11 olarak gelmis olsa da, Arda'nin Baros ile ayni seviyede olmasi, en azindan benim icin tatmin edici.

Son zamanlarda kısa boylu olmasına rağmen kornerlerde etkili kafa vuruşları görüyoruz belki zıplama artırılabilirdi.Ayrıca Arda'nın duran top vuracak kadar zeki bir futbol anlayışı olduğuna katılmıyorum.Korner için verilen 13 değeri fazla.Zira kornerleri hep aynı noktaya aynı stil ile kullanıyor.
    Kornerler konusunda referans noktam yine Lincoln ve Kewell idi. 12'ye inmesi bence cok buyuk sorun degil.

Servet'e değinmek istiyorum neden zıplama 19 iken kafa vuruşu 12 olmuş merak ettim açıkcası.

Teşekkürler.
    Kafa vurusu isabet, ziplama hava topunu kazanmak icin ne kadar yuksege cikabildigi. Servet'i sadece attigi bazi gollerde yaptigi kafa vuruslari ile degerlendirirsek Servet'in kafa vuruslarinin yuksek olmasi mantikli gelebilir.

Ancak macin genelinde izledigimizde, esasinda Servet'in kafa toplarinda takim arkadasina topu kazanidrici degil, topu uzaklastirici bir mantalite icinde oldugunu, kafasinin dogru yeri ile topa vurmak yerine, neresiyle vurursa vursun onemli degil, top kalemden gitsin de dusuncesi ile vurdugunu goruyoruz. (Acikcasi Turk defans oyuncularinin cogunda bu kabiliyet eksikligi var).

En guzel ornek, Meira geldiginden beri kafa toplarini takim arkadaslarina yumusatarak kazandirmasi. Benzer pozisyonlarda, Servet'in topu kaleden uzaklastirmak icin caba sarf etmesi sozkonusu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kesinlikle biraz araştırırsanız. Servet'in savunamada ki manasız kafa vuruşları yüzünden yedirdiği gollere tanık olabilirsiniz.

Hemen aklıma gelen bir adet: 2007 haziranı euro 2008 elemeleri 3-2 yenildiğimiz Bosna maçı.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Topalın top speed biraz fazla kaçmış gibi (aynı şeyi servet ve G. Zan için de söyleyebilirim. Volkan Yaman ve H. Balta bir çok stoperden daha stoper gibi duruyorlar yüksel defansif özellikleriyle. Ayrıca ben de Ardanın biraz daha iyi olmasını bekliyordum.
    Last edited by mozar : 02.Kasım.2008 at 07:10

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by mozar View Post
    Topalın top speed biraz fazla kaçmış gibi (aynı şeyi servet ve G. Zan için de söyleyebilirim. Volkan Yaman ve H. Balta bir çok stoperden daha stoper gibi duruyorlar yüksel defansif özellikleriyle. Ayrıca ben de Ardanın biraz daha iyi olmasını bekliyordum.
    Topal, Euro 2008'de en yuksek hizda kosan 7. oyuncu idi (31.05 km/s)..

Topal'dan daha yuksek hizda kosan: Olic, Van Persie, Torbinski, Zhirkov, Torosidis ve Nihat var sadece.. Hatta Topal'i 17 yapmayi bile ciddi ciddi dusunuyordum acikcasi.

Volkan'in ofansif ozellikleri biraz daha var, Hakan Balta zaten defansi daha iyi olan bir sol bek. Acikcasi ben olsam onu stoper oynatmayi tercih ederim cunku bir stoper icin top teknigi oldukca iyi seviyede.

Edit: Volkan'a bir daha baktim. Zayif ayagi nedeniyle yine ozellikleri 1'er puan yukselmis oyunda. Beta'da sorun yoktu ama tam surumdeki dengelerde sorun var. Ilk guncelleme'de duzelir.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

şeytanlık dener ppm si oyundan kaldırıldı sanırım ,yerine başka bir şey mi eklendi acaba.

arda aşağı yukarı beklediğim gibi oldu çevikliği 16 da kalabilirdi.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post
    şeytanlık dener ppm si oyundan kaldırıldı sanırım ,yerine başka bir şey mi eklendi acaba.
    Oyunda bir cok PPM yeni mac motorunda henuz kullanilmadigi icin veritabaninda yokmus gibi gorunuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by extensor View Post
    peki dostum Bir Arda 19 dribling yaparsa Messi kaç yapacak Ronaldo kaç yapacak? Ronaldinho, Kaka...
    Messi Ronaldo 20 olsun diyelim
    Ronaldinho da 19 -20
    Kaka 18-19
    Sence arda bunlar gibi mi dribling yapıyor. 17 çok mantıklı helal olsun abim ellerin dert görmesin
    Ben ömer abiden de bi cevap bekiyorum açıkçası.Hangi değerler diyordu. Bende dribbling diyorum, neden. O saydığın oyuncuların çoğu dribblinglerinde hızını çok kullanıyorlar. Ardanın dar alanda yaptığı çalımlar, mesela aklıma bir kaç maç geldi Liverpool maçı, isviçre maçı (zidane çalımı), beşiktaş maçı 4-5 kişi arasında yaptıkları. Bunların hepsi tam diğer adamlar topa müdahale yapacakken topa hep dokunması hızından çok öne çıkardığı çalımları diyebilirim. Bunların yanında 2008 araştırma sırasında neden19-20 olmuyor dşyene ömer abi FM 2009da göreceksiniz diyerek sanki 2009da 19 olack gibi izlenim verince beklentilerim artmıştı. Açıkçası 17den daha büyük değeri hak ediyor. Gerçi 17 ile 18 arasında çok fark olmaz ama dediğim gibi bu işi bizde çok iyi yapan bi adam ve sürekli göz önünde. 17 düşünülmesine saygılıyım sadece merak ediyorum, daha yükseği olamazmıydı diye. Diğer özelliklerini sorgulamıyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by mkkadi View Post
    Ben ömer abiden de bi cevap bekiyorum açıkçası.Hangi değerler diyordu. Bende dribbling diyorum, neden. O saydığın oyuncuların çoğu dribblinglerinde hızını çok kullanıyorlar. Ardanın dar alanda yaptığı çalımlar, mesela aklıma bir kaç maç geldi Liverpool maçı, isviçre maçı (zidane çalımı), beşiktaş maçı 4-5 kişi arasında yaptıkları. Bunların hepsi tam diğer adamlar topa müdahale yapacakken topa hep dokunması hızından çok öne çıkardığı çalımları diyebilirim. Bunların yanında 2008 araştırma sırasında neden19-20 olmuyor dşyene ömer abi FM 2009da göreceksiniz diyerek sanki 2009da 19 olack gibi izlenim verince beklentilerim artmıştı. Açıkçası 17den daha büyük değeri hak ediyor. Gerçi 17 ile 18 arasında çok fark olmaz ama dediğim gibi bu işi bizde çok iyi yapan bi adam ve sürekli göz önünde. 17 düşünülmesine saygılıyım sadece merak ediyorum, daha yükseği olamazmıydı diye. Diğer özelliklerini sorgulamıyorum.
    Teknigin yuksekligi, driplinglerindeki kaliteyi, topa hakimiyetini belirleyen unsur degil mi? Arda o dar alandaki adam gecmeleri teknigi sayesinde yapmiyor mu? Mesela Yusuf'da boyle bir oyuncu degil mi?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mkkadi View Post
    Dribbling düşündüğün şey değil.

Hızlı oyuncu hız ile bol bol adam geçiyorsa (Halk tabiri ile) dribbling yüksek olur.
    ... ama bu oyunda da gerçekte de tamamen hızını kullanması ile olur.

Geçemiyorsa hızı yüksek olur, dribbling düşük.

Teknik ayrıca değerlendirilir, teknik topa olan hakimiyetidir.
    Brezilyalılar topa yapışık oynadıkları için yüksek olur, 3. Lig'deki oyuncu topu çekerken 1 metre savurduğu için düşük olur.

Serkan Balcı da hızlı ama hiç dribbling yaptığını göremiyorum, Sabri için de çoğu zaman ama Uğur Boral geçiyor(hız ile).

Teknik yüksek olursa bu sefer tekniği ile sıyrılmaya başlar.
    Ayrıca dribbling düşük olsa da teknik oyuncu saklayarak geçer yine.

17 ile 18 arasında, 7.0 ile 7.4 Richter ölçeği değeri kadar fark vardır .
    (Richter ölçeğine göre 5 kat fark var aralarında)

Arda'ya 18-19 verelim, C.Ronaldo 21 mi olmalı onu tartışmaya başlarız.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Kesinlikle biraz araştırırsanız. Servet'in savunamada ki manasız kafa vuruşları yüzünden yedirdiği gollere tanık olabilirsiniz.

Hemen aklıma gelen bir adet: 2007 haziranı euro 2008 elemeleri 3-2 yenildiğimiz Bosna maçı.
    Geçen sene ilk maçta Kezman'a attığı kafa pası var ki hiç beklenemeyecek kadar ilginçti (gol oldu zaten), Servet'te oyun zekasının çok düşük olduğu gerçeği de ortaya çıkıyor (Ligimiz zaten bu konuda çok çok zayıf).
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yaptığınız açıklamalar için teşekkür ederim. Tekniğinde bu işte ne kadar ön planda olduğu hesaba katılınca 17 makul omaktadır benim de beklediğim böyle bi açıklamaydı. 18 olabilirdi falan diyordum kendime ama mesela bi quaresmanın bile dribling ve teknik 18-18. Onlar da daha yüksek verebilirlerdi. Benim ki biraz da kendimi öyle bi değer görmeye hazırlamış olmamdandır. Bu cevaplardan sonra kafamda bu konuda soru işareti kalmamış oldu..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Lincoln için 11 Korner biraz az degil mi ? Arda 13 olmuş ama Lincoln Arda dan cok daha iyi korner kullanıyor. Ama 11 verilmesinin teknik bir nedeni varsa bilemem, çünkü arastırmanın teknik yönlerini tam bilmiyorum. Kafamdaki soru işaretinin kalkması için sordum.

Bu arada Arda güzel yapılmış. Demo da Arsenal'e transfer ettim. İlk resmi macında asist yaptı. Ratingi 7 den asagı düşmedi hiç. Oyunda ilerledikçe gelişip, çok daha iyi olacagını düşünüyorum. Eline saglık Ömer Abi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

şöyle bir baktığımda ilk gözüme çarpan; Sabri' nin hızlanması (acceleration) 17, Nihat' ın 18 , Boral' ın 18. hızları ise eşit. Bence kesinlikle bi tutarsızlık var. Sabri bu ikisinden daha yavaş bir oyuncu mu? Hiç sanmıyorum. Başka hiçbirşey olmayabilir ancak hız ve hızlanma konusunda 19' a kadar yolu olmalı.. 35 yaşındaki R.Carlos' un şişirilmiş fiziksel özelliklerini de göz önüne getirince... Sabri' nin bu durumda olmaması gerek. Sabri mental ve teknik çoğu açığını hızı sayesinde, çabukluğu sayesinde kapatabilen bir oyuncu, bence bu değerler yanlış. (PA - CA ne durumda bilemem, gelişecek olabilir ancak şu anki durumlarını kıyaslarsak da Sabri daha hızlı bir oyuncu, yoksa değil mi? )

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by PesimiSTyLa View Post
    Lincoln için 11 Korner biraz az degil mi ? Arda 13 olmuş ama Lincoln Arda dan cok daha iyi korner kullanıyor. Ama 11 verilmesinin teknik bir nedeni varsa bilemem, çünkü arastırmanın teknik yönlerini tam bilmiyorum. Kafamdaki soru işaretinin kalkması için sordum.
    Bence takimda en duzgun korner kullanan oyuncu Baris.

Lincoln'un kornerlerini vasat buluyorum. Belki de korner'den gelen toplarla bulusacak oyuncularin vasatligi sorun ama Lincoln 11 olsa da 13 olsa da nispeten daha sert korner kesebilen bir oyuncuya her zaman daha yuksek deger vermeyi tercih ederim acikcasi.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

omer abı yaratıcılık harıc harıka bı arda profılı olmus bekledıgımden daha ıyı 140 ca fln beklıodum senden.....kewella mudahale etme ımkanın yokmuydu fızıksel olarak cok kotu bıde aydının pa -8mı-9mu?

Sayfa 1 / 50 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri