Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 49 sonuç

Konu: Eskişehirspor

Nesil
    2003

Default Eskişehirspor

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Oyuna Eskişehirspor ile başlıyacaklar biraz zorlanacaktır. Çünkü Hırvat araştırmacılar sağolsun İvesa felaket olmuş. Bu yüzden suçu bizde bulmayınız. Ama gördüğünüz hataları iletirseniz eğer mantıklı bir nedene dayandırırsanız düzeltmek boynumuzun borcudur.
    I'm back...

Nesil
    2003

Diger taraflarda gelen elestirileri gorunce Mustafa tirsti anlasilan...

Hirvat ekibi 2 yildir ellemiyor hirvat ligini, bu nedenle de rezil durumda acikcasi Hirvat oyuncular. Simdilik yapacak bir sey yok ama bir sonraki yama icin en azindan kalite seviyeleri ayarlanir, cok ince detay tam olarak gozlenlenmemis olsa bile.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Tırsmadım dersem yalan olur abi. Ama gülü seven dikenine katlanır...
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İveşa'yı bende izledim TV'deki tüm maçlarında,Mustafa yardımcı olabilirim sana istersen

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006

bence riza calimbayin favori kisilerine youla eklenmeli

Youla'nın bitiricilik değeri 12'ye getirilmeli bence.10 çok düşük.Bu hali ile ilk 11 oynatmak mümkün değil.

10 gerçekten düşük bence de

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by 1965 View Post
    Youla'nın bitiricilik değeri 12'ye getirilmeli bence.10 çok düşük.Bu hali ile ilk 11 oynatmak mümkün değil.
    Quote Originally Posted by Batuhandemirel View Post
    10 gerçekten düşük bence de
    Gerekli ayarlama yapıldı.

Ama söylemeden geçemeyeceğim 1965;

Ben Youla'yı 11'de oynatıyorum ve çokta başarılı şu ana kadar.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Youla'nın iyi bitiriciliği yokki yahu...
    Fransa'da üstüne koyduğu şey bitiricilik değildi. Composeydi. 2. gelişinde birinciden farkı Composure...

Bence bir daha düşünmelisin Mustafam. Sen ne diyorsun şöyle örnekler eşliğinde anlat bakalım son vuruş artılarını
    Fikirlerim burada

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Youla'nın iyi bitiriciliği yokki yahu...
    Fransa'da üstüne koyduğu şey bitiricilik değildi. Composeydi. 2. gelişinde birinciden farkı Composure...

Bence bir daha düşünmelisin Mustafam. Sen ne diyorsun şöyle örnekler eşliğinde anlat bakalım son vuruş artılarını
    İyi bitiriciliği olmaması 10 kadar düşük olduğu anlamına da gelmez değil mi

Nesil
    2003

Youla Genclerbirligi kariyerinde her 2 macta 1 gol atabilmis bir oyuncuydu. Su anda Eskisehirspor'da da cok farkli bir sey gostermiyor yani..

Bos alanda cok pozisyona girebilen ancak cok da pozisyon harcayan bir oyuncu Youla.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Youla Genclerbirligi kariyerinde her 2 macta 1 gol atabilmis bir oyuncuydu. Su anda Eskisehirspor'da da cok farkli bir sey gostermiyor yani..

Bos alanda cok pozisyona girebilen ancak cok da pozisyon harcayan bir oyuncu Youla.
    Peki Gençlerbirliği ile Eskişehirspor arasında bir Composure artışı sezdin mi hocam?

Mesela penaltıları atmayada başlamış. Oldukçada soğukkanlı köşeye bırakıveriyor.
    Yani çok artmamış elbette ama...
    Fikirlerim burada

Youla'nın şu ana kadar ligde 6 Türkiye Kupası'nda 1 golü var.Bu tarzda oynayan bir futbolcu için bence gayet iyi bir rakam bu.Abartılmadan üzerinde oynama yapılması gerekir bence.Zaten anladığım kadarıyla arttırıldı bitiriciliği.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Youla ile ilgili yorumları görmediğim için cevapları şimdiden yazıyorum. Youla çok iyi ara koşular yapan çok pozisyona giren bir oyuncu. Zaten Sinan abi seninlede konuşmuştuk bu adam Fransa'ya gidince bir değişmiş kendine gelmiş soğuk kanlı olmuş demiştik hatırlarsan. Fakat Youla toplamda 7 gol atmasına rağmen belkide bunun 2 katını kaçırdı.Youla bu bulduğu pozisyonları değerlendirseydi takım belki şu anki puanından minimum 4 veya 5 puan fazla alırdı. Fakat şöyle bir Kahe'ye bakıyorum. Adamın bitiriciliği 12 ve neredeyse Youla ile aynı tipte bir oyuncu. Ben Youla'nın Kahe'den daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ha ligimizde bitiricilik anlamında oyunda daha az bitiricilik değeri almış ama Youla'dan daha iyi forvetlerler de mevcut...Saygılar...
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mustafam. Youla ile Kahe aynı tarz oyuncular değiller. Kahe çok daha güçlü. Kafaya çıkan. Veysel tarzı bir oyuncu. Kaldıki cası 113 faladı. Ben az bulmuştum 120'e çıkartmıştım. (şef üstüne değişiklik yaptımı bilmiyorum) Ancak tüm bunlara rağmen zaten Youla Kahe den daha iyi bir ca ya sahip
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Bitiricilik anlamında söyledim Sinan abicim. Yanlış anlama sana karşı bir sitemim yok.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

herkes bıtırıcılık artsın dedı 10 dan 9 a dusurulmus

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Ivesa iyi kaleci, çok uzun boylu ve kullanıyor bunu da.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Bitiricilik anlamında söyledim Sinan abicim. Yanlış anlama sana karşı bir sitemim yok.
    Yok canım estagfurullah...
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    herkes bıtırıcılık artsın dedı 10 dan 9 a dusurulmus

Son bir karar verdim ve düşürdüm. Çünkü bir kaç defa daha izledim maç özetlerini. Sadece çok pozisyona giriyor bulduğu pozisyonları değerlendirse 13-14 değerini alabilirdi...
    I'm back...

Haydaa ,yükselmesini beklerken iyice düştü.Mustafa kardeşim , tabi ki bu konuları sen daha iyi bilirsin benden ama 9 harbiden düşük gibi olmuş ya.Diğer takımlarda ki takozların 13-14 bitiriciliği varken Youla'nın 9 olmasını garipsedim.11 ya da maximum 12 olmalıydı bence.Dediğim gibi sen daha iyi biliyorsun tabi ama diğer futbolcularla kıyas yaparsak ortaya düşük bir değer çıkıyor.

Bir de bir ricam olucak.Tahmin edebildiğiniz sebepden dolayı daha kuramadım 9.0.2'yi.Bir kaç futbolcunun profilini isteyeceğim sizden , zahmet olmazsa koyarsanız sevinirim.

Youla , İvesa , Poljak , Vucko , Nadarevic , Serdar Özbayraktar ve Anderson.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Bana sadece bağlı değil bu. Sizin görüşlerinizde önemli. Fakat Youla öyle pozisyonları harcamış ki akıl alır gibi değil. Bu arada istediğiniz futbolcuların profilleri buyrun. Anderson'u Verona isteyince yüksek bir bedelle bende verdim. O yüzden şaşırmayın yani.:

Vanja İvesa:

Luka Vucko:

Safet Nadarevic:

Stjepan Poljak:

Serdar Özbayraktar:

Souleymane Youla:

Anderson:

Serdar'ın bazı özellikleri gözünüze düşük gelebilir fakat oyunda oynarken gerçekten iyi. Çünkü mental özellikleri çok iyi...
    I'm back...

Nesil
    2003

Gercekten Youla'nin bitiriciliginde cok sorun goremiyorum.

Simdiye kadar 13 adet test oyun oynattim 9.0.2 ile

Youla'nin yaptiklari:

1: 31 mac - 15 gol - 5 asist
    2: 32 mac - 14 gol - 10 asist
    3: 35 mac - 13 gol - 4 asist
    4: 26 mac - 7 gol - 3 asist
    5: 38 mac - 21 gol - 5 asist
    6: 26 mac - 6 gol - 3 asist
    7: 29 mac - 13 gol - 3 asist
    8: 23 mac - 9 gol - 2 asist
    9: 35 mac - 16 gol - 12 asist
    10: 32 mac - 10 gol - 6 asist
    11: 28 mac - 13 gol - 3 asist
    12: 35 mac - 14 gol - 7 asist
    13: 27 mac - 12 gol - 5 asist

Bu bitiricilik seviyesinde pek sorun goremiyorum. Youla'nin etkili olacagi bicimi bulmak gerekli ve ona gore oynatmak gerekli ama.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Peki abi takım ligde nasıl?
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İvesa: Çok güzel olmuş dostum eline sağlık. Ancak Rushting out 12 den 10 veya 9 a düşürülüp. Önceden sezme 14 ten 16 ya yükselebilir. Diğer özellikleri harika.

Vucko: Genel olarak iyi ama Mehmet Yıldız'dan güçlü mü ve o kadar hava topuna hakimmi eminde değilim

Denge 14'ten 16 ya Güç 18 den 17'e Jumping 18 den 16 ya indirilebilir.

Poljak; güzel olmuş buda... Korner 11 den 13 teknik 16 dan 15 e inebilir ama.

Serdar Özbayraktar: Long shot 12 - 13 yapılıp 19 team work 15 e falan düşebilir.

Yolua; Pek beğenmedim.Dribling 13 Finishing 10-11 Heading 11-12 Long shot 10-11 teknik 10-11 (neden 14 verdin ki) Composure 10-11 Off the ball 12 Work rate 13 Acc 15 en fazla 16 Pace 17 -18
    Olsa bence daha güzel olurmuş...

Anderson; Güzel sayılır.. Heading 14 - 15veya 16 Bu adamın Off the ball'ı çok yüksektir senelerce bu özelliği sayesinde bir sürü boş kale, boş pozsiyon golü atmıştır. 15-16 olabilir. Acc: 9-10 a düşmeli. Jumping 15-16 a çıkmalı.

Ellerine sağlık kardeşim. Bunlar sadece benim düşüncem. Hadi ulan ordan ben bildiğimi yaparım da diyebilirsin.
    Takım senin takımın. Kolay gelsin
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Peki abi takım ligde nasıl?
    Genelde orta siralarda dolaniyor. Bir defa 6. oldu ama genelde 9-15 arasinda dolaniyor.

İvesa , Nadarevic , Vucko , Poljak süper olmuş . Anderson'un Off The Ball değeri arttırılmalı bence.14-15 olabilir . Bu özelliği sayesinde yıllardır süper ligte oynuyor bu adam bence . Youla'ya bıraktığı boş alan bu özelliğinden kaynaklanıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by 1965 View Post
    İvesa , Nadarevic , Vucko , Poljak süper olmuş . Anderson'un Off The Ball değeri arttırılmalı bence.14-15 olabilir . Bu özelliği sayesinde yıllardır süper ligte oynuyor bu adam bence . Youla'ya bıraktığı boş alan bu özelliğinden kaynaklanıyor.
    Beğenmenize sevindim. Anderson konusunda ise haklısınız. Sinan abidende bu konu hakkında bir öneri almıştım. Teşekkürler.

Bu arada takımımız Beşiktaş'tan Emre Özkan'ı 1.5 yıllığına kiraladı:

Emre Özkan Es Es`te

Devre arası transferde ilk imza Beşiktaş Altyapısından yetişen Emre Özkan`dan geldi.

Emre Özkan 1.5 yıllığına Beşiktaş kulübünden kiralandı.

24 Aralık 1988 doğumlu defans futbolcumuz Beşiktaş ve Zeytiburnuspor`da forma giymiş.11 kez U Milli olan Emre,Eskişehirspor`a gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu ve başarılı bir sezon geçirmek istediğini söyledi.

Kaynak: Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesi
    I'm back...

Sevgili Mustafa , bir şey soracaktım . Emre Özkan transferinde , Eskişehirspor kulübünün opsiyon hakkı var mı ? Yoksa Emre Özkan , 1.5 yıllık dönemi bitirince BJK kulübüne geri mi dönecek ?

Emre Özkan dışında , 3 yerli 1 yabancı futbolcu ile anlaşıldı . İmzalar 5 Ocak'ta atılacak . İsimleri biliyorum fakat söylememek daha doğru sanırım . Zaten sende biliyorsundur . Bir tane sol açık , bir tane stoper , bir tane forvet ve bir yabancı oyun kurucu .
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Gercekten Youla'nin bitiriciliginde cok sorun goremiyorum.

Simdiye kadar 13 adet test oyun oynattim 9.0.2 ile

Youla'nin yaptiklari:

1: 31 mac - 15 gol - 5 asist
    2: 32 mac - 14 gol - 10 asist
    3: 35 mac - 13 gol - 4 asist
    4: 26 mac - 7 gol - 3 asist
    5: 38 mac - 21 gol - 5 asist
    6: 26 mac - 6 gol - 3 asist
    7: 29 mac - 13 gol - 3 asist
    8: 23 mac - 9 gol - 2 asist
    9: 35 mac - 16 gol - 12 asist
    10: 32 mac - 10 gol - 6 asist
    11: 28 mac - 13 gol - 3 asist
    12: 35 mac - 14 gol - 7 asist
    13: 27 mac - 12 gol - 5 asist

Bu bitiricilik seviyesinde pek sorun goremiyorum. Youla'nin etkili olacagi bicimi bulmak gerekli ve ona gore oynatmak gerekli ama.
    Bitiricilik değerine rağmen gayet iyi bir grafik çizmiş Youla . Aslında şimdi bir tekrar düşündüm de , 9 çok da kötü bir değer değil . Ama bence yine de 10 olmalıydı
    Last edited by 1965 : 27.Aralık.2008 at 14:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri