Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 174 sonuç

Konu: Bursaspor

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Emrah Kiraz futbola forvet olarak başladı ancak profesyonel olduktan sonra her maçta defansta görev aldı.Hatta ön liberoda bir kere bile görmedim diyebilirim onu.

Defansta fazla adam kaçırıyor ve arkasına çabuk dönemediği için galiba Ertuğrul hoca onu defansın önüne dikmiş kule gibi.Ben de izledim biraz maçı ve hiç de sırıtmadı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Bursaspor, Radyospor Kupası kapsamında karşılaştığı Almanya ligi Bundesliga'nın güçlü ekibi Werder Bremen'i 1-0 mağlup ederek finale yükseldi.. İlk yarısı golsüz sona eren mücadelede, yeşil beyazlılara Ertuğrul Sağlam yönetiminde ilk zaferi getiren golü Sercan kaydetti..

Bursaspor maça iyi başladı ve iyi de götürdü. Belki burda Almanların ciddiye almaması veya bizim fazla ciddiye almamız etkili oluştur.
    Yeni transferlerden Beşir iyi poziyonlara girdi. Maç eksiği olmasına rağmen güzel oynadı.
    Daniel bir başka yeni transfer şuan hazır değil kısa paslar dışında etkili değildi.
    Emrah Kiraz önlibero mevkiinde görev yaptı bence havadan top vermemesiyle top saklamasıyla iyi bir oyun oynadı. Ertuğrul Sağlam'ı şaşırtmış olabilir.
    Krita saldırgan bir yapısı var herhan sarı kart görebilir.
    Volkan Şen şu ana kadar oynadığı en iyi maç diyebilirim. Ertuğrul Sağlam geldikten sonra ciddi bir toparlanma yaşadı eski Volkan'dan eser yok.
    Sercan oyuna sonradan girdi. Çok iyi hızlanıyor ve süratını koruyabiliyor. W.Bremen defansı Sercan girdikten sonra zorlanmaya başladı. Attığı gol de çok şıktı.
    NOT: Yusuf gittikten sonra kaptan büyük olasılıkla Ömer Erdoğan ve Mustafa Sarp.

hakkatten benim de dikkatimi çekti bu beşir ...bakalım ligde neler yapacak...

böyle fazla riske girmeyen bir yapısıda var.. bir posizyonda aslında çokta sıkıntılı değildi ama attı topu kornere bir fantazi yapsa topu kaptırsa formasına malolabilirdi...

kritayı eskiden beri beğenmem eetkili şutları olan ama vasat bir oyuncu takım takım dolaştı son durak bursaspor...

volkan şen hrkesin malumu iyi oynadı ama bence Bursa gibi iddialı bir takımın daha iyi bir oyuncuya ihtiyacı var...

romaşenko bu takımın bence hala en iyisi ligdede göreceksiniz ...en etkili ortaları o yapacak...etkili şutlarıda cabası bu maçta dengeli oynadı ama daha iyi bir maxim olacak ligde.

Bursanın kesinlikle yusufu satmaması lazımmış..tabi o yaştaki bir oyuncuya karşılık mantıklı olanı yaptılar ama benim gördüğüm takımın yaratıcı bir oyuncuya olan gereksinimi hat safada türkiye ligindede bu tarz oyuncu eksikliği çok fazla...eğer gençlerin arasından yeni bir yusuf ve özer hurmacı tarzı bir oyuncu çıkaramaz veya satın almazsa...

orta sahada çok koşan baskı yapan çok top kazanan ama bir o kadarda kazandığı topları posizyona çevirmede zorlanan bir Bursa izleyeceğimizden şüphem yok...

................

bu arada bursa kesinlikle secanı satmamalı ....eğer elinde tutabilirse bir iki sene sonra bir takım kuracak kadar paraya satar...ne bu acele anlamıyorum ...üstelik şu yaşında fenere cimboma gelip yedek oturmaktansa oyna işte ilk onbirde bursada ....

Türkiyede bir de genç oyuncu yetişmiyor diyorlar...bizim gençler günü birlik hesap içindeler..fener istedimi ..hememn cimbom istedimi hemen kartal istedimi hemen koşuyorlar..

hepside ilk transfer oduklarında forma bulacaklarından ilk 11 de oynayacaklarından emindir ler..basında boy boy röpörtaj verirler..benim babamda fenerli yok küçüklüğümden beri cimbomluyum..daha hiç fenerli olupta para için cimboma giden Cimbomlu olupta Fenere kartala giden yok !!! hep aynı hikaye...

şimdi apdulrahman dereli bırakın Fenerbahçeyi aslında onun şuanki yeri en iyi ihtimalle bank asyanın iddalı takımlarından birine kiralık gitmek bir sene düzenli oynamak ....sonra 20 si gibi süper lig sonrasında ister fenere gitsin ..ister avrupaya.... ama o fenerin yedek klübesinde çürümeyi tercih ediyor...

umarım yazdıklarımızın tersi çıkar... umarım arda gibi tuncay gibi olur ama aksi örneklerinin sayısının arda ve tuncay örneklerinden kat be kat fazla olduğunuda görmek gerekiyor....
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

İsmail Özgür, Kasımpaşa'ya kiralandı.

Quote Originally Posted by OMANA View Post
    hakkatten benim de dikkatimi çekti bu beşir ...bakalım ligde neler yapacak...

böyle fazla riske girmeyen bir yapısıda var.. bir posizyonda aslında çokta sıkıntılı değildi ama attı topu kornere bir fantazi yapsa topu kaptırsa formasına malolabilirdi...

volkan şen hrkesin malumu iyi oynadı ama bence Bursa gibi iddialı bir takımın daha iyi bir oyuncuya ihtiyacı var...

romaşenko bu takımın bence hala en iyisi ligdede göreceksiniz ...en etkili ortaları o yapacak...etkili şutlarıda cabası bu maçta dengeli oynadı ama daha iyi bir maxim olacak ligde.

bu arada bursa kesinlikle secanı satmamalı ....eğer elinde tutabilirse bir iki sene sonra bir takım kuracak kadar paraya satar...ne bu acele anlamıyorum ...üstelik şu yaşında fenere cimboma gelip yedek oturmaktansa oyna işte ilk onbirde bursada ....

Türkiyede bir de genç oyuncu yetişmiyor diyorlar...bizim gençler günü birlik hesap içindeler..fener istedimi ..hememn cimbom istedimi hemen kartal istedimi hemen koşuyorlar..

umarım yazdıklarımızın tersi çıkar... umarım arda gibi tuncay gibi olur ama aksi örneklerinin sayısının arda ve tuncay örneklerinden kat be kat fazla olduğunuda görmek gerekiyor....
    -Beşir, Leverkusen maçında pek iyi değil ağır kaldı forvetler karşısında takımda kalıp kalmayacağı belli değil.
    -Dani ilk maçta pek anlaşılamamıştı çünkü Volkan iyi bir oyun çıkarmıştı ancak Leverkusen maçında Volkan vasat kalınca pek etkinlik göstermedi hücüm ve savunma anlamında, onunla da ilgili karar verilmedi.
    Tuna ve Ali Tandoğan transferleri Dani ve Beşiri geri yollayabilir.
    - Başkan Sercanı sezon sonuna kadar kesinlikle satılmayacağını eğer 10 Milyon Euro verirlerse gelecek sezon gidebileceğini söyledi.
    - Romaschenko pek koşmuyo iyi bir futbolcu olabilir ama 27-28 yaşındaki gibi değil.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Güney Koreli Shin Young Rok ve Brezilyalı Tadeu ile pazartesi günü sözleşme imzalanacak.

Eren Albayrak I.B.B maçında iyi bir oyun çıkardı. Coşkun Abi, Eren hakkındaki izlenimlerni nasıl?

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Eren Albayrak I.B.B maçında iyi bir oyun çıkardı. Coşkun Abi, Eren hakkındaki izlenimlerni nasıl?
    Coskun abiye demişsin ama yogun oldugu için ben cevap vereyim ;

öncelikle tek maça bakarak oyuncunun potansiyelini ölçemeyiz, o maçta iyi oynamıştır ama bunu sezona yayabilmişmidir bu da çok önemlidir. eren bunu bu sezon yaptı. kendisini üç dört senedir takip ederim alt yapıda da iyi işler çıkarıyordu a takıma çıktıktan sonrada kendini göstermeye başladı yavaş yavaş.

yani benim izlenimlerim;

Erenin potansiyeli var, bunu bu sezon fazlasıyla gösterdi bize. hızı ve çevikliği sayesinde istediği gibi adam eksiltip çalım atabiliyor kanat oyuncusunda bulunması gereken özelliklere sahip kendisi. daha genç olmasına rağmen performansı gayet iyi ilerde bir arda turan niye olmasın.

Ben de tek maçlık performansı için değil antremanlardaki - paf maçlarındaki ve hazırılık kampındaki izlenimler doğrultusunda söylemiştim.
    Bursaspor'da stadı bir türlü büyültemiyorum. Para - başarı herşey var ancak yerel yönetim izin vermiyor. Bunu nasıl hallederiz ?

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Coşkun abi ile bir ara konuşmuştuk bu konuyu, oyunda zaten maximum 25 bin kişi girilmiş stad kapasitesi. Para olsa bile 25 bini geçemez.

Zaten şu sıralar Bursasporun yeni stad çalışmaları var, bakalım oradan ne sonuç çıkacak gerçekleşirse oyunada yansır zaten yeni stad ve kapasitesi.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Recep ALtepe (Bursa Büyük Şehir BeLediye Başkan Adayı ) göreve geLdiğinde yapacağı iLk çaLışmaLardan birinin Bursa Atatürk Stadı nın geLiştiriLmesi oLacağı oLduğunu söyLedi. Hedef 40.000 kapasiteLik bir Mabed ve Stadın yerinin yine aynı yerde kaLması.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003

Bursaspor'da stadı bir türlü büyültemiyorum. Para - başarı herşey var ancak yerel yönetim izin vermiyor. Bunu nasıl hallederiz ?
    Yeni stat yapacak kadar para kazanmak, veya sansliysan baskan'in stat yapmasini beklemek gerekli.

Ilerki surumlerde (9.0.3 cok buyuk ihtimalle boyle olmaz), Turkiye'de devlet destekli stat yenilemeler baslatmak istiyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Recep ALtepe (Bursa Büyük Şehir BeLediye Başkan Adayı ) göreve geLdiğinde yapacağı iLk çaLışmaLardan birinin Bursa Atatürk Stadı nın geLiştiriLmesi oLacağı oLduğunu söyLedi. Hedef 40.000 kapasiteLik bir Mabed ve Stadın yerinin yine aynı yerde kaLması.
    Klasik seçim propogandalarından biri.Bir Bursa'lı olarak;stadın şuan bulunduğu yerde 40.000 kişilik hale getirilmesi pek imkanlı bir olay değil diye düşünüyorum.Bursa'lı arkadaşlar da böyle olduğunu bilirler.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Seçim propagandası değiL. Bu uzun zamandır üzerinde uğraşıLan bir konu. Ve Recep ALtepe nin Bursa Büyük Şehir BeLediye Başkanı oLması kesin gibi. Zaten bunu da kendi açıkLadı ve çaLışmaLara şimdiden başLadıkLarını söyLedi.

İmkansız değiL. Biraz Park kısmından da kırpıLarak o stad ordan kıpırdatıLmadan büyütüLebiLir ki zaten bütün Bursa haLkı Stadın şehir dışında bir yere gitmesine karşı. Çoğu kişi stadın oLduğu yerde kaLmasından yana.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Stad kesinlikle yerinde olacak kim gelirse gelsin. Bazı kesimlerin seçim vaadidir ancak gelen başkanın ilk işidir bu. Yakında adaylar bu konuyla ilgili projelerini açıklayacaklar. L.Kızıl zamanından beri stadyum tartışılıyor ve bunda varılan taraftar arasındaki kesin karar stadyumun yerinde yapılmasıdır.(Saraçoğlu Modeli)
    Yerinde 40.000 kişi olmaz diyenlere de F.Bahçenin stadının yapıldığı arsa bizim arsa daha büyük hem parka büyüme şansı var hem kapalı spor salonunu yıkarak büyüme şansı var...

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Park kısmından kırpılabilir ama salonun yıkmaya kalkacaklarını hiç sanmıyorum.

Nilüfer'de yapımına başlanmış bir salon projesi var bitirirlerse ona gerek kalmaz.
    Yeter ki yapılmak istensin hertürlü yapılır. Yönetimde para olsa kendi yapar kimseye yalvarmaz ama neyse..

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Kemal Aslan ile 1.5 yıllığına anlaştık.

O haber kesin değil ama büyük olasılıkla gerçekleşecek ama bu haber resmi açıklama

OZAN İPEK BURSASPOR’DA

SEZON başında Kahramanmaraşspor’dan transfer ettiğimiz ortasaha oyuncumuz Ozan İpek yuvadan uçtu. Klasman Grubu’nda 10 gole imza atan genç futbolcu için Ankaragücü ve İstanbul BŞB’nin ardından Süper Lig ekibi Bursaspor’da son bir hamle yaparken, şartlarda anlaşma sağlandı. Başkanvekilimiz Aybar Uygur, 200 bin TL’ye Ozan’ı Bursaspor’a vermeyi kabul ettiklerini belirterek, “Ozan yarın Bursa’ya gidecek. Resmi imzalar pazartesi günü atılacak. Parayı 50’şer bin TL olmak üzere dört taksitte kasamıza koyacağız. Ayrıca futbolcuda olan 87 bin TL’lik çekler de bize geçecek. Böylece 287 bin TL’lik bir gelir elde etmiş olacağız. Ozan İpek’in bonservisine 150 bin TL ödemiştik” ifadesini kullandı. Uygur, Emrecan ve Veli için G.Birliği ile Trabzonspor kulübünün de kendileriyle temasa geçtiğini açıkladı.

Bucaspor Resmi Web Sitesi.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Haber kesin, Kemal akşam idmanına çıktı.

Beşir'de antremanlara çıktı ama şuan yok resmi imza olmadan olmuyor.

Kemalin lisansı çıkmış hayırlı olsun.
    http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=58866

-Volkan Şen önümüzdeki yamada AMRL olmasını ve özelliklerinde biraz kıpırdanma bekliyorum.
    -İbrahim'in hız ve hızlanma özelliklerinin arttırlmasını
    -Shin ve Tadeu nasıl bilmiyoruz ama Tadeu kafa toplarında etkili, Shin ise "tilki" bir futbolcuya benziyor. 20 dk oynadılar pek belirgin değil ama ilk izlenimler böyle.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Bursaspor'a yeni gelen oyuncuların oynadıkları karşılaşmalardan görüntüler.
    Daniel Rezende
    http://www.dailymotion.com/video/x5n...nde-midfielder
    Tadeu
    http://www.dailymotion.com/video/x7r...-forward_sport
    Shin Young-Rok
    http://www.youtube.com/watch?v=0Y_CRp1zVuk&hlr

Videoları izleyemedim ama maçlarda gördüğüm kadarıyla Tadeu uzun boyunun avantajıyla hava toplarında etkili oluyor yerden gelen toplarda nasıl tam anlayamadım net 2-3 90dk oynarsa bilgi sahibi olabiliriz.

Shin Young Rok, bir dergi tarafında 100 en iyi futbolcu arasında gösterilmiş. G.Birliğine bu hafta attığı golde çok güzeldi. Sıcakkanlı bir yapısı olduğu belli oluyor G.Korede Türkler çok sevilirmiş o da Türkiye'yi sevdi herhalde takıma çabuk adapte oldu.

Daniel Rezende Ertuğrul Hoca sanırım onu düşünmüyor yönetimin G.Kurtar döneminde yaptığı bir transfer sağbek-ortasaha-sağ açık oynayabiliyormuş. Pek bir bilgimiz yok kendisi için..

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

videoları izleyebilirsiniz video indirme yerleri var adresleri yazmak yeterli.Ben üç oyuncuyu da beğendim. Özellikle Daniel, oyunu yönlendiren isabetli toplarla arkadaşlarına kale önünde rahat oynama fırsatı veren bir oyuncu olarak açıkça görülüyor. Tadeu ise iki ayağını ustaca kullanan özellikle topun yere inmesini beklemeden yada topu alır almaz kaleye sert ve isabetli şekilde vuran bir oyuncu. Top sürüşü ise iyi tek sorunu çok çabuk düşmesi Denge sorunu var.

Bursaspor Araştırması tarihinin en suskun çağını yaşıyo galiba

Türkiye - Romanya açında okul çıkışında izleme şansı buldum Trabzonspor'dan oynayan biri vardı onu beğendim. Bursaspor'daki Osman S. iyi oynadı. İyi driplingleri vardı en çok dikkatimi çeken özelliği o idi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şu anda oyunda:

Shin Young Rok, Sercan'dan çok daha iyi bir oyuncu olarak gözüküyor özellikle mental olarak
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Şu anda oyunda:

Shin Young Rok, Sercan'dan çok daha iyi bir oyuncu olarak gözüküyor özellikle mental olarak
    Shin Young Rok zaten 1-2 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam FİFA'nın gelecek vaadeden 100 oyuncusu listesine girmeyi başarmıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sercan'da aynu şekilde gelecek vaad etmiyormuydu?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Neresi kötü olmuş ?

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri