Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 174 sonuç

Konu: Bursaspor

Volkan Şen'in daha iyi olmasını bekliyordum açıkçası.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Sercan'da aynu şekilde gelecek vaad etmiyormuydu?
    Evet gelecek vaadediyor zaten PA'sıda oldukça iyi bizim konuştuğumuz durum oyuncunun şuanki hali ve bence Sercan şuan TSL standartlarında bir oyuncu degil.ROK'u çok fazla izlemedim ama bence şuanki hali Sercan'dan çok daha iyi..

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Evet gelecek vaadediyor zaten PA'sıda oldukça iyi bizim konuştuğumuz durum oyuncunun şuanki hali ve bence Sercan şuan TSL standartlarında bir oyuncu degil.ROK'u çok fazla izlemedim ama bence şuanki hali Sercan'dan çok daha iyi..
    Hangi gerekçene göre değerlendiriyorsun bunu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by crespo009 View Post

Neresi kötü olmuş ?
    Oyunun başında daha kötü olarak görmüş olmam lazım, bir daha bakarım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Taylan sen mi ilglileniyorsun artık Bursaspor Araştırmasıyla.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hayır hayır Yani Sercan'In daha kötü olduğu yorumunu yazarken " Oyunun başında daha kötü olarak görmüş olmam lazım, bir daha bakarım" yanlış görmüş olabilirim datayı incelerken demek istedim ben ilgilenmiyorum ama biraz büyürsem bir takım için başvuracagım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

bursaspor 9.3.0 yamasında cidden iyi olmus, özellikle sercan ve ömer erdoğan gerçeğe yakın performans gösteriyorlar. Volkan Şen biraz daha geliştirilebilirdi diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Deneme fırsatım oldu 9.3.0 da Bursaspor'u ilk yarıyı iyi bir konumda bitirdim.

Sercan Yıldırım

Shin Young-Rok

Gökhan Güleç

Ömer Erdoğan

Volkan Şen

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Anlamadığım nokta ise, Bursaspor-Galatasaray Türkiye Kupası maçı tribünlerde 5 bin taraftar var. Bursaspor kurulduğundan bu yana 5 bin taraftarla maç oynamamıştır kendi sahasında. Garip.

-Büyük bir hata var nasıl gözden kaçmış anlamadım açıkçası gerekçeli bir cevap da bekliyorum. Bursasporun şuan 10 tane yabancısı var ! ! !

-Leandro ilk yarı bitmeden takımdan ayrıldı. Marcelinho ile FIFAlık olundu. Zuniga'nın sözleşmesi devre arasında fesh edildi.

-Volkan Bekiroğlu 4-5 ay sakat başlıyor.

-Fabricio da klüp bulmak için takımdan ayrıldı.

-Adnan Örnek ile takım arasında aktif olarak herhangi bir bağ yok.

Kombine sayısı düzeltilmiş.

Ozan İpek transferi oyuna yansıtılmamış. Tam bir hayal kırıklığı kendi açımdan 9.3 yaması...

Sercan'in ca'si ve pa'si kac?

Eren Albayrak:
    ca ve pa kac?

Bazı oyuncularımız söleşmelerini yenilemişlerdi ancak oyunda gözükmüyor.
    Ozan - Yenal - Serdar - Muhammed - Yenal - Veli

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

9.3.0 da tam bir fiyasko sanırım bursa araştırması
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Neye dayanarak bu sonuca vardin peki?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Fiyasko felan degil , gayet güzel olmus en begendigim en gerçekci araştırma olmus teşekkür ederim emegi geçen herkese.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Neye dayanarak bu sonuca vardin peki?
    Bu arkadaşın yazdığı mesajlarda genel olarak hep böyle bir kanı vardır. Her yapılan araştırmaya fiyasko der. Kendisi SI tarafından özel eğitimli sanki araştırma konusunda. Herşeye burnunu sokmakta üstüne yoktur.

Bursa araştırmasıda tam yerinde olmuş. Ben Fenerbahçe olmama rağmen ortasahama Mustafa Sarp alıyorum genç olarak Sercan'ı alıyorum çok iyi profiller olmuş. Neyi fiyaskoysa artık.

Fiyasko sözüne bende katılmıyorum ama büyük eksiklikler var. Fenerbahçede Alex'in ve Carlos'un sözleşmelerinin uzatılmaması BJK'da Fabian Ernst in olmaması ne gibi sıkıntılar doğurursa ben de onları belirttim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Bazı oyuncularımız söleşmelerini yenilemişlerdi ancak oyunda gözükmüyor.
    Ozan - Yenal - Serdar - Muhammed - Yenal - Veli
    Ozan İpek transferi oyuna yansıtılmamış. Tam bir hayal kırıklığı kendi açımdan 9.3 yaması...
    -Büyük bir hata var nasıl gözden kaçmış anlamadım açıkçası gerekçeli bir cevap da bekliyorum. Bursasporun şuan 10 tane yabancısı var ! ! !

-Leandro ilk yarı bitmeden takımdan ayrıldı. Marcelinho ile FIFAlık olundu. Zuniga'nın sözleşmesi devre arasında fesh edildi.

-Volkan Bekiroğlu 4-5 ay sakat başlıyor.

-Fabricio da klüp bulmak için takımdan ayrıldı.

-Adnan Örnek ile takım arasında aktif olarak herhangi bir bağ yok.

Kombine sayısı düzeltilmiş.

Oyun içinden kendim bakmadım bu arkadaşın dediklerine göre dedim zaten ve bunuda sanırım kelimesinden anlamanız gerekirdi ayrıca senle kişisel tartışmaya girmyeceğim crespo tek işin benle ugraşmak,
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Bursaspor yapılacağının en iyisi yapılmış.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

fiyaskodan kastın, transferler falan ise doğru. yoksa oyuna Bursaspor çok iyi yansıtılmış oyuncu profilleri falan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben oyuncu profillerine bir şey demedim ki elbette onlar iyi oyundan baktım onlara ama transferlere falan dikkat etmedim ki crocodile arkadaşımızın dediklerine göre fiyasko dedim, ki o da hiç bir şekilde eleştirmedi zaten oyuncu profillerini
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sercan oLdukça iyi yansıtıLmış, bence probLem soğukkanLıLığında. O yüzden fazLa goL atıyor kariyerLerde.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Sercan ilk sezon attığı gollere deam etseydi profili çok iyi olacaktı. Ancak genç yaşının verdiği dezavantaj onun şuan duraklama evresine girmesine sebep oldu. Stadyum konusu Bursa'da kim kazanırsa kazansın yapılacak. Zaten adayların projeleri açıklandı. Ancak siyasete girdiği için buraya ekleyemiyorum . . .

- Emre Pehlivan ve Sercan Şen A takıma yükseltildi. Emre Pehlivan milli takımlarda sürekli Bursaspor'u temsil etmiş birisi ve bugünkü Denizlispor ile oynanan hazırlık karşılaşmasında bir gol bir asist yaptı. Sol açık ve forvet arkası oynayan 93 doğumlu bir arkadaşımız. Devamlılığı olursa takip edilmesi gereken birisi.
    - Veli Acar, Bursaspor'a 2006 yılında transfer edildi ve pek çok mevkilerde oynadı
    (Engin İpekoğlu beni genellikle ileri ikilinin arkasında görevlendiriyordu. Bu sezon sağ kanatta oynuyorum. Kendimi biraz daha geliştirdiğimi düşünüyorum.
    Denizli Belediyespor'da iki sezon orta alanın solunda oynadım.)
    Velinin oyunda ki mevkii WB/AMRL olmalı. . .

- Bursaspor'un Türkiye Kupasındaki seyirci sayısı bayağı bir aşağıda tutulmuş. Bu ülkemizdeki kupaya veril(me)en önemden dolayı olabilir ama Bursadaki bir Fenerbahçe maçında(üstelik kombinelerin geçersiz olduğu) bir kupa finali maçında tribünlerin kupaya ne derece önem verdiğini ve Bursaspor'un hedefleri arasında Türkiye Kupası olduğunu da varsayarsak seyirci sayısında oynamalar yapılabilir.

- Bir diğer konu ise İstanbul takımlar ile oynanan maçlar ve Anaodolu maçları seyirci olayı. Oyundaki bir Fenerbahçe maçı ile Galataray maçındaki seyirci sayısı 15.000 iken Antalyaspor maçındaki seyirci sayısı 17.000

Bursaspor'un taraftar ortalması oyuna en güzel şekilde yansıtılmış ancak böyle ufak tefek hataları(atlamarları) da düzeltirsek sanki daha güzel olucak. . .

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Bursaspor çok iyi yansıtılmış. Kariyerlerimde ilk 4'te oldu hep.

Coşkun Abi, gerçekten Bursaspor çok iyi yansıtılmış ancak eksik transferler ve seyirci ortalamasının lig genelinde değilde Türkiye kupasında aşırı yerlerde olduğunu söylemeliyim. Türkiye Kupasıda çeyrek final veya yarı finale kalırsan hakılı olduğumu anlarsan istersene ss koyabilirim bu konu ile ilgili. Transfer ile ilgli Brezilyalılar ve Aydın ne olucak 2010'da . . .

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Aydın Bursaspor a geLmeyecek yahu. Unutun Aydın ı Bursasporda.. Ya para vericek Beşiktaş ya da DenizLİ nin gözden çıkardığı Uğur İnceman tekLif ediLecek ve o veriLecek. ErtuğruL hoca da İnceman a sıcak bakıyormuş para yerine.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Volkan Şen'in, Ertuğrul Sağlam'ın gelmesiyle birlikte toparlandı ve son 2-3 maçta çok iyi bir oyun çıkardı bugün de Ankaragücü maçında sağ tarafı koridor haline getirdi. Bir gol attı bir de Sercan'a attırdı. Eğer performansını sürdürüse özelliklerinde artışa gidilebilir.

Volkan Şen, Bursaspor'da ikinci sezon çıkış yapan oyuncular arasında ve bu formunu pazar günkü maçta devam ettirdi. Forvet hattında görev yapmasına rağmen en iyi maçlarından birini oynadı. Topu ayağına alınca çok iyi hızlanıp adam geçebiliyor.
    Tuna dünkü o ortamda çok sakindi. Soğukkanlı bir duruş sergiledi.
    Ivankov yaşının ilerlemesine rağmen 1 metreden son dakikalarda %100'lük bir golü refleksi ile önledi.
    Ömer hafta boyunca sadece son antremanda takımla çalışmıştı. 39 derece ateşle oynadı ve hava hakimiyetini bu maçta konuşturdu.
    Yenal ile M. Keçeli oyunda kaldığı sürede arkalı önlü oynadılar tıpkı Veli - Ali Tandoğan gibi.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri