Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 174 sonuç

Konu: Bursaspor

Nesil
    2003

Default Bursaspor

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sercan'ın profilini beğendim ben açıkçası. Kaç PA verildi kendisine söylerseniz sevinirim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2003

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o zaman çok güzel bir profili olmuş... Arsenal'e alıp oynatacağım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sercan'ın en önemli meziyeti hızlanmasıdır. 16 yapılmış koçum Coşkun.

Geçenlerde sormuştum kaç yatın diye. 14 demişti bir ton saydırmıştım... Meğer dalga geçiyormuş haha
    Fikirlerim burada

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

sercan baya iyi bencede böle güzel olmuş 2008dede yıldızım oluyodu benım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar Sercan daha 18 yaşında gencecik. Bence şuan için iyi. 20 yaşında felan süper olur kanımca. Hele bir de Avrupa'ya yelken açarsa artık PA'sını düşünemiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sercan'ın -8 olması bence daha doğru olurdu.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sercan'ın PA'sını ben de eleştirenler arasındaydım ancak -9'u hakettiği görüşüne maçlarda oynadıkça/izledikçe bende karar verdim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Sercan gerçekten çok kaliteli olabilecek bir oyuncu çıplak gözle izleseniz çok daha iyi anlayabilirsiniz bunu bence cok doğru bir PA değeri verilmş Tebrik ediyorum

Samet Hoca takımdan ayrıldı ve yerine Güvenç Kurtar geldi. Yardımcıları iseErhan Altın, Dursun Karabacak ve Ersel Uzgur oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Yeni Teknik Direktörümüz Güvenç Kurtar

Samet Aybaba`nın istifası ile boşalan Teknik Direktörlüğe deneyimli isim Güvenç Kurtar getirildi.

Basın toplantısına 2.Başkanımız Osman Çelik ile birlikte yöneticilerimiz Recep Bölükbaşı, Mehmet Çavuşoğlu, Erhan Cengiz, Hasan Saltan, İrfan Koç ve Mehmet Çavuşoğlu`da katıldı.

Yardımcılarıyla birlikte kente gelen Kurtar, Özlüce Tesisleri`nde, Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Osman Çelik ve bazı yöneticilerle birlikte basın toplantısı düzenledi.

Osman Çelik, Samet Aybaba`nın istifasının ardından temasa geçtikleri Güvenç Kurtar ile hemen anlaşma sağladıklarını bildirdi.

Güvenç Kurtar`ın daha önce futbolcu olarak Bursaspor forması giydiğini belirten Çelik, ``Güvenç Kurtar`a `evine hoşgeldin` diyoruz. Güvenç Kurtar, inşallah başarılı olacak`` dedi.

Çelik, Samet Aybaba`nın neden görevden ayrıldığının sorulması üzerine ``Kendisi istifa etti. Sanıyorum ailesine yönelik hakaretlerden dolayı istifa kararı aldı. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum`` diye konuştu.

Yeşil-beyazlı takımın yeni teknik direktörü Güvenç Kurtar ise Bursaspor`a gelişinin çok ani olduğunu vurguladı.

Başkanımız İbrahim Yazıcı`nın dün akşam telefon etmesinin ardından hemen teklifi kabul ederek Bursa`ya geldiğini anlatan Kurtar, şunları kaydetti:
    ``Bursaspor çok büyük bir camia. Bu toplantıya gösterilen medya ilgisi, zaten ne kadar büyük bir camiaya geldiğimi gösteriyor. Daha önce futbolcu olarak formasını giydiğim Bursaspor`a teknik direktör olarak geldiğim için çok mutluyum.``

-``YUSUF İLE BABA-OĞUL GİBİYİZ``
    Bir gazetecinin, Denizlispor`da geçen yıl Yusuf Şimşek ile yaşadığı sorunları hatırlatması üzerine Kurtar, şunları söyledi:
    ``Yusuf`un açıklamaları benimle ilgili değildi. Kendisi çok değerli bir futbolcu. O dönemde takım kaptanı olduğu için arkadaşlarının da düşüncelerini dile getirmek zorundaydı. O dönemde Yusuf`u kadro dışı bırakmıştım ama o sadece antrenmanda iyi çalışmadığı içindi. Biz, Yusuf ile baba-oğul gibiyiz. Yusuf, saygılı, her takım için sadece futboluyla değil, kişiliğiyle de gerekli bir futbolcu``

Kurtar, ``Bursaspor`u tanıyor musunuz`` yönündeki soruya ise ``Tanıyorum. Tüm Türkiye`deki takımları çok iyi tanıyorum. Görev yapmadığım dönemde sürekli maç izledim`` yanıtını verdi.

Toplantının ardından, Özlüce Tesisleri`ne gelen bir grup taraftar, Güvenç Kurtar`a çiçek vererek başarı diledi.

Bu arada, Güvenç Kurtar`ın yardımcılıklarını Erhan Altın, Dursun Karabacak ve Ersel Uzgur`un yapacağı bildirildi.

bursaspor.org

04.11.2008 15:20:29

Oyunun tam sürümü bir çıksın takım nasıl olmuş görelim çok merak ediyorum açıkçası...

Sercan güzel olmus

Adriano ile yollar ayrıldı. Bu oyuna çıkacak ilk yamada düzeltilmeli...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Leandro da gitti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Samet Aybaba'da ayrıldı takımdan
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Adrianonun ayrıldıgını bildirdim.Yetişirse geri yollanacak

Bu konuda ayrıldıgına dair bir link koyarmısın,resmi agızdan..

Coşkun burda Leandro'yu Bursaspor'un serbest bıraktığını yazıyo

http://www.transfermarkt.de/de/verei...ebersicht.html

Ama Bursapor'un sitesinde Leandro hala daha Kadroda olarak gözüküyo

http://www.bursaspor.org.tr/futbolcu.asp

Böyle bir yazı buldum
    Bursaspor'da forma giyen ve sakatlığı nedeniyle ülkesine giden Brezilyalı defans oyuncusu Leandro Gomes'in, 15 gün içinde Türkiye'ye döneceği öğrenildi. Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu, Bezerra'nın yerine ise takas yoluyla başka bir oyuncu alacaklarını kaydetti.

Bursaspor Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, sakatlığının ardından tedavi için Brezilya'ya giden Leandro ile yardımcı antrenör Ersel Uzgur'un görüştüğünü söyledi.
    Uzgur'un, Leandro ile birlikte doktora giderek sağlık durumuyla ilgili bilgi aldığını dile getiren Çavuşoğlu, Brezilyalı futbolcuya farklı tedaviler önerildiğini, kesin tedavi yönteminin bu oyuncunun Türkiye'ye gelmesinin ardından belirleneceğini kaydetti.

Leandro'nun ameliyat olmadığını dile getiren Çavuşoğlu, ''Leandro, sanıyorum Beşiktaş maçı sonrası Türkiye'ye gelecek. Sakatlığıyla ilgili burada da tetkikler yaptıracağız. Oyuncumuzun sağlığına bir an önce kavuşması için gerekli tedaviyi yaptıracağız'' dedi.

Çavuşoğlu, kendi isteğiyle takımdan ayrılan Adriano Bezerra'nın durumuyla ilgili de temaslarının sürdüğünü belirtti.

Bu oyuncunun yerine takas yoluyla başka bir oyuncu alacaklarını dile getiren Çavuşoğlu, ''Teknik direktörlüğe Güvenç Kurtar'ın getirilmesinin ardından işler biraz değişti. Biz Adriano'nun yerine yine bir forvet düşünüyorduk, ama belki de Güvenç Kurtar başka bir mevki için oyuncu isteyecek. Hocamızın görüşü çerçevesinde bir karara varacağız'' diye konuştu.

Leandro kesin olarak takımdan ayrılmadı. Yalnızca tedavisi için Brezilya'ya dönmüştü. Olayla ilgili kesin gelişme yok..

Gökhan'ın sıçrama-kafa özellikleri nasıl acaba. Zira bugünkü her hava topunu indirdi.
    Ömer Erdoğan'da öyle gerek defansta gerekse hücumdaki taç atışlarında her hava topunu aldı...

Serdar Aziz -8 olabilir U-19 Milli Takımımızın kaptanı Bursaspor'da artık oynamaya başladı bence bu değeri hakediyor.

Mustafa Sarp
    'ın CA-PA değerleri 130lara çekilmeli ilk 10 haftada iyi işler yaptı geçen sene de o bölgenin hakkını veriyordu.

Ozan Has
    bence bu senenin çıkış yapan oyuncuları arasında 1 sene içerisinde kendini çok iyi geliştirdi.

Halil Zeybek
    Erzurumspor'da gol kralı olarak geldi gelecek vaadediyor PA değeri daha iyi olabilir.

İsmail Odabaşı
    PAF takım oyuncumuz Milli Takımlara gidiyor. PAF maçlarında takımı sırtlıyor. -7 PA

Veli Acar
    AMR değil WB/AMRL olmalı.

Sercan
    'ın AMR 13-14 olabilir sezon başından beri o bölgede oynuyor ayrıca Ümit Milli maçında da aynı bölgede oynamıştı. 5 golünü de o bölgede oynarken attı.

Yenal Tuncer
    AML değil ML:20 AML:15 WBL:17 DL: 15 olmalı. Bursaspor'a ilk geldiği sene sol bek olarak alınmıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Serdar Aziz -8 olabilir U-19 Milli Takımımızın kaptanı Bursaspor'da artık oynamaya başladı bence bu değeri hakediyor.

Mustafa Sarp
    'ın CA-PA değerleri 130lara çekilmeli ilk 10 haftada iyi işler yaptı geçen sene de o bölgenin hakkını veriyordu.
    Serdar Aziz konusunda bende üzerinde çok teredütte kalmıştım kendi datam için.Açıkcası -8 olsa itiraz edilmez ama yinede bana göre 150ca ya ulaşması bence çok zor olan bir oyuncuya -8 vererek Türkiyenin en iyi defans oyuncusunu yaratma ihtimalini doğurmak doğru olmaz.Bu konuda -8'i Eren Güngör'ün hakettiğini düşünüyorum.
    Mustafa Sarp ca olarak oldukça gerçekçi yansıtılmış olsa da dediklerine katılıyorum birkaç özelliği artabilir bence ayrıca potansiyel olarak ta ulaşsa da ulaşmasa da 130u görmemiz gereken bir oyuncu.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Son 3 U-19 milli macinda Serdar Aziz yedekti ki genelde de yedek zaten ne zaman kaptan oldu merak ettim dogrusu? Ona gelene kadar o yas grubunda bi Murat Akca var mesela su anda Galatasaray da degil de buyuklerden haricinde baska bi kulupte olsa ilk 11 oyuncusu olma olasiligi cok yuksek biri veya fizigi haricinde fazla beklentilerimin olmadigi bir Sinan Osmanoglu bile onunde U-19 milli takiminda ondan once dusunuluyor su an.

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Son 3 U-19 milli macinda Serdar Aziz yedekti ki genelde de yedek zaten ne zaman kaptan oldu merak ettim dogrusu?
    Eren Albayrak ile karıştırmışım anlaşılan (U-16'da kaptandı)
    -8 verilmesi ile kesin 150'ye ulaşacak diye bir zorunluluk yok. Ben kendi fikrimi beyan etmiştim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    İsmail Odabaşı PAF takım oyuncumuz Milli Takımlara gidiyor. PAF maçlarında takımı sırtlıyor. -7 PA
    İsmail Odabaşı'mı takımı sırtlıyor..

Sadece hız var İsmailde bir kaç haraket özelliği daha fazlasıda yok.

PAF takım düzenlemesi oluyorsa, Gökhan KAYA adlı oyuncununda takib edilmesini öneririm..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet Katılıyorum Coşkun abi.

ve PAF takımdan Gökhan Kaya'yı izlerseniz sevinirim..

FM'e iyi oyuncu olabilir.

Nesil
    2003

Coskun biraz mesgul oldugu icin yazamadi ancak bazi degisiklikler:

M. Sarp 128'e cikti
    Yusuf'un yaraticilik ve flair ozelliklerine biraz takviye yapildi
    Gokhan Gulec'in jumping ve heading biraz yukseltildi
    Melo'nun mevki duzeltildi
    Veli Acar'in mevkilerine duzeltme yapildi
    Marcelinho'nun mevkisine ekleme yapildi
    Omer Erdogan'in profilinde biraz duzeltme yapildi

vs. vs.

Bilginize

Melonun mevkisi ne olarak düzeltildi? Açıklarmısınız çünkü mevki itibari ile AMC yani transfer edilirken Yusuf'a alternatif olarak alınmıştı. Ama kadro yetersizliğinden dolayı ön libero olarak 3-4 maça çıkmıştı..

Nesil
    2003

Bursasporda kombine satışları 8000 olarak girilmiş. Bu sene 13.023 kombine satıldı ve Lig A dayken bile 10000 kombinenin altına düşmemiştik. Düzeltilmesini rica ediyorum. Birde ezeli rakiplerde Ç.Rize var onun da silineceği söylenmişti ama FM09 da aynı şekilde çıktı.

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri