Sayfa 11 / 23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 679 sonuç

Konu: Beşiktaş JK

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Serdar Özkan şuanki hali de bir şeyler yapmaya çalışan, gösteriş peşinde koşan ama bir icraat yapamayan durumda olduğundan başarılı bir profil olmuş diyebiliriz o zaman
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Aynen öyLe Koray.

Gerçek hayatta da Serdar ın kuLakLarından biri asıLsa geL bakaLım buraya Serdar sana biraz birşeyLer öğreteyim ben adam oL sen dese adam Ligde Arda dan sonra damgasını vuran kişi oLur. Ama öyLe biri oLmadığı için yerinde sayıyor.

Bende oyunumda kuLakLarından yakaLadım ve adam ettim. ArsenaL, Juve gibi takımLarLa iLe fLört etmeye başLadı. Tabi orda da yakaLadım kuLakLarından

Rüştü konusu içinde cevap bekLiyorum ayrıca...
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Koray Abi forvetlerimiz Bobo-Holosko-Nobre-Batuhan'da bi yükseliş veya düşüş yansıtacakmısın ? Yorumların nelerdir bu konu hakkında ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi Rüştü konusunda kicking özelliği kalecinin topu ne kadar ileri gönderebildiği demek biliyorsun, Rüştü'nün vurduğu toplar çoğunlukla kısa kalıyor, ayrıca Fb ve A.Gücü maçlarında attırdığı gollere asist demek biraz değil bayağı bi iyimserlik olur, Fb maçında top ortasahadaki Delgado'ya geliyor (yani yine çok uzun bir top değil) Delgado topukla birşeyler yapmak isterken topu ıskalıyor, tüm oyuncular hazırlıksız yakalanmışken top Ekrem'in önüne geliyor ve Ekrem'in ortasında Nobre dokunuyor, golü atan Nobre, asisti yapan Ekrem'i görmezden gelip, hatta topu isteyerek yada istemeyerek ıskalayan Delgado'yu da görmeyip Rüştü'ye asist yaptı demek de ne oluyor

Keza A.Gücü maçında gönderdiği uzun topu önce Nobre ıskalıyor, sonra Tolga gereksiz bir kafa vuruşuyla Holosko'ya ikram ediyor. Neyse Kicking özelliği belki 1-2 puan arttırılabilir ama çok gerekli bir arttırım olur mu bilmiyorum, zaten topu başarılı gönderebilmesi creativity, teknik ve passing ile bir durum kicking sadece topuı ne kadar uzağa gönderebildiğidir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by skinclub View Post
    Koray Abi forvetlerimiz Bobo-Holosko-Nobre-Batuhan'da bi yükseliş veya düşüş yansıtacakmısın ? Yorumların nelerdir bu konu hakkında ?
    Puan olarak çok kayda değer değişikler olmayacak, oyuncu özelliklerinde bazı değişikler oldu. Bobo da fazla değişiklik olmadı, tekniği ve fiziği iyi fakat istikrarı, isteği ve çalışması fazla olmayan, Holosko çabuk ve diri bir oyuncu, top tekniği Bobo kadar değil ama hızıyla iyi işler yapabilecek ve iki ayağıyla da düzgün son vuruşlar yapabilen, Nobre cezasahasında özellikle altıpas alanında gözü kararan, soğukkanlılığı düşük, son vuruşları gelişigüzel, ama istekli çalışkan havadan etkili, Batu gelecek vaadeden havadan etkili, top tekniği iyi bir durumda olacak
    Last edited by koray_capello : 17.Aralık.2008 at 15:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Koray sende kendinLe çeLişiyorsun bir kısa atıyor diyorsun ardından Ankaragücü maçında ki uzun top diyorsun, ne diyorsun anLamadım

Euro 2008 de de buna benzer örnekLeri var es geçmemek gerek. O kadar kısa oLduğuna katıLmıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi ben zaten her zaman değil, genelde kısa kalıyor dedim Dosya tekrar elime geçtiğinde ona el atayım abi, 10 seviyesine kadar çıkartabiliriz, sonuçta topları uzun yolladığı oluyor, zaten pas ve teknik özellikleri kötü olduüu için kicking'i arttırmanın sakıncası olmaz heralde.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Şimdi Ömer abi. NasıL oynattığıma bağLı nasıL oLuyor ?

Ben Serdar Özkan ı iLk ve ikinci sezonLarımda aynı şekiLde oynattım. Ama özeLLikLeri yetersiz oLduğu için sadece gösterişi vardı, bir icraat yoktu. Ne asist yapıyordu ne goL atabiLiyordu. Çizgiye iner iyi orta açamazdı, Karşısında iki kişi varken geçemezdi meseLa. Ama ben onu geLiştirdikten sonra aynı sistemde, aynı komutLar iLe goL atmaya, asist yapmaya başLadı. Karşısında iki değiL üç kişi biLe oLsa direk araLarına daLıp çaLım atmaya başLadı.

Şimdi bu durumda nasıL oLacak nasıL oynattığıma göre. Adamda yetenek yoksa nasıL performans verecek. Serdar ın oyun başLangıcında ki güçLeri çok iyi değiL, çok kötü değiL ama iyi performans gösterecek kadar yeterLi de değiL. İyi bir geLişim iLe iyi yerLere geLebiLiyor anca bunu vurguLuyorum ben. Çıksın biri iLk sezonunda bakaLım Serdar Özkan iLe 15 asisti 5 goLü geçsin geçebiLecek mi o profiLi iLe ?
    Simdi sonucta Serdar'in kuvvetli oldugu yonler vardi (profili oldukca cok degisti 9.0.2 icin burada yazilanlar sonucunda), zayif oldugu yonler vardi.

Her oyuncu icin belli bir basarili olacagi sistemi bulmak mumkun. CA'nin seviyesi de zaten gosterebilecegi basariyi asagi yukari berlirliyor. Ancak bu basariyi hangi sartlar altinda gosterecegini cozmek oyunun esas zevk veren kismi.

Mesela ben bir oyunu uzun sure oynarim, ama bir takimda cok uzun sure kalmam. Nedeni de takimdaki oyunculari nasil oynatip verim alacagimi cozdukten sonra o oyuncularla oynamanin pek bir espirisi kalmamasidir. Cozecegim bir sey kalmamistir, takima uyan taktik gelistirmisimdir, oyunculardan bence alacagim maksimum yarari aliyorumdur.

Serdar icin de ayni sey sozkonusu. Orta yapamiyor mu? Peki o zaman demek ki ya topla cok bulusturup cok orta denetecegim (ki en azindan bir tanesi ise yarar orta olsun), ya da hic orta denetmeyecegim sadece topu ileriye tasitacagim Serdar'a. Cizgiden ceza alaninin icine girip topu geri cikartmaya zorlayacagim. Yani kisacasi bu zaafin oyuncunun performansini dusurmemesini nasil saglayacagim sorusunu sormam lazim.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ömer abi senin söyLediğin şey sadece izLenebiLecek bir oLay. Ben Serdar Özkan ı takımımda tutuyorsam ve onunLa oynuyorsam benim sistemim içerisinde o performansını nasıL göstereceğine bakarım. Ben bir sistemde oynuyorum ve benim için kanat oyuncuLarı değerLi diyeLim. ELimde Nobre gibi Bobo gibi hava hakimiyeti oLan bir takımım mevcut. Neden gidip te Serdar a mevcut özeLLiğini kuLLanarak yararLanmayı deneyeyim ki ? Onu orta yapabiLen, adam geçebiLen sürekLiLiği oLan bir oyuncu haLine getirmeye çaLışırım ki benim sistemimin bir parçası oLabiLsin. Ki bunu da yaptım. Serdar çok iyi bir oyuncu oLdu bende sistemimin oyuncusu oLdu.

BahsettikLerimiz tamamen mentaL düşünce farkLıLıkLığı. Sende kendine göre çok hakLısın, sanırım bende hakLıyımdır.

Ama oyunun geneLinde oynayan kişiLeri düşündüğümüzde senin yoLunu değiL de daha çok benim izLediğim yoLu denemeye çaLışır herkes. Ve oyunda gerçekten Serdar Özkan dan verim aLınmak isteniyorsa benim izLediğim yoLda daha verimLi bir Serdar Özkan oLur. Benim izLediğim yoLda Serdar özkan takımın yıLdızı konumuda geLir. Ama senin izLediğin yoLda Serdar Özkan takım içerisinde sadece işini yapan bir oyuncu konumunda oLacaktır.

Artık kim hangi yoLu izLemek hangi şekiLde oyuncusunu izLemek istiyorsa ona kaLmıştır

Nesil
    2003

Ömer abi senin söyLediğin şey sadece izLenebiLecek bir oLay. Ben Serdar Özkan ı takımımda tutuyorsam ve onunLa oynuyorsam benim sistemim içerisinde o performansını nasıL göstereceğine bakarım. Ben bir sistemde oynuyorum ve benim için kanat oyuncuLarı değerLi diyeLim. ELimde Nobre gibi Bobo gibi hava hakimiyeti oLan bir takımım mevcut. Neden gidip te Serdar a mevcut özeLLiğini kuLLanarak yararLanmayı deneyeyim ki ? Onu orta yapabiLen, adam geçebiLen sürekLiLiği oLan bir oyuncu haLine getirmeye çaLışırım ki benim sistemimin bir parçası oLabiLsin. Ki bunu da yaptım. Serdar çok iyi bir oyuncu oLdu bende sistemimin oyuncusu oLdu.
    Bu durumda Serdar Ozkan iyi degil degerlendirmesi, oynatilan taktige gore degiskendir. Yani eger Serdar'dan beklediginiz verimi alamiyorsaniz, sizin taktiksel tercihlerinizden, sizin sisteminizdendir. Yani ilk dedigime gelir..

Ama oyunun geneLinde oynayan kişiLeri düşündüğümüzde senin yoLunu değiL de daha çok benim izLediğim yoLu denemeye çaLışır herkes. Ve oyunda gerçekten Serdar Özkan dan verim aLınmak isteniyorsa benim izLediğim yoLda daha verimLi bir Serdar Özkan oLur. Benim izLediğim yoLda Serdar özkan takımın yıLdızı konumuda geLir. Ama senin izLediğin yoLda Serdar Özkan takım içerisinde sadece işini yapan bir oyuncu konumunda oLacaktır.
    Zamanla ozellikleri gelisince Serdar'in daha kaliteli bir oyuncu olmasi da supriz olmaz zaten. Zira bu oyuncunun potansiyeli var. Ama zaten su anda gercekte yilda 5-6 asist yapan bir oyuncudan, Serdar'i yilda 17-18 asist yapan bir oyuncuya cevirmek icin ya taktiginizi bu amac ile ayarlamaniz gerekir, ya da sabir gosterip bunu 3-4 sezon sonra yapmasini umit etmeniz gerekir.

Verim alma tanimi yaparken mevcut becerisine gore verim almak baska sey, sizin istediginiz verimi vermesini saglamak baska sey.

Benzer seyleri Arda'da da yasadik. Sezonda 17-18 asist yapacak Arda profili gormek istiyor herkez, ama Arda gercekte de en fazla 8-10 asist yapacak konumda su anda. Hemen simdi cok yuksek verim almak istiyorsaniz da buna gore taktik uretmeniz lazim. Sistemin parcasi olarak Arda'dan veya Serdar'dan mucize yaratmasini gercekte hocalari beklemiyor, biz neden bekleyelim.

Nesil
    2006

serdar ozkan gercektede cok cok yetenekli cok hizli cabuk ama yanlis dusunup yanlis hareketler yapmak isteyen bir oyuncu. teknik konusunda artik cok gelisecegi birsey kalmamistir benim gozumde ama mental ve fiziksel olarak kendini gelistirirse bana gore 2 sene icinde en az bi arda kadar yarari dokunur besiktasa ve milli takima.

eger oyuna gelirsekde serdar omer abinin dedigi gibi yilda en fazla 6-7 asist yapan bir oyuncu su an itibariyle.oyundada oyle olmasi gerekiyor ilk 1-2 yilinda bana gore.sonucta serdar bana tatmin edici geldi mac motorunda. eger daha yuksek olursa yilda en az 10 15 asiste cikarki ilk yilinda bu tamamen gercekdisi olurdu. ben serdar konusunda arastirmacilari tebrik ediyorum cok iyi bir gozlemleme olmus.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aydın Yılmaz ve Serdar Özkan'da şu an itibariyle en önemli sorun "karar verme" bence.

Ayrıca profesyonallik konusunda önemli zaafları var. Geçen günlerde bir gece klubünde sigara içerken yakalanmıştı.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Serdar Özkan sigara falan içmedi.Ayrıca geçen günlerde de değil.Ligler bitmişfutbolcular tatil dönemindeydi.Ve puro içerken görüntülenmişti.Hepimiz biliyoruz ki puro bir keyif içeceğidir.Profesyonel dediğimiz futbolcuların %90'ı içki içiyordur.Ki puro içkinin yanında bir hiç kalır.Üsttüne üstlük adamların tatil dönemi.Bırakında bir keyif purosu içsinler.Hiç bir zararı olmaz...

Fotoğraftanda anlaşılacağı gibi Serdar ilk defa içiyor olsa gerek.Çünkü puro öyle tutulmaz...

Demek isteyeceğim bunu profesyonellikle bağdaştırmamak gerekir...

Ama karar verme konusunda zaafları olduğu açık...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Serdar Özkan 5-6 sene önce henüz 16-17 yaşındayken Beşiktaşla devre arası kapına katılmış ve iyi performans göstermişti. O zamandan beridirde Beşiktaş'ın çok şeyler beklediği bir yetenekti. Senelerce ligA ya kiralandı... Şimdi de geçen yılki patlamanın ardından takımda rotasyon oyuncusu...

Bu adam profesyonalse, Arda Turan ne? Uğur Uçar ne? Mehmet Topal ne?
    Bakın kendi yaşıtlarına ve aradaki profesyonallik farkını siz koyun ortaya.
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ben zaten Serdar Özkan çok iyi profesyonel demedim.Bu hareketi ile profesyonelliğin bir alakası olmadığını söyledim...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hakketen Yani Puro,Sigara İçmekle Profesyonelligin ne Alakası Var.
    malatyAdana!

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Hem içşe ne oLur yahu ? Sanki bir etkisimi oLuyor. DüzenLi spora devam ediyorsan senin performansını etkiLemez sigara. Johan Cruyff da içiyordu, hemde günde iki paket içiyormuş adam, krosLarda biLe adam eLimde sigara iLe koşardım ben diyordu, ama bakın adam haLa efsane haLa onun gibisi geLmedi. Sigarayı iyiLemiyorum, kesinLikLe kötü bir aLışkanLıktır ama profesyoneLLikLe de aLakası yoktur.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hem içşe ne oLur yahu ? Sanki bir etkisimi oLuyor. DüzenLi spora devam ediyorsan senin performansını etkiLemez sigara. Johan Cruyff da içiyordu, hemde günde iki paket içiyormuş adam, krosLarda biLe adam eLimde sigara iLe koşardım ben diyordu, ama bakın adam haLa efsane haLa onun gibisi geLmedi. Sigarayı iyiLemiyorum, kesinLikLe kötü bir aLışkanLıktır ama profesyoneLLikLe de aLakası yoktur.
    Katılıyorum,Çok Güzel Konuştun.
    malatyAdana!

Nesil
    2003

Fark surada..

Cruyff'un oynadigi donemde futbol fizige, kosmaya bu kadar cok dayanmiyordu.

Simdi ise birazcik kilo alan oyuncu, veya herhangi bir nedenle fiziksel olarak dusus yasayan bir oyuncu cok cok muthis teknik meziyetleri olsa bile, performans olarak cok dusuyor. Ronaldo/Ronaldinho en taze ornekleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Bu isimlere Zinedine Zidane da eklenebilir.

Sheriff Misafir

Fotoğraftanda anlaşılacağı gibi Serdar ilk defa içiyor olsa gerek.Çünkü puro öyle tutulmaz...
    Ben 50 defa puro içmişimdir 50sinde de böyle tutmuşumdur çünkü sigarayı bu şekilde tuttuğumuz için alışkanlık oluyor.. Bilmem anlatabildimmi?

Yalnız sürekli idman yapan birini sigara çok fazla etkilemez, bir çok sigara içen oyuncu biliyorum ve pek etkilenmemiş görünüyorlar.. Futbolcunun fizik olarak düşmesinin en önemli sebebi sıkı idman yapmaması ve özel hayatına dikkat etmemesidir(sigarada buna girer ancak herşeyi düzenli tek kusuru sigara ise fazla bir sorun teşkil etmez) Zinedine Zidane, Ceyhun Eriş, Alpay, Arif, Johan Cruyff gibi futbolcularda sigara içmişlerdir..

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

sigara ise mesele rap rap rapaiçin üstüne tanımam..çünkü söylentiye göre aziz başkanın karşısında yakmış bi tane

serdar özkanın sigarasından öte erkemin performansı konuşmak gerek ..

açıkcası gereksiz bir transfer olarak görüyordum ama hepimizi yanılttı .
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ekrem iLe Serdar arasında ki fark biri Avrupa küLtürü iLe aLmış futboLunu diğeri bizim memLeketimizde aLmış. Ekrem aLdığını eğitim sayesinde durmak biLmiyor ve nasıL geLişirim araştırıyor, çabaLıyor. Ama Serdar Özkan ise tamam oLdum deyip artisLeşiyor. Ha daha iLeri gitmez mi gider. Ama birinin Serdar özkanı koLundan tutması gerek. Bizim üLkemizde böyLe yürüyor işLer. Gaz tabir ettiğimiz cinsten. Ekrem ona kimse birşey demesede, çabaLar, çırpar birşeyLer ekLemey çaLışır kendisine, Ama Serdar Özkana iLLa hadi yap, bak oLmuyor, şunu yap, şöyLe yap demen gerek.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Konudan koptum da az önce, yani şimdi araştırmaya Koray Serdar'ın sigara içtiğini mi ekleyecek de burda onu tartışıyoruz Serdar sigarayı doğru tutamamış,gelecek araştırmada yaratıcılığına 3 puan ekleyelim çünkü değişik bir tarz denemiş

Nesil
    2006

bende omer abiye katiliyorum cruyff i ornek gostermissiniz ama o zamanki futbolda bu zamanki kadar fizik on planda degildi. daha cok teknige dayali futbol vardi .bu zamanin futboluna baktigimizda fizigin ne kadar onemli bir yeri oldugunu gorebilliriz. gerci bu serdar ozkanin sigara konusu nerden acildi bilmiyorum ama yinede profosyonellikle alakasi yok denmesi cok sacma .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Katılıyorum,Çok Güzel Konuştun.
    Profesyonallik; Futbolcunun kendini hazır tutabilmesidir. Sigarayla hazırlanmak gerekir diyorsan o ayrı.

:@ Baba Hamdi

Ben olayı sigaraya bağlamamıştım. Sigara sadece örnekti. Bende profesyonal spor yaptım - yapmaya çalışıyorum. Bunun içinde sigarayla - puroyu ayırt edemiyorum. (o resimdeki ni sigara sanmıştım)
    Bence ben profesyonalim, Serdar Özkan değil.

Sigaranın profesyonallikle alakası yok nasıl bir cümledir yahu şaka falan mı bu?
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yoo şaka değiL. Yahu ne ALaka sigara içme iLe profesyonaLizm. Bir garipsin yahu.

Sheriff Misafir

Sinan Zidane'de mi profesyonel değildi..? Özel yaşamı düzensizse profesyonel değil dersin ama bir tek sigara içiyor diye profesyonel değilsin demek olmaz..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

birincisini söyleyeyim şaka yaptığım kişi şakayı anladı ,sinirlenmeye hacet yok birisi kızarsa o kızar başkası değil,bunu belirteyim dedim eğer kısaltma işareti yanlış olmadıysa.

Profesyonellik konusuna gelince,bir kişi eğer işinin gereğini yapıyor ,o işe vaktinde geliyor ve işindeki insanla normal halindeki insanı karıştırmıyor ise o kişi profesyoneldir.

İsterse izinli olduğu gün şişelerin dibine vursun isterse,sabahlara karşı eğlence yapsın. Neticede insanlardan bahsediyoruz robotlardan değil.Evinde otursun uslu uslu ,sırf maç oynasın evine geri dönsün,çünkü sahibiyiz galiba bu çocuğun. Anca bu çocuk gider maç vaktine etki edecek zaman çercevesi içerisinde fosur fosur aradı ardına sigara içer nefesi kesilir onu anlarım.Anca öyle profesyonellik dışı davranış sergilemiş olur .Profesyonellikle doğrudan bir bağlantısı yoktur.

Profesyonel olmayan bir oyuncuya örnek : 18 yaşında şişirilir şişirilir ,hocaları çalış daha yolun başındasın der,o ise gider hocam ne diyorsun sen der antremanlara gerekli özen göstermez ,kendini geliştirmez,disiplinsiz davranır,karşısındaki ya da takımdaki oyuncuları kötü duruma düşürecek tutum ya da davranışlarda bulunur,profesyonel olmamak budur.

Nesil
    2006

zidane cok fazla hareket ederek oynayan bir oyuncu degildi ve one cikan ozelligi hizi cabuklugu driblingleri degil teknigi ve oyun zekasiydi. Ama Serdar Ozkan in mevkisi itibariyle ileri ve geriye destek vermesi gereken bir oyuncu yani zidane in oynadigi mevkiye nazaran daha cok kosmasi gerek.Ayrica serdar in one cikan ozelligi hizi ve temposu.
    bunun sonucunda bana gore serdar ozkan in zidane la kiyaslanmasi yanlis olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Sinan Zidane'de mi profesyonel değildi..? Özel yaşamı düzensizse profesyonel değil dersin ama bir tek sigara içiyor diye profesyonel değilsin demek olmaz..
    Diyorum ya sigara örnekti... Bir tek sigara değil olay.
    Yapmayın allah aşkına Sigara içki içen futbolcuların futbolculuk sürelerine bakın içmeyenlerin sürelerine bakın. (tanju, george best - Bülent, Hakan)

Her gece tesislerde yatıp, güzel beslenip, güzel idman yapan genç futbolcumu bir yerlere gelebiliyor. Yoksa böyle ortamlarda kalıp böyle yedek kalan genç futbolcumu bir yerlere geliyor.

@Exiting: Sigarayla profesyonalliğin alakası; Senin gibi bir aile babası için hiç sorun değil ağabey iç. Profesyonal değilsin demez sana eşin Kokutma şuraları git dışarda iç der
    Ama yarın git SÜREKLİ (öyle 15 günde bir halı sahada oynamak değil) spor yapmaya kalk anlarsın.

Profesyonallik aldığımız parayı haketmek değil mi? Sigara içerek performansımızı düşürdüğümüzde profesyonal mi oluruz?

Zidane hayranıyımdır. Ben sadece son dünya kupasının son günlerinde içtiğini gördüm. (tabi bilmiyorum ne zamandır içtiğini, ama 3 günde yok etmez adamı sigara...)

@Baba hamdi: Tamamen kısaltma işareti yaparken yazılan bir yanlışlık o ağabey kusura bakma... (Yoksa ne haddime allah aşkına)
    Ekstradan "hocaları çalış daha yolun başındasın der,o ise gider hocam ne diyorsun sen der antremanlara gerekli özen göstermez ,kendini geliştirmez,disiplinsiz davranır,karşısındaki ya da takımdaki oyuncuları kötü duruma düşürecek tutum ya da davranışlarda bulunur,profesyonel olmamak budur."
    Sigara bir örnekti demiştim. Tırnak içinde belirttiğin diğer örneklerde Serdar için başka örnekler...(bana göre)
    Fikirlerim burada

Sayfa 11 / 23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri