Sayfa 23 / 23 İlkİlk ... 13212223
661 ile 679 arası toplam 679 sonuç

Konu: Beşiktaş JK

İsmail Köybaşı'nın minumum serbest kalma belede 12 milyon avrodur.

kaynak :
    http://www.bjkhaber.net/haber/130283...nc-madde-.html

Kartalhaber(BJK Haber)'in haberlerine itibar etmeyiniz

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Acaba Ferrarinin sakinliği compusure 13-14 olmaz mı ?

Ferrariye verilen 10 değerinin düşük oldugunu görüyoruz izledikçe Ferrariyi.

Çok sakin bir oyuncu bana göre.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ferrari bu sene İtalyanlar tarafından değerlendirilecek. Bu söylediğinizi ancak gelcek seneye göre, bu sene izlendikten sonra yapmak mümkün olabilir/olmayabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Ferrari bu sene İtalyanlar tarafından değerlendirilecek. Bu söylediğinizi ancak gelcek seneye göre, bu sene izlendikten sonra yapmak mümkün olabilir/olmayabilir.
    Aslında tam olarak öyle değil evet Ferrari İtalyanların yaptığı profil ile geldi ve biz de genelde bu tip oyunculara hemen müdahele etmiyoruz fakat bize uymayan bariz durumlar görürsek müdahele ediyoruz nitekim Ferrari'nin gelen profilindeki yüksek teknik ve düşük zayıf ayak değerleri bizim araştırma standartlarımıza pek uygun değildi ve değiştirdim.

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Acaba Ferrarinin sakinliği compusure 13-14 olmaz mı ?

Ferrariye verilen 10 değerinin düşük oldugunu görüyoruz izledikçe Ferrariyi.

Çok sakin bir oyuncu bana göre.
    Ben şahsen 10 composure değerinin çok düşük olduğuna inanmıyorum. biraz daha izledikçe daha iyi karar verebiliriz ama bahsettiğiniz 13-14 rakamlarına ulaşması için topla beraberken de saha soğukkanlı davranması gerekiyor. Ferrari zaman zaman topla hücuma çıkmayı deneyen ve bu denemelerinde 3-5 metre etrafında adam belirmeye başladı mı panikleyen ve basit hatalar yapabilen biri, şimdilik benim gördüğüm bu. En basiti Sivok ile kıyaslandığı zaman arada composure anlamında ciddi bir fark olmasının doğru olacağı aşikar.
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Koray Abi bulmuşken soriyim Hangi oyuncularımızda ciddi değişiklikler var ? (yükselme düşme anlamında)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben en çok Nihat'ın alacağı profili merak ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by skinclub View Post
    Koray Abi bulmuşken soriyim Hangi oyuncularımızda ciddi değişiklikler var ? (yükselme düşme anlamında)
    Çok ciddi değişiklik yok, Ekrem'i yükseltme çabalarım var bakalım onu kabul ettirebilirsek onda bir yükselme olacak çünkü ligdeki dengeleri de etkiliyor biraz. Sivok yükseldi biraz. Tello ve Toraman biraz yükseldi. Düşük yok son şampiyonuz yahu ne düşüşü

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Ben en çok Nihat'ın alacağı profili merak ediyorum.
    Şimdilik eski profille pek bir farkı yok.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by koray_capello View Post
    Çok ciddi değişiklik yok, Ekrem'i yükseltme çabalarım var bakalım onu kabul ettirebilirsek onda bir yükselme olacak çünkü ligdeki dengeleri de etkiliyor biraz. Sivok yükseldi biraz. Tello ve Toraman biraz yükseldi. Düşük yok son şampiyonuz yahu ne düşüşü

Şimdilik eski profille pek bir farkı yok.

eger dediginiz olursa cok sevinecegim, takimda tam da yukselmesi gerektigini dusundugum oyunculari saymissin.

ekrem,toraman,tello,sivok kesinlikle gecen seneki profillerinden daha iyi oyuncular.

10. Default

Bewnimde en çok merak ettiğim Batuhan,İsmail,Rıdvan ve Tabata.Bakalım neler olacak?

Nasıl yani ? Nihat'ın profilini şöyle gözümün önüne getiriyorum da bitiricilik 19 filandı öyle mi kalacak ?

Nesil
    2006

neden kalmasinki,burdaki arastirmacilar her zaman, 1 senelik asiri yukseltme veya asiri azaltmayi dogru bulmadiklarini saniyorum. bu yuzdende nihatda dusus olmasi icin en azindan devre arasina kadar izlenip karar verilmesi gerekiyor. asil mesele formunu ve kondisyonunu toparladiktan sonra neler yapacagi.

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    neden kalmasinki,burdaki arastirmacilar her zaman, 1 senelik asiri yukseltme veya asiri azaltmayi dogru bulmadiklarini saniyorum. bu yuzdende nihatda dusus olmasi icin en azindan devre arasina kadar izlenip karar verilmesi gerekiyor. asil mesele formunu ve kondisyonunu toparladiktan sonra neler yapacagi.
    Aşırı olması gerektigini söylemiyorum ki zaten.Ama güç,kondisyon özelliklerinde zaten bi azalma gerektigi aşikar.Zaten villareal öyle olmasa satar mıydı ? Bitiriciligide 1-2 puan azalmalı belki de..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Nihat'ı yapan İspanyolların verecekleri değere göre Nihat izlenip doğrusu bulunur elbet. Bitiriciliğinin 19 olup olmayacağıda ilk başta gönderilen profil doğrultusunda değiştirilir veya sabit bırakılır.Yani demek istediğim özellikleri FM2009da hatırlandığımız gibi olmayabilir.İspanyollar değiştirip göndermiş olabilirler.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nihat oyuna göre Türkiye Ligine bir gömlek üstün biri 167 CA 175 PA. Eğer Nihat bu şekilde oynamaya devam ederse profili düşmesi mantıklı olur ama Nihat patlama yapabilir, kondisyon olarak en üst seviyeye çıktığında göreceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nihatda Ca anlamında ciddi bir düşüş olacak, zaten İspanyollardan gelen şekli de uygun olanı da bu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

nihatın bence sadece kondisyon ve gücünden azalma olmalı.Birde artık sanki biraz daha panik oynuyor ama bu beşiktaş taraftarından da kaynaklanabilir.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by koray_capello View Post
    Nihatda Ca anlamında ciddi bir düşüş olacak, zaten İspanyollardan gelen şekli de uygun olanı da bu.
    Düşüş oLmasaydı şaşardım zaten
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Nihat oyuna göre Türkiye Ligine bir gömlek üstün biri 167 CA 175 PA. Eğer Nihat bu şekilde oynamaya devam ederse profili düşmesi mantıklı olur ama Nihat patlama yapabilir, kondisyon olarak en üst seviyeye çıktığında göreceğiz.
    Sezon ortası ve sonunda herşey belli olur, tartışmaya gerek yok.Zaman çözer sadece.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sayfa 23 / 23 İlkİlk ... 13212223

Mesaj Yetkileri