Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 54 sonuç

Konu: Ankaraspor A.Ş.

Nesil
    2003

Default Ankaraspor A.Ş.

Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Arkadaşlar oyuncu değilde klüple ilgili bi tavsiyem olacak. Ankaraspor un stat gelirlerini bence %90 düşürün çünkü statda gelen seyircelerin nerdeyse hepsi sponsor biletleriyle geliyo

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by The Dark Lord View Post
    Arkadaşlar oyuncu değilde klüple ilgili bi tavsiyem olacak. Ankaraspor un stat gelirlerini bence %90 düşürün çünkü statda gelen seyircelerin nerdeyse hepsi sponsor biletleriyle geliyo
    Bilet fiyatlarini biraz dusurdum, stat kirasini da biraz dusurdum. Yaklasik ikisi de birbirini goturecek cinsten ve sezon sonunda elde kalan gelirde fark olmaz boylece.

Tesekkurler.

Abi birde tesisleri gezen biri olarak; tesisler kesinlikle türkiyedeki bütün anadolu külüplerinin tesislerinde daha iyi(TS de dahil) ve stat zemini bizzat üzerinde yürüdüm baktım bence türkiyedeki en iyi zeminlerden biri bunuda belirteyim...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by The Dark Lord View Post
    Abi birde tesisleri gezen biri olarak; tesisler kesinlikle türkiyedeki bütün anadolu külüplerinin tesislerinde daha iyi(TS de dahil) ve stat zemini bizzat üzerinde yürüdüm baktım bence türkiyedeki en iyi zeminlerden biri bunuda belirteyim...
    Bu duzeltme yapilmisti..

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Theo Weeks hakkinda neler dusunulyor acaba cok ama cok merak ediyorum. Orijinal data'da 130 PA verilmis yamada bu konuda duzeltme olmamasina inanamadim. Dogrudur ulkemize yeni gelmis cok uzun sure takip edilememistir Afrika arastirmasinda belki yoktu bile veya bombostu ama bence su anda yasitlari arasinda hic kuskusuz Turkiye'nin bir numarasi teredutsuz bir -9 ve boyle devam ederse hat da -10 bile ciddi ciddi dusunulebilinicek bir oyuncu. Daha henuz 18 yasinda ama oynadigi futbol yasinin cok ustunde. Kendisi su anda Fransa veya Ingiltere'de olsa ona -10 PA verilirdi buna hic suphe yok. Fenerbahce macindaki performansi ile de buyuk takimlara da karsi ayni performansi sergileyebildigini gosterdi.

Ek bi detay olarak kendisi daha once ulkemizde rekoru Mehmet Aurelio'da olan laktak testinin yeni rekortmenidir. Bu da su anda Theo Weeks'in fizik, kondisyon, guc, ve dayaniklilik acisindan yasina gore ne kadar iyi durumda oldugunun gostergesidir bence.
    Last edited by licentia : 22.Kasım.2008 at 04:00

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Theo Weeks hakkinda neler dusunulyor acaba cok ama cok merak ediyorum. Orijinal data'da 130 PA verilmis yamada bu konuda duzeltme olmamasina inanamadim. Dogrudur ulkemize yeni gelmis cok uzun sure takip edilememistir Afrika arastirmasinda belki yoktu bile veya bombostu ama bence su anda yasitlari arasinda hic kuskusuz Turkiye'nin bir numarasi teredutsuz bir -9 ve boyle devam ederse hat da -10 bile ciddi ciddi dusunulebilinicek bir oyuncu. Daha henuz 18 yasinda ama oynadigi futbol yasinin cok ustunde. Kendisi su anda Fransa veya Ingiltere'de olsa ona -10 PA verilirdi buna hic suphe yok. Fenerbahce macindaki performansi ile de buyuk takimlara da karsi ayni performansi sergileyebildigini gosterdi.

Ek bi detay olarak kendisi daha once ulkemizde rekoru Mehmet Aurelio'da olan laktak testinin yeni rekortmenidir. Bu da su anda Theo Weeks'in fizik, kondisyon, guc, ve dayaniklilik acisindan yasina gore ne kadar iyi durumda oldugunun gostergesidir bence.

Simdilik 150 yaptim Pa'yi.

Fiziksel ozelliklerin hemen hemen hepsi, teknik ve zihinsel ozelliklerin bir dogu ile birlikte girildi. Orta sahada fizigi sayesinde gercekten cok alani kapatiyor ama biraz tecrubesiz geldi bana, zihinsel ozllikler bunu yansitacaktir.

Ankarasporda çok fazla youth coach gözüküyor. Gerçekten bu kadar altyapı antrenörleri var mı? Bana bir gariplik var gibi geldi

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Jhemre View Post
    Ankarasporda çok fazla youth coach gözüküyor. Gerçekten bu kadar altyapı antrenörleri var mı? Bana bir gariplik var gibi geldi
    Biraz fazlasi eklenmis olabilir (U16 antrenorleri mesela) ancak Ankaraspor alt yapiya cok onem vermeye calisan, bunun icin buyuk bir ekip kurmus bir takim.

TFF internet sitesinde butun faal antrenorlerini gormeniz mumkun.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Theo Weeks'e 150 PA vermissiniz fena degil tabi ama bu cocuk daha 18 yasinda sizce en azindan bi Batuhan Karadeniz kadar PA alma sansi yok mudur? Bence -9 PA olmasi simdilik daha mantikli belki sezon sonu sabit PA verilebilinir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emre Çolak'a, Sultan Cem'e daha -9 verilmezken Theo Weeks'e o kadar verilmez! verilmemeli
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Theo Weeks'in sanırım fiziksel özellikleri random. Staminası en azından sabit olmalı diye düşünüyorum. Ayrıca böyle devam ederse, ikinci bir Geremi çıkabilir ligimizden..

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Emre Çolak'a, Sultan Cem'e daha -9 verilmezken Theo Weeks'e o kadar verilmez! verilmemeli
    Neden Taylan Theo Weeks su anda ligimizde ilk 4'de olan sampiyonluk yarisi icinde olan, avrupa kupalarinda yer almak icin mucadele veren oldukca iyi bi takimin banko en onemli isimlerinen birisi. Yasi daha 18 yaklasik en azindan 120 CA civari hak ediyor (en son 114'du degismistir diye tahmin ediyorum). Bu yasta bu kabliyeti ve oynadigi takimdaki konumu fazlasi ile bu tur bi PA hak ettigini gosterir. Bi kere fiziksel ozellilleri ile iyi bi gelisim gosterirse dubya capinda bi oyuncu olmamasi icin bi neden goremiyorum Geremi'yi dahi gecebilir bence ki o da Genclerbirligi'nden direk Real Madrid'e transfer olmus hem de Turk futbolu o kadar iyi bi donemde degil iken hem de Real'in en iyi donemlerinde iken.

Emre Colak'in -9 almamasinin en buyuk sebebi fizigidir bu konu da kayda deger bi gelisim gostersin zaten hemen A takima alinir. Cem Sultan ise daha yeni cok uzun bu sakatliktan cikti PAF liginde form tutsun en gec gelecek sene A takimda o da oynamaya baslayinca hak ettigi PA'yi alir sen merak etme ama Theo Weeks su anda gozle gorulur bi sekilde ulkemizde bu tur bir PA'yi en cok hak eden isimdir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Theo Weeks'in sanırım fiziksel özellikleri random. Staminası en azından sabit olmalı diye düşünüyorum. Ayrıca böyle devam ederse, ikinci bir Geremi çıkabilir ligimizden..
    En son yamada da theo weeks in butun ozellikleri rastgele ama onceki mesajda Omer Abi bu konu da gozlemlenen ozelliklerin girilidigini belirti
    Last edited by licentia : 06.Aralık.2008 at 22:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

omer abı 150 yerıne -9 gırmek daha yerınde olurr fızıgıde yerınde weeksın.....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Verilebilir bence. Emre ve Cem yanlış örnek. Weeks takımında hep 90 dakika oynuyor. Bugunkü macta yedek cıkmasına sasırdım.

Kiskanmayin, Emre Colak suanki fizigi ile ezilir,ama bakin Theo catir catir oynuyor. Ben olsam 155+ verirdim.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by YusufT19 View Post
    Kiskanmayin, Emre Colak suanki fizigi ile ezilir,ama bakin Theo catir catir oynuyor. Ben olsam 155+ verirdim.
    mayin derken kimleri kast ediyorsun? ki kiskanan kim? Karsi cikan bi tek taylan di o da kendisine gore fikrini yansit di mesajinda kiskanclik belirtisi hic bi sekilde yoktu lutfen yorum yaparken biraz dusunceli ve topigi duzgun sekilde okuyarak yapalim. Bence sabit PA icin biraz erken olabilir ama yasi ve durumu itibari ile -9 PA almasinda sakinca olmamali diye dusunuyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

bence rahat rahat -9 almalı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by licentia View Post
    mayin derken kimleri kast ediyorsun? ki kiskanan kim? Karsi cikan bi tek taylan di o da kendisine gore fikrini yansit di mesajinda kiskanclik belirtisi hic bi sekilde yoktu lutfen yorum yaparken biraz dusunceli ve topigi duzgun sekilde okuyarak yapalim. Bence sabit PA icin biraz erken olabilir ama yasi ve durumu itibari ile -9 PA almasinda sakinca olmamali diye dusunuyorum.
    -9 çok abartı olur -8 alırsa güzel olur diye düşünüyorum çünkü tamam iyi oynuyor ancak gerçekten -9 seviyesine ulaşabilecek mi? Sorun burda

ayrıca Diego Buonanotte'nin de fiziği o kadar kuvvetli değil geçen sene -9 PA almıştı aynı tarzda bir oyuncu olan Emre Çolak'a -9 vermiyoruz. Her neyse çokta önemli değil biz regenleri alır yabancı yıldız adaylarını takıma getiririz
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

-9 çok abartı olur -8 alırsa güzel olur diye düşünüyorum çünkü tamam iyi oynuyor ancak gerçekten -9 seviyesine ulaşabilecek mi? Sorun burda

ayrıca Diego Buonanotte'nin de fiziği o kadar kuvvetli değil geçen sene -9 PA almıştı aynı tarzda bir oyuncu olan Emre Çolak'a -9 vermiyoruz. Her neyse çokta önemli değil biz regenleri alır yabancı yıldız adaylarını takıma getiririz
    buonanotte olimpiyat şampiyonluğu yaşamış ve kadrosunda nispeten iyi oyuncu kalmayan river plate ı tek başına şampiyon yapmış biri zaten onun fiziği çok iyi olsaydı kesinlikle -10 verirlerdi.

licentia ya katılıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

burayı gs bolumune dondu ama fızıgı kotu olan o kadar oyuncu varkı dunya capında...... emre colagın almaması ıcın hıc bır neden yok.....weeksınde -9 alması lazım gsde bırı -9 alıcaksa aydından once emre colagın alması lazım

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post
    buonanotte olimpiyat şampiyonluğu yaşamış ve kadrosunda nispeten iyi oyuncu kalmayan river plate ı tek başına şampiyon yapmış biri zaten onun fiziği çok iyi olsaydı kesinlikle -10 verirlerdi.

licentia ya katılıyorum.
    Aynen. Herkesi GS'li futbolcularla filan karistirmayiniz. Burasi Ankaraspor konusu, Emre Colagi filan tartisacaksaniz Galatasaray konusunda konusmak daha iyi olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geçen sene çok konuştum ben şahsen Ömer abi okumuştur geçen sene yazdıklarımı Zaten eminim okuduğuna çünkü bu sene oyunda iyi Emre Çolak ve Cem ama potansiyellerinden şikayetçiyim ben Neyse...
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Taylan gençler liginde mücadele ediyor bu 2. oyuncu yani kendi yaşıtlarıyla elbetteki yetenekliler ve öne çıkıyor ancak TSL'de oynamadan bu kadar potansiyel istemek anlamsız olur..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Emre'yi canlı izledim, ben fiziğim çok zayıftır, ondan çok daha iyiyim.
    Emre'yi A takıma çıkması bile şüpheli, Serkan Balcı, Sabri bile ondan çok daha kuvvetli.Emre'nin gelişeceğini de sanmıyorum, yaşı geçti geçiyor.

Yeri burası değil, Gs forumunda devam edelim.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

18 yasındakı oyuncuya 120 ca verılmısse -9 da verılmelı 120 dogruda 150 sacma geldı anadoluda oynuyo dıyemı verılmı 150....

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    18 yasındakı oyuncuya 120 ca verılmısse -9 da verılmelı 120 dogruda 150 sacma geldı anadoluda oynuyo dıyemı verılmı 150....
    Boyle bir kural oldugunu animsamiyorum....

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

kural var dıye demedım eger 18 yasında 120 ca alıyorsa demekkı o oyuncu -9 u hak edıyo...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    kural var dıye demedım eger 18 yasında 120 ca alıyorsa demekkı o oyuncu -9 u hak edıyo...
    Hayır etmeyebilir de, gelişmesi durmuş kısıtlı oyuncu olabilir, ayrıca belli durumlardan dolayı belli özellikleri gelişmeyecekse yine gözle görülür vs.. gibi bu oyuncudan şu olmaz diye.

Gözlem işi, her 120ye -9 verirsek eleştirdiğimiz araştırmalardan farkı kalmaz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003

Weeks'in yarim sezonluk futbolunu izledik. Bana fiziksel olarak iyi ancak oldukca daginik ve teknik acidan da cok ham bir afrikali futbolcu izlenimi verdi.

150 potansiyel zayif mi derseniz, yoo aksine Premier Lig'de rahatlikla oynayabilecek kalitede bir oyuncu olarak baslattik simdilik. Ayrica Turkiye'de kalirsa bir Aurelio gibi cok iyi isler yapabilecek bir oyuncu olabilir de diyoruz bu potasnsiyelle. Devamini Weeks'in performansi belirler.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri