Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 84 sonuç

Konu: Fm 2009 Da Hangi Oyuncular öne çikar...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Arda,Semih,Sercan gelişmeli türk olarak
    Higuan,Huntelaar,Messi,Kun Agüero yabancı olarak

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

#7 Alexandre Pato
    #11 Bojan Krkic
    #10 Serdar Özbayraktar.

I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Yabancıları bilmem ama Türkiyeden Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Aydın Karabulut, Abdullah Durak, Eren Güngör, Özer Hurmacı, Mustafa Pektemek, Batuhan falan iyi yetenek olacaklardır

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Geçen sezonki performanslarıyla Messi ve Ronaldo kesinlikle öne çıkacak oyuncular olacaklardır.

Türkiye liginde ise Semih'in öne çıkacağını düşünüyorum.Birde Holosko'nun nasıl olacağını merak ediyorum.
    So what?
    Saike

Guiza
    Mehmet Topuz
    Gokhan Ünal
    Arda
    Deivid
    gibi futbolcular gelişmiştir.

6. Default

beşiktaş için bana göre bobo holosko aydın karabulut batugol serdar özkan gelişme kaydediceklerdir ve de delgado da biraz düşüş olabilir. Türkiyede aklıma gelenler arda, sercan ,m.topal , deivid. Fakat en çok merak ettigim c.ronaldo geçen seneki istatislikleri yaptıkları takıma katkısı fm de abartılan bir çok oyuncu onun istatisliklerinin nve oynadıgı futbolun yanına bile geçemezken umarım ronaldodan daha iyi olmazlar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

semih sercan gökhan gönül arda m.topal deivid agahowa
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Valla arkadaşlar bilmem de Fenerbahçe'de Doğukan Genç diye bir futbolcu var. Alt yapıda ilk Fenerbahçe ile oynarken potansiyeli 175 idi. Sonra yeni bir oyun açıp Racing Santander ile başladım bu oyuncuyu aldım potansiyeli 200 oldu 4 senede 200 ü tamamladı 1000'de 1 raslanacak bir olay oldu. Özelliklerini burada göstersem edit adam denilicek bir şekil aldı. O kadar büyük bir yıldız olamaz gibi geliyo bana 09 da ama gözden kaçmamalıdır. Doğukan Genç

Nesil
    2006

İbrahim Kaş,Orhan Şam,Puroviç ve Delgado

sakary Ali Misafir

Luiz Martinez

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler Türkiye ligine yeni gelen transferler hakkında bir değişiklik yapmayı araştırmacılar grubu olarak etik bulmuyoruz.
    2. olarak Delgado, Gökhan Ünal ne yaptıki?
    3. olarak Semih'i çok istesenizde bir star yapamıyorsunuz.(eğer kendinizi kandırıp berbat olan çeviklik ve hızlanmasını arttırmazsanız)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by MostapHa View Post

#10 Serdar Özbayraktar.

katılmıyorum
    Last edited by extensor : 02.Kasım.2008 at 00:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006

Semih(Fenerbahçe)
    Güiza(Fenerbahçe)
    Arda(Galatasaray)
    Servet(Galatasaray)
    Pato(Milan)
    Sercan Yıldırım(Bursaspor)
    Yusuf Şimsek(Bursaspor)
    Barış Memiş(Trabzonspor)
    Aydın(Beşiktaş)
    Kazım Kazım(Fenerbahçe)
    Mehmet Aurelio(Betis)
    Senna(Villareal)
    Hamit Altıntop(B.Munich)

Quote Originally Posted by holigan121 View Post
    bi dipnot vermek istiyorum aydın yılmaz demiş çoğu arkadaş ama bu kadar çok sakatlanan bi oyuncu istediği kadar iyi performans sergilesin devamlı olamayacağı için yıldız olamaz
    türkiye ligimiz çok sert olmasaydı habire adamlarımızı biçmeselerdi aydın ardadanda daha iyi olur ve eskiden galatasarayda oynayan oyunculara hep sordular arda hakkında ve hepside dediki aydın daha yetenekli bir oyuncu fakat
    ligimiz çok sert olduğundan dolayı sakatlanıyor ve şans bulamıyor.

türkiye liglerinden
    arda turan - sercan yıldırım -az da olsa semih şentürk - süper gelecek mustafa pektemek - barış memiş - abdullah durak - yusuf şimşek - ilhan parlak - mehmet topuz - mehmet topal - murat akça - özgür çek - aydın yılmaz - tevfik köse - yasin görkem arslan - yaser yıldız - iskender alın - erkan ferin
    ingiltere
    zaki - andy johnson - anelka - c.ronaldo - adebayor
    italya
    german denis - zarate - amauri - mutu - osvaldo - maicon -
    Marchionni - I**uinta -
    almanya
    ibisevic -
    Wichniarek - petric - marko marin - sinan kaloğlu - ümit korkmaz - skela - çağdaş atan - mikael forsell - helmes - danijel ljuboja - diego - mahir sağlık - mesut özil
    ispanya
    d.villa - negredo - messi - hleb - aurelio -
    fransa
    bezema - remy - oliceh - keita - bellion - ben arfa - es geçemem saivet

adebayor 2008 e gore muthiş olacaktır

bence arda turan, semih sentürk, sercan yıldırım, arshavin ,danny(bu sene zenit aldı muhtesm oynuo) guiza,walcott, ayrıca c.ronaldo ve tevezin de özellikleri artmalı.Henry nin dusmeli adamın hız ve hızlanmayı 20 yapmıslar

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by extensor View Post
    katılmıyorum
    Onu zaten espri olarak yazdım abi.

Balotelli'nin iyi olmasını bekliyorum ayrıca.
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arshavin - Arda Turan - Güiza - Ba ( Hoffenheim ) - Eduardo ( Hoffenheim) - Trochowski - Modric, bence bunlar öne çıkacaklar, ayrıca Hoffenheim'daki ve Anadolu Kulüplerindeki hiçbir oyuncunun öne çıkması süpriz olmayacaktır kanaatimce ...

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Mehmet Yıldızın Daha İyi Yapılması Lazım

Ederson/Lyon AMC ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar, doldurur hatta taşırır mevkisini. Benden söylemesi.

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Benzema (Lyon), Gomis (ST. Etienne ) Nasri (Arsenal), Arshavin (Zenit) bu oyuncuların geçmiş seriye göre aşama katederek daha iyi olacağını umuyorum.
    TSL de ise geçmiş sürüme göre, Semih, Mehmet Topal, Arda, Sercan Yıldırım gibi oyuncuların daha etkili olacağını umarım

arshavin, agüero, diego, dario srna, buonanotte, messi...

veritabanı saçmalıkları olmasa kesinlikle AYDIN

Kesinlikle Pavel Pogrebnyak (Zenit St. Petersburg) bir numara,
    Lulinha,
    Joao Carlos,
    Jozy Altidore,
    Carlos Vela,
    Patrick Helmes,
    Marko Marin,
    Dagoberto

2008'de carlos vela muhteşemdi inşallah 2009'da da muhteşemdir.
    Last edited by Omer90 : 08.Kasım.2008 at 10:35

Nesil
    2005
    Yer
    alı samı yen

barış özbek we serkan çalık ın mahalle oyuncusu statüsünden çıkmasını umuyodum ama yine aynı.. =/

sporting te 2 oyuncu var ben denedim süperler yabancı ulkelerde dil sorunu var italya-ingilterede ama potansiyel ve mevcut yetenekleri süper

damga vuracaklar

miguel veloso
    J. Moutinho

herkesin tanıdıgı ve hayran oldugu Micah Richards yine süper.
    Shaun Wright daha iyi gibi 2009 da

özellikle 2 portekizliyi yanyana oynatmanızı tavsiye ederim. bence ispanyada oynatın bu ikisini

Nesil
    2007
    Yer
    34

Pato, Bojan, Moutinho, Ben Arfa, Vela, Walcott, Nasri, Alessandro Rosina, Sercan Yıldırım, Abdullah Durak, Mustafa Pektemek, Arda Turan ( 2013 Yılındayım Bir Gelişme Bile Yok.. Artık Biraz Değiştirilmesi Gerekiyor.)

dario srna ( nedense her seçtigim takımın antrenörü bu oyuncuyu öneriyorlar.)
    Karim Benzema
    Bakary Sagna
    David Villa
    Van Der Vaat

arda turan çok iyi bir futbolcu her takımda oynayabilcek bir futbolcu inş gereken yapılmıştır. gökhan gönül geçirdiği ağır sakatlıktan sonra kendini yeni yeni toparlıyor ama gerçekten çok güzel bir futbolcu onun için de gereken yapılmıştır umarım..daha sonra sercan yıldırım bence türkiyede geleceğin en iyi hücum oyuncusu ben çok beğeniyorm inş istediim gibi olmuştur türkiyeden bu kadar yabancı olarak ta pato agüero bojan yeterli sanırım inş bunlar istediim gibi patlamayı gerçekleştirirler

Arda, Arshavin, Pavlyucenko,Messi, Aguero ve C.RonaLdo

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri