Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 84 arası toplam 84 sonuç

Konu: Fm 2009 Da Hangi Oyuncular öne çikar...

fm 2009 demoyu oynayan kutsal arkadaşlar carlos vela,gökhan inler,nuri şahin,santi cazorla,lisandro lopez,edison cavani,altidore,andres guardado,robinho,rolando bianchi,rakitiç,albert riera,mevlüt,ibrahim kaş,eren derdiyok,ribery,josico maldonado.bunların profilini koyabilirmisiniz acaba. siz bunları koyun yakanızdan düşücem

sinan bolat uğur uçar murat akça alparslan erdem jem karacan arda turan samuel(rayo'dan) sercan yıldırım cem sultan bunlar hem takımımda olcak hemde büyyük patlamalar yapıcak...

Forumda kimse dikkat etmemiş ama ona ayrı bir parantez açmak için tekrar yazıyorum.Pavel Pogrebnyak (Zenit) muhteşem bir adam olacaktır. Avrupa'nın en iyi takımlarında bile değerlendirilebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Dayro Moreno ( tam hatırlayamadım böleydi galiba adı )
    Radoi bu ikisi Steau'da...
    bide CRF Cluj'da bi oyuncu vardı...DL/WBL/ML Alvaro bişeydi adı
    en çok bu iki oyuncu dikkatimi çekti demoda. bu adamlara dikkat edin
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by hhkahraman View Post
    Forumda kimse dikkat etmemiş ama ona ayrı bir parantez açmak için tekrar yazıyorum.Pavel Pogrebnyak (Zenit) muhteşem bir adam olacaktır. Avrupa'nın en iyi takımlarında bile değerlendirilebilir.

bu senin yorumun gerçekten konuyu açma sebebimi de oluşturuyor..

FM sever kitlesi genelde dünya futbolunuda iyi bilen ve gözlemleyen bir kitledir..

bir kısım arkadaşım tıpkı senin yaptığın gibi gerçekten 2008 içinde kendini geliştiren ve dünya futboluna damga vurmaya hazırlanan oyuncuları tespit etmiştir.

pogrebnyak müthiş bir oyuncu ve dahada iyi olacak...çok yerinde bir tespit..

bir kısım arkadaşım ise (alınmasınlar ama genelde yaşça küçük olanlar) daha çok FM nin yıldızı dediğimiz oyuncuların yine yıldız olmasını düşünmüşler veya beklentileri bu yönde diyelim...

örneğin jozy altidore bence tıpkı ADU tıpkı eddie jonshon gibi amerikan futbol endistürisinin allayıp pulladığı bir oyuncu .. amerikalılar kahraman yaratmakta uğraşa dursunlar...gerçek durumun anlaşılması fazla sürmüyor...

amerikan futbolunda gerçekten yıldız olabilecek bu işi ciddiye alan bir isim var oda eddie given ..çok yüksek bi PA almayı hak etmesede en azından bir adu gibi altidore gibi şişme bebek değil...

bu arada aslında konuyu açarkenki bir diğer niyetimde...falan adamlar yıldız olur deyip...15 tane ismi arka arkaya saymak değil...gerçekten geçen yıl üstüne koyan kat eden bir iki oyuncuyu belirgin özellikleriyle sıralatmaktı...

bununla hem belki bizim bilmediğimiz futbol cehverlerini bilen arkadaşlardan öğrenmek..hemde editörlere scutlara fazla ihtiyaç duymadan yeni oyun için bir hafıza yoklaması yapmaktı...

açtığım konu oyunun çıkmasına çok az bir zaman kala ne kadar devam eder bilmiyorum ama...

sevgili arkadaşlarımdan ricam FM 2009 da yeni vazgeçilmez starlarımız kimler oluru belirleme amaçlı bu konuya yukarıda alıntı yaptığım arkadaş gibi daha az biilinen ve gerçekten hak eden oyuncuları yazarlarsa konu amacına ulaşmış olur...
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

beyler bide benden size öneri bu oyunda en iyi kalecilerden biride rene adler olacak,zaten leverkusende ,almasıda çok zor olmaz ,biraz paraya kıymak yeter bence.eğer eliize fırsat geçerse bi ss ini atarsanız sevinirim

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Marc Janko , Bu adamı izleyin
    Football is simple,but Football Manager is not

batuhan karadeniz serdar özkan serdar kurtuluş dos santos senderos flamini bolatelli

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Batuhan Karadeniz ????

sadece boyu uzun olan ekstra hiçbir özelliği olmayan bir oyuncu ...inşallah fm araştırmacıları iyi izleyip hakettiği değeri vermişlerdir yine pa sı -9 falan gibi şeyler olmaz ...

bence sayilacak isim cok ama ben en cok gencleri merak ediyorum surda 3gun kaldi fm2009a kavusmamiza

İnterli Balotelli. Mükemmel bir oyuncu . 17 yaşında Wonderkid . 20 Milyon € ya geliyor . 2-3 Sezon sonra bela .

Default suudi arabistan

arkadaşlar benim en çok merak ettiğim oyuncu herkes tarafından tanınmayan bir oyuncu ABDULRAHMAN BUKHARİ... fm oyunlarında en sevdiğim şey suudi arabistan gibi düşük profilli ülkelerden genç yetenekler bulmak ve onları geliştirip büyük avrupa kulüplerine satmak en eğlenceli şey bence bu. Tanınmış oyuncularla oynamak artık çok zevk vermiyor adamlar zaten uçuyorlar süper oynuyorlar önemli olan bir tane tanınmamışı alıp onların seviyesine getirmek onun gelişimini takip etmek olağanüstü güzel oluyor...

bukharinin haricinde abdullatif ghannam, osama al-mualid (mükemmel bir sağbek bence), sefri, bunlar suudi arabistanın al-ahli takımındalar.bunların dışında belarusun takımlarında da değişik afrika ülkelerinde iyi oyuncular çıkıyor BATE BORİSOV, DİNAMO MİNSK...BUNLARI DA MERAK EDİYORUM. sergey kisliy de merak ettiklerim arasında sonra bu sene ş. liginde oynaması hasebiyle anorthosis famagustadan da yetenekli oyuncular çıkabilir ve romanyanın cluj takımdan...sonra şilide nicolas millan...
    arabistanın al-hilal kulübünde de bir iki tane çok yetenekli gençler var. bir defa şans verin ne kaybedersiniz çok güzel oluyor. hemde söyle düsünün NASRETTİN HOCA GÖLE MAYA ÇALMIŞ DEMİŞLER HOCA NE YAPIYORSUN GÖL MAYA TUTAR MI ? HOCA DEMİŞKİ YA TUTARSA ya tutarsa...

Quote Originally Posted by gurkan2111 View Post
    arkadaşlar benim en çok merak ettiğim oyuncu herkes tarafından tanınmayan bir oyuncu ABDULRAHMAN BUKHARİ... fm oyunlarında en sevdiğim şey suudi arabistan gibi düşük profilli ülkelerden genç yetenekler bulmak ve onları geliştirip büyük avrupa kulüplerine satmak en eğlenceli şey bence bu. Tanınmış oyuncularla oynamak artık çok zevk vermiyor adamlar zaten uçuyorlar süper oynuyorlar önemli olan bir tane tanınmamışı alıp onların seviyesine getirmek onun gelişimini takip etmek olağanüstü güzel oluyor...

bukharinin haricinde abdullatif ghannam, osama al-mualid (mükemmel bir sağbek bence), sefri, bunlar suudi arabistanın al-ahli takımındalar.bunların dışında belarusun takımlarında da değişik afrika ülkelerinde iyi oyuncular çıkıyor BATE BORİSOV, DİNAMO MİNSK...BUNLARI DA MERAK EDİYORUM. sergey kisliy de merak ettiklerim arasında sonra bu sene ş. liginde oynaması hasebiyle anorthosis famagustadan da yetenekli oyuncular çıkabilir ve romanyanın cluj takımdan...sonra şilide nicolas millan...
    arabistanın al-hilal kulübünde de bir iki tane çok yetenekli gençler var. bir defa şans verin ne kaybedersiniz çok güzel oluyor. hemde söyle düsünün NASRETTİN HOCA GÖLE MAYA ÇALMIŞ DEMİŞLER HOCA NE YAPIYORSUN GÖL MAYA TUTAR MI ? HOCA DEMİŞKİ YA TUTARSA ya tutarsa...
    Sen Fm de ki bu güzel mantığı yakalamışsın.Arabistan daki oyuncular aslında o kadar iyi değil, abartılıyorlar ama Belarus ve Rum Kesimi örneklerin senin bu işten anladığının göstergeleri.Bu ülkeler büyük atılım içinde Belarus ümitlerinin bizi elemesi Borisov'un gerçekten büyük açılım yapması Beyaz Rus oyuncuları tabii ki daha değerli hale getiricektir.Rum Kesimi sadece kulüp bazında değil milli seviyede de yükselişte.Bu ülkelerden bence de 09 da umulmadık starlar çıkacaktır.

"hhkahraman" kardeş valla tam olarak anladığın gibi bende fm oyunu
    yani aksini düşünsene ne kadar sıkıcı oluyor... en iyi takımdasın en iyi oyuncular sende para sende her şey sende ne amacın olacakki oyunda uzun süre oynamak için... böyle düşük profilli bir takımla ve oyuncularla oynamak onların geliştirmek olmasa hiç çekilmez bence... söylediğin gibi suudi arabistan biraz abartılı olabilir ama benim kastım sadece suudi arabistan değil mesela ne biliyim oyuncu gösterirse çinden, güney koreden, moldovadan, hondurastan ve buna benzer fifa sıralamasında düşük puanlı ülkelerden yıldızlar çıkarmak zevkli oluyor çok fazla araştırma yapıp buluyorum...
    aslında söylencek çok şey var bu konuda özellikle bir ülke seçiyorum ondan oyuncular alıp geliştirmek istiyorum ki o ülkenin milli takım hocalığına yükseldiğimde ki ikincil önemli amacımdır, o ülkeyi dünya kupasında kendi yetiştirdiğim oyuncularla oynayıp başarılı olmak işte bu fmde bende zevkin doruk noktasıdır SUUDİ ARABİSTAN GENELDE TERCİH EDİYORUM nedeni ise çok basit BELKİ GARİP GELİR BAZILARINA AMA ASLA ART NİYETLE DEĞİL BİR MÜSLÜMAN OLARAK MÜSLÜMAN OLDUKLARI İÇİN TERCİH EDİYORUM HEMDE OYUNCU FAZLA GÖSTERİYOR SUDİ TAKIMLARI VE DE BU DA KOMİK GELEBİLİR AMA SONUÇTA BU OYUNDA ELİMİZDE EN SOMUT ŞEY İSİMLER İSİMLERLE OYNUYORUZ BANA BU ÜLKENİN İSİMLERİ HEM FARKLI HEMDE HOŞ GELİYOR... DÜŞÜNSENE BARCELONADA 20 MN DOLAR ÜCRETLE ABDULRAHMAN BUKHARİNİN OYNADIĞINI ))))
    SÖYLEDİĞİN DİĞER KONULARADA KATILIIYORUM TABİKİ YATIRIM YAPAN ÜLKELER ARASINDA İLK SIRADA KIBRIS RUM VE BELARUS FİNLANDİYA AVRUPA KITASINDAN
    KUZEY AMERİKADAN KANADADAN DA İYİ OYUNCULAR ÇIKIYOR "DE GUZMAN" MESELA ÇOK İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM 2009DA GÜNEY AFRİKADA 2010 DÜNYA KUPASINI ALDIĞI İÇİN ONLARDA İSTER İSTEMEZ YATIRIM YAPACAKLAR... AKLIMA GELENLER ŞİMDİLİK BUNLAR... SABIRLA OKUYANLARA TEŞEKKÜR EDERİM...
    VELHASILKELAM FMSİZ BİR HAYAT ÇOK SIKICI)))

bojan, arshavin

bi arkadaşın dedigi gibi aaritalo öne cıkacak isimlerin başlarında gelir kesinlikle transfer etmelisiniz...2008 bonservisi düşüktü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hangi oyuncular ön plana çıkardan çok dereceleri düşük kalmış aklımda kalan oyuncuları yazim

Arsenal : Abou Diaby , Theo Walcott ( Hızı ve hızlanmasının 20-20 olması gerekir bana göre agbonlahordan bi eksiği yok çünkü )

Fulham : Andy Johnson ( Bitirciliğinin en az 17 olması gerekir )

Hull : Geovanni ( Bu seneki performansına bakılarak özellikleri yükseltilebilir )

Middlesbrogh :Tuncay ( Bitiriciliği 12 olmuş tuncayın 15den aşşağa verilmemesi gerekir bana göre

Wigan : Amr Zaki..

OGC Nice : Ben Saada (Bastiadan beri takip ettiğim İzlediğim en yetenekli oyunculardan biri , son nantes maçında attığı pası izleyenler anlıcaktır dereceleri çok düşük böyle bi oyuncuya göre)

Nancy : Youssouf Hadji (Mustapha hadji kadar iyi değil ama oyunda hakettiği değer verilmemiş )

Biefeld : Wichniarek (Biraz yaşı var ama Biefeld kümeye düşmüyorsa bu adamın sayesindedir diyebilirim her maçda golü var adamın bukadar gol atan bi oyuncunun bitiriciliği 11 olması yanlış bana göre )

Cottbus : Rangelov

M.Gladbach : Marco Marin (Bence Şuan almanya liginin en iyi genç futbolcusu ,son biefeld maçında bunu kanıtladı dereceleri böle bi oyuncuya göre çok düşük )

Hertha Berlin : Aymen Chermiti ( World Soccerın en iyi 100 genç futbolcu arasında gösterdiği bi adam derecelerinin biraz daha iyileştirilmesi gerekir )

Hoffeneim : Demba Ba , Obasi Edu , İbisevic ( bu seneki performanslarına bakılarak bence yükseltilmesi gerekir özellikleri

Werde Brmen : Mesut Özil

Atalanta : Jaime Valdes

Catania :Michele Paolucci , Baiocco

İnter : Balotelli

Lazio : Zarate

Napoli : Lavezzi , Hamsik ( Napoliyi taşıyan iki isim biraz iyi olabilir dereceleri.. en azından lavezzinin bitiriciliği )

Palermo : Miccoli , Bresciano

Reggina : Cozza (bu sene kötü olmalarına ragmen Reggina Yıllardan beri kümeye düşmüyorsa cozzanın önderliğindeki oyunla sağlıyorlar bunu ama ne hikmetse oyunda düşük kalmış yaşından dolayı heralde )

Siena : Maccarone , kharja

Almeria : Pablo Piatti

Zenit : Arshavin , Pobrengnyak

Fenerbahçe : Semih Şentürk ( Bitiriciliğinin en az 18 olması gerekir çünkü sadece onu yapabiliyo adam ne hız var ne dribling var ... son vuruşları iyi diye semih bu kadar konuşuluyor )

Galatasaray : Arda Turan (hızı hızlanması tartışılır ama teknik ve yaratıcılığın oyunda 17den aşşağı olmaması gerekir bana göre)

Bursa : Sercan Yıldırım

aklıma kalanlar bunlar

şuanlık izlenimimle kaleciler bi hayli süper (tolga,aykut vs.) Oyuncularda Semih,ilhan parlak,arda,roberto carlos mükemmele yakın oynuyolar

Burda yazdığınız oyuncuların %90'a yakını oyuncu aramada filtrede sadece ad sekmesi bulunmasına rağmen çıkmadı üstelik database boyutu Büyükte yani en yüksekte bu oyuncuları bulmak için bütün liglerimi açacaz yani saçmalığın daniskası.

Arsenal : Abou Diaby , Theo Walcott ( Hızı ve hızlanmasının 20-20 olması gerekir bana göre agbonlahordan bi eksiği yok çünkü )

gerçekten oyun başladığında bu ikisi cok kötü ama 1sene geçtikden sonra ikiside harika oluyor.walcoott bende 20£ ve r.madrid peşinde.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [QUOTE=Hrn;1292630]Hangi oyuncular ön plana çıkardan çok dereceleri düşük kalmış aklımda kalan oyuncuları yazim

Gerçekten bunlar oyun açıldığında kötü ama 1sene oynadıkdan sonra ikiside harika oluyor.(walcott bende 20£ ve r.madrid peşinde)diyerlerine katılıyorum
    Last edited by frkara : 04.Aralık.2008 at 15:08 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

sergio agüero,interdeki balotelli,adebayor,huntelaar,wagner love,srna,ibrahimovic.....

lassana diarra,srna,walcoot,veloso,vukcevic

wijnaldum,alex teixeira,marquinhos galiba nöyleydive kierrison isim yanlış olabilir takımı coritiba bu oyuncular ıldız oluyor fm 2009 da

Messi oyunun 1 numarası olur 2 numara Ronaldo 3 numara Kaka çünkü kaka bu sene pasif gibi görünsede en fazla gol attığı seneydi + o artık Los Galacaticosun yeni 5 numarası yani yeni zidane konfederasyonlar kupasındada ii bi performans gösterdi arda müyhiş olur hooskoda bjk yı sırtlar arshavinde bir süperstar olur riberynin özellklerinin daha fazla olacağı kesin güzel bi fm 2010 dilekleriyle ve 2009 u unutturması temennilermizle
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    beylerrr dzekoyla grafiteyi unutttukk :
    Last edited by cris king : 30.Haziran.2009 at 22:48 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri