Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 119 sonuç

Konu: FM2009 Hata: "Failed to setup graphics system"

Quote Originally Posted by erdal12 View Post
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

Bunu yüklerseniz sorun kalmıo arkadaşlar 2d yi rahtlıkla oynayabılırsınız ....

indiriyorum insallah sorun ortadan kalkar teşekkürler linki veren arkadasa..

benm ekran kartım mx4000 direcx güncelleştirmesini indirsem düzelirmi lütfen acil

Quote Originally Posted by INCIK View Post
    evet arkadaslar sorun cozuldu.

http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

bu lınktekı dosyayı ındırıp kurarsanız sorun ortadak kalkıyo
    Gerçekten çok sağol INCIK çok teşekkür ediyorum.Ayrıca cevap yazan diğer arkadaşlara da ilgilerinden dolayı teşekkürler.Nihayet düzeldi hata

yardım eden arkdaslar hakkaten cok saolun...ilginiz için..ins hata ortadan kalkar....

ohbe halletk su patch sayesnde saolsniz
    3d yi cok merak ediyorm ama ekran karti destklemiyor ya of:S:S:S:S

Torrent link i çalışmıyor arkadaşlar verdiğiniz yamanın bu konuda yardım edebilecek varmı torrent link i verin de ordan çekelim dosyayı.

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Arkadaşlar DirectX'in bu güncellemesini yükledim. Peki bunu yüklememe gerek var mı? 1. dosya, 2. dosyayı da barındırıyor mu? 2. linkte ki güncellemenin de önemli olduğunu bir sitede okudum da...

Ayrıca, ilk güncellemeyi (468 MB) yüklememe rağmen ve dosyanın versiyonu 9.25... olmasına rağmen bilgisayarımdaki DirectX'in sayfasında 9.0c (4.09...) yazıyor. Ne demektir bu? Güncellenmedi mi DirectX'im?

Cevap verecek olanlara şimdiden teşekkürler.
    Arkadaşlar cevap verebilecek kimse yok mu?

oyunu kurduktan sonra graphic system hatası aldım ve izlediğim yolu anlatıyorum içinizden birilerine belki yardımım dokunur...
    1-oyun kuruldu
    2-oyunu açınca "graphic system" hatası verildi.
    3-directx_nov2008_redist adlı 88mb'lık sistem dosyası upgrade edildi
    4-oyuna tekrar girmeye çalışıldı gene aynı hata "graphic system" hatası verildi
    5-ekran kartı ile ilgili araştırma yapıldı ve ekran kartı driver'ının en son güncellenen sürümü aranarak bulundu
    6-ekran kartım ATI radeon 9250 olduğundan ATI'nin sitesinden hemen güncelledim..oda yaklaşık 40mb bir dosyaydı
    7-oyunu büyük ümitle çalıştırmaya çalıştım ve "graphic system" hatası verdi tekrar
    8-son çare olarak 400 küsür mb'lık "DXSDK_Nov08.exe" adlı directX 'in kasım ayında çıkardığı yamayı kurdum
    9- oyuna tıkladığımda bir sorun olmadı ve giriş yaptım.
    10- oyunda 3d görüntü alamıyorum buda sanırım 128mb'lık ekran kartımdan kaynaklanıyor
    11- ram olarak 512 ddr kullandığımdan dolayı oyunda takılmalar oluyor
    12- sonuç olarak benim gibi kullanıcılar var ise ilk iş olarak ekran kartı driverlarını güncellesinler..oyun açılmadığı takdirde son çare olarak 400mblık directX yamasını kursunlar.

not: işletim sistemi 512 ddr ram + 128 Atı radeon ekran kartı kullanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

laptoplara uyumlu olması için ne yapıyoruz arkadaşlar yada verdiğiniz bu linki laptoba uygulasak 2d ile oynarmıyız cevap verirseniz sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    468 mb lık dosyayı laptoba indirip kursak 2d ile oynarmıyız arkadaşlar cevabınızı bekliyorum çok acilll yardımcı olan herkese teşekkür ederim şimdiden
    Last edited by vetch : 21.Kasım.2008 at 17:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaşlar oyuna girerken bu sorunu yaşayanlar benim söylediğimi yapın büyük bir ihtimalle sorun giderilecek ve oyuna girebileceksiniz. benimde aynı sorundu bende çözüldü. GOOGLE DIRECTX SDK YAZIN ve bunu indirin kurun sorun giderilecektir. boyutu 483 MB YAKLAŞIK BİR BUÇUK SAAT SÜRÜYOR İNDİRMEK O YÜZDEN BEKLEYİN SABIRLI OLUN PROGRAM YÜKLEMESİ BİTTİKTEN SONRA DA BİLGİSAYAR YAVAŞLARSA SORUN DEĞİL NORMAL BİR ŞEY BEKLEYİN INSTAALL SAYFASINA SİZİ YÖNLENDİRECEK KESİNLİKLE O ESNADA BİLGİSAYAR DONDU DİYE KAPATMAYIN 1 BUCUK SAAT BEKLEDİĞİNİZ BOŞA GİDER...

beyler yani simdi önce ekran kartının driver güncellemesini yapıyoruz ardından DirectX'i kuruyoruz ve sorun cözülüyor öylemi ? Peki oyunu silip tekrar mı yüklememiz gerekiyor yoksa buna gerek yok mu ?

Quote Originally Posted by ufuj View Post
    beyler yani simdi önce ekran kartının driver güncellemesini yapıyoruz ardından DirectX'i kuruyoruz ve sorun cözülüyor öylemi ? Peki oyunu silip tekrar mı yüklememiz gerekiyor yoksa buna gerek yok mu ?
    aynen öyle..oyunu silmene gerek yok.

evet doğrudur arkadaslar cok tesekkür ediyorum bu işlemleri yaparsanız oyunu 2D olarak rahatlıkla oynayabiliyorsunuz..Bilgilendirme icin herkese cok tesekkürler,siz de olmasanız

14. Default

Arkadaşlar ben kotalıyım ve indiremem o yamayı. Bir Allah kulu, indiren bir kişi, yamayı CD ye atıp mektubun içine koyup bana yollar mı. Sırf Allah rızası için hiç bir karşılık beklemeden. Eğer yapacak olan varsa PM den mesaj atsın adresi vereyim...

Yada bir internet cafeden indirsem kaç saat sürer en az 2 saat sürer...

Beyler Bu Directx i En Hızlı Nereden İndire Bilirim Çok Uzun Sürüyor

FlashGet kullanabilirsin.

Arkadaşlar merhaba. Benim notebooka bu oyunu yükledim. Herşey tamam ama maç başladığında 3d görüntü arada takılıyo ve sonra devam ediyo rahatsız edici bi durum oyundan soğutçak beni böle giderse sizce sorun nasıl çözülebilir? Teşekkürler

nVIDIA GeForce 8600M GS 256mb
    2GB DDR2 RAM

Arkadaşlar merhaba oğluma dün fm 2009 orjinal oyun aldım. yükleme esnasında ya "Failed to setup graphics system" hatası ya da fm.exe hatası veriyor. bir kaç defa format attım directx'i de yükledim. bilgisayar donanım özelliklerim pentium 4 3 ghz işlemci , 512 ram ve 256'lık atı radeon ekran kartından oluşuyor. yükleme yaparken steam'ı değilde diğerini işaretliyorum. ama malesef bir türlü başarılı olamadım. yüklemeyi aşama aşama anlatacak bir arkadaşımız varmı lütfen oğlum başımın etini yiyor acil olarak yardımlarınızı bekliyorum.

19. Default

Arkadaşlar bu 483 mb lik dosyadan başka bir çözüm yolu yok mu? Çok acil lazım ama kotalıyım. Oynayamıyorum...

benimki fm 09un demosunu kaldırıyor oynuyorum fakat fm 09 fullu olmuyor nasıl oluyor tam anlamadım

özellikler
    504 MB RAM
    64 MB Intel(R) 82845G Graphics Controller
    2.66 GHz işlemci hızı

pentium(R) 4 CPU 3,00 GHZ
    2,99 GHZ 768 MB RAM 512 MB EKRAN KARTI

Arkadaşlar oyunu bir türlü yükleyemedim. ****** tols u yükledim - steam die bişey var onuda yükledim. başkada yükleyecegim dosya yok oyunda. lütfen yükleyiş sıralamasını yazabilir misiniz ? yardımlarınızı bekliyorum

İndirelim şunu bide bakalım delircem yoksa benim ekran kartıta Ati radeon 9250 açılmıyo 1 kasımda ancak oyuna başlayabilicem kotadan dolayı Tşk ler arkadaşlar

Arkadaşlar sorunun çöüzümü için yapılması gerekenler olarak açıklanan adımları izeyerek bu başlık altındaki sorunumu hallettim, microsoft sitesinden indirilmesi önerilen 480 mb lık mevzu işe yaramaktadır,yardımlarınız için teşekkürler...

arkadaşlar directx sdk yı bende yükledim ama çalıştır dedikten sonra bu hatayı aldım

ilk defa resim koyuyorum hatalı yapmış olabilirim. Hata konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar sorunu hallettim genede çok teşekkür ederim

bu sdk lardan novenber olanını mı indirecez yoksa başka versiyonumu?

ARKADAŞLAR ben İNDİRDİM AMA ÖNCEKİ failed ...graphics system hatası gitti ama şimdi de fm.exe hatası veriyo ne yapmalıyım ACİL YARDIM:.....

Nesil
    2006
    Yer
    Ölümüne BulancaK

Quote Originally Posted by aLka View Post
    arkadaslar oyun bilgilerinde böyle diyor benim RADEON 9200 yani 3dyi desteklemiyor. yanlıs anlamadıysam oyunun 2d acılacagını yazıyor ama,oyuna basınca bu uyarıyı veriyor

arkadaşım directx10 u yükle sorun kalkıyor....

ekran kartınızın güncellemesi de işe yaramıyorsa arkadaşlar dediğim gibi directx10 u yükleyin sorununuz çözülüyor...

bu arada gerçek directx 10 nun boyutu 400mb civarıdır microsoftun resmi sitesinden indirin derim..

directx10 unu bulamadım sıtede tam adını veya tam link olarak verebılırmısın??bide indirdikten sonra naapcam yardım edebilirmisiniz???

İntel R Pentium R M Processor 1500Mhz 239 Mhz 512 MB RAM benim laptopumun ozellikleri acaba fm 2009 graphics sorununu nasıl halledebilirim...

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri