Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 54 arası toplam 54 sonuç

Konu: Crusher v4 for FM'09

Benim taktıgımde en onemlı oyuncu amc ve dm oyucularıdır onlar yeterı duzeyde ıse hucumu ıkı kanada yada ortadan yapmıyorum karısık yaptığım zaman amc nın hem yeteneklerı ortaya cıkıyor hemde oyunu her yonuyle oynuyorsn tabı gorusler ve taktıkler farklıdr

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

ya rapid de hata var ya link bozuk baska bi siteden tekrar upload etsen

Nesil
    2008
    Yer
    fm

bu taktik dizilişin aynısını ben de kullandım fm 2009'da. hatta forumda taktiği görünce şaşırdım. benim kullanma nedenim amr min güçlü olması fakat iyi bir aml bulamadığımdan amc kullanmak istemem oldu. yalnız benim kullandığımda takım komutlarımda mantalite daha ataktı, defans çizgisi daha öndeydi ve tempo biraz daha düşüktü geri kalan aynıydı. takımı idare eden bir taktikti. yani yenilmesem de çok galibiyet alamıyordum ben de değiştirdim taktiği şu an 4-4-2 oynuyorum.

man.city de 5 . sezondayım..ilk iki sezon klasik 4-4-2 denedim.ilk sezon 7. 2.sezon ise 14. oldum.neyseki takımdan atmadılar beni.takımdaki transferler iyi oldugu için herlade.sonra bu taktiği aldım koydum o sezon 3. oldum.sonraki 2 sezonda şampiyon oldum.ayriyetten şampiyonlar ligini de aldım..bu taktik sayesinde..bence çok iyi bir taktik..

Taktiği beğenmenize sevindim. Dediğim gibi ben bu taktiği daha oyun cıkmadan önce Demo sürümde hazırlamıştım. Çok yakında daha gelişmiş ve dezavantajları biraz daha giderilmiş bir Crusher hazırlayacağım.

FM'siz kalmayın, Crusher'dan ayrılmayın...

Quote Originally Posted by isimsiz View Post
    ya rapid de hata var ya link bozuk baska bi siteden tekrar upload etsen
    Alternatif Link'i kullanabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2-3 maç deneyeceğim bu taktikle. Sonuçları yazarım buraya
    Delgado #10

2.Lig B kategorisinden GOP'u aldım.Onda deneyeceğim.Bakalım güçsüz takımlarda işliyor mu?

Bende güçsüz takımlarla oynamayı sevdiğim için ona göre hazırladım taktiği. Güçsüz takımlarda daha iyi işler. Zaten kontra-atak olduğundan da biraz belli. uzun süreli kullanıldığında daha başarılı olacağınıza inanıyorum. bkz: 4 mesaj üst

Quote Originally Posted by Djibril View Post
    Not: (FM2009 için özel bir taktik başlığı olmadığından buraya açıyorum. Moderator arkadaşlar uygun bulduğu yere taşıyabilir, taktik başlığı açılana kadar bekle deyip silebilir)
    Quote Originally Posted by El Barto View Post
    İlgili bölüm açıldıgında taşınacaktır konunuz.

2008'deki taktikleri denemiş ve başarılı bulmuştum bunuda en kısa zamanda deneyeceğim.

Teşekkürler paylaştığın için.
    Saygılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Saygılar bizden.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel taktik gerçekten güzel taktik
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by realbeck View Post
    man.city de 5 . sezondayım..ilk iki sezon klasik 4-4-2 denedim.ilk sezon 7. 2.sezon ise 14. oldum.neyseki takımdan atmadılar beni.takımdaki transferler iyi oldugu için herlade.sonra bu taktiği aldım koydum o sezon 3. oldum.sonraki 2 sezonda şampiyon oldum.ayriyetten şampiyonlar ligini de aldım..bu taktik sayesinde..bence çok iyi bir taktik..
    Bu Kadroya Taktikmi Lazım Yahu

Quote Originally Posted by realbeck View Post
    Arkadaş müthiş bi kadro kurmuş zaten.En başta cristiano ronaldo gibi dünya yıldızı taktigin en önemli mevkisine koyulmuş.Bence fazla duyulmamış bir takımla denenmeli...

Linke biseler olmus error filan diyo

Quote Originally Posted by ShoTa View Post
    Linke biseler olmus error filan diyo
    Alternatif Linki kullanabilirsin.

bu taktikte sol bek defansif özelliği çok güçlü olması lazım çünkü 2 futbolcuyu karşılaycak...

teşekkürler

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

web sitemize eklenmiştir. teşekkür ederiz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

taktik icin tesekkürler

eyvallah sagolasin ...

bu kadar mı yorumlar 4000küsür kere bakmışsınız yahu

Crusher v3 ile FM 08'de sayısız başarılarım olmuştu , FM 09'da da takımı oturtabileceğim bir taktik arıyordum , mutlaka deneyeceğim.Denedikten sonrada burada paylaşırım maç sonuçlarını.

Nesil
    2008
    Yer
    tekirdag

saol deneyip yazarım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bunu da deneyeceğim... sonuçları denedikten sonra yazmaya çalışacağım saol arkadaşım paylaşımın için..
    emek vermilmiş sonuçta bir teşekkürü çok görmeyin lütfen...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri