1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Football Manager'ı Bilgisayarınızdan Kökten Kaldırmak

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Football Manager'ı Bilgisayarınızdan Kökten Kaldırmak

Öncelikle

1- Araçlar -> Denetim Masası -> Program ekle kaldırdan

Football Manage 2009'u seçiniz.

2- C:\Documents and Settings\<kullanıcı_adınız>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009

klasörünü kökten siliniz.

Application Data klasörünü görmüyorsanız. Klasör seçenekleri, Görünüm'den gizli dosyaları göster seçeneğini aktif yapınız.

3- C:\Documents and Settings\Mustafa Budak\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009

klasörünü kökten siliniz.

Program Ekle Kaldırda Java hatası alırsanız.

1- başlat->çalıştır'a regedit yazınız.

Sol ağaç menüsünün en üstünde Bilgisayarım üzerinde ctrl + f e basınız ve çıkan sorgu kutusuna Football Manager 2009 yazınız ve ardından Bul diyerek çıkan tüm anahtarları siliniz. F3 yaparak bir sonraki armaya geçebilirsiniz.
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 04.Nisan.2009 at 12:11
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

EN İYİ ÇÖZÜM Bu.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Bende program ekle kaldırdan denedim Java hatası verdi
    program filestan fm 09 demo klasörünü temizledim sonra autorun seklınde uninstall kutusu cıktı ve demo kalktı ama ne kadar sağlıklı oldu onu bilemiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

2008 de yaptığımız gibi yapıyoruz

E yuh artık ya.
    Geçen seneden hiç ders almamışlar heralde bunlar.
    Hala aynı sorunları yaşıyor olmak?bu ne saçmalık.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ne çok hata warmış bu demoda da ama bu sorun geçen senede wardı regediti çözdüm sayesinde

java hatasından dediğin gibi sildim bende

geçen sene fm 2008 demoyu yükledikten sonra silememiştim.Bir tanıdığımız aynı yolu deneyip sildi ama arkadaşların dediği gibi hiç ders almamışlar

Thumbs up

en iyisi demo oyun yüklememek bilgisayara,hiç sağlıklı değil

arkadşlar nasıl siilineceğini anlamadım yani java hatası veriyor ne yapmalıyım?

Edit:Özür dilerim ilk mesaja bakmıştım ama görememişim uykusuzluk diyelim özür dilerim sorunu hallettim.

Edit2:Arkadaşlar ben regeditten bir şeyler sildim ama olmadı birşey yine java hatası veriyor ne yapmalıyım ya da daha açıklayıcı olarak anlatırmısınız?
    Last edited by lorbo31 : 10.Kasım.2008 at 12:29 Reason: Bakıp da görememek

Arkadaşlar regeditdeki herşeyi mi silicez orda msn felan bi sürü şey var ben sadece fm 2009 u sildim ve yine hata verio java hatası nasıl silicez bunu ya

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

denileni bilmeme ragmen tek tek harfi harfine yerine getirmeme ragmen bu demo denen şey silinemedi...ne yapmam gerekiyor arkadaşlar
    Düşmanın buzunda donmaktansa, dostun güneşi yaksın.
    eL yUMrugunu YemEYen YumRuGUNu BaLYoZ SaNaR arLANmaz

Arkadaşım kimsenin cvp vereceği yok herkes oyunla ilgilenio şu anda ... Your uninstaller'ı yükle o hallediyo bende öyle yaptım

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by maestro_alper View Post
    Arkadaşlar regeditdeki herşeyi mi silicez orda msn felan bi sürü şey var ben sadece fm 2009 u sildim ve yine hata verio java hatası nasıl silicez bunu ya
    aman yok bilgisayarını bozarsın yoksa

SAdece football manager geçen şeyleri sileceksin.

ozgur.sener51 işletim sistemin ne
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

ya bende regeditten birşeyler sldim ama olmadı demo java hatası veriyor ne yapmam lazım?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Regedit'ten onları silin.Sonra Program Ekle/Kaldır'dan Fm 09 Demo'yu seçip kaldır diyin.Yine Java hatası verecektir.OK'a tıklayın.Kalkmasında görelim

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

demoyu silemiyorum ilk mesajda söylenilen herseyi denedim olmuyor!

Ben kaldırdım demo yu ancak regedit te yine footballa manager 2009 a ait anahtarlar görünüyor bir sorun teşkil edermi acaba

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Regedit'ten onları silin.Sonra Program Ekle/Kaldır'dan Fm 09 Demo'yu seçip kaldır diyin.Yine Java hatası verecektir.OK'a tıklayın.Kalkmasında görelim
    Harfi harfine yaptım.. Silinmedi.. Gördük? :P

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İLk önce documents and setting ten oyunu siLin, daha sonra denetim masasından kaLdırmayı deneyin Java hatası aLacaksınız. Ondan sonra Program FiLes ta ki FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin, ardından bir kez daha denetim masasından kaLdırmayı deneyin ve yine size Java hatası verecek, ardından son oLarak BeLgeLerim sports interactive kLasörü içinden FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin daha sonra denetim masasından kaLdırmak istediğiniz de size bu dosya siLinmiş oLabiLir bunu yinede tamamen kaLdırmak istiyormusunuz diyece sizde ''Evet'' deyin ve Demo yu kökten kaLdırın.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Arkadaşlar bu dosyaları bulamayanlara şöyle bir öneri yapıyım. Bilgisayarım'a girin ordan Arama yapın ve boşluğa Football Manager 2009 Demo yazın. Aradığınız tüm dosyalar çıkar sizde boşuna uğraşmazsınız.

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    İLk önce documents and setting ten oyunu siLin, daha sonra denetim masasından kaLdırmayı deneyin Java hatası aLacaksınız. Ondan sonra Program FiLes ta ki FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin, ardından bir kez daha denetim masasından kaLdırmayı deneyin ve yine size Java hatası verecek, ardından son oLarak BeLgeLerim sports interactive kLasörü içinden FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin daha sonra denetim masasından kaLdırmak istediğiniz de size bu dosya siLinmiş oLabiLir bunu yinede tamamen kaLdırmak istiyormusunuz diyece sizde ''Evet'' deyin ve Demo yu kökten kaLdırın.
    full olanını kaldırmak içinde aynı şeyi mi yapmamız gerekiyor?

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Evet full sürümde de sadece demo yazan yerler olmuyor tamamen aynı kalanı.

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

Teşekkürler Sonunda Kaldirdim..

arkadaslar bır sorum olacak acaba bole yaparsak sorun kokten cozulur mu (floating hatası) yada sonradan tekrar hata verme ıhtımalı var mı ???

Mesaj Yetkileri