1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: fm 2009 kurulum sorunu

Default fm 2009 kurulum sorunu

değerli fm severler

bende oyunun kurulumu tamamlandı ama hiç bir şey yok başlat menüsünde spots interactive yazısı var içinde sadece links var ve onun içide boş ne yapmalıyım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Selamlar, oyunun sabit diskine kayıt edildiği yeri bulabilirsen(crogramfiles\sigames) bu dizinde belki olabilir oyunun exe dosyası, ama yoksa kurulumu sıfırdan yapmanda fayda var gibime geliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

baslat-ara-dosya yada klasor den arama yap fm09 diye cıkar eger kurduysan
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

ya ben kurdum ama hata veriyo cannot run game: failed to set up grapich system

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

benim oyunda bir sorun çıkıyo ara sıra oyun esnasında sigames in kendiliğinden int sayfası açılıyo ve bu her zaman oluyor ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim

arkadaslar benim sorun kurulumla alakali diil ama yazcak baska biyer bulamadim.. simdi, bende oyun kuruldu, acildi, menajer ekledim sonra ILERI ye tiklayinca oyun aniden kapaniyo.. defalarca denedim ayni.. pencerede calistirdim, cozunurluk ayarlarini degistirdim ama hala hersey ayni.. sistemin yetersiz olmasi da soz konusu diil... bu konuda bilgisi olan var mi acaba???

arkadaşlar ekran kartlarınızdan dolayı problem yaşıyorsunuz BU oyun aslında pek bi grafik istemez ama ati ve nvda yeni kartlarını satabilmek için oyunsağlıyıcılarla iş birliği içinde sizi yeni bir ekran kartı almaya itiyor, yeni bir kart almadan ekran kartınızın performansını artırmayı deneyin sizi 150 liradan kurtarabilirrrr

sorun ekran kartınızda degıl arkadaslar.. sorun sıstemınız de DirectX® 10 yuklu degıl o yuzden direct 1o yukleyın.. deneyenler sorunu cozdu.. saygılar

İntel R Pentium R M Processor 1500Mhz 239 Mhz 512 MB RAM benim laptopumun ozellikleri acaba fm 2009 graphics sorununu nasıl halledebilirim...

Birlikte aç menüsü çıkıyor lütfen bir yardım edin..???

Quote Originally Posted by fenerfb View Post
    benim oyunda bir sorun çıkıyo ara sıra oyun esnasında sigames in kendiliğinden int sayfası açılıyo ve bu her zaman oluyor ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim
    arkadaşım muhtemelen saha kenarındaki reklam panolarına tıklıyorsundur oraya tıklayınca inte bağlanıyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ronaldo20hz1980 View Post
    değerli fm severler

bende oyunun kurulumu tamamlandı ama hiç bir şey yok başlat menüsünde spots interactive yazısı var içinde sadece links var ve onun içide boş ne yapmalıyım.
    Eğer oyunu düzgün şekilde yüklediyseniz çıkması gerekiyor. Arkadaşların dediği gbi Program Files/Sports Interactive klasörü içinden exe dosyasına bir bakın.

Quote Originally Posted by raybe View Post
    ya ben kurdum ama hata veriyo cannot run game: failed to set up grapich system
    Bilgisayarınız oyun için yetersiz ise bu hatayı alabilirsiniz. Yok eğer yeterli ise o zaman http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en bu linkteki 483 MB büyüklüğündeki dosyayı yükleyecek Direct X'i güncellemeniz gerekiyor.

Quote Originally Posted by fenerfb View Post
    Maç yaparken kenarda yer alan reklam panolarına basıyorsunuz sanırım.

Quote Originally Posted by Gencbesiktasli View Post
    İntel R Pentium R M Processor 1500Mhz 239 Mhz 512 MB RAM benim laptopumun ozellikleri acaba fm 2009 graphics sorununu nasıl halledebilirim...
    Yukarda söylediğim gibi 483 mb büyüklüğündeki dosayı yüklerseniz belki sorununuz çözülebilir. Ekran kartınız yetersiz ise bunun tek çözümü onu yenilemektir.

13. Default

oyunu kurdum oynuyor taktikleri deniyorum çok zayıf rakiplere bile karşı oynayamıyorum.artı oyuncular yaprak misali sanki rüzgardan yıkılıyor 3 d gibi değil bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

ben uc gundur kuramladim yaa

elektrik gitti ve oyun profilimden biri zarar gördü xml parsing hatası verdi çözümünü yazmışsınız ama bende appcilation datanın içinde football manager xx dosyası diye bişey yok sadece fm2009certifacate diye bişey var problemi nasıl halledebilirim lütfen yardımcı olun!!!

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

ben bu oyunu kurarım sonra siler tekrar kurarım asabımı bozdu ya

sorunu hallettim rosseriye teşekürler

sadece aktivite kaldı
    Last edited by remzi1242 : 02.Ağustos.2009 at 04:42

Default FM 2009 gönder gönderme hatası veriyor

Dostlar öncelikle herkese iyi günler diliorum. FM 2009'u kurdum ve hatta eksik olan d3dx9_37.dll dosyasını da indirip yapıştırdım ama bu sefer de gönder gönderme hatası çıkıyor. ****** Tools'u da kullanıyorum ama hiçbir şekilde oyun açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorun. Sevgiler...

Mesaj Yetkileri