1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: match screeen

Default match screeen

match screen ekranı maç içerisinde çok bekletiyo acaba hatamı yoksa normal mi?

Normal bendede bekliyor

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

3D yi o anda hazırlıyor.

Arkadaşlar bende 3D maç motoru seçeneği gözükmüyor. Aşşagıdaki ayarlarda sadece 2D seçeneği var ve de sönük zatn yani değiştirilmiyor. Oyunun display&sound ayarlarına baktım "enable 3D camera" seçenegi zaten seçili durumda. varmi bilen?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar bende 3D maç motoru seçeneği gözükmüyor. Aşşagıdaki ayarlarda sadece 2D seçeneği var ve de sönük zatn yani değiştirilmiyor. Oyunun display&sound ayarlarına baktım "enable 3D camera" seçenegi zaten seçili durumda. varmıdır bilen?
    Last edited by jeefo : 08.Kasım.2008 at 18:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

ekran karı desteklemiyo bende aynı sorun 2d seçili 3dyi seçemiyorum. ekran kartım onboard

Bende de 3d normal çıkıyor da görüntüler donuk donuk geliyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kemal05 View Post
    Bende de 3d normal çıkıyor da görüntüler donuk donuk geliyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...
    ayarlardan kalitesini değiştir ve görüntü kamerasını yakına al

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    ayarlardan kalitesini değiştir ve görüntü kamerasını yakına al
    daha detaylı bilgi versen...

Mesaj Yetkileri