Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 472 sonuç

Konu: FM 2009 Steam Üzerinden Alanlar / Almak İsteyenler

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by amorti View Post
    Korsan oyunun ovuldugu seklinde yorumlarinizdaki israra ragmen, tekrar etmek istiyorum;

Burada uzerinde durulan nokta, herhangi birinin ustunlugu degil, ikisi arasinda oynanis olarak fark olmadigidir.Size gosterilen tepkinin sebebi "korsanda 3korner bir penalti oluyor, attigin gol kendi hanene yenmis gibi yansiyor" u andiran anlamsiz tavriniz.

Moderator arkadaslarimizi da silinen mesajlarim konusunda kiniyorum.Afedersiniz ama dunku cocuk degilim, 96dan beri gorup gecirdigim bir suru cm ve fm oyununda elde ettigim bilgi birikimleri ve gozlemleriyle yorum yapiyorum.

Bugune kadar her iki sekilde de oyuna sahip olmuslugum ve arada oynanis olarak hicbir fark olmadigini cokca gormuslugum var.

Tabii ki orjinali destekliyorum, imkanim da var.

Ancak oyunu hala almiyorum ve gozlemlemeye devam ediyorum.

Zira orjinal alanlar dahi, grafiksel problemler yuzunden pencere moduna mahkum olma, herhangi bir logo paketi eklemesinde crash dump hatasi ile yuzlesme gibi durumlar yasiyorlar..

Bu durumda lutfen herkes objektif olsun ve her ne kadar herkes orjinal konusunda hemfikir de olsa, farkli gorus ve bakis acilarina saygi gostersin.
    Kınandığımıza göre bir cevap hakkımız vardır diye düşünüyorum.

Dediğiniz gibi bende bugüne kadar her iki şekildede oyunu edinip oynadım. Aralarında fark vardır yoktur elbette tartışılır konuşulur ama bunu tartışma fikir beyan etme platformu Turksportal değildir ve olmayacaktırda. Fikrinize saygı duyarım ikisi arasında fark yoktur diyebilirsiniz hatta profilimden msn adresimi ekleyiniz uzun uzun konuşalım bu konu hakkında ama resmi sitede korsanla orijinal arasında fark yok alırsın korsanı oynarsın diye bir yorum yapmayınız yada fikrinizi en azından bu yönde beyan etmeyiniz.

Evet orijinal alanlarda sorun yaşıyorlar bu eleştirilebilir. Ancak dediğim gibi bu eleştirilirken korsanda da hata oluyor orijinalde de gibi tutumlar -özünde korsanı savunmadığınızı biliyorum- diğer kullanıcılar için olumsuz etki yapabilir.

Bu konuda anlayışlı olacağınızı düşünüyorum.

Default Kurulum yardım

arkadaşlar ben bı oyunun yenisiyim hiç bişe anlamadım kurulumundan. oyunun cdsini taktım steam updating diye bi bencere %54e kadar geldi orda kaldı. Hala bekliyorum nedir sorun sizce?

ya su aktivasyon kodu falan ne lütfen yardımcı olun bana ne yazıcam steam falan ne işe yarıyo ya bi yardım etseniz bana

Bende bugün oyunun orjinalini bir heves aldım. Steam zımbırtısı çıktı. Aktivasyok kodu içindeki kitapcığın arkasında yazılı. Girdim yükledim. Oyun açıldı. ama bazı sorularım olacak. Cevaplarsanız çok sevinirim:
    1- İnternete bağlanmadan ben bu oyunu oynayamayacak mıyım?
    2- Data editör yok (Ben mi göremedim?)
    3- Bu oyunun orjinal cd leri hep mi böyle? Yani steam üzerinden oyunu yüklüyor?

Quote Originally Posted by thurkai View Post
    sagolun yardim ve fikirler icin,ayrica almanyada olanlar icin söylüyorum,ne kadar dogrudur bilemem ama,bi forum sitesinde okudum simdi,almanyada steam den 17sinde indirilebilecekmisiz oyunu,,niyeyse artik ,silent hill de burda subat`ta cikacakmis zaten öff pööff
    Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Galiba almanyada çıkmıyormuş orjinal cd , steamdan indirmek durumundasınız , kusura bakma yardımcı olmadım , konuyla bilgim olmadığı için sallamak da istemedim.

Evet Beyler almanyada Cikmiyor Bu Oyunun Cd si En azindan Ben fm2005 den beri buLamadim Ogrinalini :Pp

Nesil
    2005
    Yer
    Kayseri

arkadaşlar bir sorum olacak ben orjinal oyunu aldım kurulurken internet üzeri aktif falan çıktı sonra steam denen bu reti falan kurudu sonra kendi kendine upload falan yaptı yükledi bitti oyunu açtı. ama gelin görünkü ben ne masa üztünde ne program filesteki dosyanın içinde fm nin simgesi yok yardım ederseniz sevinirim

Nesil
    2005
    Yer
    Kayseri

ya daha dogrusu oyun oynamada sorunum yok steamden açıyorum ama mesela türkçe medyayı ekleyeceğim ama indirdiğim dosyayı atmam söylenen yerde dosya yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşım önceki sayfalarda bunun açıklaması var , bi önceki sayfaları göz gezdir istersen

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Benim şöyle bir düşüncem var..

Orjinalini aldım diyelim, ve bunda logo yok futbolcu resimleri yok formalar yok..

ee hani bu oyunun orjinalliği nerede kaldı?

Yamalarla 5 10 kişinin emeğiyle sonra onlardada bir sorun yaşıyoruz.

benim şahsi düşüncem bunların hepsi ne zaman tam olur belki o zaman ..

Korsan konusunda inanmıyorum ki zorluk yaşasınlar..

teşekkürler.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar orjinal demek içerisinde bütün grafikler olacak demek değildir. Her ekstra grafik için ait olduğu takım ya da lig ile lisans anlaşması imzalanması gerekmektedir.

Ve her ekstra grafik, ekstra alan işgali demektir ve eğer tüm grafikler sağlanacaksa bunlar oyuna neredeyse 1-1,5 GB ekstra yük getirmektedir.

FM'yi FM yapan özellikler bunlar işte kullanıcı tarafından geliştirilebilir olması.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

selam arkadaşlar oyunda 2.sezonu yeni bitirdim kayıt yapıp oyundan çıktım daha sonra oyunu açmak istediğimde açamadım not well formed (invalid token) at line 1 default.xml gibi bir hata ile karşılaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim....

selam beyler, ben oyunu önce steam ile kurdum ama sonra begenmeyip kaldırdım steamı ama elle kaldırdım. daha sonra normal kurulum yaptım ama bende aktivasyon kodu istemedi.. şimdi editörü açamıyorum oyunu tekrar yüklemek bu sorunu halledebilir diye bir hata veriyor.. fakat oyunu uninstal etmeye kalktıgımda fatal application error diye bir hata veriyor. bu lanet oyunu nasıl unistall edeceğimi bilen varmı??

13. Default

Selam arkadaşlar,,

fm.exe dosyası bulunamıyor diyor bende, bunun açıklaması nedir?
    Last edited by Umut.xs : 01.Aralık.2008 at 16:05

14. Default

hallettim, gerek kalmadı yardıma..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşlar steamden almıştım bende format attım tekrar yükledim steami ama aktivaton kodumu bir yere yazmamıştım. Şimdi bu kodu tekrar nereden bulacam ben? Yardımcı olabilir misiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

oyunu ikinci kez yükleyen varsa nasıl yüklediğini söyleyebilir mi? Ben steamden ikinci kez yükleyemiyorum format attıktan sonra?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben de Steam'dan aldim
    Delgado #10

valla 29$ inmiş fiyat dayanamadım aldım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de almayı düşünüyorum da. Steam için link verebilir misiniz ?

Oyunu indirmek için bana link mi veriyor bi de ? Bi de aktivasyon kodu daha sonradan geliyor demişsiniz.
    Last edited by cryshal : 21.Aralık.2008 at 07:14

http://www.steampowered.com/ onlar sana herşeyi sölicek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aldım teşekkür ederim.

Bu yamayı SIgames'in sitesinden indirip mi yüklücem ben ? Yoksa steam kullanıcıları için farklı mı yama yüklemek ?
    Last edited by cryshal : 21.Aralık.2008 at 06:15

steam aracı bi program veriyo sitenin yanında var download linkleri. programı indiridkden sonra steam kullanıcı bilgilerinle oturumunu aç gerisini getirirsin zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yaklaşık 4 saat sürdü steam'in oyunu yüklemesi.

Yükleme bitince masa üstündeki ikona bastım 2 dakika sonra oyun 9.2 yamasıyla açıldı.

Aktivasyon istediği zaman şu kodu giriceksin diye uyarı veriyor ama oyuna girdim ve sezona başladım. Aktive oldu mu şimdi olmadı mı onu anlayamadım ?

oldu arkadaşım aramıza hoşgeldin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Game status bölümünde bir yerde activated yazar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şimdi arkadaşım da steam üzerinden yükledi kendi bilgisayarına benim hesabımla

Ama bu oyunu steam çalışmadan açmıyo. Aynı hesap ile iki kere de girilmiyo nasıl olucak ? Network üzerinden oynucaz da.

/ Edit : Girilmiyormuş iki kişi. Bu kötü oldu
    Last edited by cryshal : 21.Aralık.2008 at 22:43

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Dark Lord View Post
    valla 29$ inmiş fiyat dayanamadım aldım
    Evet ucuza aldik 80 ytl diyorlardi
    Delgado #10

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yav oyunla ilgili hiçbi dosya yok bilgisayarda. Logoları falan nasıl yüklerim ben?

Çok soru sordum ama kusura bakmayın.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Belgelerimden atabilrsin sorun olmaz

valla oyun ilk çıktığı zaman almakdan iyidir. tam bi sene sonra fm2010 u alıcam bu fiyata. çünki oyun bu zamanki yamadan sonra oynanabilir hale geliyo

Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri