Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon
421 ile 450 arası toplam 472 sonuç

Konu: FM 2009 Steam Üzerinden Alanlar / Almak İsteyenler

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

aydın abi biz ziya abiyle bir anlaşma yaptıkta bizre yazrdımcı olurmusun bu steam konusunda msnin prfilinde görünen mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=71154

konudaki son madde sizin için önemli sanırım aydın daha ayrıntılı açıklayacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

bir ara böyle birşey duymuştukta o yüzden sordum

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Arkadaşlar biz şimdi ziya abiyle almak istiyoruz bnde kendi oyunum yğklü zaten bana sadece kod lazım bana ziya abi ise steamden oynayacak olurmu böyle birşey

http://forum.turksportal.net/vb/show...5&postcount=99

burada ortak alınır yaıyor ama anlamdık tam

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bende almayı düşünüyordum steam üzerinden, fakat 29,99 olmuş sanırım. peki kurulu oyuna direkt steam'dan aktivasyon kodu alınıp orjinal hale getirebilirmiyiz?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=71154

şu konuyu okursanız aradığınız cevaplar orada ama yine de yazayım oradaki maddeyi:

Oyunu satın aldınız ama size lazım olan sadece aktivasyon anahtarı ise yapmanız gereken, My Games sekmesinde Football Manager 2009'un üstüne sağ tıklayıp "Viev Game CD Key" seçeneğini seçmeniz. Böylece Steam üzerinden oyunu indirmeye gerek kalmadan sadece oyun anahtarını satın almış olursunuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Tamam bunu anladıM Aydın abi ama o kodla iki ayrı pcde oynayabilirmiyiz onu soracaktım sadce kod lazım bize?

İkimzin PCdede oyun yüklü şuan sadec kod lazım yani ama aynı kodla ikmiz oynamak istiyoruz bu münmkünmü onu soruyorum steam üzerinden oynamıcaz yani oyunu

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Tamam bunu anladıM Aydın abi ama o kodla iki ayrı pcde oynayabilirmiyiz onu soracaktım sadce kod lazım bize?

İkimzin PCdede oyun yüklü şuan sadec kod lazım yani ama aynı kodla ikmiz oynamak istiyoruz bu münmkünmü onu soruyorum steam üzerinden oynamıcaz yani oyunu
    Steam üzerinden oynamazsanız mümkündür. Ben oyunu aldım, daha sonra arkadaşa da verdim keyi. Şu anda ikimiz de oynayabiliyoruz.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

hmm anladım abi saol

Arkadaşlar ben steamden indirdiğimde içinde 9.2.0 updateyi yüklü olarak geldi. Ancak bir forum sitesinde turnuvada 9.1.0 isteniyor. Ne yol denesem 9.1 olan kişiyle bağlantı kuramadık.

Bilgisi olan var mıdır. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. ?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Daha önce hiç karşılaşmadım bu sorunla bunun için pek birşey demeyeceğim ama sorun ikiniz arasında olabilir. 9.1 bulunan başka birisiyle de denersen şu cevap ortaya çıkacaktır: oynayamazsın 9.1 lerle.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

şimdi ben oyunu steamden satın alıp indirirsem,oyunu sadece internet üzerinden mi oynayabilirim,yoksa böyle bir şey yok mu?
    birde sormak istediğim şu,oyun benim pc imde yüklü,steamden aktivasyon kodunu kullanırsam,bu kodu 5 defa kullanabiliyorum diye biliyorum.daha sonra oyunu silmem gerekti,tekrar yuklediğimde tekrar aktive ettiğimde hakkım gidicek mi?yoksa bunun bi yolu var mı,aynı pcye yüklediğim için.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by kakyuz View Post
    şimdi ben oyunu steamden satın alıp indirirsem,oyunu sadece internet üzerinden mi oynayabilirim,yoksa böyle bir şey yok mu?.
    Böyle birşey yok oyunu tek başınada oynayabiliyorsun.

birde sormak istediğim şu,oyun benim pc imde yüklü,steamden aktivasyon kodunu kullanırsam,bu kodu 5 defa kullanabiliyorum diye biliyorum.daha sonra oyunu silmem gerekti,tekrar yuklediğimde tekrar aktive ettiğimde hakkım gidicek mi?yoksa bunun bi yolu var mı,aynı pcye yüklediğim için.
    Oyunu uninstall ettiğinde hakkını iade ediyor oyun ama uninstallda sorun yaşıyorsan deactive için bir link var onu kullanıyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

[QUOTE=El Barto;1343596]Böyle birşey yok oyunu tek başınada oynayabiliyorsun.

tek başıma oynayabiliyorum ama oynamak için internete bağlı olmam gerekiyor mu?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Böyle birşey yok oyunu tek başınada oynayabiliyorsun.

tek başıma oynayabiliyorum ama oynamak için internete bağlı olmam gerekiyor mu?
    Sadece oyunu steamden indireceksen bağlı olman gerekiyor diye biliyorum oyunu indirip, aktive ettikten sonra internet bağlantısı güncellemeler için gerekecektir sadece. Yanlışım varsa bilen biri düzeltirse sevinirim ama böyle olmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok teşekkür ederim yardımların için,son bi sorum olucak:
    şimdi oyunu steamden yükledikden sonra,forma paketleri,logolar gibi klasörleride yükleyebilicem di mi?böyle bi problem çıkmaz??

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Evet yükleyebiliyorsun onlarda sorun olmuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya son dedim ama bi sorum daha olucak

oyunu steamden yuklediğimde oyun pcme mi yüklenmiş oluyor,yoksa steamin sitesindeki benim kullanıcı adım altında bi yere mi?
    sacma oldu ama biraz,orjinal oynamak istiyorum ama bosa da 45 lira vermek istemiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

oyun senin bilgisayarına yükleniyor önceki sayflarda olması lazım bir bakıverirsin. ama standart yerne değil steam klasörü içinde biryere kurulu oluyor.

Arkadaşlar ben steamden aldım oynuyorum da birazdan format atacağım pc ye ? Daha önce key ini deaktif eden oldu mu ? İşleyişi nasıl oluyor ?

Yani deaktif etme kısmına keyi yazdıktan sonra ne oluyor ve tekrar nasıl aktif ediyoruz ?

Bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

arkadaşlar forumda yeniyim o yuzden once cevaplandıysa kusura bakmayın.mac icin oyunu nerden bulabilirim? Steam da mac versiyonu mevcut mu anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

yavv hâlâ anlamadım yardıım ben steam den oyunu aldım 5key olayı vardı 4 ünü satmayı planlıyorum steamden baktığımda tek key gözüküyor onumu verecem millete
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tamam başka yerde anladım 1 key 5 kere kullanıyormuş
    Last edited by promotions : 27.Ocak.2009 at 21:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaşlar steamden aldıktan sonra my games a oyun gectikten sonra sizlerde benim gibi sasırmıssınızdır sag tıklayınca cd key diye bisey görememissinizdir. bu yüzden panik yapmayın oyunu tamamen inrecemmi diye düsünmeyin. bi seferligine download game diyin. indirmeye baslasın ama sonra indirmeyi iptal edin. artık cd keyi görebilirsiniz. 1 kb bile indirmeniz cd keyi görmek icin yeterlidir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaslar,şimdi ben oyunu steam üzerinden aldım.evdeki biligisayara kurdum.fakat işyerindeki bilgisayara da kurmak istiyorum.hakkım 4 tane kalmıştı,şimdi 3 tane mi kalıcak?
    bide evdeki bilgisayardan oyunu silersem hakkımı geri kazanıcakmıyım,yani yine 4 tane hakkım olucak mı?
    cevaplarsanız sevinirim.

Bende steam üzerinden alacam.

kakyuz ; sanırım evet, 3 hakkın kalacak.

Arkadaşlar bu arada birşey sorcam..

Şimdi ben steam'den yüklüyorum oyunu. Bu takım logoları vs.. gibi grafik eklentilerini yapmak için dosyaları nereye atacam ?

Kaç aktivasyon hakkımız kaldığını nerden öğrenebiliriz ?

Arkadaşlar son birşey soracam..

Şimdi ben steamden indirmeyi tamamladım ve launch dedim, 9.2.0'lı bir şekilde açtı ve oto active etti sonra.

Sonra ben denemek için oyunu kaldırdım( sadece key ile aktife edebiliyor muyum diye denemek için) ve kurulumdan normal kurup yine oyun kurulurken Via Steam'i seçtim.

5 tane olan hakkımdan gitmiş midir ?

Ve ne kadar hakkım kaldığını falan nerden görebilirim ?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

steam üzerinden mi kurdun yoksa ayrı bir cd ile mi kurdun?

ayrı bir cd ile kurduysan hakkın gitmiştir. ama kontenjanını boşa çıkartmak istiyorsan http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/ bu adresi kullanmalısın.

Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon

Mesaj Yetkileri