Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 53 arası toplam 53 sonuç

Konu: Forvetler

Oyuncu adı : Graziano Pelle
    Doğum Tarihi : 1985
    Mevki : ST
    Oyuncunun en önemli özellikleri : Bitiricilik, Kafa, Sıçrama, Hız
    Oynadığı Takımlar : Lecce, AZ
    Boy : 1.93
    Kilo : 89

Arkadaşlar Pelle yi bilenleriniz mutlaka vardır. Pelle ilk olarak dünya gençler şampiyonasında İtalya ümit milli takımında oynuyordu ve tvde izlemiştim. Bayılmıştım. Ogün bugündür Pelle oyunumda hep vardır. Mutlaka alın. Geleceğin Luca Toni si olmaya adaydır. 500.000£ ile 750.000£ arasında çok ucuza kapabilirsiniz. Galatasarayda şov yapıyor. Her sezon en az 15 golü var. Bir milyon euro dahi değil sudan ucuz ve çok kalite...
    Last edited by turayansin : 07.Ocak.2009 at 11:17 Reason: düzeltme

Bu Adamı 2010 sezon başı aldım wonderkid di 7 milyon a şimdi 10 milyon ve gerçektende çok memnunum. Tavsiye ederim

Soyadı: Töre
    Adı: Gökhan
    Doğum Tarihi: 20 Ocak 1992
    Doğum Yeri: Köln
    Burç: Oğlak burcu
    Boy: 176 cm
    Kilo: 74 kg
    Medeni Hali: bekar
    Okul: Teknik yüksek okul diploması
    Önceki Kulübü: SV Adler Dellbrück (bis 1997)
    Kulübü: Bayer 04 Leverkusen / Almanya
    Pozisyon:
    Orta Saha, Öne Ağιrlιklι,Forvet
    Ayak: sol, iki ayağını kullanabiliyor
    Sιrt Numarası:
    10 Bayer 04 Leverkusen
    11 Türkiye Milli Takιmι

Ilk Milli Maçι:
    Türkiye – Hollanda Izmir’de [4-1]
    Milli Maç Istatistiği:

U-17 maçları: 5
    U-16 maçları: 14
    U-15 maçları: 3

22 maç, 6 gol

Çok yetenekli alırsanız pişman olmazsınız

Oyuncunun Adı: Fonte

Oyuncunun Soyadı: Rui

Doğum Tarihi: 23-04-1990

Mevki: AM/FC

En iyi oynadığı mevki: ST

Oyuncunun Adı: marco

Oyuncunun Soyadı: perez

Doğum Tarihi: 18.9.1990

Mevki: ST

Oyuncunun en önemli özellikleri: bir forvet için gerekli her özellik var 500k gibi ucuza alabilirsiniz!!bu arada kendisi wonderkid olduğunu bile gördüm!!şu an 20 sinde ve real madridte!!!keşke satmasaydım

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Oyuncunun Adı: eugene

Oyuncunun Soyadı: seleznyov

Doğum Tarihi: 20.07.1985

mukemmel bir target man ustelik hizi 15 shaktar donets de oynuyor 3m dolar civarina alabilirsiniz alin deneyin pisman olmiycaksiniz

ADI: Kermit
    SOYADI: ERASMUS
    DOĞUM TARİHİ: 08.07.1990
    MEVKİİ: St
    UYRUK: Güney Afrika
    ÖZELLİKLERİ: topu değişik kanallara atar,öldürücü toplar atar,
    BAŞLANGIÇ KULÜBÜ: FEYENOORD

Last edited by STRATOVARIUS : 31.Ocak.2009 at 15:54 Reason: görüntü eklendi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Adı : PaweL Brozek

Takım: WisLa Kra kov

Mevki : ST

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Pace, AcceLeration, Finishing, Composure, Team Work, Work rate

GoL atmak onun için çocuk oyuncağı. Süper bir forvet. Yüksek goL yüzdesi iLe vazgeçiLmeziniz oLacak bir isim. Harika zamanLamaLarı, süper bitirici vuruşLarı, hızı iLe rakipLerin korkuLu Rüyası, goL makinası.

Orta öLçekLi takımLarda goL show yapar. Tavisye ederim.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Adı : Jonathan Cristaldo

Takım: Velez

Mevki : FC

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oyuncunun Adı: Keirrison

Mevki: FC

Last edited by alozz : 04.Şubat.2009 at 15:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Oyuncunun Adı:Ole Martin Arts

Oyuncunun Soyadı:

Doğum Tarihi:19.07.19074

Mevki:sc-dc-aml-ml

En iyi oynadığı mevki:sc(target sc)

Oyuncunun en önemli özellikleri:finishing 16-heading 15-penalty 16-teamwork 18-work rate 19-determination 20-decision 15-composure 14-jumping 15-balance 15-

Oyuncu hakkındaki kişisel yorumum:kucuk butceli takımlar için cok iyi bir hedef santrafor mental özellikleri cok iyi boyu 1.89,iki ayağını da kullanabiliyor ve hava toplarında harika ayrıca genc oyuncularınız için çok iyi bir örnek bu özellikler 37 dayken ki gerçi degişmedi cok sadece arttı! Evet yanlış duymadınız ben adamı bir yıl oynar sonra gönderirim diye almıştım ama adamın özelliklerinin hiç biri daha düşmedi (fiziksel özellikler dahil) 4 yıldır oynatıyorum ve kaptan artık takımımın kısacası cok büyük takımlarda oynamıyosanız bir alın deneyin cok isabetli bir transfer fark ediceksiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Oyuncunun Adı: HULK

Doğum Tarihi: 25.7.1986

Mevki: st

bence çok iyi bir oyuncu sutları cok ıyı ayrıca fiziksel özellikleride cok ıyı verilerine bi bakın derim cok gol atıyo..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Oyuncunun Adı: Maicon

Oyuncunun Soyadı:

Doğum Tarihi: 1.2.1990

Mevki: FC

En iyi oynadığı mevki: FC

Oyuncunun en önemli özellikleri: Jumping, Pace, Work rate

Mevki ÖzeLLikLeri : Moves into channels

Oyuncunun Profil Resmi

Oyuncu hakkındaki genel yorum:
    ProfiLinde yazan Next to Grafite yazısı onun geLecekte ne kadar büyük bir potansiyeLe erişebiLeceğinin bir göstergesidir. Süper bir forvet oLacak harika çocuk.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Default Oyuncu

Oyuncunun Adı=rob

Soyadı=friend

Doğum Tarihi=23.01.1981

Mevki=fc

Nesil
    2008
    Yer
    Karabüklü-Sinop/Ayancıkta

Forwards
    -10
    Bojan – Barca - FC
    Carlos Vela – Arsenal – AMLC, FC
    Gio Dos Santos – Tottenham – AMRLC, FC
    Henri Saviet – Bordeaux – AMRL, FC

-9
    Gonzalo Barreto – Danubio – FC
    Ruben Ramos – Atletico B - AM/FC
    Daniel Pacheco – Liverpool - AM/FC
    Aaron – Valencia Mestalla – AMRC, FC
    John Fleck – Rangers – AMLC, FC
    Bogdan Stancu – Steaua – FC
    Yannick Djalo – Sporting – FC
    Robert Lewandowski – Lech – FC
    Reimond Manco – PSV – AMRLC, FC
    Fernando Forestieri – Genoa – AM/FC
    Davide Petrucci – Man Utd – AM/FC
    Andre Ayew – Marseille – AMRL, FC
    Lewis Holtby – Aachen – AMRLC, FC
    Felix Kroos – Rostock – AM/FC
    Willi Evseev – Hannover – AMRLC, FC
    Maxim Choupo-Moting – HSV – AM/FC
    Damien Le Tallec – Rennais – AM/FC
    Lauri Della Valle – Liverpool – AM/FC
    Jose Baxter – Everton – AMRC, FC
    Christian Benitez – Santos Laguna – FC
    Tomas Necid – Slavia Prague – FC
    Nicolas Millan – Colo Colo – AMRL, FC
    Neymar – Santos – AM/FC
    Filipe Monteiro – Udinese – AMRC, FC
    Walter – Internacional – AM/FC
    Taison – Internacional – AM/FC
    Choco – Atletico Paranaense – AM/FC
    Alex Teixeira – Vasco – AMRLC, FC
    Eden Hazard – LOSC Lille – AM/FC
    Gabriel Rodriguez – Boca – FC
    Christian Maidana – Spartak Moscow – AMLC, FC
    Ricardo Noir – Boca – FC
    Pablo Piatti – Almeria – AMLC, FC
    Jonathan Cristaldo – Velez – FC

Strikers
    -10
    Mario Balotelli – Inter – AMRL, S

-9
    Jozy Altidore – Villarreal – S
    Batuhan Karadeniz – Besiktas – S
    Emilio Nsue – Mallorca B – S
    Adrian – Deportivo – S
    Kermit Erasmus – Feyenoord – S
    Gary Glen – Hearts – S
    Alexandr Prudnikov – Spartak Moscow – S
    Fedor Smolov – Dinamo Moscow – S
    Macauley Chrisantus – HSV – S
    Hobbit Bermudez – Atlante – AML, S
    Ever Guzman – Morelia – S
    Antonio Salazar - Chivas – S
    Ulises Davila – Chivas – S
    Victor Manon – Pachuca – AMR, S
    Alberto Paloschi – Parma – S
    Krisztian Nemeth – Liverpool – S
    Sadick Adams – Atletico B – S
    Ransford Osei – Kessben – S
    Manuel Fischer – Stuttgart – S
    Richard Sukata-Pasu – Leverkusen – S
    David N’Gog – Liverpool – S
    Yannis Tafer – Lyon – S
    Vincent Acapandie – Auxerre – S
    Danny Welbeck – Man Utd – S
    Scott Sinclair – Chelsea – AMRL, S
    Nathan Delfouneso – Villa – S
    Martin Fenin – Frankfurt – S
    Vaclav Kadlec – Sparta Prague – S
    Santiago Trellez – Valez – S
    Marco Perez – Chico FC – S
    Mauricio – None - AML, S
    Tiago Lius – Santos – S
    Nicolas Mazzola – Independiente – S
    Frederico Laurito – Udinese – S
    Gabriel Perez Tariffa – Argentinos – S

Exclamation

Oyuncunun Adı:Serhat

Oyuncunun Soyadı:Koç

Doğum Tarihi:18.07.1990

Takımı: Beylerbeyi

Mevki:Striker

En iyi oynadığı mevki:Striker

Oyuncunun en önemli özellikleri: Bitiricilik( 13 ),İlk Dokunuş ( 15 ), Kafa(15 ), Kornerler( 11 ) ,Orta Açma( 11 ),Pas( 11 ),Teknik( 15 ),Uzun Şutlar( 13 )----Agresiflik( 13 ),Çalışma azmi( 16 ),Konsantrasyon( 15 ),Özel Yetenek(11 ),Sakinlik( 15 ),Takım Oyunu ( 11 ),Topu İndirme( 12 ),Çeviklik( 16 ),Doğal Form( 12 ),Hız( 14 ),İvme( 13 ),Kuvvet( 12 )

Oyuncu Hakkında Genel Yorum:2. lig yada 1. ligde kötü bir takımsanız kesin alın.Daha 18 yaşında ve müthiş gelişiyor.Ben antalyaspordayken almıştım 13 maçta 9 gol 4 asist yapmıştı.(e süper ligde 18 yaşında bir oyuncu için fena değil)

Oyuncunun Adı: Alberto
    Soyadı: Paloschi
    Takımı: Parma/Milan(CO)
    Mevki:ST

müthiş bir oyuncu arkadaşlar fenerbahçeye 3.2 ye kazandırdım geçen sene şampiyonlar liginde kol kralı oldu. ligde ise 30 maçta 18 gol atıp 12 asist yaptı. fiyatını ikiye katladı mental özellikleri çok güçlü teknik özellikleri ise gelişmeye çok aaçık pişman olmazsınız.

nastiest Misafir

Oyuncunun Adı: Daniel

Oyuncunun Soyadı:Guiza

Doğum Tarihi:28 Yaşında

Mevki:Forvet

En iyi oynadığı mevki:Forvet

Oyuncunun en önemli özellikleri: Bitiricilik 18,Kafa 17,Teknik 15

Oyuncunun Profil Resmi

Oyuncu hakkındaki genel yorum: Takımım fenerbahçe Turkcell Süper Ligde 18 Maç yaptım Guiza 21 Gol attı.Adam Süper Oynuyor.Her Maçta Gol atıyor Neredeyse

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Oyuncunun Adı: Dmitry Sychev

Doğum Tarihi: 26.10.1983

Oyuncunun en önemli özellikleri: Finishing 14, Free Kicik Taking 13 Heading 13, Long Shots 13, Penalty Taking 14, Balance 15, Jumping 13, Strength 13, Composure 13, Determination 16, Off The Ball 16 bunlar 16-17 lere kadar cıkıyor;

bu oyuncuyu özelliklere TSL deki Trabzon, Sivasspor, Kayserispor gibi takımlara öneriyorum, uygun bir fiyata alabiliyorsunuz, özellikle pivot santraforun yanında oynatırsanız en aşağı 15 gol atar bir sezonda, ben 23 yasından 35 yaşına kadar takımımda tuttum, gercek bir golcü, 12 sezonda 5 şampiyonlar ligi kupası kaldırdım, 12 de şampiyonluk, bir çok dünya yıldızı yetiştirdim ama her zaman takımımda yer aldı, umarım işinize yarar..

ADI:Mascara
    Oynadığı Klüp:CATANİA
    Mevkii:SS/CF
    Yorum:Bu futbolcuyu bu sezon en azından Catania'dan daha iyi bir klüpte görmek istiyordum(yoksa Catania mafyalarımı izin vermedi )Neyse arkadaşlar Mascara genç bir futbolcu değil fakat yaşı ve futbol karakteri kesinlkle oturmuş geçen sezon Serie A calcio'yu izleyeniniz varsa bi çok maçta karşı takımı MasCara etti.Oyuna gelicek olursak ileri uçta istediğiniz mevkiye koyun hariikalar yaratıyo ama sakın AMF mevkisine koymayın iyi oynuyo ama çok bencil davranıyo.Türkiyede 3 büyüklerede rahatlıkla transfer edebilirsiniz.hatta oyuncu verip düşük bi fiyatada kapatabilirsiniz.Ama çok yüksek kalitedeki Avrupa klüplerine almayın alsanda olur oraya almasanda büyük klüpler daha farklı oyuncu peşindedirler daima..Neyse arkadaşlar kaçırmayın bu arkadaşı çok karlı çıkarsınız

FmDewil95 Misafir

Oyuncunun Adı: Nikola

Oyuncunun Soyadı: Kalinic

Boy: 1.87cm

Kilo:84

Doğum Tarihi: 05.01.1988

Bonservisi: 2.300.000TL sadece...

Oyuncunun en önemli özellikleri: Bitiricilik,Kafa,Penaltı,Güç,Denge,İlk Temas,Teknik...

Not=Oyuncunun özellikleri genelde 15...Fakat yaşına bakıldığında bu normal ve güzel bir gelişme gösteriyor...İlk aldığınız andan itibaren milli takımdan çağrılıyor...Bonservisi ile aynı fiyata alabiliyosunuz ben her gittiğim takımda forvet sıkıntısı çekersem bu oyuncuyu alırım...

21. Default Zavon Hines

Oyuncunun Adı: Zavon
    Oyuncunun Soyadı: Hines

West Ham Futbol Akademisi’nin piyasaya sürdüğü 20 yaşındaki Jamaikalı golcü Hines, bu sezon takımda yer almaya başlarken, özellikle Liverpool karşısında sergilediği performansla iyi sinyaller verdi..

Oyuncunun Adı: Scott
    Oyuncunun Soyadı: Sinclair

Temmuz 2005’te Chelsea ile sözleşme imzalayan 20 yaşındaki oyuncu, Maviler tarafından son olarak Wigan’a kiralandı. Büyük yıldızları ile dikkat çeken Chelsea’nin genç golcüden ne zaman yararlanacağı ise merak konusu..

Oyuncunun Adı: Sanchez
    Oyuncunun Soyadı: Watt

7 yaşındayken Arsenal tarafından keşfedilen 18 yaşındaki golcü; Gunners forması altında ilk maçına West Bromwich Albion ile oynanan Lig karşılaşmasında çıkarken, ilk golünü de bu mücadelede kaydetti..

Oyuncunun Adı: Federico
    Oyuncunun Soyadı: Macheda

2007’nin Eylül ayında Lazio’dan Manchester United’a gelen 18 yaşındaki golcü, geçen sezon Aston Villa’ya attığı dramatik golle belki de şampiyonluğu getiren isim olmayı başarmıştı..

Oyuncunun Adı: Jack
    Oyuncunun Soyadı: Wilshere

Genç oyuncu konusunda akla gelecek takımların başında gelen Arsenal’in belki de en önemli yıldız adaylarından biri olan 17 yaşındaki Wilshere, forma giydiği maçlarda sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekiyor..

Oyuncunun Adı: Fabio
    Oyuncunun Soyadı: Borini

2007 yazında Bologna’dan Chelsea’ye gelen 18 yaşındaki forvet, Mavi formayı ilk kez Chelsea’nın sahasında Tottenham’ı yendiği maçın son bölümlerinde giydi. İtalyan golcü, QPR ile yapılan Carling Cup maçında ise ilk kez 11’de yer aldı..

Oyuncunun Adı: Danny
    Oyuncunun Soyadı: Welbeck

Manchester United’ın kanatta da oynayabilen 19 yaşındaki golcüsü Welbeck, 2009/10 Sezonu’ndaki ilk golünü Carling Cup mücadelesinde Wolves’a attı ve takımının 1-0’lık galibiyetinde başrol oynadı..

Last edited by Daywalkerrrrr : 26.Eylül.2009 at 05:41

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Oyuncunun Adı : Victor İrineu De Souza
    Doğum Tarihi : 03.04.1989
    Pozisyon : ST
    En Önemli Özellikleri : Bitiricilik,İlk Dokunuş,Kafa,Teknik,Top Sürme,Kararlılık,Soğukkanlılık,Çeviklik,Güç,Dayanı klılık,Hız,Hızlanma...
    Oynadığı Takımlar : Pescara,Lecce(Kiralık).
    Boy : 1.85
    Kilo : 71kg

Öncesi : http://img143.imageshack.us/i/adszey.png/
    Sonrası : http://img33.imageshack.us/i/adsz2jp.png/

Arkadaşlar İrineu hem fiyat olarak hem Yetenek olarak bu oyundaki en cazip oyunculardan birisi bana göre.İlk sene Lecce'de kiralık olarak oynuyor.Ona kavuşmanız için bi sezon beklemek zorundasınız malesef.Ama inanın beklediğinize fazlasıyla değer.Kiralık sezonu bitince Pescara'dan çok komik bi rakama kadronuza katabilirsiniz(Maksimum 250.000 Paund).Uyum sürecini atlatsın Her takımı şampiyonluğa götürebilir.Maç oynadıkça Özelliklerinde harika bi artış oluyor.Benim kariyerimde her özelliği gözle görülür bi şekilde arttı.Bi kaç özelliği 2'şer olarak arttı.Son olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim: VİCTOR İRİNEU FM2009'DA ADRİANO'NUN VELİAHTIDIR...

Oyuncunun Adı: Romelu

Oyuncunun Soyadı: Lukaku

Doğum Tarihi: 13.5.1993

Mevki: Santrafor (ST)

En iyi oynadığı mevki: Santrafor (ST)

Oyuncunun en önemli özellikleri: Türkiye Süper Ligi içinde: Güç ve Zıplama 20... Bitiricilik ve Penaltı kullanma 19... Topsuz alan 18... Soğukkanlılık ve Denge 17... Kafa, Sezme ve Yaratıcılık 16... Diğer özellikler genellikle 12 ile 15 arası değişmekte. Bu rakamlar 2020 senesinden (futbolcunun yaşı 26) Oyuncuyu 2011-12 senesinde transfer etmişim, o zamanlar saydığım tüm özellikler daha yüksekti, özellikle Bitiricilik, Penaltı, Topsuz Alan da 20 idi... Yıllarca performansını koruyor ve özelliklerini koruyor. Anderlecht'te oynuyordu, ŞL gol kralı idi.

Oyuncu hakkındaki genel yorum: FM'nin 10.3 versiyonunu oynuyorum. Lukaku harika bir forvet, tabi herkes de aynı profile mi sahiptir bilemeyeceğim. Takımı bırakmak istemiyor biraz maliyetli, ben 15 milyon € fazla vererek 28 milyon €'ya almıştım. 2 senelik zaman zarfında değeri 20'ye düşmüş olsa da Reklam Yapmıyorum. Gol Rekoru Kıracaksınız!!! başlıklı taktik ile ligde her sene 22 golün üzerine çıkıyor. 2013'ten sonra puan ortalaması 7.5'un altına düşmedi. Yine aynı taktikte asistlikte de iddialı bir oyuncu oldu. 2009-2020 yani kariyerinde 317 maçta 213 gol 92 asiste imza attı. 47 maçta maçın adamı oldu. Raporunda her zaman 4.5 yıldızlı bir oyuncu. Her sene talibi çok ve büyük takımlar oluyor ama istediğimi veren olmuyor (72 milyon € )

(İnternet bağlantımın çok yavaş olmasından dolayı şu an resim paylaşamıyorum.)

Ben bu mesajı yanlış yere yollamışım yahu hiç uyarmıyorsunuz
    Last edited by fthz : 13.Eylül.2010 at 07:56 Reason: yanlış mevkii...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri