Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 107 sonuç

Konu: Kısa Liste Paylaşım Konusu (Shortlist)

TaYLaN usta patlasım icin ellerine saglık

tes ederiz

tabiki en iyisini -10 bulmak emeği geçen herkese teşekkürler..

Arkadaslar Elin Turk Ve Yabanci Futbolcularin Sozlesmeleri Elinde Olan Kisa Liste Varmi? Kucuk Takimlarla Oynarken Lazim Oluyor :-)

Bu kisa listeyi uyelerden niye gizliyorsunuz anlamiyorum, illa post mu kasmak lazim?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kardeşim bütüm listeyi paylaşmışlar.. İstediğin oyuncuya bakabilirsin oyunda.. Böylece baktığın oyunuclar ile kendi listen oluşur ve onu kaydedersin...
    Sentugo.

Arkadaşlar ben Kayserispor oldum. Hiç transfer yapamadım valla. Appiah var boşta onu alamadım. Erhan Küçük falan hiçbiri gelmedi sizce kimleri almalıyım bir tavsiyede bulunsanız...

teşekkürler bütün isimlere...

Nesil
    2006
    Yer
    internet

teşekkür ederiz değerli arkadaşlar aynı çalışmalarla bende yakında aranıza katılacagım

bunları nasıl indiricez lütfen yardımcı olunnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!! çok güzel bi paylaşım emeğinize sağlık!!!!!

cok basarili olmus saolll

herkesin eline sağlık...

Default FM 2009 Ucuz ve Kaliteli Oyuncular Shorlisti

Merhaba,
    Bu dosya yine başka bir scout çalışmamın ürünüdür..listede yaklaşık 140 oyuncu var...ortak özellikleri hepsinin değerinin 3 milyon ytl(1.250.000 sterlin)nin altında olmaları ve oynadıkları mevkiye uygunluk olarak yüksek seviyede bulunmaları..ben oyuncuları ca veya pa larına göre nitelendiren birisi değilim..bu listede geleceğin yıldızları ve yaşı 26 nin üstünde ve gelişimini tamamlamış oyuncular var..26 yaşın altındakiler mutlak gelişecek ve daha iyi futbolcular olacaklardır..kısa liste ingiltere,ispanya,italya,almanya,fransa,hollanda ve meksika nın en yüksek ligleri açık durumda large database ile oluşturulmuştur..açtığınız lige ve database boyutuna göre oyuncu sayısı değişiklik gösterebilir..umarım faydalı olur..forum admin ve mod larından özür diliyorum çünkü kısa liste koyabileceğim başka bir yer bulamadım..tşkler..

dosyanın adını değiştirmedikçe özgürçe paylaşımını yapabilirsiniz..
    Last edited by HakanAkdemir : 04.Ocak.2009 at 04:55

14. Default

teşekkürler bakalım faydası olcakmı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

teşekkürler
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Teşekkürler Dostum. Hemen İncelemeye Aldım

arkadaşlar liste harici manc. united a aldığım bir kaç ucuz oyuncu daha var..bunlar

peter niemeyer(werder bremen) dc,dm
    jean-jacques mandrichi (ajaccio) st
    daniel A quino (murcia) aml,fc

saolasın.....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Pendik

kardeş eline sağlık.

arkadaşlar benim sorunum yabancı oyuncuların türk vatandaşı olmaması. 7 sezondayım 7senedir oyanayan yabancılar var hala türk vatandaşı olmuş değiller. bu konuda bilgisi olan varmı, yada türk vatandaşı yapabilmek için ne yapmak lazım?

Quote Originally Posted by thurk2 View Post
    arkadaşlar benim sorunum yabancı oyuncuların türk vatandaşı olmaması. 7 sezondayım 7senedir oyanayan yabancılar var hala türk vatandaşı olmuş değiller. bu konuda bilgisi olan varmı, yada türk vatandaşı yapabilmek için ne yapmak lazım?
    oyuncular eğer a veya ümit milli olmuşlarsa vatandaşlık süreleri direk 10 yıla çıkıyor onun için türk olmalarını bekleme bence.

Teşekkürler ellerine sağlık

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Acaba Türk -9 pa alan oyuncularıda söyleyebilirmisiniz ?
    Sentugo.

saol ..

çok güzel bi çalışma emeğinize sağlık

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

yaw şöle tff 2.lig e maltepespor a göre türk oyuncular hiç koyulmamış koyarsanız sevinirim...

Nesil
    2003
    Yer
    elazığ

elinize sağlık güzel paylaşım

teskrler emege saygı

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Sizlerle bir kısaliste dosyası paylaşıyorum. İçerisinde; Brezilyalı Genç Yetenekler, Arjantinli Genç Yetenekler ve Karışık Genç Yetenekler (23) olmak üzere 3 kısaliste var. İçlerinde yaşları 17 ile 24 arası değişen yetenekler mevcut...

http://files.filefront.com/shortlistsrar/;13110930

FileFront'tan indiremeyenler için dosya ek'te mevcut..

Tamamen kendime aittir. Kullanım hakkı Turksportal ve bana aittir. Dosyanın başka yerlerde paylaşılmasında sitenin ve benim ismimin geçmesi halinde herhangi bir sakınca yoktur.
    I'm back...

pa ve caya nerden bakıyoruz?ayrıntılı anlatırmısınız...

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri