Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 107 arası toplam 107 sonuç

Konu: Kısa Liste Paylaşım Konusu (Shortlist)

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by ByPisLicK View Post
    pa ve caya nerden bakıyoruz?ayrıntılı anlatırmısınız...
    PA ve CA'ya bakmak için data editör ve mini editörleri kullanabilirsiniz. En basitleri mini editörlerdir. Aşağıda linkleri mevcut data editör konularının;

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=484

Kullanımlarını arkadaşlarımız düzgünce anlatmış...
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Teşekkürler Mostapha..

Çok teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Arkadaşşlar "şu kişinin listesindeki şu oyuncu çok güzelmiş" derseniz diğer üyeleride yönlendirmiş olursunuz
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by shadowsluck07 View Post
    anextin , yabanci oyuncular haric(cunku o marquinhos ve alexe acayip bir para istiyorlar,santanayi bilmiyorum) turk oyuncular asagi yukar belli oyunda.oda gurbetcilerden genellikle.turkiye icinde oyuncularida bence hakkini vermemisler.ne bileyim yari final oynamis a milli takimda bile (nihat haric) hic biri bir ise yaramaz.bence daha guzel yapabilirlerdi.mesela ornegin semih senturk.gecen senenin gol krali,a milli takimda euro 2008 de attigi goller ortada ama berbat yapmislar.bir ardayi,bir gokdenizi daha iyi beklerdim dogrusu.

yaf kardesım senın werdıgın lınkler bende gorunmuor sadece lınk kopyala dıe bısı cıkıor yardım edermısın

thank you....

yakında her mevki için, en iyi 5 futbolcunun olduğu ve kendi hazırladığım bir shortlist paylaşacağım. bununla beraber dosyanın içinde futbolcuların 2012 yılı profilleri, nasıl bir gelişim gösterdikleri, attığı goller veya assistler ve futbolcular hakkında yorumlarım olacaktır.

Yeri olmaya bilir ama kendi shortlistimi nası hazırlarım.. Tek tek girmek çok zahmetli oluyo.. Bi editör programı yok mu?.. Tşk..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thebest73 View Post
    Yeri olmaya bilir ama kendi shortlistimi nası hazırlarım.. Tek tek girmek çok zahmetli oluyo.. Bi editör programı yok mu?.. Tşk..

Kendi shortlist'ini anca tek tek girerek hazırlarsın Yoksa kendi shortlist'in olmaz...

-Eray Dengiz-

Cidden merak ediyorum. Çok yararlı olacağından şüphem yok.. Merakla bekliyoruz
    Sentugo.

Bi editör programında hazırlamaktan bahsediyom.. Tek tek arayıp listeye eklemek yerine liste halinde eklemek.. Umarım anlaşılmıştır !!??

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Kendi shortlist'ini anca tek tek girerek hazırlarsın Yoksa kendi shortlist'in olmaz...

-Eray Dengiz-

Cidden merak ediyorum. Çok yararlı olacağından şüphem yok.. Merakla bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by thebest73 View Post
    Bi editör programında hazırlamaktan bahsediyom.. Tek tek arayıp listeye eklemek yerine liste halinde eklemek.. Umarım anlaşılmıştır !!??
    Genie Scout adlı programda oyuncuları Ca & Pa değerlerine göre veya istediğin özelliklerdeki futbolcuları listeleyip shotlist olarak kaydedebilirsin.

Genie Scout konusu için LİNK

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Genie Scout adlı programda oyuncuları Ca & Pa değerlerine göre veya istediğin özelliklerdeki futbolcuları listeleyip shotlist olarak kaydedebilirsin.

Genie Scout konusu için LİNK

Tşk.. Deniycem..

Nesil
    2007
    Yer
    izmir

bence forumda daha çok short list paylaşımı olmalı.. yakında bende ekliycem..
    Herkese İnat Geliyoruz..
    Göztepe..

shortlistler için teşekkürler.Herkesin faydalanabileceği cinsten olmuşlar

arkadaşlar bir arada staff listesi yayınlayabilirmisiniz ? bi ara vardı forumda sanırım . oyun başladığında serbest olan staff lar liste halindeydi. sonra bir daha bulamadım ben onu. önemli de şimdi .. bi ara ilgilenirseniz sevinirim.

ben kısa liste göremiorm hiç..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

çok saolun..

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri