Sayfa 2 / 29 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 842 sonuç

Konu: Football Manager 2009 Oyuncu Tartışma Platformu

arkadaslar benden size manyak bi oyuncuu siddetle tavsiye ederim
    a-quino (arkadaslar birleşik yazın sistem kabul etmiyo o nedenle ayrı yazdım)(AML,ST) deli gol atıyo
    900 dolar civarında güle güle kullanın
    oscar ustari (kaleci )
    7 milyon dolar süper kaleciii
    dequinho (DWL) 4 milyon dolar
    deneyin mutlakaa

2. Default

Oyuncu Adı : Oscar

Kulüp : Sao Paulo

Mevki : Attack Midifield Center (AMC - MC)

Ortalama Transfer Bedeli : 3 Milyon €

Gözlemciler buldu. Kaka kadar iyi olma potansiyelindeymiş.

Özellikler
    Oyuncunun en önemli özellikleri: Dribling 12, Finishing 12, Technique 12, Determination 16, First Touch 13, Flair 15

16 yaşına gore super aldım ben ronaldinho ile beraber milanın orta sahasında olacaklar birde ronaldinho buna ders vrdimi 20snde yeni kaka olur bu

BAKIN BAKALIM BEGENECEK MISINIZ

Defansın sağına 20 yaş altı önerebileceğiniz bir futbolcu varmı ?

arkdaşlar süper bi oyuncu buldum adı christiano ronaldo man utd de oynuyo

Galatasaraya gelebilecek iyi bi forvet ve iyi bir türk ortasaha(MC) oyuncusu söyler misiniz.
    Last edited by exe_genesis : 18.Kasım.2008 at 23:03

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Arkadaşlar yeni bir oyuncu buldum ani Nazifi Inuwa DLC WBL mevkisi Nijeryalı tavsiye ederim

arkadaslar oyunda bildiginiz serbest ( bonservissiz) oyuncular hangileri ? bide elinde turkiyede oynayan + gurbetci oyuncularin listesi olan varmi?

Appiah-Ronaldo-Ugur Yildirim gibi oyuncular bosta,baska gözüme carpan olmadi iyi olarak..
    oyunda Search-Players bölümünden Nationality--Turkish
    Based--is not Turkey seklinde aratirsan bulabilirsin..belki de biliyorsundur )

9. Default

Umut Kekilli var arkadaşlar, kendisi 23 yaşında hatırladığım kadarıyla ve ofansif orta saha, takımınız güçlü bir takımsa iyi bir yedek olabilir 2 sene içerisinde 11 deki yerini bile garantiliyebilecek bir oynucu fiyatıda çok ucuz 325 euroya alabilirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sinan Bolat yine harika olmuş
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by thurkai View Post
    Appiah-Ronaldo-Ugur Yildirim gibi oyuncular bosta,baska gözüme carpan olmadi iyi olarak..
    oyunda Search-Players bölümünden Nationality--Turkish
    Based--is not Turkey seklinde aratirsan bulabilirsin..belki de biliyorsundur )
    Ek olarak birde Gravesen var.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Ronaldo derken hangi ronaldo şu bildiiğmz forvetse Süpper
    turksportal...

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Ronaldo derken hangi ronaldo şu bildiiğmz forvetse Süpper

şişman olanı

Ferrie Bodde - Swansea (oyunda ucuz maliyete alınabilecek güzel bi dmc özellikle fenerde josico ve maldonado yu hemen sattıktan sonra alınabilir)

Sercan Temizyürek - Samsunspor (17 yaşında mükkemmel bi geleceği olan sol kanat)

Alisan Seker - Telekomspor (yabancı kontenjanı için uygun bi türk kaleci)

Chris McCann - Crystal Palace (21 yaşında sol ayaklı ortasaha aynı zamanda dmc ve ml olarakta görev yapabilio)

Mehmet Batdal - Bucaspor (22 yaşında geleceği olan bir türk forvet)

Paulo Roberto - Bahia (Geçen sene bahia dan hepimiz Eduardo yu transfer edioduk bu sene ise roberto yu alcazz AMF/R/C oynuyabilen mükkemmel bi yetenek 19 yaşında)

Hasan Ali Kaldirim - Kaiserslautern (18 yaşında dl dml ve ml oynuyabilen müthiş bi genç türk yetenek)

Tobias Sippel - Kaiserslautern (20 yaşında 2 sene içinde bence hepimiz ii ce anıo olcaz )

Sascha Kotysch - Kaiserslautern ( 19 yaşında dc,dmc ve mc oynuyabilioo)

Ruben Yttergard Jenssen - Tromso (20 yaşında tromso dan böle bi yıldız adayı çıkması beni şaşırttı)

Steven Fletcher - Hibernian ( 21 yaşında süper bi forvet hemde sol ayaklı azda olsa bi miktar parayı gözden çıkarmalısınız)

Mohsen Mosalman - Zob Ahan ( 17 yaşında iranlı futbolcu hemen alıp oynatamazsınız fakat alıp 2 sene kiralarsanız mükemmel bi oyuncu olurr 1.85 boyunda kafa vuruşları 18 tekniği 17 bu yaşta hem yerden hem havadan oynayabilioo ilerde siz düşünün)

Vahid Amraei - Zob Ahan (18 yaşında iranlı Mosalman'ın partneri ikisini birlikte alın 2 sene kiralayın sonra avrupayı titretin)

Jorge Saez - Rayo ( bu adamıda 2 sene içinde hepimiz ispanyanın büyük takımlarında görcez 18 yaşında bir amc)

Unai Mancisidor - Eibar "B" ( işte size 17 yaşında bi tower striker yani kule forvet 1.94 boyunda eğer düzgün yetiştirirseniz deplasmanlarda tek forvet olarak müthişi iş yapar)

Carlos Lazaro - Valladolid "B" (17 yaşında müthiş bi dmc ve mc barcelona peşinde)

Daniel Wass - Brondby (19 yşında sağ bekkk)

arkadaşlar şimdilik bu kadar araştırabildim işallah geriside gelcek =))

Quote Originally Posted by chuckTR View Post
    Defansın sağına 20 yaş altı önerebileceğiniz bir futbolcu varmı ?

Kardeş defasın sagında deilde solun süper bi oyuncu Sakho..17 yasında.

16. Default

arkadaşlar transfer yaparken ilk yapacağınız şey transfer listesine konmuş oyunculara bakmak olsun. oyuncuları fiyatına göre listeleyin süper gençler listede oluyo. Bende çıkanlar Marcelo(R.Madrid),Manuel Mata(Valencia),Miguel Torres(R.Madrid),Javi Garcia(R.Madrid) çok uygun fiyatları bu oyuncuları alabiliyosunuz. Şimdiden hayırlı olsun

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Gojko Kacar diye bir sırp oyuncu var dc dm mevkisinde oynuyo çok yetnekli tavsiye edrerim

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

O adamı biliyorum geleeğin prlosu hrkese tavsiye ederi : Gojko Kacar
    turksportal...

luigi bruins
    amc

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Sporting'de Adrien diye bir adam gördüm orta sahanın ortası kiralık olarak aldım ve müthiş bir adam , 08 de wonderkid oluyordu , deneyebilirsiniz

shaktar lı willian da çok iyi arkadaşlar..forvet arkasın hem gol atıyor hemde asist yapıyor..ben diego yu oynatıyorum cok gol atıypr ama willian gibi asist yapmıyor..

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Marc Jankonun profilini biri koyabilir mi arkadaşlar salzburgda
    Football is simple,but Football Manager is not

aaritalo yu ben de merak ediyorum. ozamanlar cm vardi 2000 di sanirim. maxim tsigalko diye bi oyuncu vardi inanilmaz gol atardi. daha sonralari oyunun gercekciligi arttikca oyuncularin attigi gol sayilarinda da azalma oldu. fakat fm08 de aaritalo gercekten de fiyatina gore muthis bi oyuncuydu ve oldukca iyi gol atiyordu. fm 09 da da varmi?

Nesil
    2007
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by gokeranelka View Post
    aaritalo yu ben de merak ediyorum. ozamanlar cm vardi 2000 di sanirim. maxim tsigalko diye bi oyuncu vardi inanilmaz gol atardi. daha sonralari oyunun gercekciligi arttikca oyuncularin attigi gol sayilarinda da azalma oldu. fakat fm08 de aaritalo gercekten de fiyatina gore muthis bi oyuncuydu ve oldukca iyi gol atiyordu. fm 09 da da varmi?
    var ama Cok kotu 09 da

arkadaşlar takımım fenerbahçe.vedran corluka yı 18 m euro ya fellaini yi 9 m euro ya alabiliyorum.sizce almal mıyım?ayrıca sol beke kimi tavsiye edersiniz?
    gareth bale için en az 25 m euro istiyorlar fiorentina lı vargas için de 15-20 m arası bir fiyat biçiyorlar.38 m euro bütçem var.ikinci sezonun devre arasındayım.tavsiyelerinizi bekliyorum.

Quote Originally Posted by exe_genesis View Post
    Galatasaraya gelebilecek iyi bi forvet ve iyi bir türk ortasaha(MC) oyuncusu söyler misiniz.
    mehmet ekici bayern in altyapısında potansiyeli yüksek bir oyuncu.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

birisi arda turan,mehmet topal ve servet in ss ini koyabilir mi?biz daha oyunu alamadık

Hoffenheim'la oynuyorum orta sahada oyunu yönlendirebilecek takımı sırtlayabilecek bir MC lazım elimde 6.8 milyon euro var . Önerilerinizi bekliyorum .

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by gtTs26 View Post
    Hoffenheim'la oynuyorum orta sahada oyunu yönlendirebilecek takımı sırtlayabilecek bir MC lazım elimde 6.8 milyon euro var . Önerilerinizi bekliyorum .
    Nuri Sahin'i al pisman olmazsin degerini 2 ye katliyor, devler pesinden kosuyor üstelik fiyatta cok uygun 3-3.5 milyon € arasi alabilirsin

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Gökhan İnler'i de iyi diye duydum ama tam olarak bilemiyorum
    Football is simple,but Football Manager is not

Sayfa 2 / 29 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri