Sayfa 20 / 29 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
571 ile 600 arası toplam 842 sonuç

Konu: Football Manager 2009 Oyuncu Tartışma Platformu

Arkadaşlar Size Bişey Sorcam Bn Şuan City Yönetiyorum Ve İlk SEzonum Mascio Transfer Ettim Ve Daha Bir Sürü 20 Yaşından Küçük Adamlar Örn Verirsek ALex Witsel Bounettea Befeour Gibi İsimler Var Bunları Nası Geliştire Bİlirim Özliklerini 1 2Senede Tavana Vurdura Bİlirim nası Bir Antereman Programı Uygulayabilirim Ve BNim Oyun Türkçe Yamalı Türkçe Olarak Nereyi Nası Tıklayım Yapıcaz Anlatırsanız Çok Sevinirim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkdaşlar İngiltere Liginde oynayabilecek 2 adet defans arıyorum (Dc). Biraz yardımcı olabilirmisiniz ?
    Sentugo.

Sakho,Zapata, Pape Diakhate,Fazio,Naldo,Bruno Alves,N'Koulou bunlar yeterlidir umarım

Bana Yardım Edebilkecek Biri Yokmu :S

Antrenman programlarına bakabilirsin (gençler için)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hee söylemeyi unutmuşum takımımı bütçemi...

Takımım Birmingham. Geçen sene Coca Cola ligindeydi bu sene premier lige çıkarttım.

Transfer bütçesi 10 M pound. Gelir gider dengesi 18 M Pound.

Sakho gelmek istemedi.
    Zapata çin 15 milyon pound istediler
    Fazio içinde aynen öyle.

Diğerlerini denemedim.. Bir bakayım..
    Sentugo.

N'Kouluo alabilirsin genç hem de sağlam oyuncu diğerlerine göre değeri düşük ..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler..
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

tüm yorumları okuyunca aklıma şu geldi,ya kimse sürüm yükseltip 9.0.3 e geçmemiş ya da transfer yapmayı ben bilmiyorum.(keirrison ilk sezonda man city haftada 140.00 verdiğim halde gelmiyor.yarı sezona kadar alamıyorsunuz hiç bir takıma) ama şu bir gerçek versiyonlar yükseldikçe oyun zorlaşıyor.orjinal oyunu ilk kurup oynadığımda ath.madrid ile 6 sezonda ortalığı mahvettim.2 sezon boyunca hiç yenilmedim,toplamda sadece 22 gol yedim 350 e yakın gol attım 9.0.3 e geçtim artık her şey değişti.laptop çökünce tüm save'ler gittiği için yeniden oyun açtım ve s.s. lazio ile başladım.sezonda 4.5 euro veren bu takımla şimdi sayacağım oyuncuları topladım.(al-sat) GK-Carrizo Dr-vanden borre,de silvestri Dl- kolarov,radu Dc- marcano,garay,regiunessen dmc- veloso mc-ledesma , skjelbred forvet ve kanatlarda: marquinhos,vukcevic,russotto,zarate,laurito,keirri son,jo... bu adamların hepsi oyunda yaklaşık 10 sezonu daha önceden bildiğim için değer olarak 20-30 milyondan aşağı satacağınız adamlar değil.ve içlerinde 11 milyondan daha fazla verdiğim kimse yok.özellikle vukcevic ve laurito muhteşem oyuncular.şu anda lazio ile 2. sezonda 26 maç 25 galibeyet 1 beraberlik atılan gol 61 yenilen gol 4...bu oyuncuları değerlendirmeniz dileğiyle...

Bn Sorumu Şöle Değiştirem Şimdi Profosyenel Kontrat İmzlamış Oyuncuları En İyi Antereman Programı Hangisi Yani Bu Programlar Değiştiriliyomu Değiştiriliyorsa Nası Bir Program Ugulamalıyım

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Arkadasim Antrenman programi herkesn kendine gore yaptigi iyidir. Ben kendi antrenman programimin cok iyi oldugunu idda ederim. Bu tamamen tercih meselesi.
    Eger sormak istedin olay Profesyonel sozlesme imzalamis bir oyuncuya Genc mi Yoksa A takim antrenmanmini uygulamaksa A Takim antrenmani uygulayacaksin tabiki.

Arakadaşlar Pablo Piiati Yi Man City Alsam AMC Oynatsam Ne Kadar Verim Alabilrim.???

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Maddi açıcan iyi takımların şu kadroyu kurması içten değil.. Benim hayalim şu kadrodur..

Akinfeev (Asenjo)

Srna - Fazio(Cecares) - Sakho - Marcelo

Marqhinhos - Veloso - Gökhan İnler - David Silva

Saivet - Cardozo

Dahası var mı ?? Varsa söyleyin..

Hepsi alınabilecek oyuncular.. Bende biliyorum Messi Ronaldo yazmayı
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Sergey Krivets.. Mutlaka denenecek bir oyuncu. şuan sezon bitti ve toplamda 36 asist yaptı Her sezon muhakkak en az 20 asist yapıyor desem abartmış olmam hani. Aklınızda bulunsun.
    (/s)

Diego Bounettea Güzel Bi Oyuncu Bir Sezonda Gol Asist Olarak 20 Geçer 2sini Topladığında En Az 10 asist 10 gol atar bi sezonda

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rossoneri View Post
    Sergey Krivets.. Mutlaka denenecek bir oyuncu. şuan sezon bitti ve toplamda 36 asist yaptı Her sezon muhakkak en az 20 asist yapıyor desem abartmış olmam hani. Aklınızda bulunsun.
    Ben aldım ve hiç faydalanamadım.. Yedek, satıcam..
    Sentugo.

Bazı Oyuncular İlk Sezon Bişey Yapamıyor Alışma Dönemi GEçiyor Eğer 2. SEzonda Verim Almasan Öle Sat Derim Önce Biraz Zaman Ver Bütün Oyunculara...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Farkındayım ancak o bölgede zaten Marqhinhos var.. O yeterlidir...
    Sentugo.

beyler elbette oyunu tek oynamak en eğlencelisi ama anormal kararsızım. yeri de burası mı bilmiyorum ama,
    sizce nasıl bir 11 daha doğrusu nasıl bir orta alan kurmalıyım. elano yeni geldi.yeteneklerinden şüphem yok ama alışamadı henüz.

çok yardımcı oldunuz, sağolun. 2. sezonun ortalarındayım

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

malesef ara sıra böyle oluyor dostum..
    Kurunun Yanında Yaş Telaş Yapmaz

ilgiltere blue square north/south ligleri için (6. ligler) ilk sezon takımı sırtlayabilecek bedava oyuncular gerekiyor. Aslında sormadan kendim bulmayı tercih ederdim ama takımdaki scoutun özellikler 4 seviyelerinde geziyor. Genie scout kullanarak oynamayı da tercih etmediğimden zorlanıyorum. Düşük ligler için iyi oyuncular keşfetmenin iyi bir yolunu paylaşırsanız daha makbule geçer.

akinfeev cok iyi bir kaleci kesin oneririm. moutinho cok iyi,fozio dc dm mc de kullanabilirsiniz.

peter thompson stockport da adam 3 sezonda 84 maçta 74 gol atmış 2007-2008 sezonunda 29 maçta 29 gol atmış değeri 100 bin dolar bi bakın
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Yordiss View Post
    ilgiltere blue square north/south ligleri için (6. ligler) ilk sezon takımı sırtlayabilecek bedava oyuncular gerekiyor. Aslında sormadan kendim bulmayı tercih ederdim ama takımdaki scoutun özellikler 4 seviyelerinde geziyor. Genie scout kullanarak oynamayı da tercih etmediğimden zorlanıyorum. Düşük ligler için iyi oyuncular keşfetmenin iyi bir yolunu paylaşırsanız daha makbule geçer.
    hangi patch de olduğunu bilmiyorum ama benim patch 901 palmiteri diye oyuncu var serbest fakat 903 de palermo daydı sanırım bi bak
    Last edited by Giza : 30.Mayıs.2009 at 00:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

901 e göre söylüyorum Craig dobson mk dons ta oynuyor , peter jones 17 yaşında serbest
    Marko Kramberger (DC)
    Will Snowdon (DC)
    Kieran Hall (MC)
    Ben Hunter (ST)
    Jardel
    Bizy Tondele
    Luis mejia
    Matteo Andreini
    Pavol Vavrik
    Michael Haswell
    Ramon Nunez
    Pius N'diefi
    Tony Vairelles
    Mohamed Benyachou
    Sammy Monin
    Hugo (desportivo brasil )
    Negri
    Onandi Lowe
    Emmanuel Omoyimni
    Marius Jianu
    David Firisua
    Christian Negri
    Papa Seydou Diop

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ArkadaşLar Cardozo'yLa ilgiLi benm gibi düşünen oLdu mu biLmiyorum ama bu adam resmen oyunun bugu adam LebLebi gibi goL atıyor hemde ben tek kariyerde denemedim arkadaşım denedi öyLe ortak kariyerde denedim yine öyLe iki farkı kariyerimde denedim yine öyLe ama gerçektede öyLe cidden müthiş biri...
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Football Manager

öncelikle şunu söyliyim oyunda capel ve fabianoya bayıldım sevillayla açtıım kariyerde ilk 10 hafta ligi ve uefayı çok güzel götürdük barcelonayı deplasmanda fabianonun golüyle yendik uefa gruplarında 2 de 2 gidiyorduk l.fabiano gol kralıydı 9 golle yani maç başına nerdeyse 1 gol atıyordu kanouteninde 6 golü vardı sonra uefada oynadıımız twente maçı sonrası l.fabianonun 3 ay sakatlandııını örendim bu durumdan sonra takım gol atamamaya başladı forvet hattıda kötü değil aslında kanoute kone chevanton arkalarında acosta navas capel ama fabiano olmııınca takım sıradan bi takım oluyor bütün maç pozisyon bulup bir gol atıyoruz yada atamıyoruz adamlar 2 3 kontratakta maçı götürüyorlar bi öneriniz varmı eminm bu durmu yaşamıışınızdır marquinhosu transfer ettim ama sezon sonunda gelecek birde chelseade mutsuz olan maloudayı aldım fabianosuz sevilla hiç bir zevk vermyor gol atamıyor ve basit takımlara bile yenilmekten kurtulamıyorsunuz( sezon başında r.madridin 30m€ verdinide belirtiyim)

fabiano ilk sezon çok iyi oluyor gerçekten ancak ben kariyerlerimin genelinde 27 yaş sınırını aşmış oyuncuları bir an önce elimden çıkartırım alışkanlıktan sevilla ile olan kariyerimde "Andre-Pierre Gignac"ı transfer ettim onun yerine neredeyse başa baş bir performans gösteriyor ilk sezonda geri kalan sezonları anlatmaya gerek yok zaten ki o performansını ileriki sezonlarda katlıyor "Andre-Pierre Gignac" forvet boşluğunu fazlasıyla doldurur ancak gignactan verim alabilmek için uzaktan şutu aktif hale getir çok verim alırsın

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

BoLuSpor'um yeni başLadım boşta adam arıyorum yetenekli Türk Yabancı fark etmez 450 Bin TL param var

salvatore mastronunzio değeri 275 bin
    finishing 19
    heading 19
    stamina 17
    strength 17
    sudan ucuz,forvet arayanlara ve parası olmayanlar çok iyi gelir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by wawe1001 View Post
    BoLuSpor'um yeni başLadım boşta adam arıyorum yetenekli Türk Yabancı fark etmez 450 Bin TL param var

901 e göre söylüyorum

Koki Mizuno celtic de adam satılık kistesinde 90 k e alırsın

Pierre Alexandre Pluchino Galuppo

Bobo balde celticde 65 k ya alırsın satılık listesinde
    Last edited by Giza : 30.Mayıs.2009 at 18:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 20 / 29 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Mesaj Yetkileri