Sayfa 3 / 29 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 842 sonuç

Konu: Football Manager 2009 Oyuncu Tartışma Platformu

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bu oyunda en iyi türk potansiyele sahip oyunculrdan birisi Mehmet Ekici kesinlikle tavsiyemdir orta sahada her yerde oynatabilirsiniz...
    turksportal...

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    birisi arda turan,mehmet topal ve servet in ss ini koyabilir mi?biz daha oyunu alamadık
    http://img179.imageshack.us/my.php?image=adsz2tx6.jpg
    http://img210.imageshack.us/my.php?image=adsz3mv4.jpg
    http://img167.imageshack.us/my.php?image=adsztp7.jpg
    buyurr

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal.net

[QUOTE=legolasfreesom;1292952]arkadaslar benden size manyak bi oyuncuu siddetle tavsiye ederim
    a-quino (arkadaslar birleşik yazın sistem kabul etmiyo o nedenle ayrı yazdım)(AML,ST) deli gol atıyo

ewet **uino gecensenelerdende bildigimiz 1 oyuncu. benimde ilk treansferlerimden. dedigin fiyatın 1 az ustunde aldım ama simdi sadece 1 sezonda 6-7mil civarina geldi degeri.. tavsiyemdir. ozelliklerede kolay adapte oluyo potansiyel olarakta Guiza kadar diyo hocamızda ayrıca yetenekli oldugu icin zor maclarda sol kanattada kullanabilirsiniz, topu iyi saklıyo ve topun daha cok sizde kalmasına yardımcı oluyo

beyler internacional den alex i 7 milyon euro ya alabilirsiniz...çok üstün bir performans sergiliyor ve de çok iyi bir fiyata satılabiliniyor...

Beyler size bi kadro sunayım...Alabilirseniz süper olur bende sölemesi..
    Ochoa(Kaleci)
    Akinfeev(Kaleci)
    Waldo Ponce(Oyunda gözükmüyo ama Data editörden bulabilrsiniz.)(Defans)
    Micah Richards(Defans)
    Mamadou Sakho(Defans)
    Freddy Adu(Monaco'da Kiralık oynuyo)(Orta Saha)
    Bafetimbi Gomis(Forwet)
    Martin Fenin(Forwet)
    Valon Behrami(Sağ Kanat)

alabilirseniz Takımı uçurur bu futbolcular... BendeN sölemesi...

pavel pogrebnyak ve arshavin harika işler yapıyorlar...darijo srna yada bi bakmak lazım

Hakan BALTA sizde nasıl bir performans sergiliyor acaba arkadaşlar ?
    ligde 17. hafta 7.52 ortalama ile oynuyor;sizde de durum böyle mi acaba ?
    Last edited by boran19_6886 : 24.Kasım.2008 at 18:19

Galatasaray'a 3. kaleci için yerli önerebilir misiniz? Aykut ve Orkun var şu an. Sinan Bolat dışında olsun çünkü kaptırdım kendisini Zenit'e

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ufuk Ceylan ve ya altyapıdaki regenlere yönel
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

saolasın Ufuk Ceylan'ı unutmuştum tamamen. Fiyatı da iyiymiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başka sorun varsa burdayım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

sinan bolat ve tolga zengin de fena değil.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sinan Bolat evet gerçekten iyi yapmışlar ufuk Ceylan + Sİnan Bolat tek geçerim ikisini de
    Futbolcu Bilgileri

PabLo PiaTTi aLmeiRa oYunun Genc yıLdızıı

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

arkadaşlar varmı süper lige yeni çıkmış bir takım için oyuncu öneriniz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

celso Borges, Fabricio, yoon bit-garam kapılmadılarsa bunları al ayrıca satılık listesine ve kiralık listelerine bak
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    celso Borges, Fabricio, yoon bit-garam kapılmadılarsa bunları al ayrıca satılık listesine ve kiralık listelerine bak
    bakayım bi parasal durum elverirse neden olmasın bitirici bir forvet lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Forvete Kadlec ve Osei olması lazım onlara bak ayrıca genç regenlere bakmanıda şiddetle tavsiye ederim
    Futbolcu Bilgileri

Arkadaşlar Miguel Veloso ve Darijo Srna diye aratın ve çıkan oyunculara bir göz atın özellikle Veloso dmc-cm ortasahanın hakimi sağ kanata Srna'yı aldığınızda tam bir cümbüş...

Birde sol kanada Sebastian Giovinco var kısa boylu kıvrak psikopat

xeno , kardes senin bu dedigin oyunlari alabilmek icin kasanda en az 30-40 milyonun (euro) olmasi lazim.

Default o km regen wonderkid:)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

en az 50 M

edit : bu regeniş yeni görüdm süper ötesi bir şey!!!!!!!!!!!
    Futbolcu Bilgileri

adam go ahead den çıkmış newcastle bedavaya bağlamış..bende 40m a aldım..diego yu yedek oturtuyor

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

arkadaslar, 2.sezonumda aydinspor yükselmis , oraya gectim ama oyuncularin hepsi 8in üzerine gecememisler
    2.lig kategorilerinde hangi oyunculari önerirsiniz?

En fazla 500.000 İngiliz Sterlin bonservis bedelinde olan bir forvet, Galtasaray'a gelebilecek ve Nonda'yı aratmayacak. Var mı böyle bir adam? Nonda, Ümit sattım. Semioli aldım. Luigi Bruins'i kiraladım ve Baros-Yaser kaldım sadece forvet olarak. Ve şimdi bir forvet arıyorum 500.000 İngiliz Sterlin bedeline...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kadlec olabilir avrupadan balotelli gibi birini kirala ve ya
    Futbolcu Bilgileri

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    kadlec olabilir avrupadan balotelli gibi birini kirala ve ya
    Kadlec 16 yaşında yahu. Benim şimdi işmie yarayacak biri lazım. Balotelli iyi gibi kiralayabilirsem kiralayayım gelecek sezonda para durumuna göre bakarız bir şeylere. Teşekkür ederim...

Ekleme:

Balotelli'yide kiraya vermiyorlar ama . İlk klübüne bağlılıktan diyor. :S Neyse tek Ballotelli mi var? Tabîî yok her şeyin alternatifi vardır.
    Last edited by fyagiz : 26.Kasım.2008 at 16:55 Reason: Ekleme

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geçen sene Bojan oluyordu ama bir de Xisco diye birisi var bir de forvete Felipe ayrıca Boca da ki Rodrigues soyadlı forvette kiralanabiliyor hepsi çok iyiler
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

marqiunhos diye bir topcu var oyun başlarken 18 lik filan 21 yaşında şuan bende çok deli dehşet ötesi ayrıca dmc arayanlara remires,mehmet ekinciyi öneririim.

Ronaldo'yu alırdım yaşlı maşlı demeden de adamın 5-6 ay net sakatlığı var. Boş yere kontenjan. Şimdilik kısa listemde bitimine yakın bakacağım önce deneme teklifi sonra beğenirsem kontrat düşünüyorum ama acilen bir forvet bulmam lazım. Hocam dediğin forvetler Boca'daki Rodrigues bulamadım Xisco olduğunda 3 forvet var biri Newcastle biri Betis diğeri Lavente. Hangisi bu dediğin Xisco acama? Bu arada yardımların için çok teşekkür ederim.

Sayfa 3 / 29 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri