Quote Originally Posted by oenderrr View Post
arkadaşlar ben st. pauli deyim. hazırlık maçlarında takım süper oynayınca (6 maçta 18 attım hiç yemedim, normalde kazanamam hazırlık maçlarını) transferle fazla uğraşmadım, zaten bütçe de çok iyi değildi, çoluk çocuğu topladım brezilyadan. bi de appiah ı beleşe kapattım. ama lig başladı durum felaket 7. hafta 4 puanım var onu da 5 ve 6. haftalarda aldım. bana gelebilecek ucuz (en fazla 50-100 binlik) ofansif kanat oyuncuları biliyor musunuz. olmazsa pivot santrafor da olabilir, sistemi değiştiririm ona göre.
Romanyalı genç kanat oyuncularına bak derim Ochirosii, Orlin Orlinov diye bi Bulgar oyuncu var ucuz, kanatlarda oynayabilen, Anton Putsilo var...balkan ülkelerine göz at o ülkelerde ucuz ve yetenekli genç oyuncular bulman mümkün. Pivot santrafor da sayılabilecek bir oyuncu da önerebilirim sana. Ruben Rochina, ben 3.sezonumun ortasında aldım, çok komik bir rakama ve şu an orta seviyeli avrupa takımlarının dikkatini çekmeyi başardı, neredeyse oynadığı maçların yarısından fazlasında gol atıyor, ispanyol. tavsiye ederim