Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 70 sonuç

Konu: Turksportal Remake&Mix Skin '06 Yayında...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arrow Turksportal Remake&Mix Skin '06 Yayında...

FM 2006 oyunumuza renk katan en önemli öge skinlerdir şüphesiz. Bizler de bunu göz önünde bulundurarak Turksportal Remake&Mix Skin '06'yı siz Fm severlere sunuyoruz.Mavi jel background üzerine Remake&Mix yöntemiyle şekillendirilen bu skin oyununuza apayrı bir görsellik katacaktır.Skin large facepack özelliğini desteklemektedir.Tamamen kullanıcının rahatlığını düşünerek hazırladığımız bu skinden vazgeçemeyeceksiniz...

Kurulum:
    Rar'lı klasörün içinden çıkan "turksportal" klasörünü FM 2006 oyununuzun kurulu olduğu dizindeki "data/skins" içine atınız.

Lisans:
    Her hakkı Selman D. Öztürk (demirhan1984), Tarık Özkan (jesus_FB) ve Turksportal.net'e aittir.Herhangi izinsiz kişilerce çeşitli basın ve yayın organlarında yayınlanması ve dağıtılması yasaktır.Aksi bir durum söz konusu olduğunda kanuni müdahalelere başvurulacaktır.
    Not:Skin Remake&Mix yöntemi ile yapılmıştır.Vincent Timmer,Ter.Gaz,Andersson,Gigi88 ve Smitheh'e katkılarından dolayı teşekkürler.

Önemli Not: Skinin herhengi izinsiz kişilerce yayınlandığını görürseniz lütfen [email protected] e-mail adresine bildiriniz.

Keyifle kullanmanız dileğiyle...

DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

vayy..gerçekten çok güzel...ellerinize sağlık

3. Default

tebrik ederim selman abi spr olmuıs

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

saolun cok güzel bi skin olmus ellerinize saglık

Ellerie sağlık Abi..Nice çalışmalara
    -

cok saolun yahu

Elinize sağlık kardeşim

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Hakikatten güzel olmuş.Oyuna farklı bir hava getirecek.Çok sağol,ellerinize sağlık.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

abi süper olmuş bee
    bide şu adam şeklini nerden indirdin sitede vardı ama bulamadım
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

çok güzel olmuş gercekten. Çalışmalarınızda basarılar dilerim

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

gerçekten çok güzel bi skin olmuş ellerine sağlık oyun a renk katıcak bunlar

12. Default

süper olmuş. artık turksportal skinini kullancam bu arada ellerinize sağlık

kralsınzzz abi, elleinize sağlık

güsel basmışsn isviçreye

gerçekten keyif veren bir çalışma elleriniz dert görmesin teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

emeğinize sağlık beyler süper olmuş teşekkürler

çok güzel olmuş emeğinize ellerinize sağlık

Default çok güzel olmuş

elleriniz dert görmesin ...36 yaşındayım bu oyunun müptalası oldum herşey için tşk...

teşekkürler selman demirhan abi ve tarık abi mükemmel bir skin olmuş.gerçekten 10 numara bir skin hemen başlıyorum kullanmaya

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

Quote Originally Posted by scorpi__@
    elleriniz dert görmesin ...36 yaşındayım bu oyunun müptalası oldum herşey için tşk...
    valla helal olsun...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

çok güzel bir çalışma oldu tebrikler arkadaşlar çok beğendim
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

eewett gercekten fm ye yeni bi atraksiyon getirir bu arayüz..herzaman kaliteli calısmalar yapmaya calısan selman abi ve tarık abiye tekrar tekrar tesekurler...

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Ellerinize sağlık emek vermişsiniz yalnız ben sadece değişik bir background ve birde oyunun logoları yerine gelen topları fark edebildim. Kusura bakmayın amacım kötülemek veya emeğe saygısızlık değil ama ben farklı pek bişey göremedim açıkçası.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by pEnTaGrAm_15
    Ellerinize sağlık emek vermişsiniz yalnız ben sadece değişik bir background ve birde oyunun logoları yerine gelen topları fark edebildim. Kusura bakmayın amacım kötülemek veya emeğe saygısızlık değil ama ben farklı pek bişey göremedim açıkçası.
    Görmek , Bakmak, Denemek ve Kullanmak farklı şeylerdir... Elbette farketmemiş olabilirsin ama yüzlerce kişinin bir bildiği vardır değil mi Oynadıkça daha çok hoşuna gidecektir ve farklılıkları fark edeceksin.Keyifli oyunlar

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Tamamda oyunda mevcut olan metallic skinden pekte farklı durmuyor açıkçası skin. Yani bu yeni bir skin mi yoksa senin metallic skin üzerine bir editleme ile bazı modifikasyonlar yapman mı? Eğer modifiye yaptım dersen saygı duyar alkışlarım. Ama yeni bir skin yaptım diyorsan o zaman farklı düşünürüm.

Nesil
    2006
    Yer

Tamamda oyunda mevcut olan metallic skinden pekte farklı durmuyor açıkçası skin. Yani bu yeni bir skin mi yoksa senin metallic skin üzerine bir editleme ile bazı modifikasyonlar yapman mı? Eğer modifiye yaptım dersen saygı duyar alkışlarım. Ama yeni bir skin yaptım diyorsan o zaman farklı düşünürüm.
    Sen Remake&Mix yöntemini bilmiyorsun sanırım...Eğer Remake&Mix yöntemini bilseydin bu konunun başlığını okumadan yorum yaptığını düşünürüm Skinin ismini dikkatle oku sevgili arkadaşım "Turksportal Remake&Mix Skin '06....

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Tamam o zaman ellerine sağlık. Uzun zamandır FM/CM piyasasındayım böyle bir yöntemide atlamışım heralde.

Oyunla beraber gelen Metallic Skin'e güzel bir alternatif yapmışsın.

Nesil
    2006
    Yer

Tamam o zaman ellerine sağlık. Uzun zamandır FM/CM piyasasındayım böyle bir yöntemide atlamışım heralde.

Oyunla beraber gelen Metallic Skin'e güzel bir alternatif yapmışsın.

Yazık ki piyasadaki skinlerin %75'ini kapsayan bu yöntemi atlamışsın Metallic Skinle yanyana koyduğunda bunun Metallic'in üstüne yapıldığını düşünüyorsan gerçekten oyun bilginden ve gözlerinden şüphe ederim.Böylesine müthiş bir çalışmaya ayırdığım bu konuyu tartışmalarınla işgal etmeye daha fazla izin veremem kusura bakma!!!

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Niyetim tartışma çıkarmak falan değil, bana o kadar orjinal ve farklı bir skin gibi gelmedi onu belirtmek istedim. Sanırım düşüncelerimde özgürüm. Ben teşekkürümüde ettim. Bir karalama söz konusu olamaz.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri