Sayfa 2 / 22 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 637 sonuç

Konu: FM 2009 - Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

dostum şu logo vs olayını banda ulaştırırmısın.. harbiden takımıda güzel kurmuşsun

banada bitane kaleci lazım iyi genç bişe.. önerileriniz varsa alim..

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

Quote Originally Posted by Deli_Ruh View Post
    4-2-3-1

2 defansif ortasaha

aml amc amr
    bende deneyeyim saol

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Doğru arkadaşım. Profilde en alt kısımda toplamda oynadığı maç sayısı ve toplam attığı gol sayısı yazıyor.1 T.K maçı 2 gol 5 lig maçı 1 gol

Toplamda 6 Maç 3 gol ediyor..Yani yanlışlık yok

skorun taktikle alakası yok. eğer fm 09da büyük bir takıma hazırlık macı teklifinde bulunursanız anlarsınız. ben juventus'a teklif yaptım kabul ettiler ama U19la geldiler yani sonuc doğal. arkadas da middlesbrough'nun kadrosunu yayınlarsa konu daha saglam olur...

guizanın attığı golden 1fazlasını 15maçtır atmış olması ironik

yalniz oyunda ki hatalara bakinca fm 2008 den hic ders cikarmisa benzemiyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Fenerbahçe ile başladım. Roberto Carlos un kafasının kel olarak gösterilmesi, Guiza nın kaleci ile karşı karşıya olduğu pozisyonlarda bile topu dağlara taşlara vurması, bir hazırlık maçında Volkan ın gereksiz yere ceza sahası dışına çıkıp topu ıskalaması ve rakibin boş kaleye gol atması çok gerçekçi geldi bana...
    Yedek kulubesinde saha sola koşup bağıran bir adam olsaydı çok güzel olurdu.Hatta Yılmaz Vural gibi sahaya yuvarlanıp girmek daha sonrada tribünlere gönderilme olsaydı...
    3D baştan saçma gelmişti ama insan zamanla alışıyor.Demo daki gibi oyuncular durarak oynamıyor ve kaleci plonjon larıda güzel bir hava veriyor.
    Dikkatimi çeken en büyük olumsuzluk, rakip kanat oyuncusu kaleye doğru ilerlerken, defans oyuncusu rakibin önünü kapatmaya doğru değilde, kaleye doğru saçma sapan bir koşu yapınca yediğim gol oldu.Rakibin önüne doğru koşsa golü engelleyebilirdi.

oyun daha çıkmadı dioorlar aral'a tel açtım çarşamba çıkcak dioolar nerden buldunuz oyunu...cvp yazarsan sewinirim....

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by DD2006 View Post
    oyun daha çıkmadı dioorlar aral'a tel açtım çarşamba çıkcak dioolar nerden buldunuz oyunu...cvp yazarsan sewinirim....
    Steam üzerinden indirebiliyorsun oyunu.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69047

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by cankatcug View Post
    kimse görmedi sanırım..full sürümde varmı bilmiyorum ama demoda şu var..

fenerbahce takım bilgi ekranında, average ticket price $34k bu normal.ancak average season ticket price(kombine kart ücreti) $1.02 k yazıyor.çok büyük ekonomik farklılıklar getirecek bir hata. aynı değer bjk de $338k, gs de $550k
    türkiye ligi nin oynanabilirliğine direkt etki edecek bir hata..umarım acilen düzeltilir. ibb de bile 117 $
    Hata degil.

Bilet fiyatlari, sezon sonunda takimlarin normalde stat gelirleri ile asagi yukari ayni olacak sekilde ayarlandi.

Yani bilet fiyatlari yanlis olsa da, oyunun bilet fiyatlarini kullanmasi, bizim Turkiye'de bilet satis stilimizden farkli oldugu icin sonuclari dogru cikartiyor.

(Mesela Ingiltere'de kombineler sadece lig maclarini icerdigi icin oyunda da boyle, ancak Turkiye'de kombine butun maclari icerir. Sponsorlara bilet dagitimi bizde oldukca fazladir, oyunda her stada gelen para oder vs. vs.)

Nesil
    2005
    Yer
    Copenhagen

Quote Originally Posted by byrecoo View Post
    nasıl bi hata bu bilgim yok ta???

benim başıma gelen ilginç olay rakip defansta bi oyuncu resmen kendi kalesine ceza sahası çizgisi civarından şut çekti ve gol oldu: ve 1 0 yendim böyle defans zor bulunur
    Kesin bizim Edu'dur o

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Hata degil.

Bilet fiyatlari, sezon sonunda takimlarin normalde stat gelirleri ile asagi yukari ayni olacak sekilde ayarlandi.

Yani bilet fiyatlari yanlis olsa da, oyunun bilet fiyatlarini kullanmasi, bizim Turkiye'de bilet satis stilimizden farkli oldugu icin sonuclari dogru cikartiyor.

(Mesela Ingiltere'de kombineler sadece lig maclarini icerdigi icin oyunda da boyle, ancak Turkiye'de kombine butun maclari icerir. Sponsorlara bilet dagitimi bizde oldukca fazladir, oyunda her stada gelen para oder vs. vs.)
    evet haat değil,, fb de "k" yı gözden kacırmısım.1.04k, 1004 $ a etkabül ediyor.diğerlerinde 550 $..doğru olmuş. (:

Quote Originally Posted by byrecoo View Post
    nasıl bi hata bu bilgim yok ta???

benim başıma gelen ilginç olay rakip defansta bi oyuncu resmen kendi kalesine ceza sahası çizgisi civarından şut çekti ve gol oldu: ve 1 0 yendim böyle defans zor bulunur
    aynısı dun gece bana oldu hazırlık macında koseden attı golu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

'deli ruh' şu logolar için siteyi banada pm ile gönderirmisin kardeşim..

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Resimdeki oyuncu jonas sezon sonu 27 takımdan teklif gelıyor ve hepsi kabul ediliyor evet tam 27 takım siz olsaydınız hangi takımı seçerdiniz,jonas hangisini seçmiştir sizce

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by BeaT View Post

Resimdeki oyuncu jonas sezon sonu 27 takımdan teklif gelıyor ve hepsi kabul ediliyor evet tam 27 takım siz olsaydınız hangi takımı seçerdiniz,jonas hangisini seçmiştir sizce
    Manchester UTD?

Talking

Quote Originally Posted by BeaT View Post

fenerbahçe

arkadaşlar fm 2009 da istanbulspor un kadrosunu bana iletebilir misiniz.ben fm yi daha almadımda.ben için gerçekten önemli.fm 2009 da istanbulspor un kadrosunu öğrenebilir miyim?

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

newcastle renkleri siyah beyazı çok sevmiş olacakki juventusa gitti jonas.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasaray kariyerim. Ogan Tarhan bir oyuncu öneriyor. Altay'ın 16 yasındaki genc ismi:

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by feneraydin View Post
    arkadaşlar fm 2009 da istanbulspor un kadrosunu bana iletebilir misiniz.ben fm yi daha almadımda.ben için gerçekten önemli.fm 2009 da istanbulspor un kadrosunu öğrenebilir miyim?
    ben şu an istanbulspor ile oynuyorum da 9 transfer yaptım orjinal kadro için yeni oyun açmam lazım yani. kimseyi satmadım ama 9 oyuncu aldım.

yazıldı mı bilmiyorum belki oyundaki bir hatadır ama 5.0-5.5 la oynayan bir oyuncumu ne zaman devre arasında değiştirsem ratingi mac sonunda 6.5 -7 gibi bir şey oluyor..ben mi yanlıs görmüşüm diyorum bu oyuncuyu niye çıkarmışım diye ama dikkatle baktım nerdeyse her seferinde böyle oluyor...devre arasında kötü oynadı diye oyundan aldıgım oyuncu maçta çok iyi oynamış da haberim yokmus gibi yapıyor bana oyun:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

tek kale oynadım 27 sut war kaleyi bulan.kaleci degajdan gol attı.1-0 kaybettim.bu mukemmel kaleci kimmi?tabiki mark schwarzer.

--------------------------------------------------------------------------------

1-tatile çıkamıyorum
    2-belli bi süre oynadıktan sonra hata mesajı alıp oyun kapanıyor
    3-2d maç esnasında çıkan pop-up penceresi takılıp kalıyor,kapanmıyor
    4-genç oyuncular hariç as oyuncularımın hiçbiri kontrat yenilemiyor
    5-mesajlara cevap verdigim zaman yanlarda çıkan sarı ya da kırmızı renkli noktalar silinmiyor(önemsiz görünebilir ama cevap verdip vermedigimi anlayamıyorum)
    6-top kalecimde,önünde kimse yok herkes orta saha çizgisinde ama dönüp topu taca atıyor hiçbi anlam veremedim ve bu birden fazla oldu(kalecim volkan belki o yüzdendir diycem ama volkan bile o kadar salak degil )
    7-benim futbolcular maça hap alıp çıkıyor heralde arada dönüp kendi kalelerine şut çekiyorlar,ugur boral bile aml oynarken kendi kalesine şut çekti ve gol attı...
    8-ve şuan aklıma gelmeyen bisürü sorun
    9-sabırsızlıkla bekledigim oyundan 4 günde SOĞUDUMMM

denizlispor ile maç yaptım.3-0 yendim.adamların toplam 2 kaleyi bulan 0 şutu var ama maçın adamı nasılsa volkan demirel oluyor.

3D maç ekranında oyuncuların yarısı normal futbolcu gibi gözükürken, diğer yarısı 2D maç ekranındaki yuvarlak futbolcuların 3 boyutlu haline dönüştüler. Pozisyon geçene kadar sahada dolaşan bir sürü yuvarlak 3 boyutlu şekil vardı

logolar için neden bir link verilmiyor da hep pm isteniyor??!?!?

paylaşın da biz de kullanalım yahu

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Juventus'un bütün oyuncuları hayalet

girin bakın oyuna hiçbirinin face'i yok. başka takımlarda da aynı şey var mı bilmiyorum
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

manchester city de 23 numara ömür boyu rafa kaldırılmış..resimini koyacaktım ama nerden baktıgımı bulamadım

Türkiye liginde 2. sezonum.Lig arasında oyuncu kayıtları için registration window acılmadı.Kadro secim ekranında altta registration'un bitiş tarihi gözüksede Change buttonu ve kadro numaraları buttonu yok.Aldığım adamları oynatamıyorum.Bu çok garip bir sorun.

Sayfa 2 / 22 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri