Sayfa 3 / 22 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 637 sonuç

Konu: FM 2009 - Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

napoli de de 10 numara verilmiyor kimseye

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

İlginçliğinden çok, sinir edici birşey ama benimi bulacak hep

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by noescape85 View Post
    İlginçliğinden çok, sinir edici birşey ama benimi bulacak hep

90+4 denildiğinde en az 4 dakika oynatacak anlamındadır..Daha az oynatamaz ama fazla oynatabilir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    90+4 denildiğinde en az 4 dakika oynatacak anlamındadır..Daha az oynatamaz ama fazla oynatabilir
    Bende 93: 59 oldu bekliyordum öyle bitecek diye :P

Burda son dakikada, hatta son dakikada değil, uzatmanın bile bittiği anda; önce kart görüp, , sonra mağlubiyet golümü göstermeye çalıştım zaten =)

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bu kadarını ben Hayal-ed-emezdim
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

bu ne yaaa . Arkadaşlar resim hatası deil ordaki 2 alexide yerinden oynatabiliom guizayıda başka mevkilere koyulabiliolar

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by kocari View Post
    bu ne yaaa . Arkadaşlar resim hatası deil ordaki 2 alexide yerinden oynatabiliom guizayıda başka mevkilere koyulabiliolar

bu hata bendede var babacan.sinir bozucu gercekten.bug mu yoksa normal mi anlamadim

+ forumdaki diger arkadaslariminda dikkatini cektimi bilmiyorum ama klüplerin Information bölümünde stadyum adi ,kapasite yazmiyor artik. sizdede böyle mi?

ve menajerimizi tatile yollayamiyoruz nedense. go on holidaye tikliyorum STATUS bölümüne giriyor

kaleci tolga zengin 1 ay sakatlanmıştı.sakatlığı geçti haberi geldi.ve bu haberi veren mesajdan bir sonraki mesajda tekrar 1 ay sakatlandığı yazıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tolga'yı takım içinde çekemeyenler var demek ki,ağırlık çalışırken sabotaj yapmışlar

tatile yollayamama olayı ne hakkaten,niye olmuyor?

Kaleci volkan kaleden kaleye gol attı =) Şamp. Ligi maçı 90+2 de hemde 1-0 kazandım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Metin85 View Post
    bu hata bendede var babacan.sinir bozucu gercekten.bug mu yoksa normal mi anlamadim

+ forumdaki diger arkadaslariminda dikkatini cektimi bilmiyorum ama klüplerin Information bölümünde stadyum adi ,kapasite yazmiyor artik. sizdede böyle mi?

ve menajerimizi tatile yollayamiyoruz nedense. go on holidaye tikliyorum STATUS bölümüne giriyor
    Orjinal oyun oynuyorum ve bu hata bende de var sinir oluyorum bi çözümü var mı ???
    Last edited by maestro_alper : 21.Kasım.2008 at 14:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by ncdtcpr View Post
    tatile yollayamama olayı ne hakkaten,niye olmuyor?
    korsanlarda olmuyo

miguel velaso nun önü bomboş top kullanacağı onca adam varken rakip takımın oyuncusu benim ceza sahamdan geri dönüyor ve mal velaso dönüp o adama pas atıyor..Allah ım kafayı yiyecem..

ey gidi 1950 1960 yıllarında baskette 3 lük çizgisi yoktu..artık futbolda da ceza sahası çizgileri yokkralsın fm kralısın sigames
    Last edited by realbeck : 21.Kasım.2008 at 21:55 Reason: resim açılmıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boş stadyum'uoyunda görmüştüm ama bu kadar büyük boyutta stadı oyunda ilk defa gördüm.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post

Boş stadyum'uoyunda görmüştüm ama bu kadar büyük boyutta stadı oyunda ilk defa gördüm.
    Her maç öyLe değiL,değiL mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zaten Wimbledon benim. Ev sahibi takımın stadı o
    bu oyunda sadece 1 maç yaptığım için diğer maçlarda nasıl bilmiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kocari View Post

Hep mi böyle yoksa ara sıra mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

o görüntü hatası fc arkasına da amc koyunca oluyor
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Adam' a 2 yerde birden oyna demiş oLabiLme ihtimaLi var mı

Nesil
    2006
    Yer
    Kahramanmaraş

Adam suratsız cıktı iyimi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Emre'nin Favourite Teams ;

* Galatasaray
    * Inter

Ama Oynadığı Takım Fenerbahçe

sakary Ali Misafir

Beşiktaşta da 16 numara verilmiyor

Bursa ile kavgalı olduğumuz için 16 da bursanın plaka numarası onun için verilmiyor.

Cisse ilk geldiğinde 16 diye duyurulmuştu ama sonra 18 diye değiştri.

Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    denizlispor ile maç yaptım.3-0 yendim.adamların toplam 2 kaleyi bulan 0 şutu var ama maçın adamı nasılsa volkan demirel oluyor.

eğer volkan asis yapmışsa olabilir 2 kez defans arkasına top atıp gol olmuşsa olur

Quote Originally Posted by Metin85 View Post

Aynen öyle kardeş. Ne stad kapasitesi yazıyor, ne tatile gidebiliyorsun, ne information yazıyor, ne altyapı durumunu görebiliyorsun... Yamasız oynanmıyor bu oyun. iyice hevesimiz kursağımızda kaldı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Size ilginç gelecek mi bilmiyorum ama, bu oyun iyice salaklaşmış, oyunu zorlaştırcam diye ...unu çıkarmışlar oyunun. Öncelikle sakatlık. Birçok adamım sakatlanıyordu, antremanı light yaptım sorun deişmedi. Yahu her maçta iki adamım en az bir ay sakatlancak diye bi kaide mi var? neden iki gün sakatlanmaz? İyi bir adam alırım, heyecanla oynatırım maç içinde sapasağlam, maç sonunda girmiş adama 3 ay. Bu ne len? Böyle şey mi olur. Ha birde bizim Aykut'a, santra yayından Mascherano çakıyor. Kaleci önde falan değil ha, yanından geçiyor top. Olabilir dicem ama Mascherano'nun long shot 8. El insaf be. Ya adamın long shot'u 25-30 falan yapın, yada bizim mehmet topal 13 falan yapmayın da, 10 yılda bir tane uzaktan gol atamayınca biz de üzülmeyelim. başlarım böyle aşkın ızdırabına.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ekleme: Arkadaşlar bu ne salak bi oyundur yahu. Bildiğiniz 4-5-1 taktiği. 4-5-1 standard taktiği, gs takımı, mata var, martin cacares var, guana var, varoğlu var. Takım kağıt üzerinde süper. Üç hazırlık maçı yaptım. chelsea, man utd, Liverpool. En az 7 tane yedim. 7! Var mı böyle bir şey arkadaşlar? Hangi biriniz mahalledeki arakdaşlarını çağırsa 7 tane yer ya? Nedir yani, defansa çekilsem olmuyor, hüücm etsem olmuyor, amacı ne bu oyunun?

Arkadaşlar oyun bence çok kolaylaşmışş

oyuna FENERBAHÇEYLE başladım. GUİZA zaten inanılmaz leblebi gibi gol atıo guiza nın aksine semihi çok kötü yapmışlar ayrıca ikisini birarada oynatınca guiza da gol atamıyor bu oyunu yapanlar hiç mi fener maçlarında guiza ve semihin ne kadar ii anlaştığını görmemiş

ayrıca semih geçen senenin gol kralı avrupa şampiyonasında 3 gol attı ve bu adam 11 maç yaptım bi tane bile gol atamıoo çok komik yaa

oyunda 11 maçta 10 galibiyet 1 beraberlik aldım bu maçların içinde barcelona ve werder bremen maçlarıda var

bu sezonu denemek için açtımm ama bu kadar ii gidince devam ettim. Size tavsiyem transfere para harcamayın eski senelerin aksine çok fazla futbolcuu transfer listesine koyuluo ve transfer listesine koyulan futbolcular çok kolay kiralanıyor.

ben transfer listesinden milandan emerson u zaragoza dan gabi yi zenitten fatih tekke yi kiraladım eski versiyonları gözünüzün önüne getirin ve bu isimlerin türkiye ligine kiralık gelmelerinin zorluğunu düşünün

türkiye lginden çok komik fiyatlara özer hurmacı, ibrahim akın ve serca temizyüreği aldım

dış transferim eren derdiyok ve ljungberg (26K)

ortaya ii bi takım çıktı ligde ii gitmem çokta tesadüf deil ama iş şampiyonlar ligine gelince barcelona yı içerde 2-1 devirdim hemde ezerek werder bremenle dışarda 1-1 berabere kaldım. Bu sonuçlar eski fm lere göre ilk sezonda bana inanılmaz gelen sonuçlar

yani diceğim oyun çok kolay olmuş bence ve yeni maç moduyla takımın sahaya yayılışını ii görebildiğimizden oyunun gidişatına önlem almakta kolaylaşmışş

Sayfa 3 / 22 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri