Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 108 sonuç

Konu: Oyunda Tatil e gidemiyorum ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Evet var olmaz mı?

SI Games'ten bu hata için yakında yama çıkması bekleniyor zira çoğu kişide var bu sorun. Ancak genellikle korsan oyunlarda rastlanıyor. Orijinal oyunlarda da olduğu söyleniyor.

benim oyun orjinal bendede var patch bekliyorum bi kere oyunu %100 oynanabilir olarak çıkarsalar :S

3. Default

yardımcı antrenör hazırlık maçlarını kontrolünü alır ı işaretlerseniz en azından hazırlık maçlarını pas geçebiliyosunuz

demek ki sadece korsan oyunlarda olmuyormuş. daha önce fm nin orjinal oyununu aldım ama bu tür sorunlardan dolayı bu sene almadım. çünkü başıma gelecekleri biliyorum. neden boşa o kadar para vereyim ki. ama eğer durumum olsaydı tabii ki aldığım tüm oyunları orjinal alırdım ama yapcak birşey yok ne yazıkki...

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Orjinal oyunda da bi sürü hatalar var,19 kasım olmuş ben hatalardan dolayı oyun alamıyorum henüz,1 yılda bu oyunun yapımcıları yan gelip yatmış herhalde bu kadar hata bir arada insaf yani

aynen katılıyorum kardeşim oyunu yapın ağustosta eski kadrolarla bi deneme yapın 1 ay 10 ay yatıp 2 ayda oyun yapıyolar..
    nedense oyunun isim hakkı değişip segaya geçtikten sonra başladı bu sorunlar

1-tatile çıkamıyorum
    2-belli bi süre oynadıktan sonra hata mesajı alıp oyun kapanıyor
    3-2d maç esnasında çıkan pop-up penceresi takılıp kalıyor,kapanmıyor
    4-genç oyuncular hariç as oyuncularımın hiçbiri kontrat yenilemiyor
    5-mesajlara cevap verdigim zaman yanlarda çıkan sarı ya da kırmızı renkli noktalar silinmiyor(önemsiz görünebilir ama cevap verdip vermedigimi anlayamıyorum)
    6-top kalecimde,önünde kimse yok herkes orta saha çizgisinde ama dönüp topu taca atıyor hiçbi anlam veremedim ve bu birden fazla oldu(kalecim volkan belki o yüzdendir diycem ama volkan bile o kadar salak degil )
    7-benim futbolcular maça hap alıp çıkıyor heralde arada dönüp kendi kalelerine şut çekiyorlar,ugur boral bile aml oynarken kendi kalesine şut çekti ve gol attı...
    8-ve şuan aklıma gelmeyen bisürü sorun
    9-sabırsızlıkla bekledigim oyundan 4 günde SOĞUDUMMM
    Last edited by byvirus : 19.Kasım.2008 at 05:17 Reason: ekleme

korsanla alakası yok ve ayrıca bu oyunu oynayıp burda yorum yazan herkes tatile nerden çıkılacagını biliyordur zaten tatile çıkamama sorunu oyundaki genel bir hata benim orjinal ama bende tatile çıkamıyorum.gerçi oyunda o kadar çok hata varki hangisini yazacagımı şaşırdım...

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Holiday sorunu korsan kullandığınız içindir , korsan kullananlar böylelikle belli oluyor
    çözümü , orjinal almaktır

benimki orjinal ama bende tatile çıkamıyorum.genel bi sorun sanırım...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by burakofly View Post
    13 kişi sorunu daha ciddi zaten
    yokmu bi çözümü

taktik ekranında 13 görünüyor ama sen maçı yine 11 kişi oynuyorsun.bence bu oyunu sadece çıkarmış olmak için çıkarmışlar ya da 3d yle ugraşmaktan diger ayrıntılarla hiç ugraşmamışlar.oyunda o kadar çok hata varki
    Last edited by byvirus : 19.Kasım.2008 at 05:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    korsanla alakası yok ve ayrıca bu oyunu oynayıp burda yorum yazan herkes tatile nerden çıkılacagını biliyordur zaten tatile çıkamama sorunu oyundaki genel bir hata benim orjinal ama bende tatile çıkamıyorum.gerçi oyunda o kadar çok hata varki hangisini yazacagımı şaşırdım...
    Oyunum orjinal ve istediğim an tatile çıkabiliyorum .. Oyunun bi hatası KESİNLİKLE değildir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nerdeyse bi sezon bitircem 3d ile oynuyorum tüm maçları , bu hataların birine bile rastlamadım..ilginç !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    benimki orjinal ama bende tatile çıkamıyorum.genel bi sorun sanırım...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

taktik ekranında 13 görünüyor ama sen maçı yine 11 kişi oynuyorsun.bence bu oyunu sadece çıkarmış olmak için çıkarmışlar ya da 3d yle ugraşmaktan diger ayrıntılarla hiç ugraşmamışlar.oyunda o kadar çok hata varki
    Dostum çok ilginç ya..Sende , bende orjinal kullanıyoruz
    ama sende hatalı .. Gerçekten çok garibime gitti , herkese aynı dosyaları vermiyor mu bu adamlar Hadi korsan kullansan anlayacağım ama tatile gitmeme sorunu fln. orjinalde ilk sende duyuyorum
    alan tüm arkadaşlarım benimle hem fikir..Tatile gidiyor..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by burakofly View Post
    13 kişi sorunu daha ciddi zaten
    yokmu bi çözümü
    Gelecek yama ile bu sadece göze hitap eden problem düzeltilecek.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Dostum çok ilginç ya..Sende , bende orjinal kullanıyoruz
    ama sende hatalı .. Gerçekten çok garibime gitti , herkese aynı dosyaları vermiyor mu bu adamlar Hadi korsan kullansan anlayacağım ama tatile gitmeme sorunu fln. orjinalde ilk sende duyuyorum
    alan tüm arkadaşlarım benimle hem fikir..Tatile gidiyor..

sen bu nesajı yazmadan önce bazı arkadaşlar da yazmış aynı sorunu önce bi okusan da sonra yorum yapsan daha iyi olmazmı

holiday sorunu bende de var..13 kişi olayı da sanırım amc nin soldan fc ye çıkacağızı fc nin de yanda duracağı gibi 2 farklı olayı göstermekte normal bi şey olabilir..

realbeck bencede iyiki para verip almadım ama korsanda oynamıyorum paramı verecem(80 ytl) hemde saçma hatalarla oyuna katlanacam afedersiniz ama enayi yerine koyuluyoryz bence o yüzden oyun almadan ilk önce araştırıyorum ve hatalarla doluysa almıyorum (örn: Fm 09) yeter oyuncuyu enayi yerine koymayın !!!! birde sorunsuz oynuyorum diye burada söylenmeyin heee sizin oyun düzgün diğer orj. alanların bozuk yalan yanlış bilgi vermeyin size başka dosyalarmı verdiler sallıyorsunuz (düzgün çalışıyor sorunsuz çalışıyor pehh rüyamda görsem inanmam )siz sadece kendinizi avutuyorsunuz kimbilir ne hatalar çıktı ya da çıkacak kendinizi kandırmaya devam edin SORUNSUZ OYNAYANLAR si games bizi sömüremeyeceksin!!!!!! bu kadar b..ktan hatalarla dolu oyunla bizi sömüremeyeceksin !!!!!!!!

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Orjinal kullanıyorum ve tatile çıkabiliyorum. Havai, Faroe adaları neresi olursa artık

oyunun yapımcılarını kınıyorum insanlarlaa(oyuncularla) dalga geçiyorlar resmen oynatıyolar korsana karşı hiçmi başka çözüm yok koskoca sigameste de, go on holidayi devre dışı bırakıyorlar .oynamak istiyen normalde oynar. kesinlikle korsanla ilgili bir hata değil, kesinlikle gözden kaçan bir hata olarak yorumluyorum !

bu hata demo'da da vardı ozaman demo'da korsandı daha full sürümünü oynamış değilim ama korsandan kaynaklanacak bir sorun değildir bence bukadar aptalca bi fark olmaz yani muhtemelen fm hatalarından biridir ve update'ler ile giderilir

Quote Originally Posted by myeren View Post
    bu hata demo'da da vardı ozaman demo'da korsandı daha full sürümünü oynamış değilim ama korsandan kaynaklanacak bir sorun değildir bence bukadar aptalca bi fark olmaz yani muhtemelen fm hatalarından biridir ve update'ler ile giderilir
    katılıyorum demodada çıkamıyordum yorumları okuyunca oyunu almakta oynamakta istemedim bir anda soğudum cm bile oynayabilrim

Diğer konuya yazdım burayada yazayım;
    Tatil oyun hatasını Orginallerin çoğu yaşamıyor. Korsan oyunların hatalı kırılmasından kaynaklı bir sorun.Bunun için farklı çözüm yerlerine bakınız. Burası yeri değildir.

İllahi tatil derseniz size tavsiyem en azından bir dahaki maça kadar oyun durmaz;
    bunun için
    options-preference-continue game timeout seçin kaç saniye beklesin 5 iyidir.

böylece kesin cevaplamanız gereken bir durum olmasssa mesela basın toplantısı gibi, oyun her beş saniyede bir otomatik olarak continue diyecektir.

Daha az basın toplantısı için bu seçeneğin hemen üzerinde bulunan seçneğide "fastest" yapabilirsiniz en azından sadece maçları oynamış olurum derseniz....

Nesil
    2007
    Yer
    ucu bucağı belirsizlik

beyler bu fm yetkilileriyle konuşan kimse yok mu bu sitede?bi sorsun bakalım ne dicekler adamlar?bende tatile gidemiyorum.herkesin problemi tatil oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

orjinal-korsan kavgasını bi türlü çözemiyorum.isteyen istediği gibi alır kullanır.o kendi bileceği bişeydir.sanki bu oyunu orjinal alan herkes buna benzer diğer konularda da bu kadar hassas mı merak ediyorum.mesela mp3 indirmiyorlar mı hiç?veya film?veya başka programlar vs vs.

asıl sorun şu.hepsi için geçerli değil tabi bu ama "korsan alıyorsunuz,hepsi müstahak,keşke oyununuz hiç çalışmasa" gibisinden yaygara koparan arkadaşların düşüncesi orjinal oyun satışı yükseldiğinde oyuna türkçe dil seçeneği eklenme ihtimali olması.istiyorlar ki herkes orjinal alsın ve kısa zamanda oyuna türkçe eklensin.bencillik kısacası.başkalarını düşünmüyorlar.belki adamın oyuna verecek parası yok.ama savunma da hazır."ayda 8 lira taksit yapılıyor.herkes bu parayı verebilir."senede 5-6 tane oyun alacak bi adam pek tabi ayda 50 lira bu işe ayıramayabilir örneğin.
    veya başka bir düşünceyle bu kadar özensiz yapılmış olduğunu düşündüğü bir oyuna(13 kişi olayı bunu ispatlamaya yeter.test bile edilmemiş olması muhtemel zira gözden kaçacak bir hata değil) bu kadar para vermek istemeye de bilir.veya vardır da parası başka şeye harcamak istiyordur.
    özet olarak tamamen bencilce bir düşünce yüzünden orjinal almazsanız böyle olur diye diretiyorlar.eminim ki pek tabi başka korsan programlar kullanıp,mp3 indiriyor bu insanlar ama onlarda türkçe derdi pek olmadığı için sorun etmiyorlar.
    öyleyse ben de söyleyeyim.orjinal alacaktım bu oyunu.gayet de kararlıydım.ama ispanyada, amerikada 30 dolara tr de 50 dolara satıldığını görünce vazgeçtim.ayrıca madem bencillik yapıyoruz,ona da varım.ingilizce biliyorum.yıllardır da oynuyorum ingilizce olarak.alıştım da zaten.türkçe çıksa bile büyük ihtimalle ingilizce oynamaya devam edicem.türkçe çıkıp çıkmaması ilgilendirmiyor beni yani.şimdi oldu mu peki?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

orjinal-korsan kavgasını bi türlü çözemiyorum.isteyen istediği gibi alır kullanır.o kendi bileceği bişeydir.sanki bu oyunu orjinal alan herkes buna benzer diğer konularda da bu kadar hassas mı merak ediyorum.mesela mp3 indirmiyorlar mı hiç?veya film?veya başka programlar vs vs.
    Bakınız şimdi olayın özü kavranamadığından bu tür düşünceler ortaya çıkıyor. İsteyen istediği gibi alır elbette bunda herkes sonuna kadar özgürdür, ancak korsan oyunla alakalı gelip Turksportal forumlarına mesaj yazamaz. Korsan yazılım kullandığını herhangi bir yolla belirtemez. Zira Turksportal gayriresmi bir site değildir ve oyunun yapımcısına karşı belirli sorumlulukları olan resmi bir sitedir. Ayrıca korsan yazılıma karşı olan tutumumuz sadece FM serisi ile sınırlı da değildir. Diğer bütün yazılım, mp3, film vb. telif hakkı olan her türlü materyalin illegal yollardan edinimi konusunda da forumlarımızda ve sitemizde bilgi paylaşımı yapılması kesinlikle yasaktır. Yani olay korsan-orijinal çekişmesi değildir. Sadece kuralların uygulanmasıdır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Bakınız şimdi olayın özü kavranamadığından bu tür düşünceler ortaya çıkıyor. İsteyen istediği gibi alır elbette bunda herkes sonuna kadar özgürdür, ancak korsan oyunla alakalı gelip Turksportal forumlarına mesaj yazamaz. Korsan yazılım kullandığını herhangi bir yolla belirtemez. Zira Turksportal gayriresmi bir site değildir ve oyunun yapımcısına karşı belirli sorumlulukları olan resmi bir sitedir. Ayrıca korsan yazılıma karşı olan tutumumuz sadece FM serisi ile sınırlı da değildir. Diğer bütün yazılım, mp3, film vb. telif hakkı olan her türlü materyalin illegal yollardan edinimi konusunda da forumlarımızda ve sitemizde bilgi paylaşımı yapılması kesinlikle yasaktır. Yani olay korsan-orijinal çekişmesi değildir. Sadece kuralların uygulanmasıdır.
    zaten paylaşılsın demiyorum.çıkıp bu forumda bunları konuşmak yasaktır diyebilir herkes.ama korsan alırsan elbet hata çıkar ben orjinal aldım böyle bi hata yok,git orjinal al demeye hakkı yoktur kimsenin.zaten moderatörler içerik konusunda gerekeni yapıyorlar.
    kaldı ki yazılan şeyler korsanla alakalı değil,oyunun genel hataları.

siz öyle yorumları silin edin..madem site resmi bir site oyunun yapımıclarına karşı sorumlulukları var.onlarında bize karşı sorumlulukları var.her sene aynı sorunlarla karşılaşmamıza rağmen hala bu sorunlara kulak asılmıyor..sırf türkçe dili kullanılsın eklensin diye oyundaki hataları gözardı edip,basitmiş gibi göstermeyin..önceden milleti havaya veriyolar yenilik reklamlarıyla ama oyunu alınca eskisinden hiç bir farkı olmadığını görüyoruz..bence ilk önce türkçe yi ekletmeye çalışcagınıza bu hatalarla dolu oyunu üreterek insanları enayi yerine koymamalarını dile getirin..

Quote Originally Posted by realbeck View Post
    siz öyle yorumları silin edin..madem site resmi bir site oyunun yapımıclarına karşı sorumlulukları var.onlarında bize karşı sorumlulukları var.her sene aynı sorunlarla karşılaşmamıza rağmen hala bu sorunlara kulak asılmıyor..sırf türkçe dili kullanılsın eklensin diye oyundaki hataları gözardı edip,basitmiş gibi göstermeyin..önceden milleti havaya veriyolar yenilik reklamlarıyla ama oyunu alınca eskisinden hiç bir farkı olmadığını görüyoruz..bence ilk önce türkçe yi ekletmeye çalışcagınıza bu hatalarla dolu oyunu üreterek insanları enayi yerine koymamalarını dile getirin..
    Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.Her sene koyuyorlar reklamları bi bakıyoruz bi fark yok.

hayallerim altüst oldu bu hatalarla karşılaşan arkadaşları görüyorum(birde orjinal oluncaa...)hevesim kursağımda kaldı her sene aynı veya birbirine yakın hatalar .şimdi aynı hatalar bendede olur diye orjinal almıyorum türkçe de eklenmesin istemiyorum ilk önce hatalar düzeltilsin en aza indirilsin(hattaa olmasın..)ondan sonra türkçeyi düşünürüz..

yaa bende orjinal kullanıyorum ama bende de aynı hata var tatile çıkamıyorsun kafayı yiyecem ama allahtan ben hata almadım hata alıyorsanız arkadaşlar oyununuzda hata aldığınız tarihten bir gün önce tatile cıkın 2 günlük ama tatil modunuz çalısıyorsa ben fm08'de böle yapıyordum ayrıca bu tatil konusu canımızı sıkmaya başlamış gibi umarım diğer gelecek versiyonlarda çözüm bulunur bu işe

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Arkadaşlar tatile çıkmak bu kadar önemlimi, şuan aramızda bir sürü arkadaş var bu oyunu oynayamıyor. biraz sabırlı olursanız Vieri'nin de dediği gibi gelecek yama da düzeltilecek.

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Gelecek yama ile bu sadece göze hitap eden problem düzeltilecek.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri