Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 108 arası toplam 108 sonuç

Konu: Oyunda Tatil e gidemiyorum ?

Nesil
    2006
    Yer
    internet

merakla bekliyoruz bakalım düzelir inşallah. fm artık bunu alışkanlık haline getirdi her sürümde farklı bir hatayla karşılaşıyoruz.hata her zaman olabilir ama bir oyun firmasının böyle oyundan soğutucu hatalar yapması hiç yakışık almıyor doğrusu.

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Quote Originally Posted by Mehmet Topcu View Post
    Arkadaşlar tatile çıkmak bu kadar önemlimi, şuan aramızda bir sürü arkadaş var bu oyunu oynayamıyor. biraz sabırlı olursanız Vieri'nin de dediği gibi gelecek yama da düzeltilecek.
    Yanlız o taktik ekranında 13 kişi göstermesi hatasını söyledi. Tatile çıkma sorununu yapacaklarını zannetmem. Yaparlarsa korsan oyun alımına boyun eğmiş olurlar. Ama çözümler tükenmiyor. Başka bir yol bulurlar elbet. Bir de şu kendini enayi yerine koyanlar oyunu oynamayın olur biter. Hem oyunu oynayıp hem de bizi eniye yerine koyuyalar demek kusura bakmayın ama çok iki yüzlüce bir hareket.

Beyler 9.1.0 yazıor oyunda benim paketinde italyanca yazılar war , oyuna giremiorum SI Games eger bunla ilgilenmesse TR oyundan soguyucak .. lütfne bisiler yapın arkadaslar google dan aramalar yapıorum bulamıorum linkler ölü cıkıyor artık bıktım , cok sıkıcı gecer go on holiday olmasa ya ! .. aylardır haftalardır sabırsızlıkla bekledigim oyundan go on holiday hatası yüzünden sogumak istemiorum . !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Arkadaşlar tatile çıkma sorunu çözüldü şuradan bulabilirsiniz, buradan yapabilirsiniz gibi mesajlar atmayınız lütfen. Çünkü çözüm legal yollardan değil ve bu yüzden forumlarımızda barınması imkansız.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

tatile gitmeye gerek yok size kolay bir yöntem anlatacağım;
    seçeneklere gelip orda ilerleme durumunu anlık yaparsanız siz bir tuşa basmadığınız sürece bir sonraki maçınızın saatine kadar otomatik ilerletir...Umarım işinizi görür

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Arkadaşlar tatile çıkma sorunu çözüldü şuradan bulabilirsiniz, buradan yapabilirsiniz gibi mesajlar atmayınız lütfen. Çünkü çözüm legal yollardan değil ve bu yüzden forumlarımızda barınması imkansız.
    nasil legal anlamda deyil? yani hata cözüldüyse onun illegal veya legali olurmuki

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Evet olur patchi sigames yapıp dağıtmışsa yani offical ise yama legaldir. Ama exe kırılıp c.rack olarak sorun çözüldüyse bu legal değilidr...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

hmm suan bi c.rack varmiki onun icin.. ben bu oyuna 35€ verdim c.rackli veya legal oynamak hakkim nede olsa

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Varsa bile burada bulamayacağınız kesin.

Sheriff Misafir

Çakma cd alırsanız gidemezsiniz tabi

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

cakma deyilki oyun burda satilmadigindan hollandaya gitdim aldim orjinal yani yinede cikmiyor tatile

Bugüne kadar gördüğüm hatası en bol fm bu oldu...

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Kardeşim çözüm çözümdür insanları bundan mahrum edemessiniz çözümü bulunmussa neyi saklıyosunuz ozaman siz çözün insanlar rahat etsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu hatayı çözmenize yarayacak yol illegal bir yol olduğu için malesef sitemizde paylaşılmasına izin vermiyoruz. Bunun için konu açan bir çok site var o sitelerde istediğiniz kadar enine boyuna tartışın, konuşun.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

sigames bununla ilgili bi acıklama yaptımı bana link verin yane legal olmayan oyunlarda tatile gitme oyunu yoq gibi bişey bence bi hata yapılmıs üzeri kapatılaya calısılıyor orjinal cd elinde olan bile diorki tatile cıkamıyorum insanın inanası gelmior varsa öle bi acıklama bi kopyasını yayınlayın szde burdan link vererek...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

920 yaması ile düzeliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

yamayı nerden indirices ?

Nesil
    2007