Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 145 sonuç

Konu: Crash Dumps

bende herhangi bir yere tıkladııgmda alıyorum,turk medya eklentisi var ama onu eklemeden oncede oluyordu gene oldu sımdı kapandı oyun....her dakika save yapmaktan bıktım.
    .....you SI diye bişey yazmıştım ve bence deme diye silinmiş!
    ....you SI diye bir forum konusu community.sigames.com da konu var öyle duruyor,kimse silmiyor,Sı yetkilisi adama neden öyle dedin diyor anlamaya çalışıyor ama Türk forumunda siliniyor.SI Avukatımısınız beyler? Burda .... yerine Damn,love vs kelimelerde gelebilir. Rtük gibisiniz masallah...
    bu kadar sansürlü kafanın bulundugu bir ülkede youtube'un kapanması normal arkadaşlar....
    Last edited by murtesa34 : 17.Kasım.2008 at 02:19 Reason: yok bence deme (:

Geçen sene benimde baya başımı ağrıtmıştı...
    Daha kariyerime yeni başlayacağım umarım bu hatlayla karşılaşmam.

Quote Originally Posted by cevdetertunca View Post
    valla başladık oyuncuları aldık ama hatayı verince en baştan başlıcaz... çözümü yok gibi sanırım
    bendede oluyordu artık bıkkınlık geldi

crush dump kalsörünü silip aynı adı taşıyan bi klasör yapmıştım 08 de ondan sonra hiç hata vermedi bir dene istersen şansımamı oldu bilemem ama denemekten zarar gelmez

bu ne ya bi ilerliyemiyorum oyunda tam lig baslıcak tak diye hata verıo donuo en basa gene yap transfer ılerle falan filan gene hata verıo orjinal oyun hemde verdıgımız paralara yazık oluo kac kısı bu hatalar yuzunden daha sımdıden bıktı oyundan bı cozum beklıoruz artık

Kesinlikle eklentilerden kaynaklaniyor.Ben oyunuma Huge database ve Turkish Media eklentilerini atmistim ve bu hatayi almaya basladim,ne zaman ki o dosyalari sildim sorun giderildi.

Quote Originally Posted by burakurhan View Post
    Kesinlikle eklentilerden kaynaklaniyor.Ben oyunuma Huge database ve Turkish Media eklentilerini atmistim ve bu hatayi almaya basladim,ne zaman ki o dosyalari sildim sorun giderildi.
    Bende hiçbir eklenti yok ama yinede crash dumps gerçeği ile birlikte yaşıyorum.
    2 -3 günde bir save yapmaktan bıkkınlık geldi ya
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cino View Post

crush dump kalsörünü silip aynı adı taşıyan bi klasör yapmıştım 08 de ondan sonra hiç hata vermedi bir dene istersen şansımamı oldu bilemem ama denemekten zarar gelmez
    arkadaşım şu oalyı bi ayrıntılı anlatsana
    nasıl yaptın 08 de, bi de ben deniyim, denemekten başka çare yok zaten...
    Last edited by rcrdnh : 17.Kasım.2008 at 00:50 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by burakurhan View Post
    Bunun nedeni medya dosyasi. Turkiye ligini acarsaniz sorun yok, ama diger ligleri actiginizda medya dosyasi yuzunden oyun hata veriyor.

SI'a bildirdim.

Quote Originally Posted by cino View Post

valla ben de bu crash dumps dosyasını sildim... fm 07 dede aynı hatayla karşılaşmıştım... şuan sezon ortasına geldim bi daha o hatayı almadım... alsam zaten bırakırdım oynamayı.. bi de ilginç olan arkadaşla steamden ortak aldık. ondan sorun olmadı bende oldu .. sanırım bilgisayardan bilgisayara fark ediyor

belgelerim>sports interactive>fm 2009 içindeki crash dumps dosyasını kesip masaüstüne attığımda problem kalmadı.

Türkish media yı yüklemiştim bende, sildim sorun kalmadı.Oyun yüklenirken crush hatası veriyodu.Bi deneyin belki ondan dolayıdır.

sizin yine oyuna girdikten sonra atıyo.benimki hiç girmeden direk crash dumps hatası veriyor.

Quote Originally Posted by onur911 View Post
    belgelerim>sports interactive>fm 2009 içindeki crash dumps dosyasını kesip masaüstüne attığımda problem kalmadı.
    nasil problem kalmadi arkadash? new game yaptigindami yoksa eski oyunu yeniden achtigindami? kaldigin yerden devam ede bildinmi?

yıllardır fm i hep ***** oynadım. lan dedim, bikere de parasını veriyim neyse delikanlı gibi, steam den indirdim.. yok arkadaş, yanlış yapmışım...

fb yle bi sezon başlattım. olmadık bi anda crash dump hatası verdi. neyse ki kaydetmiştim. tam öteki sezona geçicem, yine... malesef 22. haftada kaydetmişim oyunu en son. bir sürü maç, transferler... aynı maçları tekrar tekrar yapmak en nefret ettiğim şey olduğundan tenezzül bile etmedim. dedim en baştan başlıyım, ayda bir kaydederim. daha ilk hafta bitmeden gene crash dump...

yazık ya. parasını geçtim, harcadığım zamana yazık. kızgınlığı daha nası tarif etsem bilemiyorum...

para vermeyin arkadaşlar bu oyuna. benden tavsiye...

buarada, sega nın sitesine üye olup ticket açabilirsiniz...

Böyle gerizekalıca bırsey olabılrmı ya :S ulan gozumuzu boyadk fm fm dıye :S her tartısmada cm karsısnda savundum fm yı ama artık tak ettı bu ne kardesm oyunu yapanlarda sorunu bılmıyorsa sıl at oyunu artık ne dıım gece gece sınırm bozuldu sımdı yatda uyu :S

Arkadaslar sanırm sorunu cozdum,yanı bende ıse yaradı umarım sızdede ıse yarar.Önce options-preferences-display&sound-window settings ten use skin cacheyı kapatıp onun altındakı always reload skin on confirmi işaretledinizmi işlem tamamdır olmazsa birde aynı bolumden skini fm 2009 right yapn umarım ısınıze yarar gecenın bu vaktı sınırden ne yapcamı bılemedm ole kurcaladm bısıler yaptm ve sorun cozldu gıbı

Default Crash Dumps Sorunuu ACİL yardım lütfen.

arkadaslar oyunu oynarken bırden belgelerim/sports inctractive/fm2009/CRASH DUMPS uyarısı gelıyo tmm dıyınce oyun kapanıyoo.

Bunun bı caresı yok mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o klasörü sil cache yi sil tema değiştir
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

peki o klasörü silersem oyunu etkilemez mi?

arkadaslar bunun çözümünü tam anlamıyla bilen yok mu yaa canımı cok sıktı bu sorun:S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hiç bir Fm serisinde başıma gelmedi.Ama bu hatayı alan çok kişi var.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Valla çok enteresan şeyler olmaya başladı...
    ilk önce save game açarken hata aldım yüklenemiyor diye...
    zaten fazla ilerlememiştim neyse dedim baştan başlayım...
    database size'ı orta yaptım ve hayatımda ilk kez crash dumps hatası aldım...
    açıkcası korsan oyunda bile almamıştım bu hatayı hiç...
    daha sonra large seçtim ve oyun sorunsuz başladı...
    şimdi autosave'i ve save dosytasını sıkıştırı kapattım İnşallah tekrar sav game hatası almam...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

herhangi bir şekilde -ben antrenman ve taktik dosyası kullandım- 2008 ile ilgili birşeyi oyuna eklediğimde crash dumps hatası veriyor. Herhangi bir eklenti olmadan oynuyorum ve sorun yok.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar herkes kendi sorunlarını değişik bir şekilde çözdüğünü yazıyor hepsini denedim yine olmuyor. Hiç bi eklentim yok. Lütfen kesin bir çözüm yolu söyleyin...

ben bu crash dumps tanfalan anlamam da ben de oyun bi anda donuyo sonra simsiyah bi ekran çıkıyo bilgisayar yeniden açılıyo
    nedeni nedir ve çözümü varmıdır

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    herhangi bir şekilde -ben antrenman ve taktik dosyası kullandım- 2008 ile ilgili birşeyi oyuna eklediğimde crash dumps hatası veriyor. Herhangi bir eklenti olmadan oynuyorum ve sorun yok.
    Bahsettiğin yöntemi deniyorum şimdi.

Yalnız bu hata benim canımı aşırı sıkmaya başladı, 9.0.1 ile açtım, hata verdi dedim heralde patch'tendir olmadı.Default açtım daha oyunu kurarken hatayı verdi.Son çare artık El Barto'nun söylemiş olduğu, yoksa cidden bu oyun beni kanser edecek.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by arneas View Post
    oyun datasını etkileyecek her hangi bir eklenti varsa o yüzden olmakta. Bu hata data ile alakalı

geçen sene huge datebase yi yüklediğim zaman aynı hatayı bende alıyordum fakat datebaseyi sildikten sonra düzeldi...

herhangi bir şekilde datayı etkileyecek bir dosya yüklendi ise muhtemeln o yüzden oluyor...
    bunlar ne olabilir..
    1- yaynlann huge database'i yülemek veya benzerlerini
    2-editorden değişiklik yapmak
    3-yüklenen skinde datayı etkileyecek dosyalar bulunması "fmf uzantılı dosyalar" veya edt ddt dosyaları
    4-fm08 uyumlu Turksportal türkçe yapasını fm09'da da çalıştırmak vb.

ya baba konuyla ilgisiz olcak ama şu senin oynanabilir 117 ligin logolarının olduğu yamayı bi koyda oyuna zevk gelsin ya

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bunun nedeni medya dosyasi. Turkiye ligini acarsaniz sorun yok, ama diger ligleri actiginizda medya dosyasi yuzunden oyun hata veriyor.

SI'a bildirdim.
    bu dedıgınızle bır alakası yok ben medya dosyasıyla turkıye lıgınde oynamama ragmen bu hatayı alıyorum ...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sadece editorden birkaç değişiklik yapmıştım oyunun ortasında continue yaparken crush dump hatası verdi malesef...

Nesil
    2008
    Yer
    Afyonkarahisar

maça girerken crush dump hatası verdi ne yapmalıyım

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri