Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 43 sonuç

Konu: Biz Bu Şehri Tribünden Sevdik [Sakaryaspor]

sakary Ali Misafir

Default Biz Bu Şehri Tribünden Sevdik [Sakaryaspor]

Evet arkadaşlar Fm 2009 çıktı ve ilk kariyerimle sizlerleyim

Kuralları okudum ve kabul ediyorum...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090

-------------------------------------------------------------------------------

Ali Göçmen Sakaryaspor Yolunda

Bank Asya 1.Lig takımlarından Sakaryasporun başına Ali Göçmen'in geçmesi an meselesi.Bu haber haber ajansımıza yeni düştü.Ve Sakaryaspor Yönetimi Ali Göçmeni ikna etmey çalışıyorlar.Transferin bitmesi an meselesi...
    Ligtv.com.tr

--------------

1 Gün Sonra

İyi Olur

Son günlerde takımımızla ilgili olan söylentileri duyduk.Takımımızın başına bir Sakaryalının geçmesini çok istiyoruz.Ali Göçmen'i Sakaryasporun başarısı için Sakaryasporun başına geçmesini istiyoruz.

tatangalar.com

---------------

2 Gün Sonra

Ali Göçmen Sakaryasporda

Sakaryasporun teknik direktörlük görevine Ali Göçmen getirilmiştir.Takımımızın başarısı için aldığımız bu kararın doğru olduğuna eminiz.Ali Göçmene yeni görevinde başarılar dileriz.2 gün içersinde basın önünde kendisi ile sözleşme imzalayacağız.Ve detayları sizlere aktaracağız.

Sakaryaspor Yönetimi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Başarılar Dilerim Umarım İstediğin Hedeflere Ulaşırsın

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Başarılar dilerim
    saol taylan....
    Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Başarılar Dilerim Umarım İstediğin Hedeflere Ulaşırsın
    inşallah...
    ----------

Ali Basın Önünde..
    Ali Göçmen basın önünde Sakaryasporla sözleşme imzaladı.Çok mutlu olduğu görülen Ali Göçmen şu açıklamaları yaptı:

"Evet öncelikle buraya geldiğim için çok mutluyum.Şehrimin takımını çalıştıracağım.Çocukluğumda maçlara koşarak gittiğim takım.Burada başarılı olacığıma inanıyorum.Hedef Turkcell Süper Lig.

Mükemmel bir taraftarımız var.Kendi sahamızda çok güçlü olmamız lazım.Bu taraftarlarla inşallah çok büyük başarılar imza atabileceğiz.Şimdi soruları alabilrim...

Basın Mensubu:Öncelikle yeni takımınınızda başarılar.İlk defa teknik direktör olarak görev yapacaksınız.Bu sizde bir baskı oluşturacak mı?
    Ali Göçmen:Saolun.Evet ilk defa bir teknik direktörlük yapacağım.Fakat dediğiniz tam terside olabilir.Bunu bekleyip göreceğiz.
    BM:Sakaryaspor Türkiyenin merdiven takımı deniliyordu geçen sezona kadar ancak son sezonda play-off lara kadar gelebilmenize rağmen talihsizlik sonucu elendi ve Turkcell Süper Lige yükselemediniz.Bu size baskı oluşturacaktır.Bunu nasıl yenmeyi düşünüyorsunuz..Teşekkürler
    AG:Evet geçen sene büyük bir talihsizlik sonucu elendik.Bu sene hedef tabikide Süper Lig.Baskı oluşacağını sanmıyorum.Çünkü taraftarımız anlayışlı olacaktır.Yeterli sanırım...
    BM:Sakaryaspor'da transfer politikası nasıl olacak?
    AG:Şuan birşey söliyemiyeceğim.
    BM:Her teknik direktörün tabikide hedefi milli takım ve Avrupada bir takım yönetmektir.Ama bunun yanında sizin kendinize özel hedefleriniz neler?Ve en büyük hayaliniz neler?
    AG:Bizde Sakaryasporda olarak Avrupa kupalarında mücadele ederiz.Avrupada olmuş oluruz.Şuan için hedefimiz Süper Lige çıkmak.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar gösterdiğiniz ilgiden dolayı...İyi günler...

-------------------------

İşte Kadromuz:

Transfer Söylentileri ve hazırlık kampı en kısa zamanda

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Kardesım bence kadron cıkman ıcın yeterli Forvet hattın tek kelimeyle muthis zaten yerinde olsam transfer yapmazdım ama tabi sen bilirisn
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

başarılar Ali bence kolayca Süper Lig'e çıkabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar Ali.Bu kariyerde seni süper ligde görmek istiyorum ..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Ali başarılar sen, süperlige bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

başarılar dilerim ali

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Kardesım bence kadron cıkman ıcın yeterli Forvet hattın tek kelimeyle muthis zaten yerinde olsam transfer yapmazdım ama tabi sen bilirisn
    evet katılıyorum transfer yapmayacağız zaten

Quote Originally Posted by Sir FRD View Post
    başarılar Ali bence kolayca Süper Lig'e çıkabilirsin
    inşallah
    Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Başarılar Ali.Bu kariyerde seni süper ligde görmek istiyorum ..
    inşallah
    Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Ali başarılar sen, süperlige bekliyoruz
    inşallah
    Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    başarılar dilerim ali
    saol abi

----------------------

Maçları Oynadığımız Stadımız

Tatangalar

Hazırlık Maçları

Efsane Geliyor..
    Sakaryaspor hazırlık döneminde güçsüz rakiplerine karşı oynadı ama her maçını kazanmayı bildi.Toplam 5 hazırlık maçı yapan Sakaryaspor 11 gol attı sadece 2 gol yedi.Lige hazır olduğunu gösteren Tatangalar rakiplerine korku saldı.Birçok kişi efsane geri dönüyor demeye başladı bile...

sporx.com

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Başarılar kardeşim...Güzel bir kariyer olması dileğiyle...Bir ben alamadım şu oyunu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel geçiş hazırlık dönemi tebrikler Ali
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Ali umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Rakip onemli degil kardesım onemli olan kazanmasını bılmek takımını hıc bozmadan gırıyosun bence Taktik'ın oturması zaman almaz.Sampiyon olarak cıkarsın gıbıme geliyor forvetlerin cok iyi oldugunu dıle getirmistim zaten 11 gol atmısın takip edecegim birader basarılar tekrardan

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Başarılar kardeşim...Güzel bir kariyer olması dileğiyle...Bir ben alamadım şu oyunu
    inşallah...
    Güzel geçiş hazırlık dönemi tebrikler Ali
    saol taylan
    Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Başarılar dilerim Ali umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın.
    inşallah
    Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Rakip onemli degil kardesım onemli olan kazanmasını bılmek takımını hıc bozmadan gırıyosun bence Taktik'ın oturması zaman almaz.Sampiyon olarak cıkarsın gıbıme geliyor forvetlerin cok iyi oldugunu dıle getirmistim zaten 11 gol atmısın takip edecegim birader basarılar tekrardan
    yorumun için teşekkür ederim

-----------------------

Galibiyet İçin Çıkıyoruz...

Bank Asya 1.Liginin 2008-2009 sezonunun ilk haftasında kendi evinde Kartalspor ile karşılaşacak olan Sakaryaspor, galibiyet istiyor. Ligin güçlü ekibi Sakaryaspor da ligin ilk maçına günde çift antrenman ile hazırlanıyor. Rüstemler Tesislerinde ısınma hareketleri ile antrenmana başlayan takım, daha sonra basına kapalı taktik çalışması yaptı. Sakaryaspor Teknik Direktörü Ali Göçmen, Kartalsporun genç ve koşan bir ekip olduğunu belirterek, "Ligin ilk haftasında kendi sahamızda taraftarımızın önünde bu maçı kazanarak lige galibiyetle başlamak istiyoruz" diye konuştu.

-------------------

Sakaryaspor - Kartalspor

1.Hafta Karşılaşması Az Sonra!

sakary Ali Misafir

Sakarya'da gol sesi yok!

Bank Asya 1.Liginde 1. Hafta karşılaşmasında Sakaryaspor ile Kartalspor sahadan 0-0'lik eşitlikle ayrıldı. Sakarya Atatürk Stadında iki takım da girdiği pozisyonlardan yararlanamadı ve maç başladığı gibi sona erdi.

Rakibine oranla daha baskılı olan Sakaryaspor rakibine oranla daha çok pozisyona girdi.

Böylecek ligin ilk haftasını 2 takımda 1'er puanla kapattı.

Sakaryaspor - Kartalspor

Şanslı Bir Kura!
    Fortis Türkiye Kupası 1. kademesinde TFF 2. Lig ekiplerinden Denizli Bld. Sporile eşleşen Sakaryaspor'da Ali Göçmen "İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum" dedi.

Göçmen, yaptığı açıklamada, kupada Denizli Bld. Spor ile eşleştiklerini ve rakipleri ile deplasmanda karşılaşacaklarını belirterek, şunları kaydetti: Denizli Bld. Spor Bizim için ciddi bir rakip. Her maçı ciddiye almak gerekiyor. İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ligin ilk maçında üstün oynamışsın Ali gol bulamamışsın ama olsun ligin başı henüz diğer maçlarda telafi edersin.

sakary Ali Misafir

Ligin ilk maçında üstün oynamışsın Ali gol bulamamışsın ama olsun ligin başı henüz diğer maçlarda telafi edersin.
    inşallah...

-------------------------

Sakaryaspor Rahat Kazandı.!

Fortis Türkiye Kupası 1. kademe maçında Sakaryaspor deplasmanda Denizli Bld. Sporu 3-0 mağlup etti. Misafir takımı galibiyeti getiren golleri 32. dakikada Ünsal, 38. dakikada Levent, 68. dakikada Serhat kaydetti. Sakaryaspor bu galibiyetle bir üst tura yükselirken Denizli Bld. Spor kupaya veda etti.

Denizli Bld. Spor - Sakaryaspor

Puanlar Paylaşıldı
    Ligde istediği başlayaman Sakaryaspor , 2. haftada G.Antep Bld. deplasmanına konuk oldu.

Ligde istediği başlayaman Sakaryaspor ,2. haftada G.Antep Bld. deplasmanına konuk oluken , Antep temsilcisi öne geçtiği karşılaşmada üstünlüğünü koruyamadı ve müsabaka 1-1 sona erdi.

Zorlu karşılaşmada Sakaryaspor adına golü, Özgür Can Özcan kaydederken, Ev sahibi takımın golünü Mustafa Şahintürk Sakarya ağlarına gönderdi.

Bu sonucun ardından G.Antep Bld ve Sakaryaspor puanını 2ye çıkarttı.

G.Antep Bld- Sakaryaspor

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Kotu dıyemem kardesım bence fena degil galibiyet seri'lere baslayacagına emınım .

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Deplasmanda 1 puan kötü değil Ali 3.haftada galibiyet bekliyorum.

sakary Ali Misafir

Fortis Türkiye Kupası 2.Tur Maçı

Bank Asya 1.Lig 3-4-5-6-7. Hafta Maçları

Genel Değerlendirme:
    Şuana kadar çok kötü sonuçlar aldık.Pozisyona giremiyoruz.Attığımız gollerde ya duran toptan yada uzaktan vurulan toplardan oluyor.Buna bir çare bulmamız lazım.Gelecek haftalarda bu maçlardan ders çıkararak galibiyetler almalıyız.Daha herşey bitmedi.

Sizlerinde yardımlarını bekliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

ali kötü gidiyorsun,toparla kendini

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ali MSN girdiğim anda bana mesaj at taktik atayım sana
    Futbolcu Bilgileri

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by CreaterS View Post
    ali kötü gidiyorsun,toparla kendini
    toparlancaz
    Ali MSN girdiğim anda bana mesaj at taktik atayım sana
    yok ben kendi taktiklerimle oynuyom bek başarılı olamasamda

--------------

Bank Asya 1.Lig 8.Hafta

Ç.Rizespor : 5 - 2 : Sakaryaspor

Aslında iyi oynadığımız bir karşılaşmaydı ancak puan alamadık.Hatta 5 gol yedik.Defansta çok hata yaptık.Martinez formda değildi.İyi oynadık ama sonuçu alamadık.Ama bu futbol umut verdi diyebilirim...

Bank Asya 1.Lig 9.Hafta

Sakaryaspor : 1 - 0 : Samsunspor

Daha hücümcul bir taktikle oyun alanına çıktık.18. dakikada golü bulduk.Bu bizi rahatlattı.Samsun bizden biraz daha üstün olsada 3 puanı aldık.Umarım bu maçlar bir başlangıç olur.

Bank Asya 1.ig 10.Hafta

K.Erciyesspor : 2 - 2 : Sakaryaspor

Kayseri karşısında maçın basında bir gol yedik.Oyun planımız alt-üst oldu.İlk yarı biterken 2 golü yememiz tamamen işleri kopardı.Ama 2.yarıya çıktığımızda ilk yarıdan bambaşka bir sakaryaspor sahada vardı.Dakika 86 da beraberliği yakaladık kazanabilirdikte olmadı.

Bank Asya 1.Lig 11.Hafta

Sakaryaspor : 3 - 2 : Boluspor

Rahat bir maç oldu.3 puanı aldık.Son 3 haftada 7.puanımız oldu.2-0 öne geçtik.2-1 oldu daha sonra 3-1 olunca rahatladık.90+1de golü yedik ancak 3 puanı aldık.Son haftalarda gözlü görülür bir artış var gibi.

Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Puan Durumu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Böyle giderse kovulcan
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

ıyı denemez ama en kısa surede toparLancana ınanıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Ali neyse bu sene orta sıralarda iyi bir yer edin.Seneye artık

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Gidişat kötü Ali umarım play-off potasına girersin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu 9.1 ile mi oynuyorsun?

İnşaallah süper lige çıkarsın.

sakary Ali Misafir

Gidişat kötü Ali umarım play-off potasına girersin.
    inşallah...
    Quote Originally Posted by omersal View Post
    Ali neyse bu sene orta sıralarda iyi bir yer edin.Seneye artık
    daha dur ya
    Quote Originally Posted by Mr. Cool View Post
    Oyunu 9.1 ile mi oynuyorsun?

İnşaallah süper lige çıkarsın.
    evet 901 ile oynuyorum

------------------

Bank Asya 1.Lig 12.Hafta

Orduspor : 1 - 0 : Sakaryaspor

İyi oynadığımız bir maçı kaybettik.Ama iyi oynanamız beni sevindirdi.Kazansak süper olacaktı ama sağlık olsun diyecek birşey yok taktik yavaş oturuyo birdaha değiştirmicem taktiği

Bank Asya 1.Lig 13.Hafta

Sakaryaspor : 1 - 2 : Manisaspor

Gene mükemmel bir oyun gene malasef puan alamadık.Bu oyun beni mutlu ediyor bol pozisyona girioz.Gelecek haftalarda puanlar alacağız.Eminim bundan.

Bank Asya 1.Lig 14.Hafta

Adanaspor : 0 - 1 : Sakaryaspor

oh bee....Sonunda hem 3 puan hemde guzel oyun.Artık önümüz açık tabi gol 90+3 te geldi ama olsun.Direkten dönen toplar vardı.3 puanı aldık.Önümüzde karabük maçı var onu da kazanıp çıkışa geçeceğiz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri