Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 90 arası toplam 90 sonuç

Konu: Altyapıdaki yetenekli regenler

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bence de abartmışlar biraz bu regen olayını.
    (/s)

çok fazla regen var. fakat bunları dikkatli incelediğimizde zayıf yönleride çok fazla. örnek veriyorum bek oyuncusu buldum 2 tane. profile bakınca göze çarpan 4-5 tane 15 in üzerinde özellliği var. fakat bir bekte olması gereken özellikleri göremiyorum. markaj teknik top kapma kararlar vs. bunların çoğu 5-6 arası ilerleyen zamanlarda bu özellikleri artacakmı bilmiyorum ama genede çok fazla artacağını düşünmüyorum.

fazla söze gerek yok

oha ya maradona gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vay anasını be
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

ben niye bulamıyorum ya.valenica'dayım.gerçi daha 2. sezon ama regenler her zaman çıkıyodu.ilginç bi şekilde henüz altyapıda hiç regen yok.neden olabilir?

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by serwan View Post
    ben niye bulamıyorum ya.valenica'dayım.gerçi daha 2. sezon ama regenler her zaman çıkıyodu.ilginç bi şekilde henüz altyapıda hiç regen yok.neden olabilir?
    şanssızlık. bende 2. lig b kategorisinde bile süper ligde rahat oynayacak adamlar çıkıyor.

benim regen in tek kötü yönü natural fitness 6..çok çabuk yoruluyor.ama çok çabukta maçı eline alıyor.işini yapıyor sonra da yatıyor

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by realbeck View Post
    benim regen in tek kötü yönü natural fitness 6..çok çabuk yoruluyor.ama çok çabukta maçı eline alıyor.işini yapıyor sonra da yatıyor
    regenlerinize güvenin. bende bir regen vardı ve daha önce hiç maç oynamamıştı. bir maçtan önce basın toplantısında en çok hangi oyuncunuza güveniyorsunuz dendiğinde bu oyuncunun adını söyledim. kendisi dahil çoğu futblcu bu yoruma inanmıyoruz dedi ama o adam maç sonu maçın adamı oldu. daha sonraki maçlarda da 7'den aşağı oynamadı. oyuncu regen diye tahmin ediyorum ama regen değilse de adı Emrah Büyükbaş. mevkisi defansın ortası ve takım İstanbulspor.

evet kesinlikle ben de regenlerin bu derece abartılı olmasına karşıyım.oyunun oynanabilirliğini düşürdüğü çok açık bir gerçek.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Karşınızda Çakma RiqueLme Riquelme de bende güzel eğitiyo

Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

bende de abartı bir regen vardı. Merak edip editörden CA ve PA sına baktım
    yaş 19
    CA 177
    PA 196

arkadaşlar antranörleri 7 yıldızlı yaparsak ve antraman sahamız iyiyse ztn bunların çıkması gayet mantıklı(gerçek hayatta örnekleri için bakınız ajax-barcelona-arsenal fln trden galatasaray hep altyapısıyla övünür yani bunlar olması gereken şeyler) gerçek hayatta cr7 messi fln olsun bulunmuş keşfedilmiş yetenekler. kim bilir daha niceleri var(futsal videoları izleyin anlarsınız ztn) regenler bence çok iyi olmuş. böyle yıldızlar çıkmazsa ileriki yıllarda herşey tekdüze olur eğlencesi kalmaz fm08 doru düzgün regenler çıkmıyordu ya da fizikleri berbat oluyordu
    kendinizi arsen wenger gibi hissedin işte ne güzel : D

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

adamlar cokiyi gercekten ,ama sanki ilk sezonda cok fazla böyle adam cikiyo gbi geldi bana ..

bu regen problemi 9.02 de düzeltildimi? Bir bug olarak kabul ediliyormu si games tarafından?

901 deki regenler bug dı. ancak 902 de durum ne bende bilmiyorum

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    bu regen problemi 9.02 de düzeltildimi? Bir bug olarak kabul ediliyormu si games tarafından?
    Adminlerin bu soruyla ilgili bilgisi varmıdır?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kagansozer View Post
    arkadaşlar ben regen e karşıyım en azından daha ilk sezonun sonunda çok iyi regen oyuncuların çıkmasına ...

evet haklsin scoutlarim yolladiim bana en az 20 -30 tane wonderkind getirdiler bence de biraz abartmislar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    birde sorum war arda yi satip yerine regen oyunce war cok ii onu mu alsam cunku arda'nin pesini birakmiyorlar .. sizce en az kaca satilmasi lazim euro ? -. turcem kotu olabilir
    Last edited by BNY1905 : 03.Ocak.2009 at 05:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    Regen bir bug değildir. Dünyadaki her takımın alt yapısındaki oyuncuların listesi bilinemeyeceğine göre SI Games'te böyle bir çare bulmuş...
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by doruk0 View Post
    bende de abartı bir regen vardı. Merak edip editörden CA ve PA sına baktım
    yaş 19
    CA 177
    PA 196
    Regen'ler editör'de gözükmezler. Çünkü adı üstünde "Regen" Her oyunda farklı isimlerde, farklı doğum tarihlerinde, farklı boy ve kilolarda oyuncular çıkabilir. Oyunun kendi yarattığı isimler editör'de gözükmez...
    I'm back...

yalnız 2009 un 2008 e göre artısı regenlerin daha gerçekçi,mantıklı ve makul sayıda olması galiba. çünkü 2008 deki gibi aşırı sayıda regen çıkmıyor,özellikle 20-30 sene ilerleyince daha düzenli bir şekilde regenler çıkıyor.ayrıca çift ayaklı,ppm leri fazla olan gibi çok çeşitli regenler çıkıyor.

regenler bug değil ama türk liginde çıkan regenlerin birer messi, zidane ve ronaldo kalitesinde olması bug. 902 de durum düzeltildi mi bilmiyorum, umarım düzelmiştir yoksa oyun oynanmaz hale geliyor bir nokta sonra.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Quote Originally Posted by maslow View Post
    regenler bug değil ama türk liginde çıkan regenlerin birer messi, zidane ve ronaldo kalitesinde olması bug. 902 de durum düzeltildi mi bilmiyorum, umarım düzelmiştir yoksa oyun oynanmaz hale geliyor bir nokta sonra.
    SI dan türk futboluna çözüm gelmiş .Yabancı oyuncu varmı 3-5 sene oynar türk yaparsın .

Nesil
    2007
    Yer
    Denizli/İstanbul

bende çok iyi yabancı regenler var ama türk regenler çıkmıyo böyle olunca hala hakan balta falan oynuyo ilk 11 de bazen türk regenleri nasıl bulup yetiştirebiliriz ??

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Regen'ler editör'de gözükmezler. Çünkü adı üstünde "Regen" Her oyunda farklı isimlerde, farklı doğum tarihlerinde, farklı boy ve kilolarda oyuncular çıkabilir. Oyunun kendi yarattığı isimler editör'de gözükmez...
    Kayıtlı oyun editörü demek istedi sanırm

Quote Originally Posted by maslow View Post
    Bende bunu kastetmiştim mostapha kardeş.Yoksa bende biliyorum regenin bug olmadığını salak değilim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

çok regen çıkıyor ama hepsi özellikleri kadar performans sergileyemiyor ben göremedim hepsinin kalitesinde oynadığını mesela

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi tam verimle oynamasın için örn. forvetlerin 27 ila 32 yaş arasında olması lazım. Hepsinin yaşı var. Tecrübesizlik, oyunda da geçerli.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri