Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 90 sonuç

Konu: Altyapıdaki yetenekli regenler

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Default Altyapıdaki yetenekli regenler

Ben şu anda İstanbulspor ile bir kariyer açtım. takımdaki futbolcuların ortalama değeri 60-70 bin dolar civarı fakat altyapıdan yetişen futbolcuların fiyatları 100-150 bin arası değişiyor ve neredeyse her profesyonelliğe yükselen benim a takımdaki oyunculardan daha yüksek özellikli. önümüzdeki sezon takımın yarısını satıp 16-17 yaşındaki gençlerle oynamayı düşünüyorum. acaba bu yetenekli regenler oyunun bir hatası mı yoksa takımın altyapı antrenörleri, tesisleri vs mi çok iyi. eğer bu bir hata ise 10-15 sezon sonra herkes birer ronaldinho olacak oyunda demektir.

hayır ben ce hata degil hatta oları pozıtıf yonde kullanırsan ilerde cogu wonder kid olabiliyor bence gencleri kullan derim

Nesil
    2006
    Yer
    Kahramanmaraş

Ana kadrodaki oyunlar ise bir maç 4.000 $ diğer maç 1.000 $ oluyolar :s

ben regenlere karsiyim

Ben baktım şimdi istanbulsporu altyapısına özellikleri hepsi hep bir adamaların senin şansına..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Benim kariyerim de de bir kaleci çıktı promising
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by Quantin View Post
    Ben baktım şimdi istanbulsporu altyapısına özellikleri hepsi hep bir adamaların senin şansına..
    oyunla birlikte gelenlerin özellikleri kötüydü bende de ama sonradan çıkanlar çok iyi. mesela her çıkan 5 adamdan en az 3ü direkt kadroda oynayabilecek özellikte. özelliklerde 16lar 17ler havalarda uçuşuyor.pek wonderkid olacak şekilde değiller ama süper ligin orta sıra takımlarında bile 1-2 seneye oynayabilecek durumdalar. işin komik yanı çıkan genç oyuncularıma interactiondan şu futbolcuyu örnek al diyemiyorum

fm 2009 da istanbulspor da ersin aydın adında genç bir kaleci var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by feneraydin View Post
    fm 2009 da istanbulspor da ersin aydın adında genç bir kaleci var mı?
    takımda (a takım ve altyapılar dahil) 6 tane kaleci var fakat senin söylediğin kaleci yok.

hadi ya tühh
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ama ibb ye bakmadın dimi sarı siyah renkleri olan istanbulspor a baktın dimi
    Last edited by feneraydin : 18.Kasım.2008 at 16:46 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    fm

hadi ya tühh
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ama ibb ye bakmadın dimi sarı siyah renkleri olan istanbulspor a baktın dimi
    evet 2. lig b kategorisinde olana baktım. sarı siyah olan. şimdi ibb'ye de baktım orada da öyle biri yok.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Coupet View Post
    Ben şu anda İstanbulspor ile bir kariyer açtım. takımdaki futbolcuların ortalama değeri 60-70 bin dolar civarı fakat altyapıdan yetişen futbolcuların fiyatları 100-150 bin arası değişiyor ve neredeyse her profesyonelliğe yükselen benim a takımdaki oyunculardan daha yüksek özellikli. önümüzdeki sezon takımın yarısını satıp 16-17 yaşındaki gençlerle oynamayı düşünüyorum. acaba bu yetenekli regenler oyunun bir hatası mı yoksa takımın altyapı antrenörleri, tesisleri vs mi çok iyi. eğer bu bir hata ise 10-15 sezon sonra herkes birer ronaldinho olacak oyunda demektir.
    2. Lig takimlarindaki oyuncularin kalitesi biraz dusuk kalmis durumda. Bundan sonraki yamada ilerleyecek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ömer abi ayrıca gerçekten regenler acaip iyiler
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Oyunda 2 sezon geçirdim chelsea ile . Gözlemcilerim sürekli dünyanın 4 bir köşesinden listeler getiriyor çok iyi çalışıyolar . Her sene 1 veya 2 tane wonderkid çıkıyor . 16 yaşıdna Oscar diye bi brezilyalı çocuk çıktı transfer ettim 2 sezon sonra geliyor 18 yaşı bittiğinde report card ında Joe Cole dan daha ıyı olma potansiyelinde yazıyor . İşin ilginci böyle çok fazla oyuncu var . 2009 un güzel bir özelliği ama biraz abartı olmuş , her sene 2-3 tane adam çıkmaz böyle normalde .

Quote Originally Posted by Coupet View Post
    takımda (a takım ve altyapılar dahil) 6 tane kaleci var fakat senin söylediğin kaleci yok.
    ii de istanbulspor da şuanda 3 tane profesyonel kaleci var
    1)ali uyanık
    2)bekir küçükertaş
    3)ersin aydın

oyunda istanbulspordaki kalecilerin ismini yazabilir misin?

bekire bak başımıza kaleci oldu ya fener altyapısına anltalyadan gelmişti lakabı Deli Bekirdir

sen nerden biliosun bekir küçükertaş ın lakabının deli bekir olduğunu :d

Nesil
    2008
    Yer
    fm

ii de istanbulspor da şuanda 3 tane profesyonel kaleci var
    1)ali uyanık
    2)bekir küçükertaş
    3)ersin aydın

oyunda istanbulspordaki kalecilerin ismini yazabilir misin?
    evet dediğin gibi şu an 3 tane varmış diğerleri regenmiş baktım şimdi.

abi valla şimdi ersin aydın var mı yok mu sen onu solesen bana.ama yok demessen sevinirim. :d

20. Default

Aynen, bende böyle birkaç tane sağlam regen buldum.En az üç tane +15 özelliği ve diğer özellikleri ortalama 11-15 arası oluyor.Hepside çok genç oyuncular, 16-17 yaşları arasında ama Süper Ligde oynayabilecek kapasitedeler.Şimdi yeni scout ekibi kurdum ve bu tür oyuncular bulabilmek için tekrar saldım Türkiye'ye.Gerçi Anadolu takımlarının alt yapılarına baktığın zaman zaten direk göze çarpıyor oyuncular.100-600 £ arası oluyorlar genelde.Cidden benimde çok dikkatimi çekmişti, iyi bi konuya değinmişsin.

Hatta birkaç tane ekran görüntüsü atayım.

Last edited by Dynamic : 19.Kasım.2008 at 17:58

Sonuçta var olan şeyler bunlar. Türkiye'de kaliteli gençler oluyor ama takımlarımız onları profesyonel hayata hazırlayamadığından erken yaşta kaybolup gidiyorlar... Barcelona'lı bir yetkili Türkiye, Brezilya gibi inanılmaz bir futbol tutkusu var yakın zamanda Türkiye'de futbol okulları açmayı planlıyoruz demişti. Keza yaz aylarında Milan'ın Türkiye'deki kurslarında başarılı olan 4 çocuk İtalya'daki elemelerde de başarılı olmuştu. Özellikle 3 tanesi çok dikkat çekmiş ve sözleşme imzalanabilirmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Türkiye dışında da cok var böle.15-18 yaş arası oynadığı takımların 19/18/B/C gibi takımlarda bulunan çok güzel elemanlar var.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Hepimiz 08de aLtyapımızda hiç potansiyeL oLmadığından,hiçbirinin işe yaramadığından yakınmıyormuyduk?
    Harika bir özeLLik oLmuş.Bir bakıma transfer sisteminin değiştiriLen özeLLikLerinden bir bu herhaLde.TakımLar her zaman transfer yapmıyorLar.AltyapıLarından da oyuncu çıkararak kadroLarını güçLendiriyorLar.

evet 08 de yıllar sonra hiç kaliteli türk kalmıyordu neredeyse yani genel olarak böyleydi yabancılarla işi götürüyorduk...

Türk değil ama bi regen de benden

Quote Originally Posted by MaviAlize View Post

bu ne yaw al takımda oynat hemen.. abartılı, bize çıkmaz ki hiç böle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MaviAlize View Post

Gerçekten yuh yani süper bir adammış bu
    Futbolcu Bilgileri

fm 2008 e kıyasla altyapıdan çok daha fazla sayıda ve kalitede regen çıkıyor.benim database large belki ondan olabilir.işte birkaç ss:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Wow Süper bir şey bu regenler
    Futbolcu Bilgileri

Cool

arkadaşlar ben regen e karşıyım en azından daha ilk sezonun sonunda çok iyi regen oyuncuların çıkmasına ...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri