1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Football Manager is already running

Exclamation Football Manager is already running

Lutfen yardimci olun surekli football manager is already running hatasi verip duruo bir bakinda http://img221.imageshack.us/my.php?i...asaustusx3.jpg Lutfen cevaplarinizi bekliorum allah rizasi icin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ctrl+alt+del yap. İşlemlere gel. fm.exe işlemini bul ve o işlemi sonlandırıp oyuna gir. En olmadı pc yi yeniden baslat girersin oyuna

Senin Dediğini Yaptım Ustada Yine Aynı Hatayı Veriyor
    Başka Bir Yol Varmıdır

ewt ayni hatayi veriyor yaa napicaz her dedini yaptim. -- not well formed (invalid token) at line 1 of default.xml------- ondan sonra tamama basincada----yine aynisi---sonra sayfa gelir gibi oluo ondan sonra bir hata daha bu seferde------ not well formed (invalid token) at line 1 of current_language.xml---- abi ordaysan cevap yaz

Bu Hata Uyuz etti ya napcaz şimdik ?

bilmem kimsede yokki yazan

ben maci zilemee gidiom lutfen cevap yazin arkadslar , yoneticiler lutfen...

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bu oyuna baslangıctamı cıkıyor ? siz görmediniz galiba ctrl + alt + del yaptıktan sonra görev yöneticisine girceksiniz ordan secip iptal edeceksiniz.. Yani Ctrl + alt + del görev yöneticisi / işlemler .. menusunde ki FM i iptal ediceksin.. türkce acıklaması FM zaten calısıyor demektr..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Siz görevi iptal etmemişsiniz.. Görev yönetidisinin yanındaki başlıkta işlemler yazıyor ordan iptal edeceksin arkadasım.. eger iptal etmezsen oyunda olmasan bile bir müddet sonra gene gelir..
    Last edited by AngelDust : 20.Kasım.2008 at 00:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

evet bendede ayni hata oluyor bazen.bende islemi sonlandirip yeniden basliyorum.ama neden oluyor anlamiyorum asagidada olmuyor hadi 2 oyun acsam desem

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

ben bu olayı sound pack hatası verdiginde yasadım.. oyunu sildim tekrar yükledim bu sorun ortadan kalktı.. simdi oyuna girerken sadece data hatası veriyor ama oda pek önemli değil oyuna giriyor nede olsa

ALINTI !! BABA HAMDIDEN=
    Masaüstünde duran fm kısayoluna :

1-Sağ klikleyin
    2-Menüden "özellikler" i seçin.
    3-"Hedef" alanına,"fm.exe" den sonra --reset preferences verisini yazın.Şu şekilde görünecek:
    "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences

4- "Tamam" a basın ve oyunu tekrar kısayoldan çalıştırın.

Fakat oyunu 2. kere çalıştıracağınız zaman --reset_preferences yazısını silin çünkü silmezseniz oyuna her girdiğinizde resetler.

Umarım faydası olur.Daha pratik oyunu yeniden yüklemekten.

ALINTIDIR!!!

1 den fazla oyun açtığın zaman bu hata çıkıyor

Smile

hyr kardes ondan degil ama neden bilmiom sorunun cozumunu bulduk yaa ona bak oldumu bari ?
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 05.Eylül.2009 at 23:46

Mesaj Yetkileri