1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Maça Başlarken Gecikme

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Exclamation Maça Başlarken Gecikme

Oyun içinde hız konusunda hiçbir sorun olmamasına rağmen maç başlarken yaklaşık 10 12 saniye bekliyor . Ayarlardan 3d maç modunu da kapattım 2d'De oynuyorum buna rağmen kasması sizce normal mi ?

Bu da bilgisayarımın özellikleri

Aynı Durumdan Bende Muzdaribim
    Şimdiye Kadar Bi Çözüm Bulamadım

aynı şey bendede var üstelik seninki iyi 40 saniye bekliyor 2D maç motorunda sadece spiker ile oynayabiliyorum sistemimde 2gb ram 3.2 işlemci falan filan ekran kartım düşük yalnızca 256mb geforce fx5500 ama fm 2008'in 2D motorunu calıstıran bunu neden böyle bekleterek calıstırıyor anlayamadım

ayni sorun bendede var.yaklasik 5-6 saniye bekliyor. setting up match gibi birsey yaziyor.hayirlisi bizde boyle oynariz

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

3D macını yüklüyor bu sorun herkeste wardır.. Belki cıkacak olan yamalarla düzeltilebilir..

10-15 saniye beklemek benim için sorun değil Zaten bilgisayar biraz kürüstür

TV modundan dolayı öyle oluyor.Move match tv mode seçenegi olcak ayarlardan onun tikini kaldırın

Arkadaşlar maç açılırken bekleme herkeste oluyor bu kimi bilgisayarlarda 45 saniyeye kadar çıkıyor kimi bilgisayarlarda da 10-20 saniye kadar bir bekleme oluyor(Maç ayarları yapılıyor ya da setting match falan diyor işte) Bu süre bilgisayarınızın hızına, çalıştırdığı programlara ve oyunda kullandığınız her türlü eklentiye(yama, resim, forma, logo vs.) şeye göre artar ya da azalır. Tam performans almak isterseniz iyi bir bilgisayarda oyunu fazla zorlamayacak olan eklentilerle çalıştırmanızı öneririm. Ayrıca oyunu çalıştırırken çalışan programlara dikkat edin ve gereksiz olanları kaldırın. İyi oyunlar

9.0.2 de bu problem çözülmüş diye duydum ama doğrumudur bilmiyorum?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

doğru, 902 de böyle bir problem yok.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Evet 9.2.0 da bu problem çözülmüş hatta oyun baya hızlanmış

Aferin onlara çözdülerse bu sorunu.. çünkü oyundan soğutmaya başlamıştı bu olay beni.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende maçın başlarında Setting Up Match yazısı ile 10-15 saniye bekliyordum. 9.1.0'da böyleydi fakat 9.2.0 yaması ile düzeldiğini söylüyorlar.

Zaten bu sorunun herhangi bir çözümü yok. Oyun ile alakalı bir durum.

Mesaj Yetkileri