1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: penaltı atamayan Alex!!! 5 te 1 yaptı :)

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal.net

Default penaltı atamayan Alex!!! 5 te 1 yaptı :)

herzamanki gibi Fenerbahce ile oyna basladım. cok ta iyi gidiyo kariyerim. liderim sampiyonlar liginde lyonun ardından fiorentina ve bayerni eleyerek guplardan 2. olarak cıkmayı basardim ama PENALTI ozurluyum hazırlık macları dahil 30 a yakın mac yaptım 7 penaltı kazandım 5 ini kalecini uzerine vurduk. atıklarımda ilk 2 si yani son 5 ide direk kalecinin kucagına. kaciran 1de penaltısı "19" olan Alex olunca 1 dusundum sizlerle paylasmak istedim. (semih te 1ini attı 1 ini kacırdı...penaltısı "16")

bu arada guiza ya deger veren arkadasları ozellikle kutlamak istiyorum. suanda 11 golle oynuyo buna ragmen gercektende karsi karsiya gol atamiyo bu son 4 mactır macbasına ortalama 2 kere karsi karsiya kaldı hic1ini atamadi okuz sonuncusunda spiker bunu menajer bile atardırdı gibi 1 sey soyledi (-gerci takımda kimse karsi karsiya atamiyo ama Fenerbahceyiz iste olagan diyorum:P )

buarada sanslı oldugum konulardan 1 ide kendi kalesine gol atmalar.. bayernden hamit, lyondan john mansah, gs den de santis vs.. dahil 5 oyuncu sayesinde 5 gol atmıs oldum. hele lyondaki sayesinde 1-1 berabere kaldım

son olarak eklemek istedigim de kaleci degajları. ben acıkcasi tum maci full izliyorum belki benden baska kimseye denk gelmemis olabilir ama kaleci degajlarida 1az sorunlu olmus Volkan ın 2-3 degajı carlos vs.. defansıma carptı.
    gerci aynı volkanın 1 degajı lyon macımda diger kaleciye(martin) kadar gitti ve karsıladı. karsıladıgı top bu sefer guizaya carptı ve gol oldu isteyene macin ozetini yollayabilirim... gercekten ilginc 1 gol. 3d gormek isterdim

velhasıl arkadaslar bunlar hatamıdır degilmidir sizler karar verin istdim. benden paylasması..

not:genel bolumune baslık acamadıgım icin buraya yazmak istedim.
    FM bize yeni heyecanlar yastmaya devam ediyo..

sana katiliyorum alexle bende kacirma rekoru kiriyorum. 2 penaltidan biri kaciyor hep ;-)

3. Default

bende de semih 2-0 attı

Default :(

ben penaltıları alex ve serbest atışları carlos kullansın diye ayarladım ama nedense penaltıları semih vuruşlarıda alex yapıyor.söz geçiremedim bi türlü oyuna bu arada alexin her attığı serbest vuruş gol oluyor ve semih 4 te 0 çekti penaltılarda.gerçi oyunda göze batan o kadar çok hata varki.bunları esgeçtim bile çoktan...

selçuk ile atın şahane teknik acaip ya da maldonado(tosunpaşa ) : )

En güzelini Çiko atıyo (Josico)

yok can arat yasin atsın :P

Can atsa atsa kendi kalesine atar :P

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal.net

valla ben volkana attırmayı dusunuyorum en azından belki auta fln atar da kacırdı deriz bunlar kaleciye pas veriyo sanki hele Ugur Boral'a ayrı 1 parantez acmak isterim.. driplinklerinden %50si kendiyle beraber ya taca ya auta
    yoneticilerimizde bunları isallah yasıyodurda(niyetim valla kotu degil) belki SI a bu yonde biseyler yazarlar

arkadaşlar wedersonu tavsiye ederim size penaltılarda çok iyi bide ben kadroya topuzuda kattım gerçek olsun diye oda iyi atıyor...

Mesaj Yetkileri