Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 99 sonuç

Konu: FM 2009 ile ilgili çeviri istekleriniz

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by seckin1907 View Post
    Domestic player bias ve hands on approach..

bizim profilimizdeki özelliklerimizden ikisi. Aşağı yukarı tahmin edebiliyorum ama neden azalıp arttıklarını tam çözemedim. Senin çevirin belki yardımcı olur.

Teşekkürler şimdiden.
    Domestic player bias: Yerel oyuncu önyargısı demek. Yani Türkiye'de bir takımı yönetiyorsan Türk oyuncuları tercih eğilimin gibi düşünebilirsin.

Hands on Approach: Kulübün yönetiminde ne kadar aktif olduğun. Her şeyle ilgilenirsen, bütün basın toplantılarına katılırsan filan yüksek olur bu özellik.

Quote Originally Posted by KingElessar91 View Post
    bunu bi türkçeye çevirirmisininiz

Alex flattered by Olympique Lyonnais interest
    In an exclusive interview with worldsoccer.com,Fenerbahce attacking midfielder Ales has said that he is flattered at reports linking him with a move to Olympique Lyonnais.
    The flamboyant midfielder openly stated that he would be foolish to hum down a move to Les Gones And will consider any offer they may make him.
    Alex Lyon'un ilgisinden etkilenmiş. Bahsi geçen internet sitesi ile yaptığı çok özel röportajda Alex, kendisinin Lyon'a transfer olacağını yazan haberlerden etkilenmiş. Ayrıca, Alex açıkça belirtmiş ki Les Gones'e (yani Lyon'a) gerçekleşecek bir transferi reddetmek onun için büyük aptallık olurmuş ve ona yapacakları herhangi bir teklifi düşünecekmiş.

Teşekkürler.

average match ticket price

avarage season ticket price

bu ikisini çevirirseniz sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

average match ticket price
    Ortalama maç bileti fiyatı

avarage season ticket price
    Ortalama sezon bilet fiyatı

domestic player bias dikkat ettim ilk 11 de oynattıgın yerel oyuncular sayesinde yükseliyor

Yeri burasımı bilmiyorum değilsede özür dilerim ama şunu türkçeye çevirir
    misiniz?

''Assistant Manager Mendiondo has indicated that player Mesut Özil Has been showing remarkable improvements during recent training sessions.
    He feels the player's exposure to first-team football has definitely been a factor in his development.''
    Asistan menejer Mendiondo Mesut Özil'in son antremanlarda dikkate değer bir gelişme gösterdiğini belirtiyor.

Mendiondo oyuncunun gelişmesinde ilk onbirde oynamak için kendisini gösterme isteğinin önemli bir faktör olduğunu düşünüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Basın Toplantılarını çevirebilecek biri var mı ?

Quote Originally Posted by zemlinskis View Post
    Basın Toplantılarını çevirebilecek biri var mı ?
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70128 burada var. Eralp yapmış.

konu linki bu(yabancı site) http://www.fm-britain.co.uk/forums/i...showtopic=8967

indirme linki http://www.fm-britain.co.uk/download...ts_Tactics.zip

Tactical Theorems and Frameworks ’09: 50-page pdf document detailing all tactical instructions *
    TT&F ’09 Crib Sheet: 2-page pdf document referencing basic instructions *
    TT&F ’09 Tactical Wizard: Excel-based wizard providing a step-by-step tactical design guide (requires Office 2003 or later)
    TT&F ’09 Tactics: 72 generic tactics that can be used as alternative defaults to those provided by the game

bu projeyi türkçeye çevirebilicek olan veya böyle bir projesi var mı türksportalın almanlar kendi dillerine izin alıp çevirdiler eğer trye çevrilebilirse çok iyi bir kaynak olacağından eminim

Quote Originally Posted by yet25 View Post
    God you den very very razı olsun(ingilizcesini tam bulamadım) kusura bakma

koptum ( very very razı olsun )

middenmoot denilen birşey var sene başında çıkıyor yönetim bana hedef belirlemeyle ilgili olarak soruyor bunu çevirirsen sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Anlamadım kusura bakma acaba screenshot yapman mümkünmü

middenmoot nedir bilmiyorum fakat belki bir bilen vardır.

Red face

Quote Originally Posted by BiLGeN90 View Post
    konu linki bu(yabancı site) http://www.fm-britain.co.uk/forums/i...showtopic=8967

indirme linki http://www.fm-britain.co.uk/download...ts_Tactics.zip

Tactical Theorems and Frameworks ’09: 50-page pdf document detailing all tactical instructions *
    TT&F ’09 Crib Sheet: 2-page pdf document referencing basic instructions *
    TT&F ’09 Tactical Wizard: Excel-based wizard providing a step-by-step tactical design guide (requires Office 2003 or later)
    TT&F ’09 Tactics: 72 generic tactics that can be used as alternative defaults to those provided by the game

bu projeyi türkçeye çevirebilicek olan veya böyle bir projesi var mı türksportalın almanlar kendi dillerine izin alıp çevirdiler eğer trye çevrilebilirse çok iyi bir kaynak olacağından eminim
    Bence de bu kaynak kesinlikle türkçeye çevrilmeli.Bir çok arkadaş forumlarda taktik aramak yerine kendi taktiklerini anlayarak yapacaklardır.

arkadaşlar 2009 un türkçe yaması hakkında bir bilgisi olan varmı çıkacakmı, bir hazırlık varmı

basın toplantııları,basın toplantıları,basın toplantıları... başkada birşey demiorum

slm arkadaşlar herkese kolay gelsin ben size birşey sormank istiyorum Distribuion: dağıtım yani topu dağıtma özelliği, oyuncunun topu kime atıcağı. ben bu özelliği göremedim tam yeri neresidir acaba bilen arkadaş varmı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Delgado #10

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Taktiksel anlamda yaptığın değişiklikler sana ün kazandırmış, hacettepe maçında takımı 4-1-4-1 şeklinde oynatman sonucu yenilmezlik serini geliştirmiş ve hacettepeye göre çok kurnaz olduğunu kanıtlamışsın. Kısacası hangi dizilişle sahaya çıkacağı belli olmayan bu yüzden rakiplerini düşünmeye zorlayan bir teknik adamsın diyor haberde Eğer hacettepeye yenilseydin "Özdemir's Tactical Gamble Failed" haberi gelirdiki yani taktik değiştirmenin işe yaramadığını söylerlerdi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teşekkür ederim
    Delgado #10

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Arkadasim cevirebilirmisin?

Siimdiden tesekkurler

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Arkadasim cevirebilirmisin?

Siimdiden tesekkurler
    Özetle:
    Asistan menajerin Lorenzo De Silvestri'ye yaptığın teklifin kamuoyuna sızdığı konusunda seni uyarma ihtiyacı hissetmiş.
    Sızdıran kaynağı bilmediğini ancak oyuncuyla ilgilenilmesi ile ilgili soruların artabileceğini hissediyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by hissiz View Post
    Özetle:
    Asistan menajerin Lorenzo De Silvestri'ye yaptığın teklifin kamuoyuna sızdığı konusunda seni uyarma ihtiyacı hissetmiş.
    Sızdıran kaynağı bilmediğini ancak oyuncuyla ilgilenilmesi ile ilgili soruların artabileceğini hissediyor.
    Bende cesitli ceviri programlarinda boyle anladim ama acaba Asistan in u oyuncuyu bana tercih etmiyorda takimda dengeleri bozar mi demek istiyor diye emin olmak istedim. Tesekkurler.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Burda ne demek istiyor ..Anlamadımda

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Samsunspor favori personellerinden Ertugrul sağlam takımın bu sezon yükselmesini beklemiyormuş, bundan dolayı şaşırmış.
    Ertugrul Sağlam şuanki t.d Tolga Erol un Samsun 19 Mayisda yaptığı işlerle gurur duyması gerektiğini ifade etmiş. Ve bunlara Samsunsporun Erol u gelecek yıllarda klüpte kalmasını sağlaması için tüm gücünü kullanmasını eklemiş. Genel olarak böyle diyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Samsunspor favori personellerinden Ertugrul sağlam takımın bu sezon yükselmesini beklemiyormuş, bundan dolayı şaşırmış.
    Ertugrul Sağlam şuanki t.d Tolga Erol un Samsun 19 Mayisda yaptığı işlerle gurur duyması gerektiğini ifade etmiş. Ve bunlara Samsunsporun Erol u gelecek yıllarda klüpte kalmasını sağlaması için tüm gücünü kullanmasını eklemiş. Genel olarak böyle diyor..
    Teşekkür ederim

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Simdiden tesekkurler.
    .
    .
    .
    Last edited by MaliKaya : 04.Nisan.2009 at 21:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Kemal yeni kontrat kazanmak için Kaya ya destek veriyormuş.
    Kemal Demirtas Ali Sami Yen'de kalmak için menajeri M.A. Kaya yı desteklemiş.
    Oyuncu Kayanın iyi işler yaptığına inandığını ve klübün ona yeni anlaşma önererek sürekliliğini devam ettirdiğini görmek önemliymiş. Diye çevirdim ben

arkadaş benimde bi futbolcunun bi türlü gitmeyen OT düşüncesiyle alakalı bi çeviri ricam olacaktı Newcastle'da Bartonda sürekli OT var her açtığımdada şu yazıyor ; Pleased that his efforts may be rewarded by high win bonuses. Bu nedir kardeşim ben kendi tahminimce aldığı parayı az buluyor yada maaş olamıyor olarak yorumladım yada çok fazla para almaktanmı rahatsız yeni kontrat imzaladım maaşınıda yükselttim ama yine gitmedi ve Barton çok formsuz kötü oynuyor takıma zarar veriyor

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by cris king View Post
    arkadaş benimde bi futbolcunun bi türlü gitmeyen OT düşüncesiyle alakalı bi çeviri ricam olacaktı Newcastle'da Bartonda sürekli OT var her açtığımdada şu yazıyor ; Pleased that his efforts may be rewarded by high win bonuses. Bu nedir kardeşim ben kendi tahminimce aldığı parayı az buluyor yada maaş olamıyor olarak yorumladım yada çok fazla para almaktanmı rahatsız yeni kontrat imzaladım maaşınıda yükselttim ama yine gitmedi ve Barton çok formsuz kötü oynuyor takıma zarar veriyor
    Sezon başı prim verdiğinde işte mesela lig için high, cup için low felan diye primleri ayarlarken high vermişsin sen primleri. Oyuncuda belki eforlarının yüksek bonuslarla ödüllerdirileceği için memnunmuş. Parayı az felan bulmuyor yani

hmm tmm kardeş çok saolasın bende adamı kadro dışı bırakmıştım az daha satacaktım

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri