1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Nitelik arttırma programları

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Nitelik arttırma programları

Arkadaşlar ben bilhassa orta sahadaki oyuncuların yaratıcılık, soğukkanlılık ve pas niteliklerini arttırmak istiyorum. Bjk olduğum için mevkiye göre adam almak yerine mevkiye göre adam yetiştiriyorum. Fakat antrenman bölümünde ki kategoriler çok genel olmuş(set pieces,shooting,attacking vs)

Bunlardan hangilerinin hangi özellikleri arttırdığını nereden bulabilirim. Ona göre antrenman hazırlayacağım.Veya forumda bir listesi var mı ? Ben bulamadım...

Şimdiden teşekkürler.
    Delgado #10

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Pas ve Yaratıcılık için Attacking i Soğukkanlılık için Shooting i arttırmalısn. Ayrıca mesela attacking yazısının üzerine götür mouseyi ve 1-2 sn bekle. Açıklaması çıkıyor zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet sağol şimdi farkettim ama açıklamanın sonunda "etc.", yani vb yazıyor. Genelimsi bir ifade kullanılmış. Bunun daha özele indirilmişini nasil anlayabilirim
    Delgado #10

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

oyuncu profiline girince solda antrenman başlığı altında "özellikler" seçeneği var,tıklayınca özellikleri grafiksel olarak gösteren sayfa açılıyor.o sayfada sağ üstte "antrenman kategorisi" yer alıyor.antrenman kategorilerinden herhangi birini seçince hangi özellikleri geliştirdiği belli oluyor.

mesela dayanıklılık antrenmanı -dayanıklılık -güç -çalışma oranı ve sağlık özelliklerini geliştiriyor.

ofans antrenmanı ise -pas ve yaratıcılık özelliklerini geliştiriyor.

top kontrol antrenmanı ise -ilk temas - top sürme - kafa -özel yetenek ve teknik özelliklerini geliştiriyor.

sorunun cevabı oyunun içinde mevcut,umarım yardımı olur

Mesaj Yetkileri