Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 142 sonuç

Konu: FM 2009 için Takım Önerileriniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

QPR ...

İNGİLTERE Championship'te playoffları zorlayabileceğiniz, hatta verdiği bütçesiye İNGİLTERE Premier Lig'e çıkıp finansınızın iyiliğiyle birincli ligde kalıcı olup, ertesi sezon dünyanın devlerinin başına geçmeniz ve kariyerinizi basamak atlama olgusuyla tavan yaptıracak kadar zevkli bir takımdır.

Bu takım 2.lig takımı.

Bütçe mi ? İlk yıl için minimum 13 milyon $, hedefinize göre 20 milyon $'a kadar çıkarabilen bir takım.

Hangi 2. lig takımında var bu bütçe, hatta bir çok üst düzey liglerin takımlarında yok bu rakam. Kadro için ise; ilk yıl çok ufak tefek takviye yeter, paranızın tamamını bile kullanmaya gerek yok.

Kesinlikle denemenizi öneririm, şu 9.3 yamasının çıktığı bu günlerde, haydi sil baştan, 2.ligden zor ama şartları bol bir takımla harika renkli kariyerler diliyorum

pazarspor'u tercih edebilirsiniz kadrosu çok yeterli degil ama cömert bir başkanı var

Kardemir Karabük spor...................
    suan super lıgdeyım ve gereken saygınlıga ulastım... Uefa kupasına katılmak gıbı
    kalıtelı oyuncuları var ıyıbır karıyer ıcın secılecek en ıyı takımlardandır.

West ham - oyuncu fabrikası ingilizlerin
    Atletico madrid- günümüzde de dunya starları yetiştirmiş bir takım
    Leeds United( 2 sezonda premier 'e cıktık )
    Atalanta( cok sıkıcı ama iyi alt yapısı var)
    Galatasaray
    Sakaryaspor

bu kadar diyebiliriz

coca cola championship hangi takım iyi
    yeni bi kariyere başlıyacağımda sizce hangi takımı seçeyim.?

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by Mustafa Toktaş View Post
    coca cola championship hangi takım iyi
    yeni bi kariyere başlıyacağımda sizce hangi takımı seçeyim.?
    Q.P.R.Para var ama huzur fazla yok.Harmony düşük düzeltmek managerin işi.Takımda fena değil.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bnce GS derim transfer bütçesi az, kadro yeterLi Türkiye için bi iki takviyeyLe eğLenceLi bi kariyerin oLur

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

arsenal..
    takımın yaş ortalaması çok düşük..ve genelde yetenekli fakat henüz maksimumlarını yakalayamamış oyunculardan oluşan bir takım bildiğiniz üzere.
    1-2 takviye ve iyi bir taktikle başarı yakalamak mümkün.premier league de oynamak çok zevkli.
    işler biraz iyi gidiyorsa yönetimi de arkanıza alıyorsunuz.
    1.sezonu yeni bitirdim.sezon başında a takıma transfer yapmadım.devre arasında ise valladoid den fm2008de keşfetmiş olduğum kaleci asenjo ve yine fm2008de keşfetmiş olduğum dm ignacio camacho u aldım.biraz fazla para vermiş olsam da asenjo takıma hemen uyum sağladı.camacho ise potansiyel 6 yıldız ve taraftardan aldığı olumlu tepkilerle verdiğim 26m yi fazlasıyla geri döndürecek gibi.
    bu arada ilk sezonumda premier league ve şampiyonlar ligi şampiyonu oldum.fa cup finalinde chelsea ye kaybedip league cup çeyrek finalinde manchester city e elendim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Basel

İlk sezon ligde hiç bir transfer yapmadan bile şampiyon olabilirsiniz.Ama Avrupa'dada başarı istiyorsanız bi kaç transfer şart.Transfer bütçesi 3.5 M YTL.Bi kaç adam satarak fazlalaştırabilirsiniz.
    Last edited by Sheriff : 05.Temmuz.2009 at 03:28 Reason: ligte değil ligde :)

Bence iyi bir takım iseteyen biri için Atletico
    Eğer 3. 4. ligden bir takım alıp yükseltmek isteyen biri için de Cambridge (FM 2007'de 2. lige kadar çıkarmıştım)

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

milwall...fm 2009da denemedim ama 2008de lig1den premier lige çıkarmıştım ordanda bayerne geçmiştim...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ve arsenal 6 sezon yaptım fm09da.yukardaki arkadaşın belirttiği gibi çok çok zevkli.ilk sezon bütün kupaları almıştım(şampiyonlar ligi lig vs...) 4.sezonda kadromda messi,ronaldo,de rossi,richards,tevez,agüero gibi yıldızlar vardı ama 6 sezonda 1 şampiyonlar ligi 1 şamp. ligi finali.4 premier ligi şampiyonluğu 2 premier ligi 2.liği.4 lig cupası üst üste.1lig cupası finali.3 fa cup şampiyonluğu ve 1 final.1 avrupa süper kupası 1 kıtalar arası şampiyona.
    ve şampiyon olduğum 3.sezonda 100 hedefime ulaşmış 104 gol 102 puanla şampiyon olmuştum muhteşem zevkli herekse tavsiye ederim
    Last edited by EmRe41 : 02.Haziran.2009 at 19:08 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Bana sürpriz çıkış yapabilecek, transfer bütçesi bulunduğu ligin üzerinde, Afrika'dan, Brezilya'dan genç oyuncular getirip geliştirebileceğim bir takım önerebilir misiniz?

Türkiye için : Boluspor(memleketim diye söylemiyorum süperdir)

Avrupa için : Psg(altyapıdan çıkan gençler süper), Shakhtar(bütçesi çok iyi) Dortmund(ilk senenizde bundesligada şampiyonluğa oynayabileceğiniz bir takım) tavsiye ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fyagiz View Post
    Bana sürpriz çıkış yapabilecek, transfer bütçesi bulunduğu ligin üzerinde, Afrika'dan, Brezilya'dan genç oyuncular getirip geliştirebileceğim bir takım önerebilir misiniz?
    Schalke'yi öneririm 10 milyon € bütçe veriyolar ilk sezon birde yabancı sınırıda yok.

Leeds United,Dinamo Kiev,Spartak Moskova

Ingiltere: tottenham,leeds united,leicester,southport
    Ispanya: villarreal,celta vigo
    Italya: palermo,catania,perugia(tabii crash dumps hatasi vermezse),roma
    Turkiye: tabiiki besiktas ,sekerspor,
    Portekiz: sporting lisbon
    Fransa: lens,bordeaux
    Almanya: hoffenheim,nurnberg
    hepside inanilmaz zevk alabileceginiz takimlar merak etmeyin

Default Musarra

Yaq Nereliysen oranın takımını seç ben antalyada yaşıyorum antalyaspor ile 2014 yılındayım ve şampiyonlar ligini kazandım haha

kharkiv, red star, leeds unt, shaktar, hajduk (Y) para yok ama huzur var xD

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Şanlıurfaspor'u öneririm.30 bin kişilik stada da geçiliyor.Süper Lig'e çıkarıp Sivasspor gibi bir ivme kazandırabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Arkadaşlar bende sıkıldım yeni bir kariyer açıcam.Böyle zevk alabileceğim hep oynadığımız takımlar dışıdna varmı önerileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Celta Vigo,Real Sociedad,Genoa,Palermo,Dortmund...

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Caeni alabilirsin tolga güzel bir kadrosu var .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Teşekkürler arkadaşlar.Denicem tavsiyelerinizi

Boca Juniors

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Gençlere Yatırım Yapmak İstiyorsanız Youth Setup, Traning 18 üzeri olan ve aynı zamanda genç akademisi bulunan kulüpler..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Chivas'ı al Oğuz değişik bişey olur.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Avrupa'dan gidesim yok..

sakary Ali Misafir

Paris Saint Germain herkese öneririm..

Kadrosu iyi takımdan beklentiler az UEFA Kupasında oynayan medyanın 11.tahmin ettiği takım ile zevkli Fransa Liginde zevkli bir oyun oynanabilir.

arkadaşlar bana hedefi 6-10 arasında değişen, bütçesi orta seviyede olan, oynarken zevk alabileceğim ve büyük başarılar yaşatabileceğim bir takım söylermisiniz? ligi farketmez ancak yabancı sorunu olmayacak bir lig söylerseniz sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

Kesinlikle PSG'yi öneriyorum. Hem güçlü bir kadrosu var, hem UEFA'da oynuyor, hem Lig beklentileri yüksek değil, kendinizi baskı altında hissetmiyorsunuz. Aynı zamanda kulüpten para isteyince 26MN'ye kadar yükseltiyorlar bütçeyi daha ne olsun.
    Last edited by addar : 06.Ağustos.2009 at 17:05

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri