Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 142 sonuç

Konu: FM 2009 için Takım Önerileriniz

Post FM 2009 için Takım Önerileriniz

Arkadaşlar forumda aradım ancak bulamadım. Takım seçmekte zorlanan arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz...

Ben Avrupa'nın büyük liglerinden olmayan bütçesi kısıtlı ancak altyapısı kuvvetli bir takım arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa lütfen burada belirtsin...

Quote Originally Posted by demirhanmurat38 View Post
    Arkadaşlar forumda aradım ancak bulamadım. Takım seçmekte zorlanan arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz...

Ben Avrupa'nın büyük liglerinden olmayan bütçesi kısıtlı ancak altyapısı kuvvetli bir takım arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa lütfen burada belirtsin...

Rerererarara

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

atletico madrid diyorum başka bir şey demiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Konuyu sabitledim bu başlık altında düzgün cevaplar vererek birbirimize yardımcı olabiliriz.

man. city para bakımından iyi bir takım ama takım uyumu konusunda öyle diyemiyecem.yeni transferlerle takım arası uyumu sağlarsanız..büyük takımlarla kafa kafaya oynayabilirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Tottenham ;

Para yönünden sıkıntı çekmeyeceğiniz ve çok alternatifli kadrosu ile harika bir kariyer yapma imkanı sağlıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Shaktarda çok zengin bir takım arkadaşlar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

İtalyadan Atalanta yı önerebilirim. Bütçesi kısıtlı ama altyapıdan iyi oyuncular geliyor.

Nesil
    2005

Villareal..

Beyler;

hiç okumadan mı yazıyorsunuz?
    Adam demiş ki "avrupanın büyük liglerinde olmayan, bütçesi kısıtlı, altyapısı sağlam"

barselona chelsea da deyin de tam olsun bari :S

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkale

Quote Originally Posted by demirhanmurat38 View Post

az alkmaar , aberdeen , metalist kharkiv işini görür

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Eğer ben oynamak isteseydim şu takımlardan birini seçerdim. Özellikle, Almeria çok iyi bir takım oldu yaptığı transferlerle, umarım oyunda da gerçekteki gibidir.

Almeria, Numancia, Standard Liege, Hoffenheim, Napoli, Sparta Prag, Dinamo Kiev
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Solihull Moors , ingiltere'nin en altlarında..Bütçesi bile yok , yarı amatör..
    Altyapıda 1-2 iyi adam bulabilirsin , seçmelerden daha iyilerini alırsın
    İyi bi kariyer olur , tabi zoru seviyorsan..takımı dipten en üste taşıma rüyan varsa ve o rüyayı gerçekleştirebileceğine inanıyorsan , bi an bile bekleme ..

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Wolfsburg...KEsinlikle önerimdir şuanda Almanya liginde büyük bi patlama yaptılar ve kadroları da oldukça iyi herkese öneririm
    turksportal...

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Hull city öneririm ve Getafe

Ben şahsen bu takım görüşlerine karşıyım. Zaten oyunda amaç kötü ve düşük takım almaksa bunu neden Türkiye'de yapamıyalım? Ben özellikle Türkiye 2.nci Lig yükselme gruplarından (2.lig bile değil) takım alıyorum. Mesela Karagümrük,Ordu Spor, Çankırı Bld.Spor gibi... Ha burda amaç hem kendi kariyerini geliştirmek hemde oyundan zevk alarak kariyer doğrultusunda oynamaksa bence bunu yapın derim. Yoksa Carlos'lu bir Fenerbahçe alırsanız yada Turan Arda'lı Galatasaray; bu alt liglerde ama muazzam top oynayan gençleri ve kaliteli oyuncuları göz ardı etmek demektir ki bu tespitimi mantıklı oturup düşünse herkes kabul eder. Çünkü gözlemci felan bence hikaye. Asıl siz top oynayan eleman bulacaksınız ki bu managerlik dedikleri şey olsun.
    Biraz konu dışı oldu ama söylenmesi gerekli diye düşündüm.
    Herkese bol FM'li günler...

Quote Originally Posted by matador069 View Post
    Ben şahsen bu takım görüşlerine karşıyım. Zaten oyunda amaç kötü ve düşük takım almaksa bunu neden Türkiye'de yapamıyalım? Ben özellikle Türkiye 2.nci Lig yükselme gruplarından (2.lig bile değil) takım alıyorum. Mesela Karagümrük,Ordu Spor, Çankırı Bld.Spor gibi... Ha burda amaç hem kendi kariyerini geliştirmek hemde oyundan zevk alarak kariyer doğrultusunda oynamaksa bence bunu yapın derim. Yoksa Carlos'lu bir Fenerbahçe alırsanız yada Turan Arda'lı Galatasaray; bu alt liglerde ama muazzam top oynayan gençleri ve kaliteli oyuncuları göz ardı etmek demektir ki bu tespitimi mantıklı oturup düşünse herkes kabul eder. Çünkü gözlemci felan bence hikaye. Asıl siz top oynayan eleman bulacaksınız ki bu managerlik dedikleri şey olsun.
    Biraz konu dışı oldu ama söylenmesi gerekli diye düşündüm.
    Herkese bol FM'li günler...

Doğru bir tespit...

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Şu oyun elime bi ulaşsa Kartalspor la başlıycam kariyerime ama...

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Yukarda arkadaşımızın dediği gibi Türkiye'den 2.Lig'den 1.Lige çıkıcak mücadelesi olmayan,o mücadeleyi senin kazandırman doğrultusuyla seçebileceğin takımlara bak derim.Oyun elime geçince GaziAntepBelediyespor'la başlıyacağım oyuna.

ligue 1i büyük lig saymazsan lyonu kesinlikle al derim para bakımından sıkıntı yok wage budget ya da transfer budget isteyince veren nadir kulüplerden

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

şahsen ilk oyunumu hep Galatasaray'la açarım, keşif takımımdır Galatasaray, oyunun dinamiklerine alışmak için de idealdir bence, tabi taraftarı olmam da büyük etken buna. artık tamam dediğimde de iki takım tercihim var: Türkiye 2. Ligi'nden İstanbulspor ya da İngiltere Blue Square Premiere'den (İngiltere 5. ligi oluyor bu ) Torquay United. uzun soluklu ve eğlenceli oyunlar oluyor bu iki takımda da.

Nesil
    2008
    Yer
    KARADENİZ EREĞLİ

Leeds United...

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

fiorentina (mormenekseler)
    ben 2007den beri fiorentinayla oynuorum ve takımdan cok memnunum
    ilk basta transfer parasi düsük veriorlar ama neredeyse bütün oyuncularına talip cıkıor.pazzini,kuzmanovic,montolivo süper adamlar bide rakitici alırsanız süper olur.

ayrıca atletico madrid,villareal ve arsenalde favorilerim arasinda

Default takım seçme

fransadan bordeaux super takım gercekten arkadaslar lyon hegomanyasına son vermek ıcın ideal takım gercekten sampıyonluga oynanır.özellikle cavenhagi altyapıdan saıvet ducasse gıbı regenler var .denemek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Düşük lig iyi altyapı ise kesinlikle Red Star
    Kadro lig için yeterli altyapı kendi ligi için müthiş Avrupa çapında üst düzey
    Not: 2009'u daha almadığım için 2008 teki görüşlerimi yazıyorum ama 09'da bişey değişeceğini sanmıyorum.

twente iyi olur

ben ispanyadan " Getafe " yi seçtim..tavsiye ederim..ortanınaltı bir takım
    ama ispanyada 2 yılsonra sansasyon yaratacak bir ekip kurabilirsniz.....
    Manchester City de tavsiye ederim...84 milyon bütçe ilk yıl için..ikinci yıl 150 milyon sterlin bütçe veriyor....manyak birolay..istediğinizi transfer edebilirsiniz..ama başarı çabuk gelince ve bu işparayla olunca sıkılabilirsniz...
    İtalyadan Napoli ve Udinese tavsiye ederim..Öncelik benim için Getafe orada başarıdan sonra gelen tekliflere bakacağız...

İstanbulluyum diyorsan İstanbul'un Takımı İSTANBULSPOR'u Alacaksın o kadar

hollandadan Nec Nijmegen eglencelidir fazla butce vermez takım cok genctir bir kac bedava transferle iyi bir sistem sonucu cok iyi yerlere gelebilirsiniz

A S R o M a Forza ====

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri